Перейти до вмісту

Медицина

Повідомлень в темі: 94

#41 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 27.03.2007 – 21:23

Перегляд дописуКіса (27.03.2007 19:43) писав:

За твоєю теорією кваліфіковані лікарі повинні виїжджати з сіл.Можливо в багатьох і нема бажання залишатися у дирі,але,як кажуть "хотеть не вредно".По-перше,знаєш як важко зараз купити квартиру у місті і перебратися туди?!А так у тебе є робота за яку тобі платять,хоч і мало,є для прикладу сім'я.Якби всі виїжджали у міста то навіщо тоді сіл?За статистикою у селах живуть люди пенсійного віку,і вони теж можуть хворіти,і їм теж потрібне лікування.Якщо ж усі лікарі виїдуть,то як їм бути.Можливо в селах лікарі і неможуть повністю вилікувати,але це все із-за того що немає спеціального обладнання.Наприклад,коли у сільській лікарні немає обладнання для ренгену,то відповідно ренген зробити неможливо.А ще,оскільки лікарів у села дефіцит,то вони повинні орієнтуватися у всіх сферах медицини в загальному,щоб надати першу допомогу.А в те що лікарі не можуть розідратися у елементарних аналізах неповірю.Хоча ми напевно живемо у різних частинах України і там відповідно різні умови,тому ми і маємо різні погляди щодо медицини. :cool2:

ну ось, ти сама прийшла до того, з чого ми починали - рівень мед. обслуговування в сільських лікарнях нижчий )) ч.т.д. ))

ту барашка

так, повністю з тобою згодна.... мізерна зарплатня, на неї і працювати не хочеться :(
і не повіриш, я хочу навчатися у мед. інституті :(
  • 0

#42 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2007 – 21:46

Перегляд дописуfaSolechka (27.03.2007 22:23) писав:

ну ось, ти сама прийшла до того, з чого ми починали - рівень мед. обслуговування в сільських лікарнях нижчий )) ч.т.д. ))
ту барашка

так, повністю з тобою згодна.... мізерна зарплатня, на неї і працювати не хочеться :cool2:
Ха, а вона також хоче у мед. інститут :( Я всьо пра вас знаю...... ;)
  • 0

#43 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 21:52

Перегляд дописуfaSolechka (27.03.2007 22:23) писав:

...так, повністю з тобою згодна.... мізерна зарплатня, на неї і працювати не хочеться :cool2:
Я теж...
  • 0

#44 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 28.03.2007 – 00:26

Я вже давно борюсь з медициною... А медики всі дали Гіпократу... Кожен з них щось дав і забув назад забрати... :cool2: :( Нєфіг було давати... Навіть і пісенька є десь тут: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ic=3003&hl= "Вони дали всі Гіпократу" називається... ))
  • 0

#45 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 28.03.2007 – 21:52

Перегляд дописуВовкулака (28.03.2007 00:26) писав:

Я вже давно борюсь з медициною... А медики всі дали Гіпократу... Кожен з них щось дав і забув назад забрати... :) :) Нєфіг було давати... Навіть і пісенька є десь тут: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ic=3003&hl= "Вони дали всі Гіпократу" називається... ))
знаєм, чули... я вже хвалила ту пісню. молодець. :)

Перегляд дописуDickNose(Sic) (27.03.2007 21:46) писав:

Ха, а вона також хоче у мед. інститут :) Я всьо пра вас знаю...... :D
а можна я сама про себе казатиму???
але я дійсно хочу в мед.... :cool2: :( :( тому мене й турбує це питання... ;)
  • 0

#46 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 22:28

Перегляд дописуРуденька (5.03.2007 20:57) писав:

Сьогодні, пробачте за подробиці, проходила повний медичний огляд. Я просто жахнулася від того, що побачила у звичайній лікарні профогляду. Де те європейське суспільство, про що ви? Справжнісінький СОВОК, повне безсилля звичайної людини перед КАБІНЕТАМИ, ДВЕРЯМИ ТА СПРАВКАМИ. :cool2:
Що думаєте з цього приводу, чи тільки мені "пощастило" з таким зіткнутися?
а це у будь-якій державній установі, шановна. і не дивуйтесь. (давно вже час зробити медицину платною, і вводити медичне страхування). і повірте дійсно в більшості випадків проблема саме у низькій оплаті їх роботи. (те саме з галуззю освіти, між іншим. два роки максимум можна пропрацювати і залишитись нормальною людиною. а далі ти або стаєш стервом, або у рідкісних випадках ти дійсно викладач за покликанням і маєш достатньо сили волі щоб витримувати ситуацію в освіті). але все ж таки 50/50. тобто 50 відсотків від оплати залежить, 50 від самої людини. два лікарі до одного пацієнта можуть ставитись абсолютно по-різному(маю власний недавній досвід. хотіли пневмонію як трахеїт лікувати мікстуркою. от і лікуюсь місяць вже). так що скрізь є хороші люди і класні спеціалісти. мій терапевт зараз просто золото, а мед.сестра - така умнічка))).
отакот.
  • 0

#47 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 28.03.2007 – 22:38

а я ще одну річ згадала: на моїй ділянці в поліклініці з нового року лікаря немає... я якраз недавно хворіла, то аж гидко... ходиш від дверей до дверей... всі шлють куди кому не лінь... :cool2:
такщо пора нашій державі з медициною щось вирішувать, бо скоро нікому буде нас лікувать. ось так от.
  • 0

#48 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.03.2007 – 23:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.03.2007 23:28) писав:

а це у будь-якій державній установі, шановна. і не дивуйтесь. (давно вже час зробити медицину платною, і вводити медичне страхування). і повірте дійсно в більшості випадків проблема саме у низькій оплаті їх роботи. (те саме з галуззю освіти, між іншим. два роки максимум можна пропрацювати і залишитись нормальною людиною. а далі ти або стаєш стервом, або у рідкісних випадках ти дійсно викладач за покликанням і маєш достатньо сили волі щоб витримувати ситуацію в освіті). але все ж таки 50/50. тобто 50 відсотків від оплати залежить, 50 від самої людини. два лікарі до одного пацієнта можуть ставитись абсолютно по-різному(маю власний недавній досвід. хотіли пневмонію як трахеїт лікувати мікстуркою. от і лікуюсь місяць вже). так що скрізь є хороші люди і класні спеціалісти. мій терапевт зараз просто золото, а мед.сестра - така умнічка))).
отакот.
Треба зробити таке: платна освіта, платний проїзд в транспорті, світові ціни на газ\нафту, платна медицина і т. д. Але одне питання: що робити з багажем пенсіонерів, який не дає нам усього цього зробити? Вони ж і півроку з такими нововведеннями не витримають... Постріляти? :cool2:
  • 0

#49 bolchoi85

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 23:54

на мою думку деякі лікарі і медсестри вчилися заочно!!! :cool2: більшість українського народу привикли до хабарів....як було вище сказано... в штатах за таке можна в суд подати і виграти справу
  • 0

#50 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 10:49

я вважаю, що ще роки так два-три і українське кЕрівництво таке візьметься за медицину... взагалі, вже давно пора...але ми, як завжди, когось чекаємо)
так що, товарищі майбутні лікарі, мужаймося ))) все буде добре :cool2:

• 0

#51 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 18:38

Перегляд дописуfaSolechka (29.03.2007 11:49) писав:

я вважаю, що ще роки так два-три і українське кЕрівництво таке візьметься за медицину... взагалі, вже давно пора...але ми, як завжди, когось чекаємо)
так що, товарищі майбутні лікарі, мужаймося ))) все буде добре :cool2:

Дуже сподіваюся!
  • 0

#52 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 01.04.2007 – 11:42

медецина зараз дуже відносна....
ставлення лікарів до хворих може бути погане так як в приватних клініках так і в державних.....тож , на мою думку - це все залежить від керівництва....
  • 0

#53 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 01.04.2007 – 11:50

Була недавно в дрогобицькому шкірдеспансері..........ужос :gryzin: чужі аналізи на столах(таки відкриті)....антисанітарія......і шей шоб тобі кололи пальчик для аналізу крові треба купити собі перо ;) ужос
  • 0

#54 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 15:12

Перегляд дописуGaMMi. (1.04.2007 12:50) писав:

і шей шоб тобі кололи пальчик для аналізу крові треба купити собі перо :gryzin: ужос

а колись було інакше? )
  • 0

#55 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 15:28

Перегляд дописуfaSolechka (29.03.2007 11:49) писав:

я вважаю, що ще роки так два-три і українське кЕрівництво таке візьметься за медицину...
:gryzin: Маю великі сумніви щодо цього. Думаю, зміни можливі тільки в наступному поколінні. І то МОЖЛИВІ
  • 0

#56 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 15:36

Перегляд дописуРуденька (1.04.2007 16:28) писав:

:gryzin: Маю великі сумніви щодо цього. Думаю, зміни можливі тільки в наступному поколінні. І то МОЖЛИВІ

та нєєєєт )))) якщо ми все-таки хочемо вийти на новий етап, хоч би виходячи з рівня життя населення, то обов'язково буде ) Оскільки те, що зараз відбувається - це просто не солідно )
  • 0

#57 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 15:48

Перегляд дописуfaSolechka (1.04.2007 16:36) писав:

та нєєєєт )))) якщо ми все-таки хочемо вийти на новий етап, хоч би виходячи з рівня життя населення, то обов'язково буде ) Оскільки те, що зараз відбувається - це просто не солідно )
:gryzin: Твій оптимізм мене надихає ;)
Я ж не проти, давайте міняти! Але старші покоління ці зміни сприймають з осторогою і це факт.
  • 0

#58 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 01.04.2007 – 15:50

Перегляд дописуРуденька (1.04.2007 16:48) писав:

:gryzin: Твій оптимізм мене надихає ;)
Я ж не проти, давайте міняти! Але старші покоління ці зміни сприймають з осторогою і це факт.
ти ж змінюватимеш для наступних поколінь, а поки до старших дійде, що то все лише на краще вони і почнуть радіти)))
  • 0

#59 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 16:24

Перегляд дописуTabletk@ (1.04.2007 16:50) писав:

ти ж змінюватимеш для наступних поколінь, а поки до старших дійде, що то все лише на краще вони і почнуть радіти)))

Ну покажіть мені людину, якій подобається медицина у нашій країні? МЕні здається, що змінам будуть всі радіти )

• 0

#60 Гість_elize_*

• Гості

Відправлено 03.04.2007 – 12:12

А що ви хочите щоб вас за 400 грн обслуговували по достойному? Яка зарплата такий і персонал.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних