Перейти до вмісту

двомовність в паспорті громадянина

Повідомлень в темі: 105

#101 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.03.2009 – 17:23

Перегляд дописуБілий Дракон (23.03.2009 16:58) писав:

Відповідно усі службовці в Україні, що читають паспорти зобов’язані знати українску мову. Отже рос. мова непотрібна.
Звичайно. Якщо ніяких інших дій окрім аналізу паспорта і лиця не вчиняється - російська мова там потрібна так само як на іспанських правах....
  • 0

#102 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 23.03.2009 – 17:34

Перегляд дописуDarkLordVillis (23.03.2009 16:39) писав:

український паспорт з двома мовами, бо багато в нас громадян, що нездатні вивчити мову. Хоча на мою думку, люди нездатні вчитися незаслуговують на громадянство
Проблема не в тому ,що вони не здатні вивчити мову, а в тому, що вони НЕ ХОЧУТЬ її вчити і надпис зроблений в паспорті московською, гріє їм серце.
  • 0

#103 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 17:43

Перегляд дописуPanikovskiy (23.03.2009 17:34) писав:

Проблема не в тому ,що вони не здатні вивчити мову, а в тому, що вони НЕ ХОЧУТЬ її вчити і надпис зроблений в паспорті московською, гріє їм серце.
дуже спірне твердження... і особливо спірне по відношенню до двомовності паспорту...
в мою "російську" сторінку чомусь в готелях заглядають саме україномовні "клерки"... і пишуть в себе в журнал "перевод" мого прізвища з бігунка який я заповнюю...
А є і зворотні приклади...

Хоча можливо тому що на питання "а как это будет по русски" я як правило питаюся "А навіщо вам"... і вони худо бідно таки царапають ту букву "і" з першої сторінки :)
  • 0

#104 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.03.2009 – 03:10

Перегляд дописуDeimos (6.03.2007 18:44) писав:

тре міняти паспорти на пластикові картки, де буде написано українською і англійською... Англійська ж не так в око муляє, як російська...
Цього не варто.Зараз російська більша загроза а завтра?Хто дасть гарантію що "вітряеі"у всіх сенсах люди не почнуть спікати англійську через моду престиж і т п як зараз російською*?

Перегляд дописуZuzik (23.03.2009 17:43) писав:

дуже спірне твердження... і особливо спірне по відношенню до двомовності паспорту...
в мою "російську" сторінку чомусь в готелях заглядають саме україномовні "клерки"... і пишуть в себе в журнал "перевод" мого прізвища з бігунка який я заповнюю...
Рабський синдром.Нажаль в тій чи іншій мірі ним вражена переважна більшість людей
  • 0

#105 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 28.03.2009 – 10:26

Двомовний паспорт - ідіотизм. Чи то влада у нас така... Державні документи повинні писатись ДЕРЖАВНОЮ мовою. Росіянин не буде ж в твій паспорт заглядувати. А хто не знає української, то хай до документів не лізе. Чи в нас російська діаспора величезна, що службовці української не розуміють?
  • 0

#106 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 28.03.2009 – 10:36

Перегляд дописуKing Oni (28.03.2009 10:26) писав:

Чи в нас російська діаспора величезна, що службовці української не розуміють?
Мабуть це через те,що історично навязувались стереотипи про престижність російської і популяризувалася саме остання.Стосовно двомовності, то ніякого консенсусу в цьому питанні не може бути.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua