Перейти до вмісту

Гаррі Поттер

Повідомлень в темі: 243

#41 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.07.2007 – 23:57

Перегляд дописуДуховна необмеженість (7.07.2007 23:51) писав:

Valandil, маєш рацію... в дитини психіка формується і є досить пластичною та досить вразливою...

а постільна сцена... хм, може Рон з Герміоною? :brovy:
Аби!!! Я за них так вболіваю :) А ти кажеш,Valandil, я не сприймаю все серйозно. Та Рон і Гермінона для мене як рідні. Швидше б уже вони роздуплились. А на рахунок постільної сцени-ой ,а як же діти? :brovy:

Ну а Гаррі, згодна, він став вже як рідний, але все ж- ну не думаю я, що діти сприймуть це так близько до серця. Принаймі ти з них, хто просто дивиться фільми про Гаррі ( от як мій племінник). А ті, хто читаю, перечитають ще раз перші книжки- і чудо, ГАррі живий. :D А якщо серйозно, то справді проблема ,як на мене, трохи роздута. Ну будуть вони преживати і що? краще весь час скормлювати їм казочки, що все завжди виходить гарно і ніхто не помирає? А потім подорослішають і бах- велком то ріал лайф?

Складне питання... Поливимось, що воно буде.
  • 0

#42 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.07.2007 – 00:07

rainy, Роулінг може зробити дві книги - з цензурою (для дітей) та без(для нас :brovy: ).
а я все-таки впевнена, що Потер всіх нас переживе!
  • 0

#43 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Києва

Відправлено 08.07.2007 – 00:07

Скоріш за все Роулінг просто грає з рейтингом... а може й ні... Та хто там сказати може... Будем чекати.
  • 0

#44 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2007 – 21:48

Ех... якщо Гаррі загине... :box: То це буде комерційно невигідно :D я чула ще таку версію, що ГП - хоркракс (якщо ви пам"ятаєте що це за штука :brovy: ), незаплонований хоркракс... І він зрозуміє, що, щоб знищите темного лорда, треба й себе знищити :o А ще є версія, що Снейп вбив Дамба через прохання останнього.. мовляв, тільки так можна втертися в довіру до Волдеморта :)

А, щодо постільних сцен... Я знаю, хто це буде! є два варіанти

1. Невіл і Луна Лавгуд :brovy: :D :brovy:

2. дядько Вернон і Петунія :8:
  • 0

#45 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 08.07.2007 – 22:06

До речі, пам"ятаєте, що в Пророцтві було сказано, що виживе лише один - або Гаррі, або Волдеморт... :brovy:
Тобто всі ці чутки про смерть Гаррі якимось чином означають перемогу зла?.. :brovy:

+Гаррі Поттер, це вже не казочка... і те, що його вважають дитячою літературою - не дуж правильно. :) В останніх книгах багато жорстокості і ці книги класифікуються як horror fiction (я вже десь це на форумі писала...). Я курсову писала з цього приводу минулого року.
  • 0

#46 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:26

Перегляд дописуRaven@ (8.07.2007 23:06) писав:

До речі, пам"ятаєте, що в Пророцтві було сказано, що виживе лише один - або Гаррі, або Волдеморт... :)
Тобто всі ці чутки про смерть Гаррі якимось чином означають перемогу зла?.. :brovy:

+Гаррі Поттер, це вже не казочка... і те, що його вважають дитячою літературою - не дуж правильно. :D В останніх книгах багато жорстокості і ці книги класифікуються як horror fiction (я вже десь це на форумі писала...). Я курсову писала з цього приводу минулого року.

угу, щодо жорстокості погоджуюсь...
Ти писала курсову роботу про horror fiction? :brovy: цікаво! якщо можна,озвуч саму тему)))))
Про смерть ГП і перемогу зла. Я думаю, що темний лорд загине в будь-якому випадку. просто може так бути, що і ГП доведеться загинути.... Але це не буде означати перемогу зла. Можливо, врівноваження сил?.... :brovy:
  • 0

#47 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 08.07.2007 – 22:32

Перегляд дописуRaven@ (8.07.2007 23:06) писав:

+Гаррі Поттер, це вже не казочка... і те, що його вважають дитячою літературою - не дуж правильно. :brovy: В останніх книгах багато жорстокості і ці книги класифікуються як horror fiction (я вже десь це на форумі писала...). Я курсову писала з цього приводу минулого року.
Так то воно так, але читають і діти, бо їм цікаво... Не заборониш же.
  • 0

#48 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:46

Перегляд дописуnochnaya_ulica (8.07.2007 23:26) писав:

угу, щодо жорстокості погоджуюсь...
Ти писала курсову роботу про horror fiction? :brovy: цікаво! якщо можна,озвуч саму тему)))))
Про смерть ГП і перемогу зла. Я думаю, що темний лорд загине в будь-якому випадку. просто може так бути, що і ГП доведеться загинути.... Але це не буде означати перемогу зла. Можливо, врівноваження сил?.... :)

писала не про цей жанр взагалі, а саме про Поттера. Назва теми: THE WONDERFUL WORLD OF HARRY POTTER :brovy:

Повідомлення відредагував Raven@: 08.07.2007 – 23:01

• 0

#49 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 09.07.2007 – 09:52

Переклад Поттера вийде в жовтні :brovy:
  • 0

#50 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 10:02

Хоч би цей переклад був кращий за останні... А то там такі ляпсуси траплялися накшталт "он переминался с пяток на носки"... :brovy: Ну, це так, найпомітніше...
А український переклад, при всій своїй любові до цієї мови, я навряд читатиму. Просто почавши одне, краще його завершити, як і почав. а потім можна почати знову :brovy:

Так в жовтні виходить який: рос. чи укр.? :)
  • 0

#51 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 09.07.2007 – 11:09

Перегляд дописуДуховна необмеженість (8.07.2007 00:35) писав:

rainy, згодна з тобою. Важко зараз назвати цю книгу дитячою... цікаво, чи з'явиться там, у сьомій якась "постєльна" сцена :brovy:
Гаррі з Джнінні стопудов :)
Ну а Снейпик, я можу поспорити, ще допоможе Гаррі, як і Червохвіст. Буде новий персонаж Р.А.Б, цікаво, хто то такий буде...

Нензнаю як кому, але Снейп, мені в останній книжці сподобався :brovy: Ви тільки подивіться, щоб допогти Гаррі в майбутньому, він вбиває Дамбі, тим самим накликає на себе всіх аврорів, всю магічну громаду, словом його шукають майже так як Волдика...В мене чуйка, що він так береже Гаррі не через те, що Джеймс колись його врятував, а через те, що Снейп любив Лілі. Він ніколи про неї не згадував, хоча на Джеймса завжди гнав. неспорю, Снейп - кончена сволоч, але і в ньому є якесь почуття обовязку...
  • 0

#52 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 11:15

Перегляд дописуРуля ван Метал (9.07.2007 11:09) писав:

Гаррі з Джнінні стопудов :)
Ну а Снейпик, я можу поспорити, ще допоможе Гаррі, як і Червохвіст. Буде новий персонаж Р.А.Б, цікаво, хто то такий буде...

Нензнаю як кому, але Снейп, мені в останній книжці сподобався :D Ви тільки подивіться, щоб допогти Гаррі в майбутньому, він вбиває Дамбі, тим самим накликає на себе всіх аврорів, всю магічну громаду, словом його шукають майже так як Волдика...В мене чуйка, що він так береже Гаррі не через те, що Джеймс колись його врятував, а через те, що Снейп любив Лілі. Він ніколи про неї не згадував, хоча на Джеймса завжди гнав. неспорю, Снейп - кончена сволоч, але і в ньому є якесь почуття обовязку...
Дааа, до цікавого договорились.. Мене взагалі ідея про те, що Снейп спеціально вбив ДАмблдора ( чи то по його проханню чи то аби врятувати ГАррі) здається дикою!Мені б таке і в голову б не прийшло. Та і взагалі, вбити Дамблдора повинен був Малфой, і Снейп просто рятував свою дупу, бо дав непорушну обітницю матері Драко, що він його врятує. І до чого тут прохання Дамблдора? І Гаррі? Та Снейп думав і думає лише про себе і свій зад.
І ще питання- як це Снейп береже ГАррі? я шось такого пригадати не можу. А на рахунок ЛІлі, то я тут свою думку вже висловлювала, любив він її ,але для такої людини як СНейп, це скоріше, на мою думку, привід ненавидіти ГАррі, ніж любити.

НЕНАВИДЖУ СНЕЙПА :brovy: :brovy:
  • 0

#53 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 11:32

Цитата

НЕНАВИДЖУ СНЕЙПА
ага... я навіть роки 3-4 тому намалювала для нього дівчину, в яку він закохається, а вона кохатиме Сіріуса... чи Гаррі (не пам"ятаю вже)... Там ціла історія була з основною думкою "як зробити Снейпу гірше" :)

Але від Роулінг можна очікувати такого, що вона зробить його позитивним героєм...
І мені все цікаво - куди ж то впав Сіріус і чому звідти не повертаються??? :brovy:
  • 0

#54 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 09.07.2007 – 11:59

Перегляд дописуRaven@ (9.07.2007 11:02) писав:

Хоч би цей переклад був кращий за останні... А то там такі ляпсуси траплялися накшталт "он переминался с пяток на носки"... :brovy: Ну, це так, найпомітніше...
А український переклад, при всій своїй любові до цієї мови, я навряд читатиму. Просто почавши одне, краще його завершити, як і почав. а потім можна почати знову :brovy:

Так в жовтні виходить який: рос. чи укр.? :)
Український
  • 0

#55 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 09.07.2007 – 12:12

Перегляд дописуrainy (9.07.2007 12:15) писав:

Дааа, до цікавого договорились.. Мене взагалі ідея про те, що Снейп спеціально вбив ДАмблдора ( чи то по його проханню чи то аби врятувати ГАррі) здається дикою!Мені б таке і в голову б не прийшло. Та і взагалі, вбити Дамблдора повинен був Малфой, і Снейп просто рятував свою дупу, бо дав непорушну обітницю матері Драко, що він його врятує. І до чого тут прохання Дамблдора? І Гаррі? Та Снейп думав і думає лише про себе і свій зад.
І ще питання- як це Снейп береже ГАррі? я шось такого пригадати не можу. А на рахунок ЛІлі, то я тут свою думку вже висловлювала, любив він її ,але для такої людини як СНейп, це скоріше, на мою думку, привід ненавидіти ГАррі, ніж любити.

НЕНАВИДЖУ СНЕЙПА :) :brovy:
Але ж Дамбі знав, що Снейп дав незламну обітницю :brovy: А саме звдяки цьому, що Снейп Вбив Альбуса, він став самим ближчим коришом Волдеморта :D Побачите, Снейп врятує ще Гаррі, хоча ненавидітеме його за те ще дужче.

І Снейпа теж має хтось врятувати, Памятаєте коли Гаррі бився з Снейпом, в хижені Гегріда, скулів пес, і коли Гаррі сказав Снейпу, що він боягуз, снейп в душі сам заскулів з болю.(там навіть так було написано) Пса врятував Гегрід, а Снейпа хто врятує?.

Снейп врятував йому життя в першій частині, і він не вбив його на кінці 7. Хоча міг, а відмазався, сказавши, що Поттер належить Темному Лордові.

P.s розвивайте тему далі, цікаво почути думки...

з.і Хтось фанфики про Поттера читав?

Повідомлення відредагував Руля ван Метал: 09.07.2007 – 12:13

• 0

#56 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 14:48

Перегляд дописуRaven@ (8.07.2007 23:46) писав:

писала не про цей жанр взагалі, а саме про Поттера. Назва теми: THE WONDERFUL WORLD OF HARRY POTTER :D
ооо.. супер!!! :brovy: а чому назва на англ.мові? чи вся курсова на англ.? :box:

Перегляд дописуRaven@ (9.07.2007 11:02) писав:

ти знаєш, я прочитлаа перші 4 книжки російською, і теж не хотіла продовжувати українською. бо все ж таки інший стиль, інші власні назви... але потім наважилась прочитати 5-ту в укр. перекладі! і була в захваті! перші 3-4 розділи трішки незвично, важкувато. Пізніше порівнювала переклад шостої- рос. і укр. - це АБСОЛЮТНО РІЗНІ РЕЧІ! Шоста російською - дійсно жахлива! українською - набато більш емоційна, яскрава... До речі, п"яту я ще й англійською читала - укр.переклад набагто більше схожий на стиль Ролнг.

Перегляд дописуРуля ван Метал (9.07.2007 13:12) писав:

ага, я читала)) чимало! читала фан-фіки на 7 книгу, величезні__ по 15 розділів :8: Можу сказати, що лише 2 дійсно якісних.

Щодо Снейпа! Ой, люди, ви завітайте на сайти про ГП... там такі версії шалені :) :brovy: :D Що волосся дибки стає!

І ще всім, хто не був, раджу зайти на офіційний сайт Ролінг)))
там відповіді на цікаві питання стосовно всіх книжок! правда, англійською. :o
  • 0

#57 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 14:58

Перегляд дописуnochnaya_ulica (9.07.2007 15:48) писав:

ооо.. супер!!! :brovy: а чому назва на англ.мові? чи вся курсова на англ.? :D
Вся курсова англійською :brovy:

Щось я дійсно давненько не була на сайті Ролінг... :) Тре зара зайти... :brovy:

Повідомлення відредагував Raven@: 09.07.2007 – 14:59

• 0

#58 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 16:42

Перегляд дописуRaven@ (9.07.2007 15:58) писав:

Вся курсова англійською :brovy:

:brovy:
молодчина!!! RESPECT :)

Сайт Ролінг прикольний, але його загадки я так і не розгадала :D ніхто мені не підказав :brovy:
  • 0

#59 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 18:25

Перегляд дописуРуля ван Метал (9.07.2007 12:12) писав:

Але ж Дамбі знав, що Снейп дав незламну обітницю :brovy: А саме звдяки цьому, що Снейп Вбив Альбуса, він став самим ближчим коришом Волдеморта :brovy: Побачите, Снейп врятує ще Гаррі, хоча ненавидітеме його за те ще дужче.

І Снейпа теж має хтось врятувати, Памятаєте коли Гаррі бився з Снейпом, в хижені Гегріда, скулів пес, і коли Гаррі сказав Снейпу, що він боягуз, снейп в душі сам заскулів з болю.(там навіть так було написано) Пса врятував Гегрід, а Снейпа хто врятує?.

Снейп врятував йому життя в першій частині, і він не вбив його на кінці 7. Хоча міг, а відмазався, сказавши, що Поттер належить Темному Лордові.
P.s розвивайте тему далі, цікаво почути думки...

Стоп, я наче уважно читаю, але де там було про те, що Дамблдор знав, що Снейп дав обітницю??? І я думаю, що він не врятує Гаррі. Ну от чогось так вважаю, чи то вже упереджене ставлення до Снейпа :) про пса і Снейпа-цікаве порівняння і спостереження, але... Ну не знаю, побачимо. А на рахунок того, що не вбив його сам, то таки просто побоявся Лорда, то його справа честі і за таке він би Снейпа по голівці не погладив.
  • 0

#60 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 18:38

Я думаю, Снейп все-таки виявиться хорошим і там були замутки з чимось набагато важливішим ніж Дамблдорове життя. Якщо пам`ятаєте, Дамблдор беззаперечно вірив Снейпу, не зважаючи ні на що. Отже, в нього були якісь причини для цього.
Мені подобається версія що Гаррі- горокракс, вона є досить правдоподібною. Але можу посперечатись, що обраний- не Гаррі.
І таки справді цікаво, куди впав Сіріус і чи це назавжди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних