Перейти до вмісту

Гаррі Поттер

Повідомлень в темі: 243

#61 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.07.2007 – 18:52

ТАк, про Сіріуса то був дуже сильний момент. ТАка проста арка ,а вороття немає. Просто і жахливо водночас... Але мені чогось здається, що що то було ми так і не дізнаємось. ТАка собі страшна таємниця, уособлення вічності і смерті.
Стосовно Снейпа і того, що йому довіряв ДАмблдор, то мені ще до того, як він вбив директора, здавалось, що довіра невиправдана, а тепер так взагалі. Знову ж кажу, може то моя особиста неприязнь до нього, але не буде він позитивним героєм, на мою думку.
  • 0

#62 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 19:12

Мені шось теж здається що історія з Сіріусом вже закінчилась і він не повернеться. щодо Снейпа- побачите, він дуже позитивний герой і довіра до ного цілком виправдана. Дамблдор знав що заплатить життям за те що робить але він не був проти і не хотів рятуватись. Так мало бути чомусь.
Може, помре хтось з Візлів. Може, Рон. Може навіть виявитись що Гарріні родичі насправді зовсім не такі скоти як всі думають.
А ще думаю до добрих сил повернеться Драко.
  • 0

#63 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 09.07.2007 – 20:15

Дамблдор сказав, що Сіріус не повернеться, а йому я вірю... Досі все зжимається всередині, коли про це думаю... :brovy:
  • 0

#64 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.07.2007 – 20:45

Ну ви тут і розвели дискусію... =) особисто мені здається що Снейп не є позитивним герєм він прикрив ГП всього один раз в першій частині (напевне щоб увійти у довіру доо Дамблдора та інших), далі в книзі ніразу не було натяку на якусь його доброту чи щось таке. Зазвичай письменники про таке попереджаюсть якимись літературними засобами.
  • 0

#65 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 20:50

Перегляд дописуRaven@ (9.07.2007 20:15) писав:

Дамблдор сказав, що Сіріус не повернеться, а йому я вірю... Досі все зжимається всередині, коли про це думаю... :brovy:
Так, дуже прикро, а я ще як подумаю, що Дамблдора нема, то взагалі :brovy: :) :brovy: Без нього, здається, взагалі нема ніяких шансів, нема надії і захисту ніде в світі Гаррі. Як там пишеться в кінці шостої книги, що Гаррі зрозумів, що до цього моменту хтось завжди жертвував собою, рятуючи його, спочатку мама ,потім Сіріус і нарешті Дамблдор, а тепер більше не залишилось нікого і він має робити все сам .Чесно кажучи, в цей момент читання я дуже засумнівалась, що Гаррі зможе сам. Не тому, що я він не особливий, а тому,що він ну от такий як є. То ж цікаво, чи в сьомій частині знову хтось помре за нього? Версія з Хагрідом була б найбільш підходящою з цієї точки зору, бо він серед дорослих найбільше любить Гаррі.Але... чомусь здається по законам жанра, добра і зла Воландеморт помре, і, щоб розповідь не стала банальною, помре і Гаррі. А так шкода...

І, до речі,цікаво ,в сьомій частині буде щось відбуватись в Хогвартсі ,який вирішив залишити Гаррі? З одного боку, хотілося б, але... Хогвартс без Дамблдора-це по меншій мірі сумно, моторошно і пусто... Не хотілося б бачити його таким. Це як дім без хазяїна... :D
  • 0

#66 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 09.07.2007 – 20:52

Перегляд дописуrainy (9.07.2007 18:52) писав:

ТАк, про Сіріуса то був дуже сильний момент. ТАка проста арка ,а вороття немає. Просто і жахливо водночас... Але мені чогось здається, що що то було ми так і не дізнаємось. ТАка собі страшна таємниця, уособлення вічності і смерті.
Стосовно Снейпа і того, що йому довіряв ДАмблдор, то мені ще до того, як він вбив директора, здавалось, що довіра невиправдана, а тепер так взагалі. Знову ж кажу, може то моя особиста неприязнь до нього, але не буде він позитивним героєм, на мою думку.

згадай, що Дамблдор спеціяльно наклав на Гарі якесь паралізуюче закляття, щоб той не міг повоохнутися. І зробив він це задовго до прибуття смертежерів... Підозріло то так :brovy:
  • 0

#67 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 21:00

Перегляд дописуДуховна необмеженість (9.07.2007 20:52) писав:

згадай, що Дамблдор спеціяльно наклав на Гарі якесь паралізуюче закляття, щоб той не міг повоохнутися. І зробив він це задовго до прибуття смертежерів... Підозріло то так :brovy:
Задовго? Якщо я не помиляюсь ,він наклав на нього закляття як тільки почув шум на сходинках.
  • 0

#68 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 21:04

rainy, щас перечитаю... але млін.... :brovy:
  • 0

#69 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 21:12

Перегляд дописуДуховна необмеженість (9.07.2007 21:04) писав:

rainy, щас перечитаю... але млін.... :brovy:
Знайшла ,вони прилетіли в Хогвартс, ДАмблдор сказв ГАррі покликати Снейпа ,бо був знесилений, а далі "Гаррі побіг до дверей...та не встигла його рука торкнутись залізного кільця, як він почув, що хтось біжить сюди з протилежного боку.Глянув на Дамблдора, той показав йому жестом відійти. Гаррі відступив...Тіло Гаррі в мить застигло.. Це Дамблдор знерухомив Гаррі безмовним закляттям, і йому не вистачило частки секунди, щоб захиститись самому."
  • 0

#70 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 10.07.2007 – 12:03

Перегляд дописуrainy (9.07.2007 19:25) писав:

Стоп, я наче уважно читаю, але де там було про те, що Дамблдор знав, що Снейп дав обітницю???
Гегрід підслухав їхню розмову(Дамбі з Снейпом) Снейп ще сказав що трошки переграв...
Сіріус можливо, повернеться, ну це так відстоків 10.
Ще один нюанс, Дамблдор, якщо б хотів, то залишився б живий... Навіщо ви думаєте він знерухомив Гаррі? та щоб Гаррі не мішав, коли його будуть вбивати. Ше одне, він благав "Северусе", і я не думаю, що він благав, щоб Снейп його врятував, він просив його вбити, хоча Снейп сам себе ненавидів, за те що робить..

З одної сторони, добре що Дамблдора нема, тепер Гаррі має повну свободу дій, а о все його хтось захищав, так не цікаво...

П.С Загинуть Рон і Герміона... :blink:

П.с2 гарно тему розвиваєм :)

Повідомлення відредагував Руля ван Метал: 10.07.2007 – 12:03

• 0

#71 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 10.07.2007 – 12:09

Стоп.07.07.07. в Англії?А в нас?Я маю всі 6 частин,чула в цій Герміона загине.Ця Роллінг усіх умертвляє!Мені тоді було Сіріуса в 5 частині шкода :) .Цей Снейп така зараза в 6.Шось типу Мороза в українській політиці.
  • 0

#72 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.07.2007 – 19:18

Чого всі з цим Снейпом носяться як писаною торбою? :) Я ще пару років тому читала інтерв"ю з Ролінг, де вона казала, що Снейп - BAD GUY! А дівчатам, як зажвди подобаються сволоти :) Він мене дратує з першої книжки. його поведніка з ГП - яскрава ознака непрофесіоналізму! він упереджений. окрім того, має цілий букет комплексів, що парадоксально поєднується з ФАНТАСТИЧНОЮ САМОЗАКОХАНІСТЮ :) Можливо, дійсно йому подобалась Лілі, але навряд чи... Я сьогодні переглядала 4 книгу, вже трошки підзабула її (вона, до речі, моя улюблена), наведу цитату. Соррі, що рос., але перші 4 в мене тільки російскою.

"Гарри с Роном пошли вглубь сада и скоро услыхали знакомый ненавистный голос.
-Не вижу, Игорь, никаких причин для беспокойства.
- Как ты можешь, Северус, закрывать глаза напроисходящее? - с явной тревогой возразил Каркаров, понизив голос. - Тучи сгущаются все последние месяцы, и меня, не стану скрывать, это очень тревожит...
- Тогда беги, - посоветовал Снегг. - Беги, я уж как-нибудь объясню твоё бегство. Что до меня, я остаюсь в Хогвартсе."

Зрадник :blink:

Чекаю не дочекаюсь 7 книги!!!!!))))))
  • 0

#73 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 10.07.2007 – 19:54

Мені ще одна річ цікава: яку роль відіграє те, що побачив Дадлі, коли наштовхнувся на дементора? Чомусь про це одразу не було сказано... :)
Може, він насправді так любить Гаррі, що готовий заради ньгого схуднути? :D І йому побачилась смерть Гаррі - смерть останнього мотиву пострункішати? :D
Чи він хоче :) стати чаклуном і... шось понесло мене :) :)
Ну що може бути непредбачуваним для того свинюшки?.. :blink:
  • 0

#74 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 20:11

Перегляд дописуRaven@ (10.07.2007 20:54) писав:

Мені ще одна річ цікава: яку роль відіграє те, що побачив Дадлі, коли наштовхнувся на дементора? Чомусь про це одразу не було сказано... :)
Може, він насправді так любить Гаррі, що готовий заради ньгого схуднути? :D І йому побачилась смерть Гаррі - смерть останнього мотиву пострункішати? :D
Чи він хоче :) стати чаклуном і... шось понесло мене :) :)
Ну що може бути непредбачуваним для того свинюшки?.. :blink:
Я під столом :D молодець... нє, Дадлі, якусь сво. фігню побачив, можлив як Волдик вбиває Верона або Петунію...
  • 0

#75 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 20:48

Перегляд дописуРуля ван Метал (10.07.2007 12:03) писав:

Гегрід підслухав їхню розмову(Дамбі з Снейпом) Снейп ще сказав що трошки переграв...
Сіріус можливо, повернеться, ну це так відстоків 10.
Ще один нюанс, Дамблдор, якщо б хотів, то залишився б живий... Навіщо ви думаєте він знерухомив Гаррі? та щоб Гаррі не мішав, коли його будуть вбивати. Ше одне, він благав "Северусе", і я не думаю, що він благав, щоб Снейп його врятував, він просив його вбити, хоча Снейп сам себе ненавидів, за те що робить..

З одної сторони, добре що Дамблдора нема, тепер Гаррі має повну свободу дій, а о все його хтось захищав, так не цікаво...

П.С Загинуть Рон і Герміона... :blink:

П.с2 гарно тему розвиваєм :)
питання на рахунок того, що Хагрід підслухав ромову- чию? про шо? шось я не зрозуміла зовсім. Поясни, будь ласка. :)
  • 0

#76 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 21:40

Руля ван Метал, Сіріус не повернеться... то 100%... згадай розмову Гарі з Безголовим Ніком...
  • 0

#77 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 21:43

Перегляд дописуДуховна необмеженість (10.07.2007 21:40) писав:

Руля ван Метал, Сіріус не повернеться... то 100%... згадай розмову Гарі з Безголовим Ніком...
Та всі однозначно сказали Гаррі, що Сіріус не повернеться. І на зов Гаррі він не з"явився, тож.. на жаль.... :)
  • 0

#78 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 10:40

Перегляд дописуrainy (10.07.2007 21:48) писав:

питання на рахунок того, що Хагрід підслухав ромову- чию? про шо? шось я не зрозуміла зовсім. Поясни, будь ласка. :)
Ст. 355

- Незнаю , Гаррі, я си не повинен був того чути взагалі!
Я... ну я того вечора виходив з Лісу й почув, як вони балакали...ну, сварилися. Я не хтів привертати до себе уваги, тому си причаїв і аж вуха затулив, але то була така... палка дискусія, що тєжко було її не чути.

-Ну?- не вгавав Гаррі, коли Гегрід почав ніяково човгати своїми ножищами.
-Ну... я тільки чув, як Снейп казав, ніби Дамблдор має завеликі надії, і що він.... себто Снейп уже не хтів би того робити...
-Що робити?
-Не знаю, Гаррі, але Снейп щось таке балакав, ніби він троха перепрацював... але Дамблдор йому прямо сказав, що той на це погодився і нема на то ради. Був Дуже суворий з ним....

Повідомлення відредагував Руля ван Метал: 11.07.2007 – 10:40

• 0

#79 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 14:37

Перегляд дописуnochnaya_ulica (10.07.2007 19:18) писав:

Чого всі з цим Снейпом носяться як писаною торбою? :) Я ще пару років тому читала інтерв"ю з Ролінг, де вона казала, що Снейп - BAD GUY! А дівчатам, як зажвди подобаються сволоти :D Він мене дратує з першої книжки. його поведніка з ГП - яскрава ознака непрофесіоналізму! він упереджений. окрім того, має цілий букет комплексів, що парадоксально поєднується з ФАНТАСТИЧНОЮ САМОЗАКОХАНІСТЮ :) Можливо, дійсно йому подобалась Лілі, але навряд чи... Я сьогодні переглядала 4 книгу, вже трошки підзабула її (вона, до речі, моя улюблена), наведу цитату. Соррі, що рос., але перші 4 в мене тільки російскою.

"Гарри с Роном пошли вглубь сада и скоро услыхали знакомый ненавистный голос.
-Не вижу, Игорь, никаких причин для беспокойства.
- Как ты можешь, Северус, закрывать глаза напроисходящее? - с явной тревогой возразил Каркаров, понизив голос. - Тучи сгущаются все последние месяцы, и меня, не стану скрывать, это очень тревожит...
- Тогда беги, - посоветовал Снегг. - Беги, я уж как-нибудь объясню твоё бегство. Что до меня, я остаюсь в Хогвартсе."

Зрадник :)

Чекаю не дочекаюсь 7 книги!!!!!))))))

про Снейпа - Роулінг відкрила цю таємницю Алану Рікману, актору, що грає Снейпа у фільмі. Він тепер обізнаний... :blink:
  • 0

#80 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.07.2007 – 14:44

Назву теми відредагувала,бо це найпростіше зробити,а то вже тут говорять не тільки про 7му книгу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних