Перейти до вмісту

Чи помруть книжки?

Повідомлень в темі: 327

Опитування: Чи помруть книжки? (219 користувачів проголосувало)

Чи замінять електронні книги паперові?

1. ТАК :) (28 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. НІ :) (159 голосів [72.60%])

Процент голосів: 72.60%

3. Залишаться як згадки про минуле (в пилюці на полицях) (32 голосів [14.61%])

Процент голосів: 14.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 11.06.2009 – 22:34

Переміщено з Software
  • 0

#202 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 22:57

Перегляд дописуXRey (1.09.2008 21:05) писав:

або залишаться, або вигадають цифрові переносні книги зручніші у використанні

емммм.... ну взагалі-то вони вже існують. Які вміщують близько 200 книг. але їх можна змінювати. після прочитання. Тільки в Україні їх мало, + там формат тексту якийсь спеціальний, а ще, вони до бісиків дорогі(

а я теж люблю і запах, і відчуття чистого паперу...+ завжи виділяю гарні цитати олівцем, потім виписую... Роблю якісь позначки, якщо хочу щось в неті потім знайти на ту тему...
І взагалі, комп*ютер - це добре, але ящо я ще й читати з нього тбуду, то певне проводитиму тут 95% свого часу(((
НІ, книги не помруть, може зменшиться тираж, правда куди вже далі, але точно не помруть. Тому що, коли зникнуть книги, їх не бу в вільному доступі в неті, їх треба буде купувати. Відповідно. я думаю, для багатьох краще купити ЖИВУ книгу, ніж електронну....
  • 0

#203 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2009 – 11:17

Книг би не купував.
Читалку - тим паче.
Я страшенний консерватор - люблю паперові книжки.
майбутнє таких пристроїв бачу лише в сегменті літератури, яка нічого не варта через деякий час - газет, журналів, довідників, навчальної літератури.
Але й тут воно мені не потрібне - можу роздрукувати або з екрану почитати.
  • 0

#204 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 11:42

я ба також не купував книги в інеті, але є такі книги яких просто так не знайдеш. навіть не книги, а різні документи, ноти, таби...
читалка штука кльова. мабуть. читаю паперові книги, з компа не прикольно читати.
  • 0

#205 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.01.2010 – 13:06

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.05.2009 02:00) писав:

Ясно, що захист розвиватимуть, можливо навіть зобов’яжуть виробника встановлювати захист у еКнигу.
Який можливо буде обійти перепрошиванням. Тобто нема сенсу.

Перегляд дописуСаляма (12.05.2009 20:06) писав:

так.
особисто для мене, найзручніший формат - FB2
Для мене теж, і бібліотек повно власне у цьому форматі.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.05.2009 13:28) писав:

Чи є перспектива в електронних книгарень і авторів у цифровому майбутньому?
В інтернеті поки що панує вседозволеність, неможливо захистити права автора.
Електронну книгу завжди можна скопіювати і викласти на сайті за безцінь.
Так само, як і музику. Тим не менше Епловський айТюнз успішно розвивається, продажі музики є, народ платить.

Перегляд дописуbendera.UA (13.05.2009 09:22) писав:

читаю в дорозы нв мобільному (не бачу особливого сенсу таскати і мобільний з екраном 39х65 мм і окремо читалку хоч звісно в останній є певні переваги в форматах).
Як вже відзначалось, з мобільного чи любого іншого традиційного дисплея йде випромінювання, звідси і проблеми в комфортності читання, очі печуть, болять і т.п.
  • 0

#206 Alhimik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Десь поміж раєм і пеклом: зверху - світло, знизу - тепло

Відправлено 05.01.2010 – 15:03

Вважаю прилад "електронна книга" занадто дорогим і вузькоспеціалізірованим. За тіж гроші можно взяти якісний моб.телефон з JAWA і читати з його екрану. Зробити книгу можно з будь-якого електронного тексту за допомогою спец.програм (я користуюсь Shasoft eBook 4.x - зкачати Download sebook.zip for free on uploading.com ). А для читання з екрану компа найкраще як на мене - cr2-00-66 (зкачати тут: Download cr2-00-66.rar for free on uploading.com )
І вважаю ніякий захист не допоможе, хіба викладати частини книг для ознайомлення.
  • 0

#207 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.01.2010 – 15:25

Перегляд дописуAlhimik (5.01.2010 16:03) писав:

Вважаю прилад "електронна книга" занадто дорогим і вузькоспеціалізірованим.
А дійсно, потрібний пристрій з іграми, можливістю подзвонити, випрати шкарпетки, підігріти піцу. І щоб дешевий був. Е-книгу можна використати хіба для нарізання салату.
  • 0

#208 Богун*

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 22:03

Електронна книжка - це мертва книжка.Я не заперечую що зручніше читати в електронному варіанті,але ж справжня книжка......ти її не читаєш,а вона тобі розповідає свою історію!І найголовніший козир паперових книжок!Запах!Нюхай той екран скільки хочеш,та запах свіжої поліграфії, або витриманої з роками,ніколи не відчуєш.Я читав,читаю і буду читати тільки старі добрі паперові книжечки)))
  • 0

#209 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2010 – 22:37

Теми об"єднано.
  • 0

#210 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 03:35

Не бачу особливої ріізниці між е і звичним книжками. По ідеї значення має те, що там написано. А пристрасть до певного паперу чи еектроніки - це якийсь фетиш.
  • 0

#211 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 16:39

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 22:03) писав:

Електронна книжка - це мертва книжка.Я не заперечую що зручніше читати в електронному варіанті,але ж справжня книжка......ти її не читаєш,а вона тобі розповідає свою історію!І найголовніший козир паперових книжок!Запах!Нюхай той екран скільки хочеш,та запах свіжої поліграфії, або витриманої з роками,ніколи не відчуєш.Я читав,читаю і буду читати тільки старі добрі паперові книжечки)))
Не можу читати електронні варіанти.
Пане Богун, може маєте дома якісь давні і цінні книжки?
  • 0

#212 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.02.2010 – 16:52

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 22:03) писав:

фігня то все..головне не фарба а наповнення..сумніваюся що ти наприклад купуєш Донцову аби її нюхати. Я от більше купую собі літературу собі бо:
    не все в електронному скан-варіанті є
    поважаю авторське право та працю авторів

Але від е-книжки аж ніяк не відмовилась би..тільки от грошенях не підзбирала ще :ggggg:

Повідомлення відредагував Kassandra: 28.02.2010 – 16:52

• 0

#213 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 17:00

книжки скоять самогубство
  • 0

#214 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 17:14

Перегляд дописуKassandra (28.02.2010 16:52) писав:

фігня то все..головне не фарба а наповнення..сумніваюся що ти наприклад купуєш Донцову аби її нюхати. Я от більше купую собі літературу собі бо:[list]не все в електронному скан-варіанті є
поважаю авторське право та працю авторів
Хмм, можна і купувати електронні варіанти, законодавство на них теж розповсюджується.

Перегляд дописуОлеська (27.02.2010 22:37) писав:

Теми об"єднано.
Смалите. Об'єднати тему про електронні програми, пристрої/читалки та філософське питання.

Ще можна об'єднати вагітність з менструацією, політику зі збоченнями та ВО "Свобода" перенести в гумор.

Олеська: Усне попередження - порушення правил п.2.14

Повідомлення відредагував Олеська: 01.03.2010 – 11:21

• 0

#215 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 18:00

Перегляд допису-=VJ=- (12.06.2009 11:17) писав:

Але й тут воно мені не потрібне - можу роздрукувати або з екрану почитати.
Порадьте нормальний екран, щоб за 5 годин читання в день не завдавав шкоди зору.

Власне і йдеться за пристрій заснований на технології електронних чорнил. Таке зображення не підсвічується, як в рідкокристалічному дисплеї, і не мерехтить. За оптичними властивостями, електронний папір максимально наближений до звичайного, отож ніяким чином неможливо порівняти досвід читання з монітору та е-читалки. Ну хіба Вам подобається відвідувати окуліста.

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.02.2010 – 18:06

• 0

#216 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.02.2010 – 19:09

Цитата

Пасіба, поригав. Пам'ятай МП^2 (блін, коли вже той бісовий плагін LaTeX на форумі поставлять)

Багато викладачів з кафедри вже мають так звані "єбуки"))
Книжки— це відстійний спосіб представлення інформації від їх появи, що підходить лиш для худ. літ.
1. Вважаю проривом проекти на зразок вікіпедії і взагалі бази даних рулять.
2. А ще треба не тільки сканувати унижки, але і розпізнавати текст і конвертувати їх в формат на зразок html чи fb2.
3. Ну і звичайно безсоромно красти, красти, красти!
4. Ієрархія та структурованість— ось що має бути в основі сучасних книжок. Паперова книжка— мертва книжка, інформація там мертва.
P.S. Читалки хоч і частково позбавлені недоліків паперових книжок, але вони не мають того нового принципу представлення інформації
  • 0

#217 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 23:33

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 17:14) писав:

Хмм, можна і купувати електронні варіанти, законодавство на них теж розповсюджується.
тільки ще б вони були...
  • 0

#218 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 23:51

Перегляд дописуKassandra (28.02.2010 23:33) писав:

тільки ще б вони були...
Наразі беріть безкоштовно, а зекономлені гроші в Фонд Миру. А чого нема?

Перегляд дописуFT232BM (28.02.2010 19:09) писав:

Пасіба, поригав. Пам'ятай МП^2 (блін, коли вже той бісовий плагін LaTeX на форумі поставлять)

Багато викладачів з кафедри вже мають так звані "єбуки"))
Книжки— це відстійний спосіб представлення інформації від їх появи, що підходить лиш для худ. літ.
Ну да, Іван Федоров, в XVI столітті, мав би налагодити випуск ДіВіДі програвачів для перегляду Нешнл Джіогрефік. Якось не здогадався.
  • 0

#219 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 00:03

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 23:51) писав:

А чого нема?
а біс його знає..Моїх улюблених авторів нема книг в електронці та й деяких профільних вузькоспеціалізованих теж не бачила в електронцному варіанті..Отак от..
  • 0

#220 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.03.2010 – 00:23

Перегляд дописуyushchenko (28.02.2010 23:51) писав:

Ну да, Іван Федоров, в XVI столітті, мав би налагодити випуск ДіВіДі програвачів для перегляду Нешнл Джіогрефік. Якось не здогадався.
Та я про те і кажу. Яущо б була можливість, то Федоров запустив би Вікіпедію, а не фіґнею маявся.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних