Перейти до вмісту

Що ви читали в дитинстві?

Повідомлень в темі: 172

#161 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.03.2010 – 21:08

Буквально щойно якось згадалось що як була маленька - зачитувалась Отфрідом Пройслером та його чудовими казками!
Мабуть багато хто бачив мультик про Маленьку Бабу Ягу
Оця казка - одна з кількох його чудових творів, в мене була книжечка в якій були зібрані ця казка та ще кілька - "Маленький Водяничок", "Маленький Привид" та моя улюблена - "Розбійник Хотценеплотц"

Ще читала Астрід Ліндгрен,особливо її "Роня,донька розбійника" ну і Карлсон, звичайно)
Ці 2 автори писали справжні казки, коли все навкруги стає казковим поки читаєш)
  • 0

#162 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2010 – 12:07

В дитинстві читала багато і різного.Казки народів світу,всього" Незнайку",від міфології балдію до сих пір(особливо грецька міфологія:аргонавти,подвиги Геракла та ін).Дуже любила читати Ж.Верна,Д.Лондона,Майн Ріда,Р.Кіплінг "Мауглі".Також читала Франсуа Рабле "Гаргантюа і Пантагрюель",Д.Свіфт " Пригоди Гулівера",Р.Е.Распе "Пригоди барона Мюнхаузена" та багато іншого з світової літератури для дітей.
  • 0

#163 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2010 – 12:15

А в мене ше і так дитинство)То читаю всякі там детективи :cry:
  • 0

#164 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.03.2010 – 14:11

Перегляд дописуspanky (21.03.2010 13:07) писав:

В дитинстві читала багато і різного.Казки народів світу,всього" Незнайку",від міфології балдію до сих пір(особливо грецька міфологія:аргонавти,подвиги Геракла та ін).Дуже любила читати Ж.Верна,Д.Лондона,Майн Ріда,Р.Кіплінг "Мауглі".Також читала Франсуа Рабле "Гаргантюа і Пантагрюель",Д.Свіфт " Пригоди Гулівера",Р.Е.Распе "Пригоди барона Мюнхаузена" та багато іншого з світової літератури для дітей.
"Мауглі" - зла книжка. Мене жахливо обурювало, що жорстокі вовки виганяють бідну дитину до людей :cry:
У того ж Кіплінга мені ще "Кім" дуже подобався.
А ще Дюма.
З міфології - чомусь "Пісня про нібелунгів"
  • 0

#165 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 16:29

Перегляд дописуWTF? (25.10.2009 22:55) писав:

і ще плакала, читаючи казку "Хлопчик-зірка" Оскара Уайльда.
а що ви хочете? років 8 було.

Мені було не вісім, але я теж плакала. остання фраза просто вражає в саме серце.

І міфи та народні казки то справді золота скарбниця. В дитинстві мені їх надарували десь дві полиці, і я те все прочитала. :rolleyes:
  • 0

#166 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.05.2010 – 17:17

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 17:29) писав:

І міфи та народні казки то справді золота скарбниця. В дитинстві мені їх надарували десь дві полиці, і я те все прочитала. :happy1:
Воно всьо як правило одне і те ж, аж не весело, але Міфи Древньої Греції все ж варто почитатим, для загального розвитку, бо потім європейська література незрозуміла. Хоча б Куна, а як є можливість то можна і Грейфса, але я лише російський варіант бачив. :rolleyes:
  • 0

#167 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 19:51

Перегляд допису:-) (12.05.2010 17:17) писав:

Воно всьо як правило одне і те ж, аж не весело, але Міфи Древньої Греції все ж варто почитатим, для загального розвитку

Мені Грецькі і Римські мені найменше сподобались. В інших народів набагато цікавіше, хоча у нас найбільше відома саме Грецька міфологія.
  • 0

#168 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 20:13

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 20:51) писав:

Мені Грецькі і Римські мені найменше сподобались. В інших народів набагато цікавіше, хоча у нас найбільше відома саме Грецька міфологія.
Та, але все одно грецьку міфологію я люблю. До речі, дуже цікава шумеро-аккадська міфологія.
  • 0

#169 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.05.2010 – 22:27

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 20:51) писав:

Вона у нас відома, бо має найбільше поширення - свого часу було необхідним в розмові діловій чи світській посилатися на грецьку/римську міфологію.
От скандинавська потрохи почала в 1800-х повертатися назад, але мінімально, тамтешніми мистцями.
А індійці і індіанці, це якась фантастика порівняно із тією ж простою і зрозумілою скандинавською. :rolleyes:
  • 0

#170 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 13:07

Починала з казок: українські народні ("про тварин", "побутові", "пригодницькі" і які там ще є) , російські народні, збірка казок народів світу, казки Андерсона, братів Грімм (страшнуваті у них казки) і ін. Був період, десь у 6-7 років, коли кожного тижня брала з бібліотеки книгу казок якогось одного народу на теренах СРСР. Дуже подобались вірменські казки. Але якоїсь однієї казки чи книги все ж виділити не можу, багато подобалось.
Те, що пам'ятаю ще: "Чарівник смарагдового міста", "Академія пана Ляпки", "Людвігові Хитрому — ура!", "І знову Муфтик, Півчеревичок та Мохобородько" (здається тільки 3 частина мені трапилась, але якась така нудна, навіть не дочитала, сподобались лиш малюнки, де зображені герої, такі чудернацькі), "Ай болить!" Чуковського, "Аліса в країні чудес", "Аліса в задзеркаллі" (про Алісу читала кілька разів, але так нічого і не второпала, як на мене - дуже дивні розповіді, але сподобались "перекручені" англійські віршики, в моїй книзі були наведені перекладені оригінальні загальновідомі в Англії дитячі віршики і пісеньки, їх Керролл переробляв в своїй інтерпретації, смішно виходило). Також дитячі оповідання різних українських авторів, дитячі вірші мені батьки читали, але оповідання і вірші все ж не дуже подобались і мало читала.
Майже всі книги читала як мінімум по 2 рази.
  • 0

#171 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 14:09

Віктор Близнець "Женя і Синько". Гарна історія в цій книжці, приємно читається.
  • 0

#172 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.10.2010 – 15:50

Забув автора-Робінзон Кукурузо!
  • 0

#173 Neorlandina