Перейти до вмісту

Що ви читали в дитинстві?

Повідомлень в темі: 172

#41 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 09.06.2007 – 13:16

сама перша книжка яку я прочитала повністб, то була " золотий ключик, або пригоди буратіно"
  • 0

#42 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2007 – 16:27

пам*ятаю колись у бабусі знайшла "савур-могилу"...аж дух перехопило... :angry2:
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.06.2007 – 11:49

В країні сонячних зайчиків, Лісова казка, там був такий собі Трататоля-Сміхунець, який лікував від апатії, класний такий, я щось їх повільно читав, а потім захворів боткіна, і тут почав читати запоєм, і цей запой попався на Толкієна, та історія мене гарно захопила, а фільм який на нього зняли просто ацтой...
хоча якось дивно відділяти той час, 6 клас, і тепер, всеодно я постійно щось читав перечитував...
  • 1

#44 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 21.06.2007 – 13:40

А я нічого не читала.І зараз не багато читаю.....Я люблю сама писати.
Але першу книгу , яку я прочитала була "Вечора на хуторі біля Диканьки"М.Гоголя...І зараз його люблю!

Повідомлення відредагував Ася: 21.06.2007 – 13:41

• 0

#45 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 21:25

А я зараз оце взяла "Хроніки Нарнії", бо мені друзі сказали, що всяка нормальна людина мусила то в дитинстві прочитати. То я вирішила надолужити прогаяне.
Слухайте, то така шикарна книжка! Клас!!! Мені ТАК подобається!!! А це нічого, що наче й здорова вже тьотка читає дитячі казки і дико преться?
  • 1

#46 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.07.2007 – 21:34

Перегляд дописуDovgapanchoha (10.07.2007 21:25) писав:

А я зараз оце взяла "Хроніки Нарнії", бо мені друзі сказали, що всяка нормальна людина мусила то в дитинстві прочитати. То я вирішила надолужити прогаяне.
Слухайте, то така шикарна книжка! Клас!!! Мені ТАК подобається!!! А це нічого, що наче й здорова вже тьотка читає дитячі казки і дико преться?
Нічого, нас вже двоє :)) Тож думаю, нічого страшно )) В мене теж багато знайомих в дитинстві читали Хроніки, а мені тепер що, залишатись неосвіченою? :blink: Читаю )) Подобається.
  • 0

#47 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 10.07.2007 – 21:55

Читав Едгара Бероуза, Артура Конана Дойля, Агату Крісті, Джеймса Х. Чейза, Енід Блайтон, Астрід Ліндгрен, Олександра Беляєва, инших...

Перегляд дописуbanderivec (8.06.2007 23:22) писав:

Едгар Райс Берроуз — "Тарзан" — перших вісім книжок :blink:
Перша книжка що я прочитав :) ... я так і не зрозумів скільки їх, 24 чи 26...
  • 0

#48 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 22:05

Перші книжки які пам'ятаю - Українські народні "Чарівна скрипка" (там ше такі страшні ілюстрації) і Айзербаджанські народні. А улюблена - Е.Бероуз "Тарзан", деякі томи я по 7 раз перечитував.
  • 0

#49 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 22:59

Цитата

То я виявляється нормальна людина. Книжка тоді була просто чарівною. Я читала першим "Срібний трон". Яке воно все було прикольне, там далекі світи, чарівна країна в хаті на стіні, велетні, говоряща миша, взагалі якісь неймовірні істоти, всемогутній Аслан, зірка на пенсії, подорож на край світу, Каспіан( шось запам`ятався мені той Каспіан. Певно, якісь архетипи чи шо). Враження дуже дуже позитивні тоді залишились. Зараз вже мало пам`ятаю, але перечитати не витримаю.
Ще одна дуже гарна річ про чарівні світи- епопея про Конана. Теж класно.
  • 0

#50 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 10.07.2007 – 23:12

А я у дитинстві усього Чехова перечитав. Ніколи не забуду вираз одного із Чеховських героїв: "Закрий фонтана, вафля!" :) :blink:
  • 0

#51 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 10.07.2007 – 23:24

А я полюбляла "Пеппі Довга панчоха"!!! Потім навіть якось в п"ятому класі на маскараді нею була :) Мріяла бути на неї схожою!
  • 0

#52 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 02:44

Десь до першого-другого класів, у випадковому порядку:

Астрід Ліндгрен.
Микола Носов.
Християн Андерсен.
Ено Рауд.
Александр Беляєв.
Рей Бредберри.
Артур Кларк.

І таке інше.

Перегляд дописуRaven@ (11.07.2007 00:24) писав:

А я полюбляла "Пеппі Довга панчоха"!!! Потім навіть якось в п"ятому класі на маскараді нею була :) Мріяла бути на неї схожою!
Моя молодша сестра так її любила, що одного разу перед школою наставила собі на обличчя веснянки ФЛОМАСТЕРОМ. Вчителька подзвонила матері на роботу і спитала, навіщо у школу привели хвору дитину :blink:

Повідомлення відредагував КлятЫй мАскаль: 11.07.2007 – 02:46

• 0

#53 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 15.07.2007 – 23:28

Карлсон!!!!! – просто супер, я його перечитувала разів мабуть десять якщо не більше))), ще дуже подобався Джанні Родарі :)
  • 0

#54 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 16.07.2007 – 00:56

Більшість з того, що ви тут назвали я читала...
Така ностальгія чомусь напала :P
І про Каченятка Тіма згадала і про чарівну скрипку...Ех..Читала багато дуже..Читала все, що попадало під руку...
Якось троюрідний брат залишив на столі "Старий і море" Хемінгуея...Довелося і його читати...Важко було, скучно, але дочитала..."Аля в Недоладії", серія книг Волкова, українські казки..ще яскраво пам"ятаю книги про доктора Дуллітла...улюблені книги - "Джейн ейр", "чайка по імені Джонатан Лівінгстон"...Таке

Дитинство, дитинство...Стільки вільного часу...
  • 0

#55 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 13:59

молодець, а я читала "Анжеліку", мама ще дивувалася, чи не зарано...
також енциклопедії, пробувала Дюма, але не сподобалось.
  • 0

#56 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 16:34

А я ще в дитинстві дуже перлася від пригод Тома Сойєра і Гекльбері Фіна. Оце мушу перечитати на 3 курсі університету на курс зарубіжної літератури зламу століть :cool1: я в передчутті кайфу :D
  • 0

#57 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 07.09.2007 – 16:59

Перегляд дописуDovgapanchoha (7.09.2007 17:34) писав:

А я ще в дитинстві дуже перлася від пригод Тома Сойєра і Гекльбері Фіна. Оце мушу перечитати на 3 курсі університету на курс зарубіжної літератури зламу століть :cool1: я в передчутті кайфу :angel:
Ой! Це була моя улюблена книжка! А ще подобалось читати про Незнайку і твори Джека Лондона ("Білий клик" та ін). А взагалі в дитинстві подобалось читати твори по шкільній програмі української літератури. :D
  • 0

#58 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 18:02

Ооо я довіга читала в дитинстві, Всеволода Нестайка, казки Павла Глазщового, Астрід Лінгрен, Туве Янсон, "У курчатака гарна хатка", всіляки українські народні казки, казки карпат, Як нНільсен мандрував з гусями, Грицик на планеті кудлатиків, ще про якогось карманного дракона, Нескінченну історію і ще ще ще ще
  • 0

#59 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2007 – 21:40

Ооо там були і народні казки і Пеппі Довга Панчоха, і казки Оскара Уайлда, і потім Дон Кіхот і всі П2єси Шекспіра і то все до 13 років, я дуже любила як дитячі книжки так і трохи такі більш старші, всі народні казки перечитала, які дома були і багато літературних казок Тома Соєра я дуже рано осилила... Доречі я й тепер люблю казки і легенди почитати і Пеппі Довгу Панчоху досі теж інколи перечитую.. А ще я обожнювала міфологію...і досі люблю...
  • 0

#60 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 22:26

Читання в дитинстві у мене обмжується віком 9-ти років, коли я перебрався назад з Криму до Києва, бо там був свій дім і купа книжок, а в Києві доводилось починати все майже з нуля, тож і читати абсолютно не було чого =( Улюблене зайняття до того було.
Тож останньою знаковою книжкою саме для дитинства були пригоди Тома Соєра =) за 3 дні проковтнув, далі почав читати про чуваків, які човник знайшли і відремонтуваоли ) серйозна книга, але недочитав.

Загалом же найбільше любив радянську 10-томову Дєтскую Енциклопедію ) ну і казки, звісно )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних