Перейти до вмісту

Гаррі Поттер

Повідомлень в темі: 243

#141 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.08.2007 – 13:05

і я дурний підліток! і мені по фіг бренд -не бренд. Мені подобається і що? як сказав один мій знайомий, якщо це банально ( ну в нашому випадку попсово), то чому я не можу то зробити,якщо так хочу? Гаррі Поттер мені подобається. І я хотіла б,щоб мої діти його теж читали.Якщо їм то сподобається,звісно. А всім ,кому не подобається, раджу просто не читати-ні книгу, ні цю тему. Все одно кожен при своїй думці!
  • 0

#142 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 13:53

А визнаєте де можна скачати усі 7 частин Гаррі Поттера? А я знаю на qiq крапка ru в розділі книги, ільки я не памятаю на якій сторінці... ну до 10-ї
  • 0

#143 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 08.08.2007 – 14:04

А я не дурний підліток...І сьогодні я нарешті дочитала "Деслі Хейлоус"...
Друзі, давайте не будем висувати сугестії, що попса, а що ні...В наші непевні часи дуже складно зясувати, що правдиве, а що являється продуктом для мас. Щодо розкрученого бренду - то відповідь на це питання ми отримаємо не зараз, а через багато років, коли розкручений бренд може втратити свою популярність.
Я в свою чергу волію називати твір Роулінг "літературною казкою", а не фентезі. Відрізняється воно від фентезі чимсь майже невловимим.
Ще один показник непересічності книжки - в Польщі декотрі церковні чиновники бажають заборонити продаж серії про Гаррі Поттера. Роулінг колись була звинувачена в сатанізмі. І взагалі, коли вона принесла першу книгу в виданвництво - її не хотіли видавати.
І зрештою, про смаки не сперечаються...
  • 0

#144 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 08.08.2007 – 14:31

Будь ласка, скиньте на російській мові.Буду дуже вам вдячний!!!!
  • 0

#145 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 14:39

Перегляд дописуРом4ик (8.08.2007 15:31) писав:

Будь ласка, скиньте на російській мові.Буду дуже вам вдячний!!!!

Ось тут є на російській... переклад не дуже, але читати можна...

а ще на Енвайромі більшість розділів на українську переклали)
  • 0

#146 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.08.2007 – 14:45

Перегляд дописуFoxy_mouse (8.08.2007 14:04) писав:

Я в свою чергу волію називати твір Роулінг "літературною казкою", а не фентезі. Відрізняється воно від фентезі чимсь майже невловимим.

ІМХО - Поттер все ж таки фентезі. Характерною і головною ознакою цього жанру є створення нового світу, що Ро вдало зробила. Цей світ може існувати окремо, як і паралельно нашій реальності.
  • 0

#147 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 08.08.2007 – 14:45

Дуже дякую!!! Бо дуже вже хочеться почитати!!!
  • 0

#148 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 20:07

Перегляд дописуSER_ROCKO (8.08.2007 21:00) писав:

Я не хотів мати чарівну паличку!!! Я хочу мати ПОСОХ! Здоровий магічний ПОСОХ, як в Гендальфа ;)
Шо з тої палички. Паличку можна лише запхати куда сонце не світить B) (ось чим Толкіен кручє Роулінг, крім того посох і палочку можна розуміти як символ фалоса, і в цьому випадку могутній, досвідчений Гендальф теж дає 100 очок фори юному учню магіїї)
Ой добре що ти ще й сонника за Фрейдом не читав... Роулінг і Толкієн не думали про фалоподібні символи коли писали свої твори...взагалі за молоду Толкієн збирався писати релігійні трилери...фалоподібні символи хе хе ...
П.С. почитай індійські міфи от там ... КУЛЬТИ
  • 0

#149 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 20:55

Перегляд дописуSER_ROCKO (8.08.2007 21:37) писав:

В інтернеті нарив масу інфи на цю тему. Церковники люблять вийо*уватись на цю тему. Один штріх позвонив раз в міліцію і сказав що в кінотеатрі бомба. Мали показувати "Володар перснів". Бомби не знайшли. Потім того дебіла зловили, і він пояснив свій вчинок тим, що це неугодно богові. Якось так. Дивно чути такі вислови, коли сам Професор був дуже релігійною людиною, ортодоксальним католиком. Так само і про ГП. Тим дебільним фанатикам їсти не давай, а дай щось заборонити. Це доречі теж збільшує рейтинг сабжа, згадайте "Код Давінчі". Ще чув що ГП благословив сам Алістер Кроулі, хоча він помер в 1947. Мабуть за допомогою якогось сатанинського ритуалу ;)
Дякую що не поставиш мені мінус, для мене це дуже важливо. ГП не почали розкручувати зразу, просто коли побачили що її читають, багато людей зрозуміли що на ГП можна заробити гроші. І почались фільми, конкурси, проекти, фенсайти, а підліткам лише дай щось модне. Це як ланцюгова реакція(згадайте покемонів, тамагочі, йо-йо і т.д). Нє ну я не кажу що всі читачі цього непотребу дурні підлітки, декому може дійсно подобається.
Вибач, я забув поставити смайлик там де про фалоподібний символ B)
Не має за що ... ти занадто загально мислиш про гарі Потере от що ятобі скажу... і маю питання тільки відповідь має бути чесною...Ти читав усі книжки?
  • 0

#150 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 21:40

Перегляд дописуДуховна необмеженість (8.08.2007 15:45) писав:

ІМХО - Поттер все ж таки фентезі. Характерною і головною ознакою цього жанру є створення нового світу, що Ро вдало зробила. Цей світ може існувати окремо, як і паралельно нашій реальності.
Фентезі і літературна казка - це практично одне і те саме...))
  • 0

#151 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 08.08.2007 – 21:55

Перегляд дописуFoxy_mouse (8.08.2007 21:40) писав:

тоді поясни, в чому різниця)
  • 0

#152 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 22:21

Цитата

тоді поясни, в чому різниця)
А можна я?
Різниця в тому що фентезі необов`язково добре і з хепі-ендом. Фентезі буває жорстоке і брутальне, в ньому трапляються садизми і збочення. А ще фентезі є нормальним повноцінним літературним твором, тобто змальовує не лише події як казка, але й характери персонажів, намагається мотивувати їх вчинки. Для фентезі відсутній чіткий поділ на добро і зло. А в казці все це є.
  • 0

#153 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 09:14

Перегляд дописуLeia (8.08.2007 23:21) писав:

А можна я?
Різниця в тому що фентезі необов`язково добре і з хепі-ендом. Фентезі буває жорстоке і брутальне, в ньому трапляються садизми і збочення. А ще фентезі є нормальним повноцінним літературним твором, тобто змальовує не лише події як казка, але й характери персонажів, намагається мотивувати їх вчинки. Для фентезі відсутній чіткий поділ на добро і зло. А в казці все це є.
Ви досить точно все охарактеризували...
  • 0

#154 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 17:49

Перегляд дописуSER_ROCKO (8.08.2007 21:00) писав:

Я не хотів мати чарівну паличку!!! Я хочу мати ПОСОХ! Здоровий магічний ПОСОХ, як в Гендальфа :cool1:
Шо з тої палички. Паличку можна лише запхати куда сонце не світить :D (ось чим Толкіен кручє Роулінг, крім того посох і палочку можна розуміти як символ фалоса, і в цьому випадку могутній, досвідчений Гендальф теж дає 100 очок фори юному учню магіїї)
В одного з персонажів книги Ролінг теж ПАЛИЦЯ, а не паличка...(хто читав - той зрозуміє)))
  • 0

#155 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 21.08.2007 – 10:22

SER_ROCKO
От нерозумію, не подобаєтся тобі ГП, то якого милого ти в цю тему лізеш? Я теж Володар кілець читав, але з ГП я його не порівнюю. Ти тут пінишся, доказуєш, що ГП - це бренд і т.д, але ті люди які прочитали всі 7 книг твої слова взагалі не сприймуть. Я коли купував першу книжку, про ГП взагалі не чув :cool2:

По 7 книзі: яж казав, що Снейп добрий :D
І ще один нюанс Гаррі і Волдеморт родина :D
Не думав що Дамбі колись був таким...
Дадлі собі класно прогнав на початку
Булоб краще коли б вона вбила Рона або Герміону, я чекав трагічнішого кінця.
  • 0

#156 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 11:37

Зі смертю Фреда важко змиритись, тепер близнюків нема, а це ж найулюбленіші герої...

А ше в кынцы як Гарры каже свому сину:"Альбус Северус......трутуту..один зі Слизерину був найхоробрішою людиною шо я знав..."
ех :cool2:
  • 0

#157 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 21.08.2007 – 14:16

Перегляд дописуБісенятко (21.08.2007 12:37) писав:

Зі смертю Фреда важко змиритись, тепер близнюків нема, а це ж найулюбленіші герої...

А ше в кынцы як Гарры каже свому сину:"Альбус Северус......трутуту..один зі Слизерину був найхоробрішою людиною шо я знав..."
ех :D

ну спасибі тобі :D :cool2: ....Я тут терплю...Чекаю переклад українською АБАБИГАЛАМАГИ....А мені такі сюрпрайзи
  • 0

#158 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 14:21

Перегляд дописуЛасочка:) (21.08.2007 15:16) писав:

ну спасибі тобі :D :cool2: ....Я тут терплю...Чекаю переклад українською АБАБИГАЛАМАГИ....А мені такі сюрпрайзи
ну список усіх смертей в книзі давно вже опублікований, але правда цікавіше читати поки не знаєш всього=) я вирішила Абабугаламагу не чекати і читала на англ. хоча користувалась перекладом росіян

Повідомлення відредагував Бісенятко: 21.08.2007 – 14:22

• 0

#159 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 22.08.2007 – 20:41

раджу глянути це справжнім фанатам гарі поттера: _http://www.chick.com/reading/tracts/5098/5098_01.asp
тільки не сприймайте надто серйозно :D

Повідомлення відредагував andrON: 22.08.2007 – 20:41

• 0

#160 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.08.2007 – 20:54

Перегляд дописуandrON (22.08.2007 21:41) писав:

раджу глянути це справжнім фанатам гарі поттера: _http://www.chick.com/reading/tracts/5098/5098_01.asp
тільки не сприймайте надто серйозно :wub:
Поржав. Толкіністи тоді дияволопоклонники?
А взагалі, "Декамерон" краще за "Гаррі Поттера"... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних