Перейти до вмісту

Чи помруть книжки?

Повідомлень в темі: 327

Опитування: Чи помруть книжки? (219 користувачів проголосувало)

Чи замінять електронні книги паперові?

1. ТАК :) (28 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. НІ :) (159 голосів [72.60%])

Процент голосів: 72.60%

3. Залишаться як згадки про минуле (в пилюці на полицях) (32 голосів [14.61%])

Процент голосів: 14.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Громадянин

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 19.01.2013 – 23:07

Nevermore! © Ворон
  • 0

#322 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2013 – 10:06

Перегляд дописуBrenda (07.02.2012 – 17:12) писав:

А оця гєніальная ідєя замінити дітям підручники ЖИВІ на однуу електронну книжку - це перший крок до отупіння і смерті книги!!!
Це крок до того щоб діти не носили з собою у школу по сім кілограм макулатури.
  • 1

#323 IamPatriot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 02.02.2013 – 20:11

Ні я вважаю.що не замінять!Особливо мені важко читати з екрану)
  • 0

#324 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.03.2013 – 14:49

Зображення
Зображення
Ось іще одне підтвердження, що люди не готові примиритися з ідеєю лише електронних книжок:
"Це не шпаківні! І навіть не буди для Сірків і Барбосів! Це представники всесвітнього руху «Маленьких вільних бібліотек».
Вже зараз їх більше 50. Ще 30 готують зараз до експлуатації.
Долучитись до руху дуже просто – спершу потрібно збудувати власний книжковий будиночок.
За бажанням можна придбати вже готовий притулок для книг або взяти його в оренду.
Кожен учасник руху намагається не повторити своїх колег.
Далі варто подбати й про наповнення бібліотечних фондів. Це має бути близько 20 книг: за бажанням – із напутніми записками колишніх власників.
Перед книжковим новосіллям будиночок варто розрекламувати в своїй окрузі: прикріпити бібліотеку до рами й прокатати її вулицями села чи міста.
Схема проста: сподобалась книжка – бери й читай! Можеш її повернути або надати щось взамін. На відміну від буккросингу, обмін відбувається між сусідами.
Кожна книгозбірня має свою історію і місце на карті (з європейців американський досвід перейняли поки що тільки в Німеччині). А слідкувати за новенькими книгозбірнями можна через Фейсбук." ("Читомо")
  • 0

#325 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.11.2013 – 09:11

Впевнений, що ні. Завжди будуть люди, для яких запах та звук перегортання сторінки будуть дорожчими за електронні аналоги. Я сам вже більше року користуюсь рідером, однак маю слабкість перед якісними сучасними паперовими виданнями та перед старими. От нещодавно придбав факсимільну копію першого "Кобзаря" 1840 року! Повірте, його електронна книга не замінить. :)
  • 0

#326 peGas

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 24.04.2014 – 16:32

Перегляд дописуEduardGol (07.11.2013 – 09:11) писав:

Впевнений, що ні. Завжди будуть люди, для яких запах та звук перегортання сторінки будуть дорожчими за електронні аналоги. Я сам вже більше року користуюсь рідером, однак маю слабкість перед якісними сучасними паперовими виданнями та перед старими. От нещодавно придбав факсимільну копію першого "Кобзаря" 1840 року! Повірте, його електронна книга не замінить. :)

погоджуюся, книги ше довго будуть жити
  • 0

#327 Аркадий

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 16.09.2014 – 15:35

Перегляд допису=MAVKA= (06.09.2007 – 13:33) писав:

Сподіваюся, що не помруть. Як на мене, беручи до рук книжку, відчуваєш в ній якесь приємне тепло. Мені завжди подобається проходити повз довгі ряди в читальнівй залі чи бібліотеці. Навіть здається, що книжки мають і запах особливий. Це надзвичайно. Обожнюю книжки!
На мій погляд, так. Я згоден з вами. Це почуття, коли ви тримаєте і читав книгу, дивно

Повідомлення відредагував Аркадий: 16.09.2014 – 15:36

• 0

#328 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 16.09.2014 – 16:56

Також підтримую прогнози на існування паперових книг. Думаю, вони будуть паралельно, поруч з електронними. І не тільки через ностальгію, просто не завжди під рукою є якась комп'ютерна штука, не завжди вай-фай, а книжку чи журнальчик завжди можна запхати в наплечник і почитати в тіньочку на пеньочку. Як от різні види транспорту: є багато, а ще є старий добрий спосіб ходити ногами, залежить, як і де.
  • 3

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua