Перейти до вмісту

Карпати (Львів)

Повідомлень в темі: 394

#161 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.06.2009 – 17:15

Помер легендарний футболіст «Карпат» Лев Броварський

Cьогодні, 4 червня о 13:30, на 61-му році життя, після важкої і тривалої хвороби відійшов на вічний спочинок Лев Броварський – легендарний футболіст львівських «Карпат» та видатна особистість українського спорту. Повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

За роки своєї кар’єри та тренерської діяльності Броварський став символом «зелено-білих». Його любили й поважали від малого до великого. На жаль, згасли сили, і зупинилось серце чудового спортсмена, прекрасного футбольного тренера, розумного педагога і надійного товариша. Він був не лише майстром спорту, володарем Кубка СРСР, Заслуженим тренером України – Лев Рудольфович був великою, а разом із цим простою, щирою і доброю Людиною.

З іменем Броварського пов’язано чимало славних сторінок карпатівської історії. Найзнаменитіша – Кубок Радянського Союзу. Львівський футбол, а разом із ним український, поніс втрату – не стало Фахівця, який упродовж свого життя щиро віддавав себе грі мільйонів.

Завжди скорбимо за будь-яким передчасно обірваним життям, але у стократ боляче і печально, коли прощаємось із дійсно справжньою Людиною.

Вічная пам’ять збережеться у серцях всіх, хто з ним працював, хто у нього вчився професіональної майстерності і тих, кому пощастило спілкуватися і знати Лева Рудольфовича Броварського.

Прощання з великим футболістом відбудеться у суботу, 6 червня, на стадіоні "Україна" (вхід - від вул. Стуса). Початок об 11.00.

Лев БРОВАРСЬКИЙ (30.11.1948–04.06.2009).

Народився в м. Дрогобич (Львівська обл.). Півзахисник. Кар’єра в «Карпатах»: 1968–1980 рр. Зіграв 412 матчів, забив 47 голів. Майстер спорту СРСР з 1968 р. Володар Кубка СРСР – 1969 р. По завершенні кар’єри гравця розпочалась тренерська біографія Льва Броварського. Лев Рудольфович працював з командою «Спартак» (Самбір), був тренером у Львівському спортінтернаті (1985–1988, 1992–1996 рр.). У 1989–1990 роках Броварський працював у Камеруні – тренував юнацькі та молодіжні збірні команди. У 1996–1997 роках очолював дрогобицьку «Галичину», яка змагалась у другій лізі. Влітку 1999 року Лев Рудольфович дебютував в ролі головного тренера «Карпат», де він працював з перервами до вересня 2002 року. Під час Гала-вистави «Людина футболу Львiвщини – 2000» Лев Броварський був визнаний кращим футболiстом в iсторiї львiвського футболу. Заслужений тренер України (2001 р.). З 2004 року очолював регіональний Центру розвитку дитячо-юнацького футболу при Федерації футболу.

=====================================
символ Карпат...
дуже сумно... вічна память
  • 0

#162 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.06.2009 – 17:28

вічна память..

Повідомлення відредагував fregat: 04.06.2009 – 17:28

• 0

#163 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 14:49

Перегляд дописуANдрій (5.06.2009 15:04) писав:

ага... ти ше скажи, шо вони всі матчі програли тупо тому, шо вони слабші... :) 9 може і не злили, але частину точно...! :)

...і взагалі ФК "Карпати" обговорюються в іншій темі...
Я так розумію що ось ці "9 матчів які Карпати продали"
21 тур 21.03.2009 Дніпро Д – Карпати 1:0 Продали... капец як продали... аж ужас бере за голову.. як вони могли програти Дніпру навиїзді ще і за кілька секунд до фінального сивстка
22 тур 04.04.2009 Карпати – Харків 0:2 тут не буду нічого казати... був на матчі.. в Карпат нічого не клеїлось, був момент коли впритул били по воротах і влучали в воротаря, тупо не ішло... забили з пеналя... потім на контрі спіймали... звичайно всі кажуть продали...тут немаю аргументів, продали то продали... вам рішати... 1 матч є
23 тур 12.04.2009 Металіст – Карпати 1:1 продали офігенно) бідний Метал купив нічию)
24 тур 18.04.2009 Карпати – Зоря 1:1 тут теж продали ппц... аж 1-1 продали) Потім Зоря мусила зі шкіри лізти перемагати в останньому матчі Дніпро щоб залишитись..чи Зоря в Дніпра купила в останньому турі? чому б тоді не купити в Карпат 3 очки і не паритись? Всесвітній заговор млін...
25 тур 26.04.2009 Ворскла – Карпати 2:1 продали команді яка виграла кубок України... І Шахтар в фіналі кубка теж Ворсклі продав матч... а інакше як пояснити його поразку?
26 тур 02.05.2009 Карпати – Таврія 0:1 продали... тільки нашо? Таврії не світить ні виліт ні Європа... продали страшно...Карпати навіть гол забили але арбітр відмінив - сумнівне рішення... але нашо Карпати забивали якщо вони продавали?? хіба можна припустити про обмін очками - в 1 колі вони нам в 2 колі ми їм... але це не називається продали... і ще якщо грають саме так то чому обовязково вигравти навиїзді щоб домашня публіка бачила поразку..хм.. тупо... краще б навпаки..
27 тур 10.05.2009 Металург З – Карпати 0:0 продали металургу очко, який за Європу боровся...
28 тур 16.05.2009 Карпати – Динамо К 1:4 тут продали матч невмотивованому Динамо, нічо не скажеш..Суркіс грошима розкидається наліво і направо...
29 тур 23.05.2009 Арсенал К – Карпати 4:0 тут по моєму не продали а тупо забили... та і Арсенал в попередніх турах грав... Арсенал - Іллічівець 4-0, Арсенал - Металург З 2-0... чи Арсенал все це теж купив? напевно купив а що робити ..в нас така ліга де все продається і купується...

ось мої роздуми..був на всіх домашніх матчах.. і на Харкові і на Таврії... якби не ходили ці всі слухи..то на злив не схоже..бігли атакували, били... потім контр атаки... нагадались матчі Динамо - Нафтовик Охтирка 0-1 ... там Динамо теж продало? напевно... Нафтовик ж виграв 1-0 в чемпіона навиїзді коли боровся за виживання... Коли Карпати програють в Харкова то продали а коли Динамо програє Нафті то не пощастило... одним словом думайте...

А тепер цікаво послухати ваші думки, що і кому і в якому матчі продавали Карпати?
Чекаю
  • 0

#164 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 15:25

Кого цікавить ця тема? хтось відповідатиме ? ANдрій?
  • 0

#165 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 20:31

ясно... значить про 9 матчів злитих то тільки всі вміють кричати а як обоснувати то вже всі поховались. Я так і думав... :)
  • 0

#166 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 21:38

так і знав що ніхто не відповість... Тому всім недоброзичливцям:
Зображення
  • 0

#167 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 08.06.2009 – 14:04

Перегляд дописуФабрегас (5.06.2009 16:25) писав:

Кого цікавить ця тема? хтось відповідатиме ? ANдрій?

Перегляд дописуANдрій (5.06.2009 15:04) писав:

ти ше скажи, шо вони всі матчі програли тупо тому, шо вони слабші... <_< 9 може і не злили, але ЧАСТИНУ точно...! :)

Про матч з ФК Харковом ти і сам згодився!!! а якщо на Арсенал вони забили, то вже ДУЖЕ І ДУЖЕ забили!!! на мою думку цей матч теж був проданий...! 2 з 9 -чим не частина?!

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
НУ НЕ ХОЧЕТЬСЯ МЕНІ ВІРИТИ ЩО КАРПАТИ НАСТІЛЬКИ СЛАБКІ!!!!!

• 0

#168 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 22:08

Перегляд дописуANдрій (8.06.2009 15:04) писав:

Про матч з ФК Харковом ти і сам згодився!!! а якщо на Арсенал вони забили, то вже ДУЖЕ І ДУЖЕ забили!!! на мою думку цей матч теж був проданий...! 2 з 9 -чим не частина?!
Наприклад поглянем на МЮ... Вони мали фінал ЛЧ з Барсою. А перед фіналом мали останній тур премєр ліги з Халом. На матч з Халом вийшов абсолютно резервний склад. Добре.. МЮ виграв той матч... а якби не виграв? Тоді би теж сказали що МЮ продав? А коли випускати молодняк? Виходить що тоді неможна взагалі надавати шанс молоді чи як? Коли грають легіонери то всі кричать що не дають шанс молодим. А коли з Арсеналом поставили Новака, Сагайдака і Бідловського... і Карпати програли то всі вже кажуть що продали... То що робити? Звичайно що домашній матч проти Львова для Карпат був принциповіший ніж проти Арсеналу в Києві. Питання до тебе:
28 тур, Арсенал - Металург З 2-0 (Металург тоді боровся за Лігу Європи)... Цей матч теж був проданий? скажи свою думку?

Просто мене дратує коли отак пишуть:

Перегляд дописуivansstef (5.06.2009 13:31) писав:

2. Карпати не могли б злити Фк Львів, патамучто ЕНТО ДЕРБІ.. тут без розяснень. їм краще 9 матчів злити ( що і було) аніж прорати ФКЛ, бо тоді сморід почнеться з своєї стороони..
"їм краще 9 матчів злити ( що і було) аніж прорати ФКЛ" - людина просто пише..кидає слова на вітер, каже на чорне - біле і її нічого не цікавить. Мене напрягає з такими людьми говорити

Перегляд дописуANдрій (8.06.2009 15:04) писав:

Про матч з ФК Харковом ти і сам згодився!!!
Матч з Харковом незрозумілий... бачив матч... ну вони старались... але не лізло.. От тільки невідомо чи просто дійсно дикий нефарт, чи справді так майстерно непопадали по воротар бо мали програти... Це складно. Ну вони старались..але програли. Так поразка неоднозначна ... Одним словом по цьому матчі питання відкрите. Але по інших - по моєму все спокійно
  • 0

#169 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 22:45

Перегляд дописуФабрегас (8.06.2009 23:08) писав:

"їм краще 9 матчів злити ( що і було) аніж прорати ФКЛ" - людина просто пише..кидає слова на вітер, каже на чорне - біле і її нічого не цікавить. Мене напрягає з такими людьми говорити

ну це ж не я писав, чого ти на мене напосів?!

Перегляд дописуФабрегас (8.06.2009 23:08) писав:

Наприклад поглянем на МЮ... Вони мали фінал ЛЧ з Барсою. А перед фіналом мали останній тур премєр ліги з Халом. На матч з Халом вийшов абсолютно резервний склад. Добре.. МЮ виграв той матч... а якби не виграв? Тоді би теж сказали що МЮ продав? А коли випускати молодняк? Виходить що тоді неможна взагалі надавати шанс молоді чи як? Коли грають легіонери то всі кричать що не дають шанс молодим. А коли з Арсеналом поставили Новака, Сагайдака і Бідловського... і Карпати програли то всі вже кажуть що продали... То що робити? Звичайно що домашній матч проти Львова для Карпат був принциповіший ніж проти Арсеналу в Києві. Питання до тебе:
28 тур, Арсенал - Металург З 2-0 (Металург тоді боровся за Лігу Європи)... Цей матч теж був проданий? скажи свою думку?

Окей, може ти маєш рацію... може в мене надто корумпований погляд на наш футбол, але повторю ше раз:

НУ НЕ ХОЧЕТЬСЯ МЕНІ ВІРИТИ, ЩО КАРПАТИ НАСТІЛЬКИ СЛАБКІ...
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
а вони труба які нестабільні....

• 0

#170 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 23:16

Перегляд дописуANдрій (8.06.2009 23:45) писав:

ну це ж не я писав, чого ти на мене напосів?!
Та я не на тебе, я взагальному)

Перегляд дописуANдрій (8.06.2009 23:45) писав:

Окей, може ти маєш рацію... може в мене надто корумпований погляд на наш футбол, але повторю ше раз:
НУ НЕ ХОЧЕТЬСЯ МЕНІ ВІРИТИ, ЩО КАРПАТИ НАСТІЛЬКИ СЛАБКІ...
а вони труба які нестабільні....
Останні 2 матчі Арсеналу з Карпатами і з Металургом Д: (склад команди)
Рева, Кузнецов, Матюхин, Евсеев, Симоненко, Хомин (Богданов, 68), Шершун, Джакобия (Пивненко, 72), Жоземар, Лысенко, Мазилу (Старгородский, 60)
================================
Рева, Ещенко, Матюхин, Евсеев, Симоненко, Хомин, Шершун, Джакобия (Пивненко, 72), Старгородский, Лысенко (Закарлюка, 90+2), Мазилу (Иващенко, 87)

І Металург Д чомусь не виграв в Арсеналу... А якби Дніпро вигравв Зорі то би обійшов Металургів і вийшов би в лігу Європи, тому в Металурга Д був стимул, але чомусь вони вдома не виграли. Значить Арсенал не такий вже і мертвий... А якщо подивитись на склад то взагалі... Рева, Шершун, Джакобія, Жоземар, Лисенко, Мазілу, Закарлюка... погані гравці? Тому не думаю що Карпати щось Арсеналу продавали... Випустили кілька молодих і з таким складом закономірно програли.

А те що вони нестабільні це факт... Надіюсь на стабільність в новому сезоні
  • 0

#171 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 12:13

Перегляд дописуФабрегас (9.06.2009 00:16) писав:

І Металург Д чомусь не виграв в Арсеналу... А якби Дніпро вигравв Зорі то би обійшов Металургів і вийшов би в лігу Європи, тому в Металурга Д був стимул, але чомусь вони вдома не виграли. Значить Арсенал не такий вже і мертвий... А якщо подивитись на склад то взагалі... Рева, Шершун, Джакобія, Жоземар, Лисенко, Мазілу, Закарлюка... погані гравці? Тому не думаю що Карпати щось Арсеналу продавали... Випустили кілька молодих і з таким складом закономірно програли.

А те що вони нестабільні це факт... Надіюсь на стабільність в новому сезоні

легенди про продаж матчів ходять з давніх-давен.... хтось в них не вірить, хтось вірить... на те вони й легенди... :) хтось може просто шукати в цьому причину програшу команди рідного міста... хтось може просто з того сміятись... :prapor3:

Але от гра з "Динамо" мене просто вбила... <_< з одного боку - все правильно... Карпати слабші... нічим не вмотивовані... але з іншого боку Динамо теж нічим не вмотивоване! я взагалі чекав програшу десь 1-0, 2-1, хоча глибоко в серці надіявся на перемогу, або хоча б нічию... може просто Гільєрме випустили на поле і він хотів щось доказати...

А от вболівальники кожного сезону вірять в те, що "Карпати" наступноріч будуть грати краще... та, нажаль, цього не стається... :) Можливо їм не вистачає лідера... можливо нормального тренера...
  • 0

#172 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 10.06.2009 – 15:26

Перегляд дописуФабрегас (5.06.2009 14:49) писав:

Я так розумію що ось ці "9 матчів які Карпати продали"

29 тур 23.05.2009 Арсенал К – Карпати 4:0 тут по моєму не продали а тупо забили... та і Арсенал в попередніх турах грав... Арсенал - Іллічівець 4-0, Арсенал - Металург З 2-0... чи Арсенал все це теж купив? напевно купив а що робити ..в нас така ліга де все продається і купується...

А тепер цікаво послухати ваші думки, що і кому і в якому матчі продавали Карпати?
Чекаю
Був на матчі. Продали.
  • 0

#173 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 15:39

Перегляд дописуІржавий Цвях (10.06.2009 16:26) писав:

Був на матчі. Продали.
А як гроші передавали - бачив?
  • 0

#174 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 16:01

Я бачив гру і крапка.
Ти просто хочеш усім сказати, що жодного матчу не продали і вони грають так як можуть, б'ються, бігають, стараються. Ми це зрозуміли. Вперед, зелені леви!
  • 0

#175 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 16:12

Перегляд дописуІржавий Цвях (10.06.2009 17:01) писав:

Я бачив гру і крапка.
Зустрічне питання: Динамо Київ - Нафтовик Охтирка 0:1
будь ласка коментар по цьому матчу?
  • 0

#176 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 19:30

Ну?
надіюсь колись дочекаюсь відповіді...
  • 0

#177 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 07:10

Зливали тренера Сабо.
  • 0

#178 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 07:51

Перегляд дописуІржавий Цвях (11.06.2009 08:10) писав:

Зливали тренера Сабо.
о)) І ДК теж зливає матчі) Прикольно.. Карпати не одні такі)
  • 0

#179 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 14:37

Перегляд дописуФабрегас (11.06.2009 08:51) писав:

о)) І ДК теж зливає матчі) Прикольно.. Карпати не одні такі)
ясно шо не одні! якшо хтось зливає то хтось мусить і купляти...
і Іржавий Цвях написав, що топили тренера, а не витягували команду... та все ж я притримуюсь своїх міркувань: частину матчів наш клуб продає...точніше наш "почесний президент"... і ще відносно матчу з Арсеналом: Арсенал таки має багатого власника, тут не поспориш.... Молодь випустили... молодці... хороша відмазка для програшу...

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2009 17:12) писав:

Зустрічне питання: Динамо Київ - Нафтовик Охтирка 0:1
будь ласка коментар по цьому матчу?
та ти згадай тодішнє Динамо... вони ж обсирались направо і наліво...!

Повідомлення відредагував ANдрій: 11.06.2009 – 14:43

• 0

#180 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 14:48

Перегляд дописуANдрій (11.06.2009 15:37) писав:

та ти згадай тодішнє Динамо... вони ж обсирались направо і наліво...!
Карпати в тому сезоні з Нафтою зіграли 1-1 вдома... А якби програли 0-1 то би всі кричали що продали... А як Динамо програє 0-1 то ніхто не кричить.. замахує таке відношення... Як тільки виграли то купили а як програли то продали... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних