Перейти до вмісту

Якими будуть люди, якщо стануть безсмертними?

Повідомлень в темі: 83

#21 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.03.2007 – 10:13

Перегляд дописуMagero (12.03.2007 09:54) писав:

ЦИВІЛІЗАЦІЯ - ось, чого досягнув Розум. З кожним роком вона прогресує, поглинаючи все більше і більше ресурсів. Скоро ресурсна проблема вийде за межі планети. Хто чи Що може зупинити цей прогрес?

Цитата

Ага, і прали люди речі в власній сечі (давній Рим).
Вважали, що всі чорняві жінки - відьми, а в блондинах(ках) сидять вампіри (Середньовіччя та Транссільванія)
Хвороби лікували ртутними препаратами (16-17 ст.)
Вважали, що мухи зароджуються в зіпсованому м'ясі (до 19 ст.)
Ви, бачу, не знаєте історії, особливо історії рідного краю. Семітська пропаганда навішала вам на вуха ідею, про те, що до 3000 року до н. е. не було ніякої цивілізації? Почитайте декілька статей про трипільські міста-поліси. Цивілізованість тамтешніх людей не була нічим гірша за теперішню, а, може, й навіть краща. Правда, не знали вони, з чого атоми складаються і ще багато речей. Та й ми, в принципі, не знаємо...
А подібні негативні явища, а-ля трепанація черепа були, є і будуть. І за декілька років хтось подібний буде з нас виганятися...
  • 0

#22 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.03.2007 – 10:55

Перегляд дописуMagero (12.03.2007 09:54) писав:

Замерзлі космічні програми США і совєтів? Вони заморожені лише через те, що зараз є більш нагальні проблеми на Землі. Потреба нових програм є і буде ще довго. Я не здивуюсь, якщо через десять років НАСА чи Пентагон представять реально діючий літаючий об'єкт зі швидкістю польоту 100 км/с. А паралельно вони вже будуть розробляти щось у сотню разів потужніше. Навіщо? "Для захисту американської нації!"
Ти й справді віриш у те,що все це "Для захисту американської нації!"?
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.03.2007 – 11:42

Якшо люди стануть безсмертними, то зникне інстинкт "пажрать", який заставляє людину хоч щось зробити для того, щоб наїстись..а не треба буде їсти - зникне потреба щось робити..тому думаю людство деградує..
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 00:03

Оффтоп:

Перегляд дописуMagero (12.03.2007 09:19) писав:

Сьогодні людина вже стільки всього досягнула... 5000 років тому люди навіть про таке не мріяли, вони думали, людина - ніщо, Боги - Все, вони змушують їх жити, помирати. Та Розум переміг.
;)
Зараз використовуючи найдосконалішу техніку та найдосконаліші знання про будівництво, неможливо побудувати будівлю навіть в кілька раз меншу за більшість відомих пірамід хоча б із наближеною точністю до точності побудови останніх! Ну звичайно..до нас жили тільки одні мавпи і т.зв. "варвари"..а Ви тішите себе ілюзією "вищості" себе і свого покоління над Пращурами :cool1:

Інтоп:
Скорше за все - перенаселення...люди спочатку стануть шпротами...потім навчаться плавати глибоко під водою.. потім жити під землею...ну а потім вже відмовляться від кисню, гравітації і спокійно полетять у відкритий космос, сильно чхавши на NASA і Китай та їхні космічні розробки :)
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 09:35

От нарешті ви матимете час усе ретельно обміркувати, не жаліючись на брак часу і бажання встигнути більше за життя.
p.s.

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 00:00) писав:

Зараз використовуючи найдосконалішу техніку та найдосконаліші знання про будівництво, неможливо побудувати будівлю навіть в кілька раз меншу за більшість відомих пірамід хоча б із наближеною точністю до точності побудови останніх!
Ви знущаєтесь?
  • 0

#26 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 11:32

безмертні люди булиб егоїстами та у більшості ненормальними (бо за перші 200 років їхній мозок втомився б і "поїхав") :cool1:
  • 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 21:23

2zav аж ніяк ні. Я вже не пам`ятаю все у будівельних термінах..але сам факт пам`ятаю!
  • 0

#28 ProN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 13.03.2007 – 21:27

всьогогавсього нудними
  • 0

#29 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.03.2007 – 21:41

Див мій підпис...

Цитата

«Заподозрить, что ты смертен, есть начало ужаса; неопровержимо уяснить, что ты смертен — познать окончание ужаса».
будучи безсмертними - люди втратять страх..а без страху реально попустять собі віжки...
  • 0

#30 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2007 – 01:44

Перегляд дописуKassandra (13.03.2007 21:38) писав:

будучи безсмертними - люди втратять страх..а без страху реально попустять собі віжки...
Щоб стати безсмертним треба позбутись страху смерті.
Але не ілюзорно, а реально відпрацювати свій страх.
Для того й живемо тут зараз...

Любов не знає страху, бо то тоді не любов.
А любов Життя.
  • 0

#31 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 14.03.2007 – 16:58

Гетьман
Хм, я десь згадував, що 3000 років тому цивілізації не існувало??? А от 10000 назад - сумніваюсь. Навіть якщо вона існувала і тоді, її становище було жалюгідним.
А ось тоді не знали, з чого складається атом - це вже показник більш низького рівня розвитку. Хіба це не прогрес??

Киря
Візьмемо для прикладу найбільшу піраміду - Хеопса. Висота - 140 метрів.
А тепер зрівняй з:
Сірс-Тауер(Чікаго) - 443 метра ось
і телевежа в Торонто - 553 метра
ось

Gapochka
Я ж написав у лапках :angry1: Звісно - це ідея, прикриваючись якою, США проводить свої не дуже миролюбні дослідження. Бажання абсолютної влади(і не тільки на Землі) - ось реальна причина. Вічне життя - теж влада, абсолютна влада.

Stuff
Звісно деградують, але чи всі до одного?

Повідомлення відредагував Magero: 14.03.2007 – 17:02

• 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 00:56

Magero, не смішіть мене! Невже кажучи про "будівельні терміни" я мав на увазі просту висоту побудови? І взагалі що таке висота? Це мірило технології будівництва? У такому разі хто з людей вищий, той розумніший! :angry1:

Повідомлення відредагував Киря: 15.03.2007 – 00:57

• 0

#33 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 15.03.2007 – 09:16

Перегляд дописуMagero (14.03.2007 16:55) писав:

Візьмемо для прикладу найбільшу піраміду - Хеопса. Висота - 140 метрів.
А тепер зрівняй з:
Сірс-Тауер(Чікаго) - 443 метра ось
і телевежа в Торонто - 553 метра
Ще Нью-Йорк згадайте - там 800 метрову будувати збираються :angry1: . Я десь читав, що зараз побудову піраміди фінансово не потягнули б (і то з сучасними технологіями), так що недооцінювати тогочасних людей не можна. Крім того, як казав один мій друг, технологія прогресує, людина регресує. Багато вчених вважає, що кількість "розуму" з певного часу у всіх людей стала, а кількість населення зростає...
  • 0

#34 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 15.03.2007 – 14:01

Перегляд дописуКиря (15.03.2007 00:53) писав:

Magero, не смішіть мене! Невже кажучи про "будівельні терміни" я мав на увазі просту висоту побудови? І взагалі що таке висота? Це мірило технології будівництва? У такому разі хто з людей вищий, той розумніший! :angry1:
Мені здається, що коли будували єгипетські піраміди, про побудову такої вежі, як в Торонто, навіть не мріяли. Висотні будівлі - ось прогрес технологій, адже не так просто побудувати вежу висотою >500 метрів, яка буде стояти в будь-яку погоду.

Перегляд дописуJarlax (15.03.2007 09:13) писав:

Ще Нью-Йорк згадайте - там 800 метрову будувати збираються :cry: . Я десь читав, що зараз побудову піраміди фінансово не потягнули б (і то з сучасними технологіями), так що недооцінювати тогочасних людей не можна.
"Десь читав"? Дайте матеріал, мені теж цікаво.
Фінансово не потягнули? Хто? В ті часи побудову піраміди фінансувала вся країна, думаєте зараз у якоїсь середньостатистичної країни не вистачить на таке грошей? Сумніваюся.

В кінці-кінців, хто недооцінює тогочасних людей? Я просто кажу, що зараз можуть більше....
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 23:25

Перегляд дописуMagero (15.03.2007 13:58) писав:

Мені здається, що коли будували єгипетські піраміди, про побудову такої вежі, як в Торонто, навіть не мріяли. Висотні будівлі - ось прогрес технологій, адже не так просто побудувати вежу висотою >500 метрів, яка буде стояти в будь-яку погоду.

В кінці-кінців, хто недооцінює тогочасних людей? Я просто кажу, що зараз можуть більше....
Воно то так, але те що ці будівлі "беруть" висотою ще не означає що піраміди "не беруть" іншим :angry1:

Зараз можуть більше в одних галузях і менше в інших, так що однозначно сказати не можна ніяк.
  • 0

#36 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 13.04.2007 – 14:49

Люди стануть розумнішими, бо часу на освіту стане більше. Згодом безсмертя людей стане непомітним. Така вже людська порода: якщо всі СУПЕР, то ніхто не СУПЕР... Люди будуть лінивішими бо ніхто не цінуватиме життя...
  • 0

#37 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.04.2007 – 15:00

Перегляд дописуMagero (14.03.2007 17:58) писав:

Stuff
Звісно деградують, але чи всі до одного?

Мабуть крім тих, для кого духовні цінності були вищими над матеріальними, ті, для кого сенс життя був би у духовному самовдосконаленні..
  • 0

#38 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.04.2007 – 15:03

Спочатку люди б повоювали, потім років 100 жили б в хаосі а потім полетіли б в космос бо на Землі б вже було нецікаво
  • 0

#39 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 16:24

полетіли б далі руйнувати життя, а не творити його...
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.04.2007 – 19:44

Перегляд дописуMagero (10.03.2007 00:13) писав:

А навіщо воювати? Заради грошей? Що вони можуть дати? Матеріальні задоволення?? Які рано чи пізно набриднуть...
Така природа чоловіків. Їм нудно, якщо не ратитись.

Перегляд дописуГетьман (12.03.2007 10:32) писав:

І весь прогрес людства, за винятком незначної частини, - результат оцього бажання убивати.
Правду речиш!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних