Перейти до вмісту

Чи помруть книжки?

Повідомлень в темі: 327

Опитування: Чи помруть книжки? (219 користувачів проголосувало)

Чи замінять електронні книги паперові?

1. ТАК :) (28 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. НІ :) (159 голосів [72.60%])

Процент голосів: 72.60%

3. Залишаться як згадки про минуле (в пилюці на полицях) (32 голосів [14.61%])

Процент голосів: 14.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2011 – 23:14

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2011 09:51) писав:

Є можливість раціоналізувати - вбити Вас. Одразу звільниться і повітря, і ресурси, і місце на планеті. Приступаймо?
Убить всіх ворогів світової революції, слава! зі всього досі написаного тобою на теребенях цей пост є найвиразнішою автохарактерикою))

вже точно стає шкода місця на вінчестерах хостера, які витратяться, бо пан вирішив написати свою графоманську фігню, а на вироблення одного вінчестера шкоди природі піде куди більше за одну книжку, створену наполовину з синтетики, наполовину зі вторсировини.
логіка в тебе як завжди іржава залізна. :cool2: скільки тексту влізе на 1 вінт і скільки тон паперу треба вбухати для подання такого об"єму інфи ?

Свої смаки не варто виставляти за всесвітній шаблон. Виглядає по-дурному.
а чо, я теж в дитинстві через поліграфічну продукцію робив свої перші несміливі кроки в токсикоманстві :D

Книжки перейдуть в електронний формат - але не одразу, не всі, і не для всіх.
художня література - її можна буде за бажання роздрукувати в книжку в чомусь типу нинішніх фотолабів, таке обладнання вже зараз досить невелике і небагато коштує.
ага, називаєцця "комп+принтер" <_< невже хтось таким страждає?

Точно не перейдуть в електронну форму такі специфічні книжки, як художні фотоальбоми, тут ситуація схожа на мультимедійні книжки, але навпаки.
Твоя "точність" суджень з позицій технологій сьогоднішнього дня розчулює. А коли буде електронний засіб відображення розміром 1х2 м, тонкий-гнучний як папір - можна скручувати чи складати, масою до 150 г, то хто буде юзати альбомні фоліанти, ну крім як в якості гирь? :ggggg:
  • 0

#302 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 24.01.2011 – 10:25

Звичайно, що паперові книги зникнуть, або будуть десь як пережитки видаватись по 100 штук за величезні гроші, і їх хтось колекціонуватиме :D
От для дітей дійсно побудуть ще, щоб картинки разом з текстом сприймали. Альбоми може теж, особливо великі, бо нема бо не буде потреб такі великі екрани мати. Хоча теж не факт.
А так єбук і вперед.
  • 0

#303 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.01.2011 – 10:37

Перегляд дописуOlexandr (24.01.2011 10:25) писав:

Звичайно, що паперові книги зникнуть, або будуть десь як пережитки видаватись по 100 штук за величезні гроші, і їх хтось колекціонуватиме :D
А колись книжки були рукописні, й дехто теж не вирів у їхнє зникнення й уважав, що типографія вбиває душу. І, між іншим, був ближче до правди, ніж сучасники, котрі відстоюють цей, часто туалетний, папір.
  • 0

#304 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 24.01.2011 – 10:59

Ага, рукописи хоч цікавішими були, бо неповторні. А ще колись на каменях карбували. Та щось ніхто їх повертати не бажає.
  • 0

#305 Доктор САВ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 20:00

Ого, оце порівняли! Писати на папері значно простіше, аніж карбувати на камені.
  • 0

#306 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 18:25

Перегляд дописуelle (8.02.2011 18:01) писав:

СУМ (Словник української мови), який лежить в основі словника.нет академіки писали ще в Радянському Союзі. Усі гроші на зарплати академікам й інституціям, редакторам і технічному персоналу, а також видрук видань протягом десятків років (!) брали з бюджету країни. Це спільне надбання.
Авторські права не можуть бути порушені, тому що йдеться про колектив авторів, імена яких можна дізнатися лише через треті канали. Гонорари вже виплачені. Лише два останні словники можна назвати комерційними, і то умовно. Бо, знову ж таки, гроші пішли з бюджету на це.
Словники такого типу - це народний здобуток. Здається, у міжнародному законі про авторське право сказано, що такого типу видання не можуть пеербувати в закритому доступі.
цей допис отримав камент в репі:

Nеmesis сказав:

нєа
якщо його постійно друкують, значить хтось постійно викладає на це гроші і ці гроші мають повернутись
віва ля капіталізм
Чому чиєсь бажання заробити на виробництві й продажу поліграфії має задовольнятись моїм коштом? Робота над словником - це 1) чисто сервісна штука, не якийсь важливий винахід, який можна щедро винагороджувати (і треба так заохочувати) 2) повинна відбуватись постійно, бо мова змінюєцця. Тому якісь претензії на "ми зробити і тепер хочемо все життя грести роялті" - безглузді. От якби було явно видно що люди результативно працюють далі, тоді і можна говорити про необхідність фінансування в той чи інший спосіб, зокрема "платою за копії".

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 08.02.2011 – 18:26

• 0

#307 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.02.2011 – 17:33

Ніколи не замінять. я люблю паперові книжки. від електронних псується зір.
паперову книжку можно просто лягти погортати, подивитися зміст, а цей незрівнянний запах паперу!
  • 0

#308 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 10.02.2011 – 17:37

Перегляд дописусіренька ховрашка (10.02.2011 17:33) писав:

Ніколи не замінять. я люблю паперові книжки. від електронних псується зір.
паперову книжку можно просто лягти погортати, подивитися зміст, а цей незрівнянний запах паперу!
e-book тобі в руки. можна напарфумити щоб пах хоч лісовими квітами.
  • 0

#309 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.03.2011 – 22:24

Перегляд дописуKassandra (23.05.2007 16:43) писав:

це не проблема...додати книжці ароматизатор старої книги...і все!

Перегляд дописуKassandra (10.02.2011 17:37) писав:

e-book тобі в руки. можна напарфумити щоб пах хоч лісовими квітами.
а що ти практично здійснила в цьому напрямку?
  • 0

#310 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 15:05

От у мене в хаті майже нема книжок - скільки місця зекономлено замість поличок!
  • 0

#311 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 15.07.2011 – 17:00

Ага, і можна захистити довкілля. Люди думали, що з приходом комп'ютерів використання паперу знизиться, а воно збільшилось. А от електронна книга -- реальний шанс.

Повідомлення відредагував FT232BM: 15.07.2011 – 17:00

• 0

#312 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.07.2011 – 20:22

Перегляд дописуSergiy_K (24.01.2011 00:14) писав:

Убить всіх ворогів світової революції, слава! зі всього досі написаного тобою на теребенях цей пост є найвиразнішою автохарактерикою))

логіка в тебе як завжди іржава залізна. ;) скільки тексту влізе на 1 вінт і скільки тон паперу треба вбухати для подання такого об"єму інфи ?

а чо, я теж в дитинстві через поліграфічну продукцію робив свої перші несміливі кроки в токсикоманстві :)

ага, називаєцця "комп+принтер" :happy1: невже хтось таким страждає?

Твоя "точність" суджень з позицій технологій сьогоднішнього дня розчулює. А коли буде електронний засіб відображення розміром 1х2 м, тонкий-гнучний як папір - можна скручувати чи складати, масою до 150 г, то хто буде юзати альбомні фоліанти, ну крім як в якості гирь? :D

Туфта. Всю цю фігню може замінити один біологічний компютер котрого і створювати не треба. Він вже давно народжений. От тіко тупорилим технократам та їх послідовникам цього не втямити.
Щодо книг, вони не тільки несуть знання але і є витворами мистецтва. І цього, людині не замінить ніяка електронна дрєбєдєнь навіть якщо її можна буде згорнути в трубочку невидимку вагою 0,0 мг.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.07.2011 – 20:26

• 0

#313 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 25.08.2011 – 10:14

Електронна книга звичайно зручніша,але особисто мені приємніше погортати звичайну книгу...
  • 0

#314 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 25.08.2011 – 21:47

згідно з голосуванням-ні.Хоч я і не сумнівався :prapor3: ніщо і ніколи не замінить "дух" книги.
  • 0

#315 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 20:22

звісно...рано чи пізно помре все на землі...
  • 0

#316 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.11.2011 – 00:24

Перегляд дописуFT232BM (15.07.2011 17:00) писав:

А от електронна книга -- реальний шанс.
Якби я читав - то тільки звичайну книгу.
А так - майже не читаю, тому так само зберігаю природу)))
  • 0

#317 Brenda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Радомишль

Відправлено 07.02.2012 – 17:12

А оця гєніальная ідєя замінити дітям підручники ЖИВІ на однуу електронну книжку - це перший крок до отупіння і смерті книги!!!
  • -1

#318 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.10.2012 – 14:59

Перегляд дописуBrenda (07.02.2012 – 17:12) писав:

А оця гєніальная ідєя замінити дітям підручники ЖИВІ на однуу електронну книжку - це перший крок до отупіння і смерті книги!!!
От чомусь саме про збереження підручників у паперовому варіанті я б не дбала так. Може, тому, що бачу дуже часто зараз сусідську дівчинку, яка возить шкільний ранець на роликах, тягне за собою, як валізу, а вже біля школи в декілька прийомів затаскує наплічник на спину.Щодо художньої книги, то мені більше подобаються паперові, це створює якусь ритуальність. А є ще книги - просто витвори мистецтва (із останніх, тримала в руках "Арабески" Миколи Хвильового у вигляді книжки ручної роботи: із вишивкою, прошита вручну).
  • 2

#319 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.10.2012 – 15:05

Перегляд дописуBrenda (07.02.2012 – 17:12) писав:

що головне в книзі? невже папір? чи суть що там викладена? я маю електронну книгу вже півтора роки і можу сказати що почав читати набагато більше ніж до того як в мене її не було.
  • 2

#320 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 22.10.2012 – 21:08

сьогодні подумалося що тепер книговидавці приділятимуть (або принаймні мали б) більше уваги оформленню.
бо дофіга народу читає на різних непаперових носіях. паперові більше купують або дитячі або ілюстровані книжки. всі книжки що я купила собі (або не собі) за останній рік я купила через ілюстрації в першу чергу.
пощастило художникам-ілюстраторам. або мало б пощастити, я не знаю шо там в голові у наших видавців твориться.

за іронією долі сама тепер працюю з паперовими книжками)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних