Перейти до вмісту

Чи займаєтесь ви спортом?

Повідомлень в темі: 375

Опитування: Спорт і ТИ (185 користувачів проголосувало)

Я...

1. серйозно (постійно) займаюсь (105 голосів [56.45%])

Процент голосів: 56.45%

2. обмежуюсь зарядкою зранку (27 голосів [14.52%])

Процент голосів: 14.52%

3. мені ліньки (не вистачає часу, не має можливості, та інші відмовки) (39 голосів [20.97%])

Процент голосів: 20.97%

4. CS - найкращий спорт! (15 голосів [8.06%])

Процент голосів: 8.06%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2006 – 15:33

риболовля-ось НАЙКРАЩИЙ спорт!
  • 0

#82 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.10.2006 – 16:41

Я ходжу в спортзал і ще в басейн.
А взагалі в нашій країні заняття спортом - задоволення не дешеве, не всі собі можуть дозволити, та ше й спортзалів, басейнів і т. д. в нас не багато. За кордоном, наприклад, з тим у людей проблем нема, було би тільки бажання
  • 0

#83 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 21.10.2006 – 19:20

Перегляд дописуChukcha (21.10.2006 16:33) писав:

Згоден на всі сто!тут і кмітливість треба мати,і силу добру,і вміння,і витримку!Ліпшого бути не може! :angry1:
  • 0

#84 yrazavodnuj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 13:07

:8: колись просто ходив в зал але кинув вже чотири місяці займаюсь плаванням .Коли прийшов до тренера він мені сказав що техніка мого плавання це техніка утопленика ,але вже трохи щось починає виходити хоч роботи ще багато буду ходити і далі плавання це класний спорт.
  • 0

#85 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 09.12.2006 – 23:34

Бокс.
  • 0

#86 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 10.12.2006 – 14:58

Футбольчик! :cool1: :angry2: :cool1:
  • 0

#87 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.12.2006 – 15:40

Перегляд дописуChukcha (21.10.2006 15:33) писав:

тільки не для мене, я не розумію як у людей вистачає терпіння....
  • 0

#88 Влад

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:м.Київ

Відправлено 10.12.2006 – 16:52

Я займаюсь бально спортивними танцями!!!
  • 0

#89 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 17:18

Перегляд дописуDead_Angel (10.12.2006 15:40) писав:

тільки не для мене, я не розумію як у людей вистачає терпіння....
а ти коли-небудь пробувала тихо,спокійно посидіти біля ставка з вудкою,помилуватися природою,втекти від буденних проблем,відпочити душею?
  • 0

#90 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 17:31

Перегляд дописуChukcha (10.12.2006 17:18) писав:

а ти коли-небудь пробувала тихо,спокійно посидіти біля ставка з вудкою,помилуватися природою,втекти від буденних проблем,відпочити душею?
пробувала...але після кількох хвилин мені набридає....
  • 0

#91 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.12.2006 – 18:56

Перегляд дописуDead_Angel (10.12.2006 17:31) писав:

пробувала...але після кількох хвилин мені набридає....
А мені ніколи не набридає!навіть,коли кльову нема.Беру трохи пива,плеєр або друга і нічо більше не треба.тай подумати є час,в собі трохи покулупатися...
  • 0

#92 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 16:51

Перегляд дописуjakobz (10.12.2006 18:56) писав:

А мені ніколи не набридає!навіть,коли кльову нема.Беру трохи пива,плеєр або друга і нічо більше не треба.тай подумати є час,в собі трохи покулупатися...
якщо я візьму когось зі своїх друзів кльову точно не буде і в собі поколупатися не вийде....
риболовля - це не моє...
  • 0

#93 SkyNET

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 15:50

кращого ніж поганяти м яча я не бачу =)
  • 0

#94 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.01.2007 – 21:20

Цим, якби знайшов де...
  • 0

#95 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.01.2007 – 22:45

Перегляд дописуzav (18.01.2007 21:17) писав:

Цим, якби знайшов де...
Метр. майдан незалежгності цього літа..))))
покишо набралось маловато людей але на все про все 5 хв. буде як типу Флеш Моба))))
:cool2:
  • 0

#96 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 19.01.2007 – 03:47

Я люблю жорсткий футбол! Іноді на мене находить синдром "Марадонна" і я починаю на полі біс знає що чудити. Шкода, але цим літом випадково зламав ключицю одному гравцю на 5 років старшому за мене, він сам був винен - не треба було на мене бігти коли я біжу на м'яч! Три рази у районних змаганнях забивав від власних воріт (міні футбол). Тренувався з братами Стоянами: один зараз грає у Чорноморці, а другий не пам'ятаю. Нічого особливого у них немає :P Грають звичайно класно, але куди їм до мене :cool2: До футболу займаюсь ще й 100 метрівками і прижками у довжину, з прижків маю 2 районні рекорди (5.44 і 5.5 метрів не так і багато, може просто всі інші такі слабаки?) з 44 шкіл, сам же їх поставив сам і побив :) Це все психологічний вплив :) Я бігав у одних кедах і трусах та ще й з дівчачою зачіскою (дві косички), ну кого б це не пригнітило? А так маю безліч дрібних відзнак з усього по троху за перші другі місця з кросів, 100-метрівок, (з прижків у довжину виключно перші!)... Займався боксом, але одного разу виросли роги :) , івирішив побоксувати з досвідченим боксером на 4 роки старшим за мене... тепер і думати про бокс не хочу. Займався настільним тенісом, навіть стіл власний тенісний мав... потім набридло. Зараз вирішив зайнятись не традиційним спортом - сліпий набір на клавіатурі. За 3 дні вже пройшов 63.8% "Соло на клавіатурі" (латиницею). Не люблю вихвалятись, але я просто алмаз дорогоцінний неотесанний сяючий всим спектром і навіть ультрафіолетом :) :) :wacko: Маю великий досвід на всіляких змаганнях і тепер ніколи не переоцінюю своїх можливостей!
  • 0

#97 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.01.2007 – 16:31

АРМРЕСТЛІНГ!!!
  • 0

#98 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 30.01.2007 – 14:45

обожнюю плавання, але щось останнім часом ніколи. а ще розтяжку люблю робити... всілякі там шпагати-мостіки, складочки-розкладочки... :D
  • 0

#99 SkyNET

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 06.02.2007 – 22:11

Перегляд дописуGENTOR (19.01.2007 04:44) писав:

Я люблю жорсткий футбол! Іноді на мене находить синдром "Марадонна" і я починаю на полі біс знає що чудити. Шкода, але цим літом випадково зламав ключицю одному гравцю на 5 років старшому за мене, він сам був винен - не треба було на мене бігти коли я біжу на м'яч! Три рази у районних змаганнях забивав від власних воріт (міні футбол). Тренувався з братами Стоянами: один зараз грає у Чорноморці, а другий не пам'ятаю. Нічого особливого у них немає :aaa: Грають звичайно класно, але куди їм до мене :gryzin: До футболу займаюсь ще й 100 метрівками і прижками у довжину, з прижків маю 2 районні рекорди (5.44 і 5.5 метрів не так і багато, може просто всі інші такі слабаки?) з 44 шкіл, сам же їх поставив сам і побив :happy1: Це все психологічний вплив :cool2: Я бігав у одних кедах і трусах та ще й з дівчачою зачіскою (дві косички), ну кого б це не пригнітило? А так маю безліч дрібних відзнак з усього по троху за перші другі місця з кросів, 100-метрівок, (з прижків у довжину виключно перші!)... Займався боксом, але одного разу виросли роги :brovy: , івирішив побоксувати з досвідченим боксером на 4 роки старшим за мене... тепер і думати про бокс не хочу. Займався настільним тенісом, навіть стіл власний тенісний мав... потім набридло. Зараз вирішив зайнятись не традиційним спортом - сліпий набір на клавіатурі. За 3 дні вже пройшов 63.8% "Соло на клавіатурі" (латиницею). Не люблю вихвалятись, але я просто алмаз дорогоцінний неотесанний сяючий всим спектром і навіть ультрафіолетом :brovy: :brovy: :D Маю великий досвід на всіляких змаганнях і тепер ніколи не переоцінюю своїх можливостей!

а де саме ти живеш і скік тобі років ?
  • 0

#100 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 06.02.2007 – 22:24

Перегляд дописуzav (18.01.2007 21:17) писав:

Цим, якби знайшов де...
Та це ж для дівчат......

Перегляд дописуGENTOR (19.01.2007 03:44) писав:

Я люблю жорсткий футбол! Іноді на мене находить синдром "Марадонна" і я починаю на полі біс знає що чудити. Шкода, але цим літом випадково зламав ключицю одному гравцю на 5 років старшому за мене, він сам був винен - не треба було на мене бігти коли я біжу на м'яч! Три рази у районних змаганнях забивав від власних воріт (міні футбол). Тренувався з братами Стоянами: один зараз грає у Чорноморці, а другий не пам'ятаю. Нічого особливого у них немає ;) Грають звичайно класно, але куди їм до мене :gryzin: До футболу займаюсь ще й 100 метрівками і прижками у довжину, з прижків маю 2 районні рекорди (5.44 і 5.5 метрів не так і багато, може просто всі інші такі слабаки?) з 44 шкіл, сам же їх поставив сам і побив :happy1: Це все психологічний вплив :cool2: Я бігав у одних кедах і трусах та ще й з дівчачою зачіскою (дві косички), ну кого б це не пригнітило? А так маю безліч дрібних відзнак з усього по троху за перші другі місця з кросів, 100-метрівок, (з прижків у довжину виключно перші!)... Займався боксом, але одного разу виросли роги :aaa: , івирішив побоксувати з досвідченим боксером на 4 роки старшим за мене... тепер і думати про бокс не хочу. Займався настільним тенісом, навіть стіл власний тенісний мав... потім набридло. Зараз вирішив зайнятись не традиційним спортом - сліпий набір на клавіатурі. За 3 дні вже пройшов 63.8% "Соло на клавіатурі" (латиницею). Не люблю вихвалятись, але я просто алмаз дорогоцінний неотесанний сяючий всим спектром і навіть ультрафіолетом :brovy: :brovy: :D Маю великий досвід на всіляких змаганнях і тепер ніколи не переоцінюю своїх можливостей!
Ти ба який скромняк :brovy: .......Молодець!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних