Перейти до вмісту

Чи помруть книжки?

Повідомлень в темі: 327

Опитування: Чи помруть книжки? (219 користувачів проголосувало)

Чи замінять електронні книги паперові?

1. ТАК :) (28 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. НІ :) (159 голосів [72.60%])

Процент голосів: 72.60%

3. Залишаться як згадки про минуле (в пилюці на полицях) (32 голосів [14.61%])

Процент голосів: 14.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.07.2008 – 16:07

флуд видалено
  • 0

#142 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.07.2008 – 20:07

Папір, як носій інформації, поступово відходить в минуле. Як відійшли глиняні таблички, пергаменти й папіруси. В обіг входить глянець. Але просто писати кульковою ручкою чи олівцем зручніше всього на папері. Тож прогнозую такий розвиток - Товсті книжки скоро зовсім счезнуть. Залишаться глянцеві журнали. А папір ще тривалий час буде використовуватись для ручного писання. ну і для туалету. поки не винайдуть мушлі як у фільмі "Руйнівник" з Сільвестром Сталоне і Сандрой Буллок. :)
  • 0

#143 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 16.07.2008 – 20:35

Перегляд дописуБісенятко (16.06.2006 21:54) писав:

Технічний прогрес швидко йде вперед і ось ти можеш на уроках під партою з мобілки читати усе шо хочеш. Та й дома сидиш тільки біля компа.. А якже паперові книжки? Невже вони доживають свій вік?
Наврядчи, а якщо і так, то зберігайте дружньо свої паперові скарби, бо ціна їх буде неймовірна! :)
  • 0

#144 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.07.2008 – 20:36

DarkLordVillis, і як, цікаво, книжка сторінок з 200 буде виходити глянцевим журналом?:)
Чи ви маєте на увазі, що література загине?
  • 0

#145 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 15.08.2008 – 10:11

Перегляд дописуAndriyko5 (11.07.2008 17:05) писав:

Я надіюся що ні, але напевно що помруть скоро вже будуть електроні.
згоден, скоро
як я писав на тій стр:
в попередній оцінці, не дам паперовим книгам навіть одного покоління (20років)

Перегляд дописуРоланд (12.07.2008 16:18) писав:

щодо себе можу сказати, що сприйняття змісту книги(художньої) - думок, емоцій автора ніяк не залежить від її форми. чи то читаєш в електронному вигляді, чи то паперову книжку - так само добре заглиблюєшся, вникаєш у світ :) а хіба не це найголовніше?
згоден, навіть більше того: ел-книга дозволяє легше сприймати зміст завдяки можливості пошуку в тексті (не тре опиратись лише на пам’ять — швидко можна перечитати уривок попереду і відтак не спотворюється сприйняття образів)

Перегляд дописуlamourattack (12.07.2008 17:08) писав:

та ніфіга книжки не вмруть..
дуже мало людей може читати їх з електронного варіанту
:rolleyes:
Вам 22 роки і Ви таке пишете??? :cool2:
невже думаєте, що такий стан справ збережеться ще хоч би 10-20 років?

Повідомлення відредагував Bobua: 15.08.2008 – 10:11

• 0

#146 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.08.2008 – 20:17

Особисто я завжди віддам перевагу паперовій книзі, це такий кайф тримати власний томик в руках, електронні книжки ніколи не дадуть такого відчуття. Терпіти не можу читати з екрану і більшість моїх друзів теж, а книжкам смерть пророкують ледь не з почтаку століття)) І ще один момент, паперова книга навідміну від електронної не залежить від джерела живлення.
  • 0

#147 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 20:32

В мене вдома батьківська бібліотека складає біля 4 тис. книг. Зараз зібралась робити ремонт в квартирі, тому перевозитиму бібліотеку до батьків. Мама хоче віддати половину місцевій бібліотеці. Я проти. Страшенно шкода - стільки років збирати власну бібліотеку, щоби потім роздати!... Та й книги є досить цінні.

Я теж проти електронного варіанту.
  • 0

#148 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.08.2008 – 22:26

А я за електронні книжки. Мені просто зручніше.
Хоча маю теж чималу бібліотеку. Вона ой як багато місця займає, але на пропозицію "викинь непотрібне" досі не ведуся - стільки ж всього...
Ото тільки книжок і залишиться - що фанати-любителі не змогли викинути :huh:
  • 0

#149 Firelion

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2008 – 22:26

Цитата

І ще один момент, паперова книга навідміну від електронної не залежить від джерела живлення.
Згоден, але і в електронному варіанті э свої переваги, наприклад, читаючи на телефоні можна не перживати за освітлення(можна настроїти як потрібно), крім того можна завжди мати при собі улюблену/потрібну книжку. На мою думку важливіше щоб люди не перстали цікавитись літературою,бо коли після питання " ти читав цю книжку?" йде відповідь "ні, але бачив фільм/грав гру і мені хватає", в мене починають з'являтись нехороші думки.
  • 0

#150 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 18.08.2008 – 12:50

Перегляд дописуAzazelle (16.08.2008 21:17) писав:

... І ще один момент, паперова книга навідміну від електронної не залежить від джерела живлення.
хо-хо
1) потребує приміщення;
2) потребує потужного транспорту для перевезення;
3) навіть не можу уявити скільки разів треба прочитати одну книгу навіть на простому ПК (100-120 Вт/годину == кіловат на книгу), щоб перевершити потужність затрачену на виробництво паперової книги (сонячну і т.д.)
і ще:

Перегляд дописуFirelion (16.08.2008 23:26) писав:

Згоден, але і в електронному варіанті э свої переваги, наприклад, читаючи на телефоні можна не перживати за освітлення(можна настроїти як потрібно), крім того
4) а для тривалого зберігання потрібні особливі температурно-атмосферні умови

Перегляд дописуОлеська (16.08.2008 21:32) писав:

В мене вдома батьківська бібліотека складає біля 4 тис. книг. Зараз зібралась робити ремонт в квартирі, тому перевозитиму бібліотеку до батьків. Мама хоче віддати половину місцевій бібліотеці. Я проти. Страшенно шкода - стільки років збирати власну бібліотеку, щоби потім роздати!... Та й книги є досить цінні.

Я теж проти електронного варіанту.
правильно
поки все не перескануєте — не піддавайтесь :)

не до теми:

Перегляд дописуSergiy_K (17.08.2008 16:41) писав:

весь цей флуд потрібно розділити на 2 теми: "Чи перестануть гомосапієнси читати?", "Чи здохнуть паперові носії тексту?"
ш.ш.ш.ш.ш.... Ви що?! нащо людей ворохобите... хіба ж не знаєте, що на цьому форумі всі зусилля спрямовані на одну велику мету — злити всі теми в одну, щоб кожна людина могла там знайти щось собі до душі :)
  • 0

#151 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 13:09

Хо-хо, обожнюю паперові книги і не збираюсь міняти на електронщину, і таких як я багато. Паперові книги жили, живуть і будуть жити, навіть якщо частина населення і перейде на електронку. П.С. А якщо врахувати який величезний процент населення земної кулі знаходиться за межею бідності...Дехто того ПК і в очі не бачив.
  • 0

#152 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 13:31

Цитата

DarkLordVillis, і як, цікаво, книжка сторінок з 200 буде виходити глянцевим журналом?smile.gif
Чи ви маєте на увазі, що література загине?

- сторінок з 200 - то забагато!
А література - то вона вже давно лиш сировина. Література вже не споживається у своєму сирому вигляді. З неї роблять сценарії і знімають фільми.
Хоча сам я перечитав 3 книжки дозорів Лук'яненка і ще 1 якогось фаната його... і читав в електронному вигляді. Звісно ж в кіно дуже спрощено, відсутній маневр фантазії, набагато гірше...

А читати довжелезні книги в нашому швидкому світі, коли всі спішать жити і помирати..... мабуть технології тут не саме основне...
  • 0

#153 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.08.2008 – 15:33

Перегляд дописуAzazelle (18.08.2008 14:09) писав:

Хо-хо, обожнюю паперові книги і не збираюсь міняти на електронщину, і таких як я багато. Паперові книги жили, живуть і будуть жити, навіть якщо частина населення і перейде на електронку. П.С. А якщо врахувати який величезний процент населення земної кулі знаходиться за межею бідності...Дехто того ПК і в очі не бачив.
І паперових книжок також. А ще - читати не вміє.
  • 0

#154 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 18:08

Флуд видалено
  • 0

#155 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 21:17

Мені навпаки зручніше з реальних книжок читати. Наприклад комфортно всюди можна взяти зі собою, мобільно одним словом! А електронна прив"язана вже до додаткових дівайсів, та й очі більше втомлюються в мене від моніка...
  • 0

#156 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 22:15

Цитата

І паперових книжок також. А ще - читати не вміє.
Геніяльне уточнення) Я думаю таки шансів побачити паперову книжку, і тим більше отримати їх у власність у них таки більше.
  • 0

#157 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 22:58

Е ні! в сучасних умовах у аборигенів без всілякої цивілізації значно більше шансів отримати мобілку або лептоп з супутниковим нетом, аніж книжку.... такі вони сучасні умови життя... продається те що розрекламоване, а хто ж їм стане рекламувати книжки? вони того не оцінять...
  • 0

#158 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 23:10

Щось я дуже сумніваюся, спочатку аборигену треба читати навчитися щоб лептопом користуватися чи тим самим ПК, щоб хоча б банальну інструкцію прочитати, та й рекламу, якщо вона не по телебаченню теж читати треба вміти, а втім я не про аборигенів казала, в багатох людей нема такої можливості. Одним словом, нас розсудить час побачимо, що буде років хоча б через 5, бо ми можемо робити лише припущення.
  • 0

#159 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 14:51

Я би не хотіла тільки електронні книжки,читати паперові приємніше,гостріші відчуття
  • 0

#160 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.08.2008 – 17:21

ні, не помруть... Хоч би які носії не придумали для зберігання і відтворення музики, музичні інструменти все ж залишились... так само і з книжками, є електронні, аудіо-книги, можливо ще якісь придумають, але класичні все ж залишаться... ІМХО
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних