Перейти до вмісту

Карпати (Львів)

Повідомлень в темі: 394

#121 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 10.07.2008 – 08:59

Перегляд дописуSidUA (28.05.2008 15:16) писав:

Коментую три останні новини:
1. новий тренер:
- ну я в шоці. ДИМ нагло економить гроші на НОРМАЛЬНИХ УКРАЇНСЬКИХ тренерах, а бере якесь "Г". Кононов? ТА він навіть головним тренером ніколи не був. Буде в Карпат тепер море молдаванів і білорусів.
2. іщенко в шахтар
- ну це правильно. Гравець потужний, молодий, лідер Карпат і захисту молодіжки. Шахтар розвинене його талант максимум. Якщо продадуть десь в Італію чи Англію Карпатам 40% піде... Непогано
3. шуст в карпати
- от дійсно для чого він тепер? досвід гри за збірну та в лізі чемпіонів? мартищук зараз нічим не гірший за шуста. Вважаю що Шуста треба тільки купляти (в такому разі налєпу на пенсію або кдтись продати по дешевше). Якщо Шуста взяли щоб він відновив форму для Шахти то це тупість. Мартищук згниє, а він зараз добре грає.
1.
їм ж треба 'молодого тренера'. Взяли якогось помічника помічника помічника головного тренера чемпіона Гондурасу. Краще б домовились з Лужним, але поки Дим президент, і тренерів буде міняти частіше, ніж шкарпетки, то жоден нормальний тренер не захоче йти в Карпати, тим більше шо Дим жметься дати гроші на нормальних гравців і продає більшість матчів(гроші за матчі міг би хоч в Карпати вкласти:))))
2. Нє. Пропаде він в Шахтарі. Поки та Мірча тренує той довбаний клуб, він не дасть грати Іщенку, а буде випускати 'суперзірок' інших національностей.
3.ну, не знаю. Мартищук може грати 3 матчі нормально, а в наступному так зтупити, що буде 7:3. А Шуста брати на рік це теж дибілізм! Хоча б на 2-3роки.
  • 0

#122 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 10.07.2008 – 09:04

Карпати рулять!!!В цьому сезоні займуть 6 або 7 місце,а на другий сезон попадуть в єврокубки,займуть 5 місце і гратимуть в інтертото.
  • 0

#123 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.07.2008 – 09:08

Цитата

і продає більшість матчів(гроші за матчі міг би хоч в Карпати вкластиsmile.gif)))

назви, будь ласка, 5 проданих матчів у останньому сезоні
  • 0

#124 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 07:41

2 Toro Rosso

Агов! Ти куда подівся? ;)
  • 0

#125 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 10:54

Перегляд дописуRoma_G (10.07.2008 10:04) писав:

Карпати рулять!!!В цьому сезоні займуть 6 або 7 місце,а на другий сезон попадуть в єврокубки,займуть 5 місце і гратимуть в інтертото.
В Інтертото вже точно не гратимуть бо в цьому сезоні це останій розіграш.З наступного сезону Україна отримає додаткове місце в Кубку УЕФА(якщо не опуститься в таблиці коефіцієнтів)!

Кононов мені здається у Львові надовго не затримається!
  • 0

#126 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 11:20

Цитата

Кононов мені здається у Львові надовго не затримається!

Все в його руках... Пропонує схему 4-3-3, хоча вона вочевидь виглядатиме як 4-3-2-1
  • 0

#127 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 11:33

І справді 3 форварди для нас велика розкіш. Як показало Євро зараз модно грати з одним чистим форвардом.
  • 0

#128 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 12:00

Перегляд дописуБандерас (12.07.2008 12:33) писав:

І справді 3 форварди для нас велика розкіш. Як показало Євро зараз модно грати з одним чистим форвардом.

Ага. Та так воно і вийде мабуть. просто оскільки найсильніше місце "Карпат" фланги, то Кононов вирішив кинути по три людини на кожен край - захисника, півзахисника і нападника (чи то висунутого в перед хава, вінгера). Мені так здається. Але треба тоді щоби крайні хави зміщувалися час від часу в центр помагати....
  • 0

#129 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 12.07.2008 – 12:13

Перегляд дописуpinguiarium (12.07.2008 08:41) писав:

2 Toro Rosso

Агов! Ти куда подівся? ;)

я тут! після зимової перерви Карпати виграли стартові матчі, тим самим здобувши прописку у вищій лізі на наступний сезон. На мою думку, Димнінький продав матч 25-го туру Карпати-Ворскла(1-2), оскільки Карпати вже мали місце в вищій лізі 2008-2009. також, можливо, продали матч 26-го туру Металіст-Карпати(4-0), бо Металіст тоді ще боровся з Дніпром за бронзу. І матч 27-го туру Арсенал-Карпати(2-0). Хоча, це може тільки мої думки про не дуже "чистий" футбол в Україні. А взагалі Карпати досить добре виступили в весняній частині чемпіонату- нічия з Дніпром, цікаві(ну і шо, шо програні) матчі проти Динамо та Шахтаря, розгром Зорі і перемога над найзапеклішим ворогом- Чорноморцем.

Повідомлення відредагував Toro Rosso: 12.07.2008 – 12:23

• 0

#130 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 12:20

Перегляд дописуToro Rosso (12.07.2008 13:13) писав:

я тут! після зимової перерви Карпати виграли стартові матчі, тим самим здобувши прописку у вищій лізі на наступний сезон. На мою думку, Димнінький продав матч 25-го туру Карпати-Ворскла(1-2), оскільки Карпати вже мали місце в вищій лізі 2008-2009. також, можливо, продали матч 26-го туру Металіст-Карпати(4-0), бо Металіст тоді ще боровся з Дніпром за бронзу. І матч 27-го туру Арсенал-Карпати(2-0). Хоча, це може тільки мої думки про не дуже "чистий" футбол в Україні. А взагалі Карпати досить добре виступили в весняній частині чемпіонату- нічия з Дніпром, цікаві(ну і шо, шо програні) матчі проти Динамо та Шахтаря, розгром Зорі і перемога над найзапеклішим ворогом- Чорноморцемю

Все написане - хворі фантазії, зумовлені лише тим, що вигравали команди, яким "треба бло більше". А в цьому і є основна причина цих поразок - наявність/відсутність певної мотивації. Я от вже бачу як "Карпати" домовляються з Мареком (!!) про 4:0 (!!!) ;)
  • 0

#131 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.07.2008 – 22:56

шось я бачу що Карпати наберуть свої перші очки лише в 4 турі... надіюсь не вилетимо і будемо вище в таблиці за ФК Львів...взагалі політику клубу вбиває... відпустили всіх досвідчених і понабирали молодих які ще не знають що робити на полі... дуже шкодую що пішов Кірільчик, Іщенко... Лащенков але він вносив нездорову атмосферу в команду... Мартищук переведений в другу команду, видно перевиховують :rolleyes: Короче нема в нас лідера, а якщо і є лідери то вони занадто молод щоб стабільно показувати рівень. В цьому сезоні завдання не вилетіти ((
  • 0

#132 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 08:36

Перегляд дописуФабрегас (23.07.2008 23:56) писав:

шось я бачу що Карпати наберуть свої перші очки лише в 4 турі... надіюсь не вилетимо і будемо вище в таблиці за ФК Львів...взагалі політику клубу вбиває... відпустили всіх досвідчених і понабирали молодих які ще не знають що робити на полі... дуже шкодую що пішов Кірільчик, Іщенко... Лащенков але він вносив нездорову атмосферу в команду... Мартищук переведений в другу команду, видно перевиховують :rolleyes: Короче нема в нас лідера, а якщо і є лідери то вони занадто молод щоб стабільно показувати рівень. В цьому сезоні завдання не вилетіти ((

Сьогодні буде зустріч із уболівальниками - представлятимуть новобранців. Бачив Самсона із ще одним чорненьким - матимемо вочевидь двох нігер(-ів?)ійців у команді. Мо ше хтось...
  • 0

#133 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 09:25

В Самсона є друзі які вчаться в львівських вузах)) на домашні матчі Карпат ходять цілими ватагами)) Думаю то один з них, бо якби був хтось на перегляді, думаю сайт би повідомив.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 24.07.2008 – 09:25

• 0

#134 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 09:39

Перегляд дописуФабрегас (24.07.2008 10:25) писав:

В Самсона є друзі які вчаться в львівських вузах)) на домашні матчі Карпат ходять цілими ватагами)) Думаю то один з них, бо якби був хтось на перегляді, думаю сайт би повідомив.

Ой я тебе прошу. Вони інколи вже 5-ми чи 8-ми повідомляють. ОК, ввечері глянем.
  • 0

#135 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 09:46

цікаво скільки народу буде... вхід по абонементах)) тупо дуже...
  • 0

#136 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 10:00

Перегляд дописуФабрегас (24.07.2008 10:46) писав:

цікаво скільки народу буде... вхід по абонементах)) тупо дуже...

Тупо. Хоч карток чимало продали. Якщо буде повний зал - то ше куди не йшло. Якщо через те, що пускають тільки по абонементах будуть вільні місця - тоді да, пройоб....
  • 0

#137 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 10:07

Карпати-Шахта 1:1. А щястьє била так вазможна....
  • 0

#138 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 12:56

Так Таврію щимимо останнім часом, шо аж страшно :rolleyes: а колись, пам*ятаю, все в Сімфері крупно програвали...
  • 0

#139 Гість_Hatsik_*

• Гості

Відправлено 21.12.2008 – 11:11

Худоб'як-гравець першої частини сезону
  • 0

#140 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 12.03.2009 – 01:19

Не розумію чому це не обговорюється надвдалий старт Карпат у другому колі ?!? У 11 стартових матчах "Карпати" спромоглися забити рівно стільки м’ячів, скільки наколотили у ворота суперників за дві останні гри. Після трьох сухих голів Чорноморцю галичани відвантажили ще п’ять у Маріуполі. Підсумок цієї зустрічі виявився найбільшою гостьовою перемогою поточного сезону. Героєм поєдинку знову став нападник зелено–білих Сергій Кузнєцов, який забив п’ять м’ячів за два останні тури. Якщо 26–річний форвард діятиме подібним чином і в наступних матчах, львів’яни можуть всерйоз замахнутися на зону єврокубків. Тим більше, що тренер Олег Кононов тепер чітко говорить про таке завдання від керівництва.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних