Перейти до вмісту

Чи помруть книжки?

Повідомлень в темі: 327

Опитування: Чи помруть книжки? (219 користувачів проголосувало)

Чи замінять електронні книги паперові?

1. ТАК :) (28 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. НІ :) (159 голосів [72.60%])

Процент голосів: 72.60%

3. Залишаться як згадки про минуле (в пилюці на полицях) (32 голосів [14.61%])

Процент голосів: 14.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.03.2007 – 10:27

Як на мене, то люди, що читають паперові книжки, добріші і душевніші від тих, які взагалі ніяких не читають :cry:
Хіба у вас такого не буває, що маєш нову сучасну і зручну річ, а юзаєш стару, бо вона душевніша? Бо з нею пов*язане щось таке, чого вже й не пам*ятаєш, але тепло на душі від нього залишилось. У нас в домі завжди була велика бібліотека, і книги для нас були чимось святим. Я люблю давати книги своїм друзям. Хоча буває, що їх не повертають, але мені приємно, що люди теж їх читають і стають добрішими. А коли світ стає добрішим, то виграємо ми всі. Щоб дати почитати електронний варіант книги, достатньо переслати його e-mailом, а для паперового обов*язково треба зустрітись. Це ще один засіб для підтримки нашої людяності...
  • 0

#22 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 11.03.2007 – 21:49

Якщо почитати пости цієї теми, хіба ще потрібно шукати відповідь?.. :aaa:
Ще не одне покоління людей, яким важлива духовна складова речей, не відмовляться від паперових книг...

Так само і я... важливий запах паперу, звук книги, коли вона розгорається... Важливо тримати кожну сторінку, вкладаючи туди і себе... в цю історію, створену кимось ніби не знайомим з тобою, але вже таким близьким... це важливо - і ніякі електронні симулятори це не замінять...

Адже дійсність завжди краща за ілюзію! :cool2:

Повідомлення відредагував Raven@: 11.03.2007 – 21:50

• 0

#23 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.03.2007 – 14:58

Якщо потрібна лише інформація - читаю і з монітора, і з телефона. А от якщо хочеш отримати задоволення від самого читання, а не просто чергову дозу інформації - просто не можеш собі відмовити взяти до рук цей Шедевр, зроблений руками людини.
Якщо в твоєму житті була якась визначна Книга, тоді вже просто не розлучишся з нею. Одна-однісінька книга може дуже багато змінити в житті людини, вона - як символ чогось приємного, яке хочеться згадувати знову і знову, а не просто викинути і забути...
  • 0

#24 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 12.03.2007 – 15:19

класно мати обидва варіянти :cool1: один нюхати/читати, другий — для швидкого пошуку, цитування в інеті =)
я вже так і роблю, правда далеко не все є в «цифрах» поки що…
  • 0

#25 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2007 – 15:47

Перефразовуємо останній варіант: Кому не тре книжок - залишайте Пилюці на полиці
  • 0

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2007 – 13:26

книжки будуть існувати, хочаб для того резервного випадку, коли вся електроніка просто поламається, і ніякого електронного пристрою небуде щоб прочитати мануал...
але домашніх бібліотек поменшає однозначно
це показує особистий приклад, домашня (батьків) бібліотека складає біля 1500 томів, а зараз на компі тримаю десь біля 15 гіг книжок, точно незнаю, але мені здається це трошки більше
  • 0

#27 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 18.05.2007 – 13:51

Ну незнаю.. при читанні паперових мене на сон тягне... тому читаю або слухаю електронні... якщо дуже сподобається то можу і паперову версію придбати... :)
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.05.2007 – 17:02

Помруть, але не скоро, переживуть нас, одним словом.
Коли технологія дійде до того, що електронна книжка важитиме менше, коштуватиме не набагато більше і буде мати нормальний екран.
  • 0

#29 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2007 – 18:03

Усі відповіді та запитання по цій темі класно висвітлені в книжці :) Рея Бредбері "451 градус по Фаренгейту". І взагалі я б не змогла поміняти книжки на щось технічне...
  • 0

#30 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 18:52

Перегляд дописуВертипузо (18.05.2007 18:03) писав:

Усі відповіді та запитання по цій темі класно висвітлені в книжці :) Рея Бредбері "451 градус по Фаренгейту". І взагалі я б не змогла поміняти книжки на щось технічне...
Не скажи... Там вони взагалі відмовилися від книжок на користь попси (масової культури) з телевізору
А ми тут в цій темі ще думаємо про те, чи залишаться саме паперові книжки. Вони мабуть, все ж таки зникнуть, будуть електронні.
  • 0

#31 Soyer

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Киїфф-Рідна_Україна:)

Відправлено 18.05.2007 – 19:00

Я думаю що книжки ніколи не помрють......от і голосування це доводить:)
  • 0

#32 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2007 – 22:56

Перегляд дописуmim (18.05.2007 19:52) писав:

Не скажи... Там вони взагалі відмовилися від книжок на користь попси (масової культури) з телевізору
А ми тут в цій темі ще думаємо про те, чи залишаться саме паперові книжки. Вони мабуть, все ж таки зникнуть, будуть електронні.
так, може ти і правий але ці електронні книжки мають бути також ормату, як паперові інакше то все ... але я за те що ми перестали використовувати папір, або робили його з іншої сировини...
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 23:05

Незнаю люди, як на мене звичайну книжку зручніше все ж читати, але я думаю прогрес бере своє-і далі буде більше цифрових книжок у вигляді обгортки з двома моніторами, на яких буде зображена текстова частина книжки. Але класична книжка всеодно краща, згадайте як пахнуть старі книжки...цифрові такого не дадуть ніколи...отак :)

Повідомлення відредагував Olex: 18.05.2007 – 23:06

• 0

#34 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 18.05.2007 – 23:09

Можете мене судити, але читати я не люблю! :) Я сама люблю писати книги!
  • 0

#35 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 23:14

Перегляд дописуAna (19.05.2007 00:09) писав:

Можете мене судити, але читати я не люблю! :angry: Я сама люблю писати книги!
ну і нічого-кому писати, а кому читати - головне писати гарні книжки, щоб їх любили і читати :)
Всі качаємо Енея :)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Eney.jpg   102.9К   34 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 18.05.2007 – 23:15

• 0

#36 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 05:20

З таким же успіхом хтось може сказати про солодкий лоскотний запах і яскравий блиск нової електронної книжечки.
Справа того, що вам звичніше.
Я не здивуюся, якщо ваші діти не розумітимуть вас, як можна користуватися цими пожмаканими ганчірками.
  • 0

#37 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 13:55

Мені більше подобається читати паперові книжки. І я впеінений що вони ще довго проживуть. А от підручники потрібно переносити в електронний варіант щоб шпори було легше робити. а то сканер мене вже задовбав :ggggg: .
  • 0

#38 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 15:50

А я взагалі не можу читати в електронному варіанті, це, як на мене, якесь знущання... У мене в сумці 2 цінні речі: плеєр та книга)) змінюється, звичайно, але завжди присутня)) отак от)) Тож книги будуть жити!!!!
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.05.2007 – 16:43

Перегляд дописуOlex (18.05.2007 23:05) писав:

Але класична книжка всеодно краща, згадайте як пахнуть старі книжки...цифрові такого не дадуть ніколи...отак :ggggg:
а це не проблема...додати книжці ароматизатор старої книги...і все!
  • 0

#40 Strajnik7

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 16:01

Книжки ніби то і відійшли на другий план (перший зайняв інтернет), але як приємно подорожувати у поїзді з улюбленою книжкою, вона не так псує очі як комп. Колись "ловив зайчиків"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних