Перейти до вмісту

Роль жінки в суспільстві.

Повідомлень в темі: 121

#21 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 15.03.2007 – 14:07

Перегляд дописуTopper (14.03.2007 15:49) писав:

Світ не без енергетичних вампірів :angry1:
Жінка для того шоб було кому віддати свою негативну енергію :D чим більше віддаємо, тим добрішими стаємо (с) Topper 14.03.2007. :8: :cry:
Ой ні - негативна енергія накопичується тоді, коли нас "ігнорують" або водять круг пальця кохані жінки, з я кими зустрічаємось, а потім самі всотують спровокований негатив, жаліються, звинувачують, покидають нас... Жінка - це наркотик... залежність від нього невиліковна
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2007 – 15:25

Перегляд допису4esterfielter (15.03.2007 14:04) писав:

Ой ні - негативна енергія накопичується тоді, коли нас "ігнорують" або водять круг пальця кохані жінки, з я кими зустрічаємось, а потім самі всотують спровокований негатив, жаліються, звинувачують, покидають нас... Жінка - це наркотик... залежність від нього невиліковна
В кожного по-своєму....Кого кубіти водять "вакруг да около", а хто кубіт водить навколо пальця :8: , а дехто тільки придивляється до кубіт :angry1: :cry: А залежність якраз виліковна, зара операції роблять, і тебе на кубіт більше не потягне :D
  • 0

#23 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 17:52

Перегляд дописуTopper (15.03.2007 15:22) писав:

В кожного по-своєму....Кого кубіти водять "вакруг да около", а хто кубіт водить навколо пальця :8: :angry1: :cry:
Це вже як хто вихований і чи здатний на якісь почуття. Кубіти бувають байдужими, рівно так само як і ми... тільки зазвичай ми преслідуємо одну обов'язкову мету, інші інколи першочергові, інколи -поступаються першій і нам стає усе одно - з ким і де... Але кубіти вміють робити те. що не вміємо ми - НАС!
  • 0

#24 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 18:42

Перегляд допису4esterfielter (15.03.2007 17:49) писав:

Але кубіти вміють робити те. що не вміємо ми - НАС!
Якраз то мужчини вміють робити нащадків але кубіта виступає в ролі міні-заводу :8: який тільки випускає продукцію :D :cry:
З.І. Не в образу кубіти :D Без вас було б кепсько :8: :angry1:
  • 0

#25 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 16.03.2007 – 21:43

Хлопці , а що це ви про нас , як про якусь річ ???????????? :cry: Типу , для чого було створено запальничку ? :angry1:
Жінка - це теж людина , така ж як і ви ...І ще ніхто не може довести , що перша людина на Землі була саме чоловіком... Нічого не маю проти віри і Біблії , але її писали чоловіки, чи не так ? От і робіть висновки. :D
Це моя особиста думка , але додам , що мене подібні безглузді питання пригнічують . Таке враження , що ти на уроці анатомії і тебе вивчають , як макет...
І питання "і навіщо вона" ставите так , ніби, й справді , ну навіщо природою така дурниця була створена?..
Вибачте , та не розумію ,вас, чоловіків... :8:

Повідомлення відредагував Пішки_на_небо: 16.03.2007 – 21:43

• 0

#26 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2007 – 23:49

Ну не треба от тільки, от не люблю таке...
Про якусь річ, хто раніше був, курка чи яйце і т.д.
Раніше за всіх була амеба-протей. :angry1: Вас це влаштовує?
Я людина терпляча, але часто жінки дозволяють собі більше, ніж їм дозволено. Ніхто вас там не вивчає, не хвилюйтесь як на уроці, усім усе відомо, і всі ваші таємниці існують тому, що є бажання в такому існуванні. Не було б такого бажаня, не було б таємниць.
Не люблю, коли починають випендрюватись фемінізмом і т.д. Завше цим своїм фемінізмом самі собі й шкодите.
Якщо вас такі безглузді питання пригнічують, то ставтесь до цього філософськи.
  • 0

#27 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 17.03.2007 – 01:09

Перегляд дописуПішки_на_небо (16.03.2007 21:40) писав:

Вибачте , та не розумію ,вас, чоловіків... :8:
От бачиш, а я вас, жінок - ЧУДОВО РОЗУМІЮ !!! :angry1: :cry:
  • 0

#28 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 17.03.2007 – 19:53

Я мала на увазі , що питання можна було трохи коректніше поставити.А фемінізм якраз і виникає , коли кажуть "жінки дозволяють собі більше чим їм дозволено"... :cry: Може , пане Eclipse назвете де це перелічено , що, кому дозволено , а то виходить несправедливо , адже я завжди думала , що мені дозволоно все теж , що і іншій людині...

Я не феміністка , я просто демократка . :angry1: Прошу не ображатись.
  • 0

#29 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.03.2007 – 21:29

Хочу сказати шо мене найбільше нервує коли кажуть шо ВСІ ЖІНКИ ОДИНАКОВІ....чоловіки, одумайтесь!!!чи було б вам приємно якби вас клонами називали? кожна жінка це особлива людина з родзинкою...я не феменістка, я просто хочу шоб ви зрозуміли, шо навіть якшо ми вдеяких моментах і вредні.. :cry: , але зато ми надзвичайно добрі і з розумінням ставимося до вас...можливо хтось зі мною незгодиться, але свою думку на цю таму мусила сказати... :angry1:
  • 0

#30 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 17.03.2007 – 21:45

розумінням ставимося до вас...

Ви все розумієте, але любите робити зі зрозумілого незрозуміле. Намагаєтесь зробити все так, щоб не було по-нормальному. :angry1: Ви не любите, щоб усе було нормально. Ні, щоб життя було спокійним, щось починаєте видумувати і т.д.
А взагалі тупа тема, як по мені. Всі ці теми, в яких починається розрізнення статей, зводяться до висловлення претензій до протилежної статі.
  • 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.03.2007 – 21:52

Перегляд дописуПішки_на_небо (16.03.2007 21:40) писав:

1. Хлопці , а що це ви про нас , як про якусь річ ???????????? :8: Типу , для чого було створено запальничку ? :cry:
Жінка - це теж людина , така ж як і ви ...
Це моя особиста думка , але додам , що мене подібні безглузді питання пригнічують . Таке враження , що ти на уроці анатомії і тебе вивчають , як макет...
І питання "і навіщо вона" ставите так , ніби, й справді , ну навіщо природою така дурниця була створена?..

2. Я мала на увазі , що питання можна було трохи коректніше поставити.
1. Нічого поганого у питанні нема, як на мене..так само можна задавати питання для чого було створено чоловіка..

Просто слід розуміти, що коли запитують "Навіщо?", то це не обов`язково означає що об`єкт створений "ні для чого" і в його існуванні нема сенсу або потреби.....

2. Конкретику кожен додумує по-своєму...через призму свого сприйняття та настрою в даний момент.

Перегляд дописуПішки_на_небо (17.03.2007 19:50) писав:

А фемінізм якраз і виникає , коли кажуть "жінки дозволяють собі більше чим їм дозволено"... :)
Тягово! Мені сподобалось! :D :angry1:
Хоч цю фразу при бажанні і можна було віднести до фрази феміністки але.. :8:

Перегляд дописуEclipse (17.03.2007 21:42) писав:

1. Ви все розумієте, але любите робити зі зрозумілого незрозуміле.
2. Намагаєтесь зробити все так, щоб не було по-нормальному. :D Ви не любите, щоб усе було нормально. Ні, щоб життя було спокійним, щось починаєте видумувати і т.д.
3. А взагалі тупа тема, як по мені. Всі ці теми, в яких починається розрізнення статей, зводяться до висловлення претензій до протилежної статі.
1. Є таке, це точно...але й чоловіки теж не ангели і мають свої "странності" :D
2. А це вже гон повний!
3. Тільки за умови якщо члени дискусії "по замовчуванню" налаштовані ворожо та вперто! Але обговорення можливе і реальне!!

Повідомлення відредагував Киря: 17.03.2007 – 22:02

• 0

#32 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 17.03.2007 – 23:48

чого ж гон? дівчатам набридає все навколо. навіть якщо все йде правильно 2006 разів, то дівчата часто намагаються перетворити 2007 раз перетворити, щоб не було так, як в попередній раз!) Ну буває таке.)
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.03.2007 – 00:32

те що таке буває - не означає що це тенденція і що хлопцям так "не буває"
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.03.2007 – 01:05

Перегляд дописуEclipse (17.03.2007 21:42) писав:

Ви все розумієте, але любите робити зі розумілого незрозуміле.
Відчуваю себе чужинцем на планеті, бо ні з чим таким не стикався...
  • 0

#35 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 17:37

карочє, я ото на днях троха напився і ми з другом ходили по Хрещатику і робили соцопрос: "чого хочуть жінки від чоловіків?.."
Для приколу пишу варіанти відповідей:
1) рівноправ'я(!) :angry12: :P :P (це було моє перше питання-розігрів, до старших жінок легше заговорити, тож я запитав у прибиральниці в переході під Європейською площею...)
2) того ж, чого й чоловіки (дві кубіти біля того ж переходу, причому дивились на нас, наче робим не опитування, а допит)
3) жіночого щастя, стабільності у всьому, розуміння, підтримки, поваги, щоб чоловік був цікавим, ВЗАЄМОПОВАГИ (нарешті(!) на мій контрвипад типу, "то шо, дійсно ви хочете того ж, що і ми? чого ж ми не розумієм одне одного?"), щоб весь час все було різне, але в міру, щоб не набридало, жінки люблять вухами... (п'яненькі дівчата років 25, троє, на лавці коло Майдану. Я ледве од них втік. Бо вони й мене питали багато чого. Особливо мене добила фраза: "какой у него блокнот большой!!!"... А ще питали: "для чого це, де опублікують?"...)
4) :wacko: :yes: :P познайомитись ;) :( :) ,
посміятись (це я сам придумав, судячи з того як вони реагували на питання),
уваги,
романтики,
ніжності,
любові... (то ще троє коло метро)...

П.С. знайомитись я не захотів і набридло нам оце хі-хі-ха-ха і ми завершили опитування... з нього робимо висновки, що жінки... ну, хлопці, ви зрозуміли...
І головне, я прокурив як треба робити опитування, щоб тебе не посилали (жодна не відмовилась відповідати) - неформальний підхід:
- цей, у мене той, як його, соцопитування, о!
- у мене малюсіньке запитаннячко!
а ще я казав: не тре ніяких номерів телефону...
  • 0

#36 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 22:20

Напевно, щоб життя здавалося прекраснішим, чарівнішим, щоб не хотілося завтра померти. Все робиться заради жінки))) Тому ми маємо берегти їх і плекати))))))

:gryzin: ;) <_< :) :) :)
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.03.2007 – 23:03

Перегляд дописуEqilibrium (6.03.2007 14:15) писав:

Отож моє питання: Хто це жінки і навіщо вони?
відповідь: а щоб чоловікам життя раєм не здавалось ;) Жінка, в розумінні дружина - чудово виводить з запою, стимулює до роботи, регулярно і справно чистить кишені і ще багато-багато чого корисного :gryzin:
  • 0

#38 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 23:13

Перегляд дописуЛастівочка (1.04.2007 00:03) писав:

відповідь: а щоб чоловікам життя раєм не здавалось :) Жінка, в розумінні дружина - чудово виводить з запою, стимулює до роботи, регулярно і справно чистить кишені і ще багато-багато чого корисного :)
О! Нарешті хтось мої думки прочитав <_< Тільки покажи де такі кубіти водять - відразу на запас собі штукі 3 для початку візьму :gryzin: ;)
  • 0

#39 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 23:51

Вибачте за такі банальні слова, але, на мою думку:
Жінка як глечик - ззовні оже бути і непримітна, але дуже тендітна. Вона в середині може бути пуста, або повна. Містити чудесне вино яке п'янить і справджує твердження "In vino veritas", або просто воду із цукром - яка є ілюзією вина а на справді ніщо, або ж страшну отруту яка вразить серце.

Нажаль, частіше за все, що в середині не дізнаєшся поки сам не скоштуєш.
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.04.2007 – 14:26

"Кожна жінка - ангел, але коли обламати їй крила - починає літати на мітлі" (с)анекдот
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних