Перейти до вмісту

Топ 100 рок-ікон

Повідомлень в темі: 146

#81 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.07.2007 – 08:41

1 King Crimson
2 Tool
3 Nine Ich Nails
4 Isis
5 Neurosis
6 The Dilinger Eskeyp Plan
7 Fathe No More
8 Napalm Death
9 Botch
10 Converg
11 Anathema
12 My Duing Bride
13 Ministry
14 GodFlash
15 Primus
16 God Speed you Black Imperor
17 From Monument To Mases
18 Meshuggah
19 Opeth
20 Lux Occulta
отака от дватцятка, може щось місцями переплутав, але для загального списку думаю піде, доречі, мене дивує що там немає ні Роберта Фріпа, ні Адріана Белів, бо як я знаю, вони є практично в усіх таких списках
  • 0

#82 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 27.07.2007 – 11:37

мій зарубіжний список такий:
1)reginald arvizu
2)jonathan davis
3)kurt cobain
4) corey taylor
5)serj tankian
6)joe jordison
7)daron malakian
8)marilyn manson
9)jimmy pop
10)john lydon
11)dexter holland
12)amy lee
13)tom delonge

згадаю допишу
  • 0

#83 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.07.2007 – 12:57

Моє перше повідомлення на цьому форумі:
По-перше: знаюча людина, яким би фанатом Корна вона не була, не може сказати що Корн зробив більший вклад в музику ніж Metallica, Фільді ще дуже далеко до таких асів бас-гітари як Біллі Шиган, Кліфф Бертон, Флі та багато інших, дійсно визнаних.

По-друге: На рахунок списку - бачив таких вже дуже багато, усі були різні і над кожним так шуміли як і над цим.

Моя особиста думка - такий людей як Ozzy, Angus Young, Lemmy, Hetfield, Dimebag Darrer, Jimmy Page
і тд.тп. навіть не можна ставити в один список з Емі Лі, Віллі Вало... Перші вже заслужені не одноразово
визнані та шановані ікони а другі тільки на шляху до цього і не всі з них його пройдуть

(Avril Lavigne забули туди вписати :kozak: )
  • 0

#84 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.07.2007 – 13:44

Перегляд дописуKinoManiak (27.07.2007 13:57) писав:

По-перше: знаюча людина, яким би фанатом Корна вона не була, не може сказати що Корн зробив більший вклад в музику ніж Metallica, Фільді ще дуже далеко до таких асів бас-гітари як Біллі Шиган, Кліфф Бертон, Флі та багато інших, дійсно визнаних.

По-друге: На рахунок списку - бачив таких вже дуже багато, усі були різні і над кожним так шуміли як і над цим.

Моя особиста думка - такий людей як Ozzy, Angus Young, Lemmy, Hetfield, Dimebag Darrer, Jimmy Page
і тд.тп. навіть не можна ставити в один список з Емі Лі, Віллі Вало... Перші вже заслужені не одноразово
визнані та шановані ікони а другі тільки на шляху до цього і не всі з них його пройдуть

підписуюсь під кожним словом. Навіть про Авріл Лавинь ))))))
  • 0

#85 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 18:57

Перегляд дописуKinoManiak (27.07.2007 12:57) писав:

і який вклад у музику зробила металіка?який вклад зробили ті басисти?
корн - створили новий стиль, винайшли новий стиль гри на бас-гітарі.скільки фанів має корн.
а нарухунок тих басистів, то вони всі сасут. я вже про авріл лавін не кажу, вона, то є майже попса.
  • 0

#86 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 20:09

KinoManiak
Ніхто не сперечається, що Металліка зробила більший вклад у музику, ніж Корн. Але Філді - визнаний басист! Ніхто не каже що наприклад Флі, гірше від Філді. Але комусь більше подобається Флі а комусь Філді. А цей список відображає те, що подобається, а не вклад у музику. От мені наприклад не подобається Пінк Флойд, я не вважаю їх рок-іконами, мені не подобається металліка, але більшості ці гурти подобаються. Тому і занесені в цей список.
  • 0

#87 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 03:19

Перегляд дописуFunt (27.07.2007 19:57) писав:

корн - створили новий стиль, винайшли новий стиль гри на бас-гітарі. скільки фанів має корн.

Я просто в шоці. В тихому шоці. Ти б ще запитав який вклад в рок-музику вніс Елвіс і Бітли? :kozak:

Шановний, скільки тобі років? Ти висловлюєшся як найпримітивніший. Твої знання у музичній культурі десь далеко під плінтусом. Ти - фанат, до того ж, сліпий фанат, який далі свого носа (читати Корна) нічого не бачить. Ти крім Корна ще щось чув взагалі?

а нарухунок тих басистів, то вони всі сасут.

Тобі щось кажуть такі імена як Les Claypool, Stuart Hamm, John Patitucci, Jaco Pastorius, Tim Commerford, Rex Brown, якщо ми вже про бас-гітаристів говоримо?
  • 0

#88 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.07.2007 – 08:13

корн - створили новий стиль, винайшли новий стиль гри на бас-гітарі.скільки фанів має корн.
а нарухунок тих басистів, то вони всі сасут. я вже про авріл лавін не кажу, вона, то є майже попса.
І який ж стиль винайшли Корн? Якшо ти про ню-метал, то тут можна посперечатись... Корн просто зробили його популярним, не быльше.

Перегляд дописуРольник (28.07.2007 04:19) писав:

Я просто в шоці. В тихому шоці. Ти б ще запитав який вклад в рок-музику вніс Елвіс і Бітли? :cry:

Шановний, скільки тобі років? Ти висловлюєшся як найпримітивніший. Твої знання у музичній культурі десь далеко під плінтусом. Ти - фанат, до того ж, сліпий фанат, який далі свого носа (читати Корна) нічого не бачить. Ти крім Корна ще щось чув взагалі?

Тобі щось кажуть такі імена як Les Claypool, Stuart Hamm, John Patitucci, Jaco Pastorius, Tim Commerford, Rex Brown, якщо ми вже про бас-гітаристів говоримо?
Я б ще додав Вутена :lol:
======================================================================

І взагалі не треба ставити сучасні ню-метал групи в один ряд з Металікою, Нірваною, тими ж Діп Пьорпл, Пінк Флойд і Айрон Мейден :kozak:

Хай Девіс ще років 15 поспіває, от тоді побачимо..

Повідомлення відредагував Роланд: 28.07.2007 – 08:14

• 0

#89 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 11:46

KinoManiak, маладєц! Було б у мене 100 дописів, вліпила б тобі + :cry:

Перегляд дописуDickNose(Sic) (27.07.2007 21:09) писав:

KinoManiak
От мені наприклад не подобається Пінк Флойд, я не вважаю їх рок-іконами, мені не подобається металліка, але більшості ці гурти подобаються. Тому і занесені в цей список.
Мені теж чогось ветерани всякого харду не дуже подобаються, але я не можу сперечатися з їх вкладом у музкультуру (безперечно більшим, ніж тих товаришів, шо я слухаю). Може колись і доросту до всяких Пінк Флойдів і Лед Зеппелінів. А Бітли вааще ТРУ! І ще Оззі великий респект з особистих міркувань :kozak:
  • 0

#90 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2007 – 13:14

Перегляд дописуFunt (27.07.2007 18:57) писав:

Ти мені смішний :rolleyes:
Про вклад: Металіка одні з засновників треш-металу, під їх впливом виник і speed-metal.Вони фактично принесли метал в Штати де всі фанатіли від глем-року (типу KISS, Motley Crue), в той час як у всьому світі слухали Black Sabbath, Motorhead, Diamond Head, Iron Maiden, AC/DC.
А про те що всі крім Філді "сасут" - Я фанат Металіки і мій улюблений гітарист - Kirk Hammet, але ж я не кричу що він бог, а Сатріані, Вай і Пейдж ( якщо знаєш таких :unsure: ) у нього "сасут"

( А Корн і мені подобається, хоча вважаю що без Хеда вони вже не ті)
  • 0

#91 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 14:45

Перегляд дописуKinoManiak (28.07.2007 13:14) писав:

Ти мені смішний :rolleyes:
Про вклад: Металіка одні з засновників треш-металу, під їх впливом виник і speed-metal.Вони фактично принесли метал в Штати де всі фанатіли від глем-року (типу KISS, Motley Crue), в той час як у всьому світі слухали Black Sabbath, Motorhead, Diamond Head, Iron Maiden, AC/DC.
А про те що всі крім Філді "сасут" - Я фанат Металіки і мій улюблений гітарист - Kirk Hammet, але ж я не кричу що він бог, а Сатріані, Вай і Пейдж ( якщо знаєш таких :unsure: ) у нього "сасут"

( А Корн і мені подобається, хоча вважаю що без Хеда вони вже не ті)
про басистів я згоден, що неправий, просто я вважаю, що філді змінив світ бас-гітар і він один з кращих, але свою думку про корн я не зміню.
  • 0

#92 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 16:22

Перегляд дописуFunt (28.07.2007 15:45) писав:

про басистів я згоден, що неправий, просто я вважаю, що філді змінив світ бас-гітар і він один з кращих, але свою думку про корн я не зміню.

Ти сказав що Філді вигадав нову техніку гри на бас-гітарі. Що ти називаєш технікою гри?

Ти відрізняєш слеп від тепінга наприклад?
  • 0

#93 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 16:58

Рольник
Таки свою техніку гри, ну добре, свій "слеп"..........
  • 0

#94 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 01:44

Перегляд дописуDickNose(Sic) (28.07.2007 17:58) писав:

Рольник
Таки свою техніку гри, ну добре, свій "слеп"..........

"Свій слеп" - це лупити долонею по струнам як кобіту по дупі? Це свій слеп?

Ок, не хочу молотити горохом об стіну. Фанатієте від Корну і будь-який агрумент вам до жмихи, хай буде так. Буде час, буде вік, маю надію зрозумієте.
  • 0

#95 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 30.07.2007 – 02:19

аааааааааааааааа 3 ночі а я буду читати 7 сторінок тупофобії...+ завтра понеділок...
але тре читати бо на першій список а на останій вже як грали")

а тепер ясно чого рок ікон")))
так сказать ф залатой кфадрат і на стінку")
папса здебільшого там накалякана папса... кагроще в тому опитувані переміг той чія реклама світилась...
  • 0

#96 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 06:11

Рольник
Мені тебе жаль, чесно....... Я маю достатній вік, щоб розуміти. хто що вміє і хто скіки зробив....... Ти фанатієш від Металіки чи щось чогось - плз. Тіки щоб гнати спочатку подивись або краще послухай як грає Філді, а потім кажи.... Його гра - це просто вибух, це нескінченна енергія, і пофіг що його "слеп" не складний по суті, зате його музика розриває, а те що ти слухаєш - ні. А мені від музики тре енергія! Імхо немає краще Філді, хіба що Флі.
  • 0

#97 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2007 – 21:56

Перегляд дописуDickNose(Sic) (30.07.2007 07:11) писав:

Рольник
Мені тебе жаль, чесно....... Я маю достатній вік, щоб розуміти. хто що вміє і хто скіки зробив....... Ти фанатієш від Металіки чи щось чогось - плз. Тіки щоб гнати спочатку подивись або краще послухай як грає Філді, а потім кажи....
не тре його жаліти, бо Рольник діло каже.
Про вік промовчу - тут і так все ясно, мені і в 14 здавалося що я сама розумна і все знаю.
Це дійсно називається фанатизм. Вузьколобий фанатизм.

Його гра - це просто вибух, це нескінченна енергія, і пофіг що його "слеп" не складний по суті, зате його музика розриває, а те що ти слухаєш - ні. А мені від музики тре енергія! Імхо немає краще Філді, хіба що Флі.
Його музика розриває тебе , а те що слухають інші (тисячі музичних колективів, що грають у десятках/сотнях музичних напрямках) тебе не розриває. Але. Ти не є індикатором світового смаку, розумієш? Якщо доступніше, то - якщо тебе щось не пре, то не значить що воно туфта, а те що тебе пре - найкраще.

можеш навіть не відповідати на цей пост, я не налаштована на дискусію накшталт тої, що була трохи вище. все ж таки різниця у віці у 5 років - інколи ціла прірва.

Повідомлення відредагував Chily: 30.07.2007 – 22:02

• 0

#98 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 23:48

Рольник
Мені тебе жаль, чесно.......

Тапки свої пожалій, милосердний знайшовся.

Я маю достатній вік, щоб розуміти. хто що вміє і хто скіки зробив.......

Ок, давай поговоримо про вік. Наскільки я розумію тобі - 17. Мені - 27. Музикою професійно займаюсь з 12 років, 11 років займаюся музичною критикою і аналізом, 10 років мені за це платять гроші. Між нами різниця 10 років і професійна(маю на те надію) кар’єра. А ти мене жалієш. Ну добре. Давай повоюємо аргументами, а не взаємообразами, ти не проти? Осилиш?

Ти фанатієш від Металіки чи щось чогось - плз.

Я? Фанатію??? Роззуй очі!!! Я уже не в тому віці щоб фанатіти!!! Тай в житті ніколи не фанатів. Є ватаги, які мені подобаються, але я на відміну від тебе, від них не фанатію. Я ставлюсь до музики ОБ’ЄКТИВНО!!!

Тіки щоб гнати спочатку подивись або краще послухай як грає Філді, а потім кажи....

Гнати? Я вже тебе просив підбирати свої свова ретельніше. Прошу ще раз. А що б ти не думав що я ставлюсь до Корну упереджено, скажу, що у мене в колекції усі їх альбоми, з десяток кліпів, кілька концертів. Я дуже поважаю Корн, але я їх не ідеалізую, так як ти. І те що всі в порівнянні з Філді, цитую "сосут" - це для мене повний маразм!!!

Його гра - це просто вибух, це нескінченна енергія, і пофіг що його "слеп" не складний по суті, зате його музика розриває, а те що ти слухаєш - ні.

Та ну!!! І звідки ж ти знаєш що я слухаю? Сам зрозумів що написав???

А мені від музики тре енергія! Імхо немає краще Філді, хіба що Флі.

Ок. Але ми говорили не про енергію, а про техніку. От якщо тобі цікаво, скачай ось це - Steave Hamm (Bass Solo), потрать 10 метрів трафіку і 5 хвилин часу і зрозумієш, що таке техніка гри на бас-гітарі. Доречі, всім форумчанам теж рекомендую.
  • 0

#99 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 05:53

Рольник

Цитата

Ок. Але ми говорили не про енергію, а про техніку.
Ми говорили про нову техніку гри, а не про техніку гри, як майстерність. І, по-моєму, тема про рок, а тут техніка відсутня :rolleyes: , тимбільше на бас-гітарі :unsure: . А Корн я не ідеалізував, я просто сказав так, тому що закади накшталт: "Сістєма круче всіх", мене обурюють.

Цитата

Ок, давай поговоримо про вік. Наскільки я розумію тобі - 17. Мені - 27. Музикою професійно займаюсь з 12 років, 11 років займаюся музичною критикою і аналізом, 10 років мені за це платять гроші. Між нами різниця 10 років і професійна(маю на те надію) кар’єра. А ти мене жалієш. Ну добре. Давай повоюємо аргументами, а не взаємообразами, ти не проти? Осилиш?

Ок, домовились. Я не казав, що я краще тебе розуміюсь на музиці, я казав, що маю достатній вік, щоб зрозуміти......

ВСе, досить, бо це перетворюється у флуд.
  • 0

#100 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 08:21

нда...
як малі діти...
об'єктивно треба підходить, а не виходячи з особистих смаків.

зараз мені дуже подобається музика Карпи, так що я її повинен на перше місце ставить? та ніколи в житті.

кобейн для музики все ж більше зробив ніж сліпкнот. список в принципі неправильний. не можна порівнювати вклад Діо і Кобейна в музику... вони грали/грають в різних жанрах, для різної аудиторії.

порівнювати хоча б в межах одного стилю треба.

це моє величезне ИМХО!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних