Перейти до вмісту

Чи займаєтесь ви спортом?

Повідомлень в темі: 374

Опитування: Спорт і ТИ (185 користувачів проголосувало)

Я...

1. серйозно (постійно) займаюсь (105 голосів [56.45%])

Процент голосів: 56.45%

2. обмежуюсь зарядкою зранку (27 голосів [14.52%])

Процент голосів: 14.52%

3. мені ліньки (не вистачає часу, не має можливості, та інші відмовки) (39 голосів [20.97%])

Процент голосів: 20.97%

4. CS - найкращий спорт! (15 голосів [8.06%])

Процент голосів: 8.06%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.04.2006 – 09:23

Ходжу в тренажерний зал 2-3 рази на тиждень
  • 0

#22 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.04.2006 – 10:17

тут трошки не правильно складене голосування - якщо я займаюся декількома видами спорту і кожен з них мені рівнозначно подобається, то що мені обрати???

а люблю грати футбол, баскетбол, гандбол, волейбол, плавати, стріляти... займався (зараз часу не маю) кунг-фу
  • 0

#23 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень
  • Місто:Ніжин

Відправлено 18.04.2006 – 11:50

Найкращій спорт - секс :)
Прийде час, я теж почну кожну неділю старанно займатись ним. Кожна справа має бути улюбленою :)

А якщо подумати....Професійно? Ніяким...Гуртки? Ні...Але кожне літо відпочиваючи в Криму,люблю плавати, дуже полюбляю пірнати,мрію колись пірнути (дайвінг) за кордоном, саме там...бо там під водою неймовірно гарно...А Крим...не зрозуміло що від нього чекати, пірнеш,
а там чиясь волохата дупа ;) а це і не кожен витримає.
Ще по натурі я людина яка любить ризик,він ніби змушує знову відчути життя,я б дуже хотіла стрибнути з парашуту, та може хтось зрозуміє...є такий спорт, стрибають з моста, на мотузці, і коли ти майже гепнувся, тебе тягнуть назад) Круто)))) Але це все в майбутньому)
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 15:16

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (18.04.2006 12:50) писав:

Найкращій спорт - секс :)

Секс - за доволення, ніякий це не спорт. Люди займаються спортом щоб бути фізично розвиненими та сильними. Не знаю не однієї людини щоб займалася сексом заради збільшення м"язів чи фізичної сили ;)
  • 0

#25 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 15:24

Перегляд дописуMarcos (18.04.2006 15:16) писав:

Секс - за доволення, ніякий це не спорт. Люди займаються спортом щоб бути фізично розвиненими та сильними. Не знаю не однієї людини щоб займалася сексом заради збільшення м"язів чи фізичної сили :)
Ти все розумієш, аж надто буквально) це крилата фраза)
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 15:26

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (18.04.2006 16:24) писав:

Ти все розумієш, аж надто буквально) це крилата фраза)
Ніколи такої крилатої фрази не чув :)
  • 0

#27 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 15:42

Перегляд дописуMarcos (18.04.2006 15:26) писав:

Ніколи такої крилатої фрази не чув ;)
Просто повір мені на слово, я багато читаю...і захоплююсь афоризмами, та крилатими фразами)
Незнав? Тепер знаєш) пишайся цим :)
  • 0

#28 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 17:58

Перегляд дописуFreelancer (4.02.2006 18:56) писав:

А ще качаєм пальці на клавах) (особливо ефективна вправа "аська")

ага=) це точно, а ще ставимо рекорди по ледарству :)
  • 0

#29 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 18.04.2006 – 23:26

А я поки що переважно літроболом....

Іноді в качалку залажу, щоб трохи штангу потягати.
  • 0

#30 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 22:36

Ееееххх, спорт, болюча тема. В дитинстві грав футбол. Потім сказали, шо не можна, бо в ноги поломаються в колінах... потім грав баскетбол...... ше малий був.... зненацька прийшло захоплення -- літробол.... там є декілька різновидів: дуетом, тріо, квартетом...... найбільше подобається дуетом, хоча ще октетом не пробував..... після літроболу прийшло півторалітри банка в 2 літри банка, а всередині джин... Також цікавий спорт... не затягує, але прикольно. Тепер, останні 4 місяці, граю в покер, преферанс... майже професійно. люблю Холд’ем на гроші зіграти, якщо хоч 4 і більше бажаючих є.

ЗІ: хтось писав, шо "секс -- це найкращий спорт" крилатий вираз... скажу своє велике фе тому, хто казав. Зов7 це не крилатий вираз, а скоріше афоризм///
  • 0

#31 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 22.04.2006 – 14:00

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 10:17) писав:

тут трошки не правильно складене голосування - якщо я займаюся декількома видами спорту і кожен з них мені рівнозначно подобається, то що мені обрати???
Я також однаково люблю футбол і баскетбол. Тепер думаю що ж мені обрати?
  • 0

#32 vermilion

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2006 – 14:02

Перегляд дописуSkyNET (25.03.2006 11:49) писав:

люблю грати у футбола !!!!!!! :D

ги...на все що в мене хватає часу - це спортивне сидіння на парах в універі!!! :wub:
  • 0

#33 DEADMAN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.04.2006 – 14:18

Я закинув літробол в октеті(7)і взагалі сам літробол. Після останього будуна :wub: . Думав що помру. У вас таке було. :brovy:

Тепер "Спас", перекладина, бруси і т. д. :D
  • 0

#34 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 22.04.2006 – 20:02

хех...раз вже про літрбол і секс згадали, то я підтверджу таку істину "Сало - сила, спорт-могила"...як не крути!!! )))
Давно в мене не було фізичних навантажень...(...влом ходити на фіз-ру(хто ж це до 5-го курсу придумав фіз-ру для дівок?)...але якщо туди попадаю, то вже займаюсь совісно...Колись ходила на всілякого роду танці та шейпінг (навіть грамоту за 1-е місце маю!!!)
Одним словом, я -крута!!! )) гГгги
  • 0

#35 Тіса

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 22.04.2006 – 21:58

Колись займалась легкою атлетикою..А потім кинула до ....
  • 0

#36 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 22.04.2006 – 22:38

займайтесь ранковую гімнастикою, тай все буде круто, а то понавидумували всякого непотрібного :wub:
  • 0

#37 Львів'янка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 24.04.2006 – 01:07

Oj, ta tse moja yljyblena tema!!!! Ja v Amerutsi prozhula vzhe majzhe 9 misjatsiv, za tsej chas pohrala v shkil'nij komandi tenisy, basketboly i zaraz v lehkij atletutsi. Do prujizdy sjydu, ja hrala vdoma tennis 2 roku i basketbol za shkil'ny komandy 5 rokiv hrala, majy rist 1,75metra, ale, pohravshu basketbol v Shtatax, ja mozhy stverdutu - v mene v Ykrajini ne bylo zhodnoho!!! normal'noho trenyvannja i ne bylo ni odnoho profesijnoho trenera(z povnojy povahojy do vsix mojix treneriv,ja jix dyzhe povazhala).
Tyt, trenyvannja kozhnoho dnja!!! NIXTO NIKOLU NE PROHYLJYJE!!!! Trenyvannja truvaje 2,5 hodunu!!! Formu kozhnij divchuni dlja trenyvannja i dlja hru, namj jix shkola prala navit' sama, bylo 3 komandu, po 10-12 divchat v kozhnij, 3 treneru, pljashechku, ryshnuchku, perev'jazku na nohu pered kozhnojy hrojy i trenyvannjam trener sam robuv vsim bazhajychum - vsjaki mazi, sprejchuku, pov'jazochku i t.d... V nas des' 10 texnolohij dlja hru bylo, dlja zaxusty i dlja napady, potim she v trenazhernuj zal vsi... I? Tse moja mrija, sho kolus' i v nas Ykrajini v shkolax take orhanizyjet'sja!!!! Ot jak ja zajmalasja basketbolom tsijeji zumu v Amerutsi.
Ale mij yljyblenuj sport PING-PONG, slovom nastol'nuj tenis moja slabkist'!
Sorry za taki memyaru. kazhy, moja pasija - yljyblena tema... :wub:
  • 0

#38 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 24.04.2006 – 10:46

2 Львів*янка:
хм...ну, я розумію, що тобі б хотілося, щоб і в Україні був такий рівень підготовки спортсменів чи то пак просто рівень фізичної підготовки учнів з усілякими примочками, атрибутами, приладдям...але ОФФТОП:, напевно, і сама ти розумієш, що поки-що це зовсім нереально!!! Думаю, коли ти повернешся в Україну, то твої мрії розіб*яються, і (не дай Боже) ти захочеш повернутися в США...але якщо говроити не так сумно, то Україна і США знаходяться зовсім на різних щабелях економічного розвитку, і говорити типу "А там так кльово, там і те і се" - немає сенсу...Це наша Батьківщина і такою вона є...така правда...Просто будемо старатися своїми зусиллями хоч щось в ній змінити на краще...)))
  • 0

#39 Львів'янка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 25.04.2006 – 03:43

Перегляд дописуПл_Я_ма (24.04.2006 03:46) писав:

2 Львів*янка:
хм...ну, я розумію, що тобі б хотілося, щоб і в Україні був такий рівень підготовки спортсменів чи то пак просто рівень фізичної підготовки учнів з усілякими примочками, атрибутами, приладдям...але ОФФТОП:, напевно, і сама ти розумієш, що поки-що це зовсім нереально!!! Думаю, коли ти повернешся в Україну, то твої мрії розіб*яються, і (не дай Боже) ти захочеш повернутися в США...але якщо говроити не так сумно, то Україна і США знаходяться зовсім на різних щабелях економічного розвитку, і говорити типу "А там так кльово, там і те і се" - немає сенсу...Це наша Батьківщина і такою вона є...така правда...Просто будемо старатися своїми зусиллями хоч щось в ній змінити на краще...)))

Ja lushe odne ne rozymijy, a tobi shcho, ne xotilosja bu shob i v nas byv takuj riven' pidhotovku??? I ja znajy, sho tse DYZHE REAL"NO, til'lku slid pratsjyvatu nad tsum, a ne opyskatu ryku i kazatu "tse zovsim nereal'no"! Ja ne zaperechyjy, sho moji mriji rozbuvajyt'sja, mabyt', shchodnja, chasto tse prosto planu, i dyzhe mozhluvo, sho bahato jix i pislja povernennja ne realizyjyt'sja, ale mij ykrajins'kuj stumyl zastavut' mene vzjatusja za tsjy spravy she raz i she raz!
Ja, znajy, "zajilo", sho v ja z banderivs'kojy krov'jy, a "vuhvalula" amerukantsiv, ale mene samy tse ZAJIDAJE i same tomy i hochy donestu, sho mu nichum ne hirshi, a navpaku intelihentnishi, bahatshi dyhovno(lushe podymajte pro nashi chdovy ykrajins'ky starovunny kyl'tyry), mu dyzhe napolehluvi, ny tse zvisno zh takozh zalezhut' vid osib, i tsja "konkyrjyjycha" zhulka, abo krashche, tsja rusa sho hovorut', *ne xochy bytu hirshum, ne xochy, shob mene vvazhalu hirshum!* povunna zastavutu pratsjyvatu nad tsjijejy sutyatsijejy. Chu ne tak?
Ja dyzhe hordzhysja svojejy Bat'kivshchunojy i vsi 9 misjatsiv, sho tyt provela namahalasja jiji predstavljatu na najvuzhchomy rivni, ale to sho takojy nasha Bat'kivshchuna je, to treba minjatu v nij shos', i ne lushe naslovax. Znajy, tse hluboke putannja, ta vsi zminu pochunajyt'sja z NAS! Ne z toji verhivku, ne vladu - nejy vse zakinchyjet'sja, a z kozhnoho malen'koho hromadjanuna...
A, i djakyjy za offtop, nadijysja moderator vurishut' vudalutu moje povidomlennja, xoch ja prosto opusala, jak ja zajmalsja sportom...
Ny i napered vubachajysja, bo tse povidomlennja het' ne do temu... Vubachajysja za klopotu dlja moderatoriv.
Pljamko, holovy vushche, mu ykrajintsi-vsi heroji i vmijemo tvorutu chydesa! Ja ZNAJY :wub: !
  • 0

#40 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 25.08.2006 – 18:21

На жаль, наші все більше полюляють телевізор на дивані - це нійперспективніший вид спорту <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних