Перейти до вмісту

Медицина

Повідомлень в темі: 94

#61 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 03.04.2007 – 12:34

Перегляд дописуGaMMi. (1.04.2007 12:50) писав:

і шей шоб тобі кололи пальчик для аналізу крові треба купити собі перо :cool2: ужос

Що купити? :) Була колись у державного стоматолога... Йой... Скільки я натерпілася. Спочатку мене посадили на бруднюще крісло і накрили якоюсь ганчіркою, а потім він вирішив видаляти мені нерв із зуба без анестезії...Добре, що я вмію сказати: "Ні"...
  • 0

#62 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 20:48

Недавно прочитала об'яву:"Приймається на роботу прибиральник.Зарплата - від 600грн."(Ну щось типу цього,але про зарплату точно.)Аж смішно стало,як подивилась...Хоч тут плакати треба :cool2:
  • 0

#63 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 03.04.2007 – 23:39

Перегляд дописуКіса (3.04.2007 21:48) писав:

Недавно прочитала об'яву:"Приймається на роботу прибиральник.Зарплата - від 600грн."

А можно телефончик... :)

Щодо медицини, то заробітна плата її працівникам значна проблема, але "собака зарита" у навчальних закладів, які готують фахівців медичної справи... :cool2:
  • 0

#64 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 03.04.2007 – 23:48

Перегляд дописуЛасочка:) (3.04.2007 12:34) писав:

Що купити?
Таку штучку якою пальчик колять))
  • 0

#65 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 03.04.2007 – 23:53

Перегляд дописуGaMMi. (4.04.2007 00:48) писав:

Таку штучку якою пальчик колять))

Та я якось здогадалася, але такі речі купувати... :cool2: у лікарів, яким то видають безкоштовно....
  • 0

#66 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 03.04.2007 – 23:54

Щоб в Україні медицина стала безкоштовною, то треба шоб з заробітньої плати громадянина кожного місяця вираховувалася певна сума на медичне обслуговування і кожного місяця гроші на медичне обслуговування цього громадянина будуть накопичуватися і в випадку коли йому буде необхідна медична допомога він буде мати певну справку, що з нього вираховувалися гроші на медичне обслуговування і він буде лікуватися відповідно за ті гроші...Ну воно не буде повністю безкоштовно, але зато ефективно)
  • 0

#67 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 04.04.2007 – 20:22

так, це жах!!! спочатку я не міг терпіть тіки стоматологів, потім довелося полежати у лікарні, зразу від усього відвернуло, а ще й сестра на мед. хоче поступать!!! це мене остаточно дістало! вона вже хотіла свою гімназію кидать щоб в якомусь засраному медліцеї вчитись!!!!! :cool2:
  • 0

#68 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 10:48

В одного 10-річного хлопчика трапився напад апендициту. І коли переполохані батьки повезли дитину в лікарню, черговий лікар став вимагати за операцію 200$/
"Але ж ми не маємо таких грошей!" - відповіли батьки, на що лікар: "Мало турбує"
І поки дві сторони сперичались, хлопчик помер. А коли минуло 2 тижні, родичі дитини - батько й дядя - вивезли лікаря в ліс і повісили на дереві, а в кишеню брюк всунули 200$

Я не знаю наскільки правдива ця історія, але, кажуть, що це було у Львові.

А тепер 100% справжня, яка відбулася в Черкасах, де працює в лікарні одна моя знайома подружка.
Коли вона була на нічній зміні, привезли юнака, який потрапив в аварію і була необхідність класти його в реанімацію. Кординатів батьків та домашньої адреси при хлопцеві не знайшли.
Хтось з медперсоналу побіг на верхній поверх повідомити головного лікаря про цього хлопця. Але знаєте що сказав лікар? "Поки не знайдуть батьків з коштами на операцію, ніякі маніпуляції проводити не буду".

Під ранок хлопець помер, а лікар і був отим батьком.
Лікаря не шкода - шкода хлопця, шкода українців, які щоденно зіштовхаються з подібними ситуаціями.

Чи мали ви на соєму життєвому досвіді якись образливий випадок, пов"язаний з лікарнями і як боролися за правду?
  • 0

#69 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2007 – 10:51

В мене просто нема слів!вони ж давали клятву Гіпократу,але вони про то забуваються,їм головніше бабки ніж чієсь життя.
ГАНЬБА! :)
  • 0

#70 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.07.2007 – 10:52

Перегляд дописуГетьман (5.03.2007 21:10) писав:

То не тільки у вас. Сам особисто з таким стикався. Цього літа впав бородою на скляну банку. Доплентавшись до податкової зайшов у їхній медпункт. Доки приїхала швидка - пройшло 1,5 години (швидка :gryzin: ). Потім сидів у приймальні 2,5 години, доки мене зареєстрували. Очевидно, прибиральниці набридло витирати кров, яка з мене стікала, тому реєстрацію завершили. Витерли мене тряпкою, якою, очевидно витирають столи, потім відправили до ліфта. На ліфт прийшлось почекати... Потім мене повторно реєстрували у відділенні щелепно-лицевої хірургії (ще 1 годину сидів і відповідав на питання медсестри, яка заповнювала карточку). Впав на скло десь о 11 годині, зашили мене 17-18 (точно не пам'ятаю, годинника не було)...
Раніше розповідали про людей, які лежали з важкими пораненнями та сильною кровотечею в приймальні, і їх відмовлялися оперувати, доки не приїжджали родичі і не платили наперед... Доки сам не стикнувся - не вірив. Вони всі дружньо дали Гіппократу... :)
Звідси... Перш, ніж створювати нову тему, користуйтеся пошуком. Модераторів прохання з'єднати теми.

а кнопку Скарга відмінили вже?Cassandra
  • 0

#71 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 10:56

А мене завжди дивував той факт: чому вступати в медицинські навчальні заклади так важко і дорого. Тепер вже почала розуміти.

Перегляд дописуГетьман (12.07.2007 11:52) писав:

Звідси... Перш, ніж створювати нову тему, користуйтеся пошуком. Модераторів прохання з'єднати теми.

прошу вибачення.

теми з`єднала.Cassandra
  • 0

#72 Таха:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 20:52

Хай довго живе наша медицина:) Нещодавно зібралася їхати вчитися закордон. Ну і звичайно ж без медкартки нікуди. Документи вже давно треба було відправити, а я ще прохожу усіляких лікарів. Таке враження, що їм заздрісно, що люди кудись їдуть або ж вони хочуть "на лапу"
  • 0

#73 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 28.08.2007 – 12:07

Кожного року проходимо медогляд. Одна лікарка спитала мене - Нушо ти ше шось бачиш? А кров взагалі для аналізу не брали, просто так написали
  • 0

#74 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2007 – 23:39

Не варто ставити всіх лікарів під одну планку, все залежить від людини. Якщо людина є байдужим, халатним медиком, то депутатом чи сантехніком вона буде не ліпшим.
  • 0

#75 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 04.09.2007 – 09:53

А я на минулому тижні закінчила проходити медогляд...Довго це потривало...В мене вже складалось враження, що я живу в нашій поліклініці...Бо з нашою поклінікою фішка така, що там дуже багато придуркуватих лікарів, але трапляються і дуже нормальні і прикольні...І всі ці нормальні і прикольні розташувались на моїй дільниці...До окуліста і гінеколога як по свячену воду - така черга...Але врешті я потрапила до нормальних лікарів)))...
  • 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 22:27

а я взагалі, до лікарів не бігаю, сам краще себе знаєш
коли поломав руку сам знімав гіпс, коли поломав палець на нозі, сам наклав шину, і взагалі, коли робили розтин то навіть не пручався, і не плакав
  • 0

#77 Микола К

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 14:45

Перегляд дописуFoxy_mouse (4.09.2007 10:53) писав:

А я на минулому тижні закінчила проходити медогляд...Довго це потривало...В мене вже складалось враження, що я живу в нашій поліклініці...Бо з нашою поклінікою фішка така, що там дуже багато придуркуватих лікарів, але трапляються і дуже нормальні і прикольні...І всі ці нормальні і прикольні розташувались на моїй дільниці...До окуліста і гінеколога як по свячену воду - така черга...Але врешті я потрапила до нормальних лікарів)))...
Вірю ВАм, тому що сам довго поневірявся доки попав до нормальних лікарів.А справа в тому, що я давно страждаю на остеохондроз і болі в спині.Я походив по поліклініках,мне оглядали невропатологи та травматологи.Подивляться,в кращому випадку на спину, випишуть протибольові таблетки та й по тому. А ж до поки я по рекомендації не попав у Клініку здоров"я, що в Хмельницькому.Мене подивився лікар-невролог,призначив знімки,після того як їх зробили зі мною півгодини розповідали, що там знайшли.Потім порекомендували томографію, пояснили для чого.Після того,як її зробили на комп"ютері та на моделях пояснили де в мене кила і яка і що потрібно зробити.Склали план лікування, чітко сказали скільки це коштує.Далі оглянув лікар-терапевт і зробив кардіограму,даля УЗД.Всі знахідки на обстеженнях пояснили і необхідність обстежень мені доказали. А лікування яке? Багато з нас були в санаторії.Назначать процедури, а потім не знаєш як і скільки доплатити, щоб нормально зробили.Тут нічого подібного нема.Все робиться по найвищому класу,устаткування сучасне,розходні матеріали всі разові, а відношення-як до рідних людей.Оце Європа,оце цивілізація. Де там порівняєш з нашими совковими поліклініками,хамством,задухою.Так от-майбутнє-за приватними лікарнями,ніякими страховками совєтського жлоба не заставиш працювати.Підбирати персонал повинен хазяїн,платити добру платню,щоб утримати на роботі-тоді буде рівень.До речі там же в Клініці бачив людей з Польщі,заробітчанка з Італії привезла свого Карла.І так в розмовах не тільки те,що дешево їх приваблює
  • 0

#78 Гість_ифараон_*

• Гості

Відправлено 02.05.2008 – 18:51

Згоден з Вами Миколо

Повідомлення відредагував ифараон: 02.05.2008 – 18:54

• 0

#79 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.05.2008 – 13:57

Медецина перетворилася на бізнес, а не на лікування!
  • 0

#80 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 16.05.2008 – 22:40

Кілька днів тому я дізналася, що в моєї бабусі рак підшлункової залози...4а стадія(тобто остання)... 6 років тому мій дідусь помер від раку... теж була 4а стадія... в чому тут вина лікарів а в тому, що обидва перевірялись кожні півроку, здавали усі, які існують аналізи. Усі! і лікарі не помітили... коли мій дідусь пішов з мамою до онкологічної лікарні(типу за компанію) її знайомий лікар спитав чи давно в нього такий колір обличчя... людина з*ясувала по кольору шкіри, що в дідуся рак...але було вже пізно... я ненавиджу лікарів(хоч не можна когось ненавидіти, але це ж рідні люди!!!) не знаю як так можна... мені зараз дуже важко через це. Лікарі нелюдяні....таке враження, що в них немає сімей...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних