Перейти до вмісту

Топ 100 рок-ікон

Повідомлень в темі: 146

#101 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2007 – 12:23

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.07.2007 05:53) писав:

І, по-моєму, тема про рок, а тут техніка відсутня :) , тимбільше на бас-гітарі :) .

У році техніка відсутня ?! :angry1: :D <_<
  • 0

#102 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2007 – 15:36

KinoManiak
ТИ жартів не розумієш???
Ти ніколи не чув анекдотів про басистів???
  • 0

#103 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 16:23

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.07.2007 06:53) писав:

Ми говорили про нову техніку гри, а не про техніку гри, як майстерність. І, по-моєму, тема про рок, а тут техніка відсутня :angry1: , тимбільше на бас-гітарі :D .

Ти кажеш анектод про басистів? А ти файлик, який я залишив послухав? Тобі мало того, що за допомогою 4 струн і двох рук витворяє Хємм??? Це не технічно? Назви мені будь-ласка стиль музики "технічніший" за рок. Мені дуже цікаво яку гру ти вважаєш технічною.

А Корн я не ідеалізував, я просто сказав так, тому що закади накшталт: "Сістєма круче всіх", мене обурюють.

Останній раз питаю. ДЕ ТИ БАЧИВ У МОЇХ ПОСТАХ ФРАЗУ "Сістема круче всіх"??? ДЕ??? А я от у постах декого чітко читав хто у кого "СОСЄТ". Читайте уважно, любі мої, і ретельно думайте над тим, що читаєте.

Ок, домовились. Я не казав, що я краще тебе розуміюсь на музиці, я казав, що маю достатній вік, щоб зрозуміти......

Я й не стверджую що казав. Я маю на увазі інше. Просто може не варто при такому положенні речей крича мені що я "ідеаліст", "тупий фанат", "мені тебе шкода" і т. д. Тобі ніколи не спадало на думку поважати думку співрозмовника? Особливо старшого? Мені твоя повага до одного місця, вона тобі потрібна, тобі з цим жити.

P.S. 2 FUNT. Молодець, правильно зробив що витер свій пост, бо написав ти там про мене повний маразм. Ти або читати не вмієш, або з головою не дружиш. У жодному пості теми про СОАД я їх не ідеалізував. Ще для тебе повторю, якщо з першого разу не доходить. Я ставлюсь до музики ОБ’ЄКТИВНО(знаєш що означає це слово?), у мене немає ідеалів!!!
  • 0

#104 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 19:06

Рольник

Цитата

2 FUNT. Молодець, правильно зробив що витер свій пост, бо написав ти там про мене повний маразм. Ти або читати не вмієш, або з головою не дружиш. У жодному пості теми про СОАД я їх не ідеалізував. Ще для тебе повторю, якщо з першого разу не доходить. Я ставлюсь до музики ОБ’ЄКТИВНО(знаєш що означає це слово?), у мене немає ідеалів!!!
Той пост стер я, тому що він зовсім флудерський і провокативний.....

Цитата

То може ти і м*яса не їси?

А де ти бачив, щоб я не поважав думку співрозмовника? Я просто свою висловлюю, і на рахунок теми і на рахунок співрозмовника. І взагалі, ти ким себе рахуєш???

Цитата

Тимбільше до страшого
може мені ще і місцем тобі у тролейбусі поступатись??? :D :angry1: Чи ти тіпа як добрий дядя, прийшов і розказав неофітам, кого треба любити і слухати?

Цитата

Ти кажеш анектод про басистів? А ти файлик, який я залишив послухав? Тобі мало того, що за допомогою 4 струн і двох рук витворяє Хємм??? Це не технічно? Назви мені будь-ласка стиль музики "технічніший" за рок. Мені дуже цікаво яку гру ти вважаєш технічною.
Ти також жартів не розумієш?

Цитата

Назви мені будь-ласка стиль музики "технічніший" за рок. Мені дуже цікаво яку гру ти вважаєш технічною.
Класика. І цим все сказано. Ти колись був на живому концерті у філармоніїї? Тоді питання мають відпасти самі по собі.
  • 0

#105 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 22:55

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.07.2007 20:06) писав:

Той пост стер я, тому що він зовсім флудерський і провокативний.....

Правильно зробив. За це дякую.

А де ти бачив, щоб я не поважав думку співрозмовника?

Повір мені бачив. Коли не помічають однозначних аргументів, а тупо продовжують гнути свою лінію - це неповага до співрозмовника.

І взагалі, ти ким себе рахуєш??? може мені ще і місцем тобі у тролейбусі поступатись???
Чи ти тіпа як добрий дядя, прийшов і розказав неофітам, кого треба любити і слухати?

Я себе рахую людиною, яка у музиці, музичнії історії та культурі орієнтується набагато краще ніж ти. Готовий це довести. Але, наскільки я бачу, ти не можеш вести суперечку без от таких примітивних наїздів і образ. Ну що ж, це всього лиш лакмусовий папірець твого рівня розвитку. І повір, з системою самооцінки у мене все в порядку. Я не збираюся когось тут вчити, чи комусь вказувати. Але висловити свою точку зору я маю право, чи не так, пане Модератор?

Місцем у тролейбуся поступайся бабусям, дідусям, дітям та вагітним.

Класика.

Класика - це жанр. А я просив стиль.

Ти колись був на живому концерті у філармоніїї?

:angry1: - потішив. У філармонію був, у опері, у органних залах і т.д. У моїй колекції 62 компакт-диски класичної музики зі всього світу. Продовжувати?

Повідомлення відредагував Рольник: 31.07.2007 – 22:57

• 0

#106 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2007 – 11:00

Рольник
Цікава фраза про лакмусовий папірець :D

DickNose(Sic)
Анедоти про басистів я знаю, але вважаю що в дискусії вони не дуже доречні.
О, і дякую за перший мінус :angry1:

Повідомлення відредагував KinoManiak: 02.08.2007 – 11:05

• 0

#107 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 02.08.2007 – 11:14

мда... Ну ви даєте! Короче так ви будете до кінця закриття форуму сперечатись, розумієте, є зірки 70-80-90 років, а є 90-00, тобто є вже зірки, котрих знає весь світ, і їм уже за 70, а то і вже в живих немає, а є ті, кому ще навіть 25 немає, а є ті кому за 30, тобто давайте якщо визначати, то якось по іншому, а можливо через 20 років про Авріл Лавінь будуть казати так як зараз про Кобейна... :angry1: гг... хоча навряд чи.ю... :D
  • 0

#108 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.08.2007 – 12:33

Перегляд дописуDimon (2.08.2007 12:14) писав:

мда... Ну ви даєте! Короче так ви будете до кінця закриття форуму сперечатись, розумієте, є зірки 70-80-90 років, а є 90-00, тобто є вже зірки, котрих знає весь світ, і їм уже за 70, а то і вже в живих немає, а є ті, кому ще навіть 25 немає, а є ті кому за 30, тобто давайте якщо визначати, то якось по іншому, а можливо через 20 років про Авріл Лавінь будуть казати так як зараз про Кобейна... :angry1: гг... хоча навряд чи.ю... :D

*єлє осіліла*
уточни будь ласка, що визначати, і до чого тут вік виконавців та час, коли вони були зірками?
ПС: через 20 років про Авріл Лавинь, скоріш за се, вже забудуть.
  • 0

#109 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 02.08.2007 – 12:43

хто така Авріл Лавинь взагалі?
  • 0

#110 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 12:48

Chily
Визначати - визначати найкращу 100.
>і до чого тут вік виконавців та час, коли вони були зірками?
Як це до чого? Розумієш, дехто вважає он тіпа "Діп Пёрпл" - їх группі вже майже 50 років, вони старіші, вони більше вклали у музику, а от Корн - вони панімаш тільки сформовані в 1992 році, і вони тіпа ще встигли менше вкласти в музику, а моживо ВОНИ вкладуть у музику БІЛЬШЕ ніж Ді Пёрпл, через 20 років, через 30, але їх будуть теж вважати легендою як Діп Пёрпл, Квін, Айрон Мейден і т.д.
  • 0

#111 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 15:34

Перегляд дописуDimon (2.08.2007 13:48) писав:

Розумієш, дехто вважає он тіпа "Діп Пёрпл" - їх группі вже майже 50 років, вони старіші, вони більше вклали у музику, а от Корн - вони панімаш тільки сформовані в 1992 році, і вони тіпа ще встигли менше вкласти в музику, а моживо ВОНИ вкладуть у музику БІЛЬШЕ ніж Ді Пёрпл, через 20 років, через 30, але їх будуть теж вважати легендою як Діп Пёрпл, Квін, Айрон Мейден і т.д.

Як на мене, вклад в музику не вимірюється роками досвіду. Статус Кво - 40 років на сцені, а їх і досі критики вважають "Ван Хіт Вандер". Вклад в музику вимірюється винайденням нових стилів, революційністю поглядів, мистецтвом технічним, кількістю "нєтлєнок" і т.д. Ніхто не оцінює вклад у музику гурту аналізуючи тяжкість його гри чи енергетику. Оцінюють більш фундаментальні параметри. І ця оцінка не залежить від сценічного віку групи.
  • 0

#112 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 16:41

гранди/монстри року були новаторами, вони несли нові ідеї і принципи в музику.
групи рівня корн/сліпкнот і інша хардкорщина нічого нового не придумали... просто вчасно засвітилися... груп таких навалом і нічим вони одна від одної не відрізняються.

янг зробив більше ніж дейвіс, але їхі порівнювати некоректно..
  • 0

#113 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 16:46

Перегляд дописуBHAAD (2.08.2007 17:41) писав:

групи рівня корн/сліпкнот і інша хардкорщина нічого нового не придумали... просто вчасно засвітилися... груп таких навалом і нічим вони одна від одної не відрізняються.

+1
Підписуюсь під кожним словом!!!
  • 0

#114 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 02.08.2007 – 16:57

піт вентз(FOB) хоч на 14 і це радує))))))))
  • 0

#115 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 19:14

Перегляд дописуBHAAD (2.08.2007 17:41) писав:

Таких груп навалом, тому що вони наслідують гурти, які були першими.... А хто зараз наслідує Діп Пьорпл, мЕталіку, Бітлів чи ще когось??? Я дуже поважаю ці гурти, їх всі поважають, але їх майже ніхто не наслідує, майже ніхто не хочу бути схожими на них (в музичному сенсі)....... Зараз купа нових жанрів, і навіть тий же самий ню-метал вже дід, порівняно з ними...

2Рольник, я спеціально скачав те бас-соло, ну що сказати, що технічно то технічно, грає класно, але, імхо не цепляєт, нічо прикольного, що зачарувало б мій слух я не почув.....
  • 0

#116 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 02.08.2007 – 19:36

Перегляд дописуРольник (31.07.2007 16:23) писав:

P.S. 2 FUNT. Молодець, правильно зробив що витер свій пост, бо написав ти там про мене повний маразм. Ти або читати не вмієш, або з головою не дружиш. У жодному пості теми про СОАД я їх не ідеалізував. Ще для тебе повторю, якщо з першого разу не доходить. Я ставлюсь до музики ОБ’ЄКТИВНО(знаєш що означає це слово?), у мене немає ідеалів!!!
я ніде не казав, що ВИ ідеалізуєте систему, навіть і не натякав. таке враження, що якщо я ВАМ понизив репутацію, то мене вже треба вижити з форуму і, що ВИ дуже високої думки про себе.

2. ДІК НОЙС
погоджуюсь про класику, бачив би твій пост дімон, одразу б пови сив репутацію :D

Перегляд дописуBHAAD (2.08.2007 16:41) писав:

не подобається тобі корн із сліпкнотом, так і скажи.
взагалі у них ще, багато попереду.

Повідомлення відредагував Funt: 02.08.2007 – 19:36

• 0

#117 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 21:38

Перегляд дописуDickNose(Sic) (2.08.2007 20:14) писав:

А хто зараз наслідує Діп Пьорпл, мЕталіку, Бітлів чи ще когось???

Ну це ти дарма, весь брит-поп, а це не маленька армія ватаг, це - прямі спадкоємці творчості Бітлз. Та і з Металіки виросло ціле покоління музикантів, в тому числі і деякі сучасні мейнстрімівці.

Перегляд дописуDickNose(Sic) (2.08.2007 20:14) писав:

2Рольник, я спеціально скачав те бас-соло, ну що сказати, що технічно то технічно, грає класно, але, імхо не цепляєт, нічо прикольного, що зачарувало б мій слух я не почув.....

А я й не казав тобі що має дико зачепити. Я навів тобі приклад технічного використання бас-гітари, ми ж говорили про, начебто, нову техніку, яку вигадав Філді. Так от кажу тобі, Філді не вигадав абсолютно нічого, з точки зору техніки гри. Він просто якісний басист, якісний, але не культовий.

2 Funt

Цитата

я ніде не казав, що ВИ ідеалізуєте систему, навіть і не натякав.

Перепрошую. Мої вибачення. Сплутав Вас з DickNose(Sic). Буду уважнішим.

Цитата

таке враження, що якщо я ВАМ понизив репутацію, то мене вже треба вижити з форуму і, що ВИ дуже високої думки про себе.

Репутація мені насправді до жмихи. Я просто відстоюю тверезу точку зору і "зоряною хворобою" не хворію, повірте мені. Просто хотілося бути почутим у аргументах, а не проігнорованим.
  • 0

#118 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 21:54

Перегляд дописуРольник (2.08.2007 16:34) писав:

Як на мене, вклад в музику не вимірюється роками досвіду. Статус Кво - 40 років на сцені, а їх і досі критики вважають "Ван Хіт Вандер". Вклад в музику вимірюється винайденням нових стилів, революційністю поглядів, мистецтвом технічним, кількістю "нєтлєнок" і т.д. Ніхто не оцінює вклад у музику гурту аналізуючи тяжкість його гри чи енергетику. Оцінюють більш фундаментальні параметри. І ця оцінка не залежить від сценічного віку групи.
Ну тоді вносимо до списку на 10 місце соліст(ку :) ) Токіо Хотель, вони ж зараз популярні, і багато людей вважають, що вони вклали у музику дуже баг :) ;) :D ато...
  • 0

#119 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 22:05

Рольник,культових басистів кожен визначає для себе сам! Дай мені бас-гітару, я трохи потренуюсь, і зіграю на ній те, що я граю на акустиці, воно звичайно буде гірше ніж те соло, але всерівно.... І ти мене вважатимеш культовим басистом? Чи супертехнічним? Бас-гітара в році, підкресюю, в році, використовується не для супер-технічних соло, ну це ти і сам знаєш.... Якщо кожен музикант буде грати своє соло, то що з того вийде???? Тому, я наприклад вважаю, що ти й же корн чи система звучать набагато краще "ідолів" рок-музики........
  • 0

#120 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 22:07

Перегляд дописуDimon (2.08.2007 22:54) писав:

і багато людей вважають, що вони вклали у музику дуже баг :) ;) :D ато...

Ну варто розрізняти, мабуть, думку категорії "багато людей" і думки музичних експертів. Фундаментальність ніколи не визначалася фанатизмом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних