Перейти до вмісту

Медицина

Повідомлень в темі: 94

#21 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 06.03.2007 – 20:57

Нещодавно потрапляла в лікарню із підозрою на апендецит. Нащастя нічого страшного. Але коли мене забирали у лікарню ввечері, мене аж трусило від того, що мені доведеться деякий час провести в лікарні, де брудно, хоча і прибирають (я як тільки туди приїхала, мені вже хотілося в ванну додому відмиватися), відношення жахливе. І ще, коли потрапляєш туди, здається що вирватись не можеш :cry: Я на вихідні просила додому поїхати, думала що не відпустять, але я наполягла і все вийшло <_<

Повідомлення відредагував Tonchik: 06.03.2007 – 20:58

• 0

#22 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.03.2007 – 21:04

різні бувають і лікарі......справа у відношенні держави до цієї професіїї.....з цього - і зневажливе ставлення, і корупція, і інше.......Якщо ми європейська нація, необхідно переходити на страхову медицину.....
Згадую ндавній репортаж з Польщі, в них схожі пережитки.....але держава змінює саму процедуру підходу до медицини.......
Для мене наразі наша медицина така ж безкоштовна, як поїздка на Кариби (це я умовно....)
  • 0

#23 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 06.03.2007 – 21:56

Просто в нас тупа медична система - Не лікарі для хворих, а хворі для лікарів :cry: Мало вже справжніх лікарів є...Зтикався з лікарем який прийшов до хворого і навіть не оглянувши (здавалося б - першочергова процедура) виписав кілька пігулок (хвороба була ревматичного характеру), і пішов...
  • 0

#24 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 07.03.2007 – 00:01

Є така болячка на планеті Земля під назвою остіомієліт. Це коли кістка починає гнити. Пам*ятаю , роки 3-4 назад мені "пощастило" такою от фігнею хворіти... В мене воно було на стегні лівої ноги. Я місяць мучився адським невпинним болем у нозі у своєму рідному місті, бо ці йо*ані коновали-лікарі сказали, що то тріщина у кістці. І якщо б моя бабуся звернулася до гарного лікаря на тиждень пізніше, ніж треба було, мені б ампутували ногу... Ось так... Тепер згадую це як страшний сон!
  • 0

#25 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2007 – 22:49

лежав у лікарні.. не знаю... може то я так попав..але незручностей непомітив.
  • 0

#26 Провінціал

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Умань

Відправлено 11.03.2007 – 20:56

Ще неграмотність та неввічливість лікарів хоч неприємна-але зрозуміла...
А от бажання на тобі заробити...
Минулої суботи був у стоматолога...
Показую пальцем -оцей зуб болить.Видальте!
(там власне вже не зуб- пеньок. :D )
"Ні,це сусідній,треба свердлити-лікувати!"
(звичайно, видалення 10 грн,а лікування -100!)
Лікарю-кажу- видальте мені того пенька. а завтра я прийду лікувати-свердлити того зуба,що Ви показали..
Видалив.Весь запалений, в гною...
"О!-каже-а можливо й цей зуб біль давав!" :cool2:
(а якби я згодився?
мав би хворого зуба в щелепі досі та діру в здоровому...За свої 90 грн.) :aaa:
  • 0

#27 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 11.03.2007 – 21:11

ненавиджу стоматологів і херургів!!! а також, ендокринологів і т.д.
  • 0

#28 Провінціал

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Умань

Відправлено 11.03.2007 – 21:15

Перегляд дописуfunt (11.03.2007 21:08) писав:

ненавиджу стоматологів і херургів!!! а також, ендокринологів і т.д.
що,прикладом,травматологи ліпші?
всі вони...
словом,бажаю як можна рідше їх бачити..
  • 0

#29 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 11.03.2007 – 21:20

Перегляд дописуПровінціал (11.03.2007 22:12) писав:

що,прикладом,травматологи ліпші?
всі вони...
словом,бажаю як можна рідше їх бачити..
так, я теж! як вони мені набридли! за останній рік три рази в травмотології був!!!
  • 0

#30 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 26.03.2007 – 15:15

Так, таке таки є..
Але що казате про великі міста, ви уявляєте, що робиться у провінції :angry12:
  • 0

#31 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 17:30

Перегляд дописуfaSolechka (26.03.2007 16:15) писав:

Так, таке таки є..
Але що казате про великі міста, ви уявляєте, що робиться у провінції :angry12:
А мені здається,що у районній або сільській лікарні краще ніж у великому місті.Я маю на увазі,що у сільській лікарні лікарі не беруть відверто хабарів,як це робиться у містах.Кажу з власного досвіду.
  • 0

#32 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 26.03.2007 – 18:22

Перегляд дописуКіса (26.03.2007 17:30) писав:

А мені здається,що у районній або сільській лікарні краще ніж у великому місті.Я маю на увазі,що у сільській лікарні лікарі не беруть відверто хабарів,як це робиться у містах.Кажу з власного досвіду.
вибач, але знаєш що треба робити, коли здається?.. :angry12: а не відверто брати хабарі - це як? "покладіть мені тихенько дєнюжку в карманчік..."??? :itshe: і що можна знайти в сільській лікарні? ні обладнання, ні обслуговування... все одно в кінцевому результаті люди часто їдуть звідти в міста лікуватись... тут хоч за хабарі вилікують... зрозумійте і лікарів, яким теж на щось жить треба...ех... галімо в нашій країні із цим питанням... ;)

Перегляд дописуfunt (11.03.2007 21:20) писав:

так, я теж! як вони мені набридли! за останній рік три рази в травмотології був!!!
і це ти думаєш провина травматологів??? вони не винні, що ти сунешся вічно кудись... ;) не переношу, коли про лікарів так кажуть...

іще є така галіма річ, що в мед інститути лізуть вчитись ті, кому це потім не треба... маю вже пару таких прикладів... закінчують мед, а потім кажуть:"та ну, я точно лікарем не буду, то галімо..." а тим, кому дійсно це треба, не дають навчатись... :D
  • 0

#33 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 18:33

Перегляд дописуКіса (26.03.2007 18:30) писав:

У містах хоть лікують іноді!! А що казати про некваліфікованих сільських лікарів???

• 0

#34 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 21:51

Перегляд дописуfaSolechka (26.03.2007 19:33) писав:

У містах хоть лікують іноді!! А що казати про некваліфікованих сільських лікарів???

А хто тобі сказав що у селах некваліфіковані лікарі?!Всі люди,які збираються стати лікарями вчаться у інституті,здобувають вищу освіту.Потім проходять інтернатуру (практику) і аж потім ідуть працювати на роботу.І знаєш,кому як повезе:якщо людина живе у селі то вона не буде перебиратися у місто тільки для того щоб її вважали кваліфікованим лікарем.Протягом роботи лікарі їздять на атестації і здобувають кваліфікаційну категорію.Немає значення чи це лікар із села чи із міста,він мусить кожні 5 років їхати на атестацію,а перед тим пройти курси.Це повинен пройти КОЖЕН лікар.А звідси випливає,що немає значення чи це сільський лікар чи із міста.Всі кваліфіковані.А ще в Україні діють такі поняття як "сільський лікар" і "сільська медицина".Тобто коли людина закінчує медичний інститут(державна форма),то їй шукають місце на роботу,якщо вона саме ніде не влаштується.У гіршому випадку її відправлять у село,бо там не вистачатиме лікарів.Але це не значить,що вона не кваліфікований лікар!

Перегляд дописуbarashka (26.03.2007 19:22) писав:

вибач, але знаєш що треба робити, коли здається?.. :angry12: а не відверто брати хабарі - це як? "покладіть мені тихенько дєнюжку в карманчік..."??? :itshe: і що можна знайти в сільській лікарні? ні обладнання, ні обслуговування... все одно в кінцевому результаті люди часто їдуть звідти в міста лікуватись... тут хоч за хабарі вилікують... зрозумійте і лікарів, яким теж на щось жить треба...ех... галімо в нашій країні із цим питанням... ;)
іще є така галіма річ, що в мед інститути лізуть вчитись ті, кому це потім не треба... маю вже пару таких прикладів... закінчують мед, а потім кажуть:"та ну, я точно лікарем не буду, то галімо..." а тим, кому дійсно це треба, не дають навчатись... ;)
Я спостерігала таку сцену у міській лікарні:лікар вибігає за хворим із кабінету і кричить,що той не дав хабар.Сама живу у селищі міського типу і скільки разів була в лікарні я чи мої рідні,навіть просто знайомі то ніколи не чула,щоб якись лікар вимагав чи просив хабар.Ну а якщо пацієнт сам проявляє ініціативу дати хабар,то це вже інше.А про те що обладнання немає,то це правда.Але в цьому не винні лікарі,і не треба їх називати некваліфікованими, а в цьому винна держава,вона не забезпечує медицину.І до речі, професія лікаря серед бюджетних організацій є найменш оплачуваною.Щодо твоєї останньої репліки,то я згодна,бувають і такі люди.Але чесно кажучи це добре що вони відмовляються від професії лікаря,бо якщо вони не хочуть ним бути,значить поступити у мед інститут їм м'яко кажучи помогли.А значить і невідомо як вони там вчилися,і чого навчилися.І якби ця людина потім стала лікарем,то нам всім було б не дуже добре.Адже професію лікаря потрібно любити.А ще читай мою відповідь до faSolechka.

Повідомлення відредагував Кіса: 26.03.2007 – 21:53

• 0

#35 Miss Murder

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 21:54

дбала би держава, не було б неподобства... а то незалежне тестування, так нашуміли, але то всьо тільки аби прикритися...бо насправді тут ставки ідуть ще вищі, ніж то було до сих пір...але то таке
так, дійсно, з острахом ідеш до лікаря...
тільки от в нас таке ставлення до лікарів...третій сорт, коврик, у який можна вивтирати ноги...про зарплату мовчу, бо то смішно говорити...хоча, скоріш, страшно і страшенно боляче....просто сльози навертаються, коли тобі говорять, скільки сантехнік бере за один виклик, і скільки лікареві платять...це просто жахливо...то не передати
а ше в душу як наплюють...ти стараєшся, дивишся, витягуєш з тих хвороб, не раз від смерті...добре, коли пацієнти вдячні...потім приємно подивитися, яке то мале виросло...приходять..
а коли воно приїде темне якесь і починає розказувати, пальці за одвірки зачіпаються, бабла море, а воно вимагає ліки за рахунок лікарні...то нічого, що є бідолахи, які кінці з кінцями ледве зводять, нічого, що суміш, мабуть, таки не зможе дозволити собі придбати...але старається, бо розуміє, що потрібно, що то життя...просто гидко, отак нагидить, розвернеться і піде
вдячності - нуль...та де нуль...нема...не пахне навіть...зневага і надмірність...
нема в фондах лікарень багато запасів...лікарі, коли бачать, що так туго вже, докупляють за свій рахунок...хіба медики винні, що в лікарнях біднота така?принаймні в державних?ніхто не враховує, що вони такого терплять, що тим, зверху сидячим, не уявляється...але де там...то ж лікарі...можна з землею зрівняти...все одно не мають права щось зробити...не підуть же ж, як вчителі, страйкувати! люди в палатах, ті, які потребують щоденного нагляду
такщо поки люди не зрозуміють, що ці люди заслуговують шаноби, доти держава і пальцем не ворухне...відповідно доти поступати будуть ті, хто знатиме, що тато з мамою заплатять і він буде собі десь в якійсь лікарні сидіти в кутку і час від часу, вгадуючи, тикати людям таблетки...думаю, розумієте...бо в мене повно обурення і я не спинюся цево от писати))ггг)
  • 0

#36 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 08:24

Перегляд дописуMiss Murder (26.03.2007 22:54) писав:

дбала би держава, не було б неподобства... а то незалежне тестування, так нашуміли, але то всьо тільки аби прикритися...бо насправді тут ставки ідуть ще вищі, ніж то було до сих пір...але то таке
так, дійсно, з острахом ідеш до лікаря...
тільки от в нас таке ставлення до лікарів...третій сорт, коврик, у який можна вивтирати ноги...про зарплату мовчу, бо то смішно говорити...хоча, скоріш, страшно і страшенно боляче....просто сльози навертаються, коли тобі говорять, скільки сантехнік бере за один виклик, і скільки лікареві платять...це просто жахливо...то не передати
а ше в душу як наплюють...ти стараєшся, дивишся, витягуєш з тих хвороб, не раз від смерті...добре, коли пацієнти вдячні...потім приємно подивитися, яке то мале виросло...приходять..
а коли воно приїде темне якесь і починає розказувати, пальці за одвірки зачіпаються, бабла море, а воно вимагає ліки за рахунок лікарні...то нічого, що є бідолахи, які кінці з кінцями ледве зводять, нічого, що суміш, мабуть, таки не зможе дозволити собі придбати...але старається, бо розуміє, що потрібно, що то життя...просто гидко, отак нагидить, розвернеться і піде
вдячності - нуль...та де нуль...нема...не пахне навіть...зневага і надмірність...
нема в фондах лікарень багато запасів...лікарі, коли бачать, що так туго вже, докупляють за свій рахунок...хіба медики винні, що в лікарнях біднота така?принаймні в державних?ніхто не враховує, що вони такого терплять, що тим, зверху сидячим, не уявляється...але де там...то ж лікарі...можна з землею зрівняти...все одно не мають права щось зробити...не підуть же ж, як вчителі, страйкувати! люди в палатах, ті, які потребують щоденного нагляду
такщо поки люди не зрозуміють, що ці люди заслуговують шаноби, доти держава і пальцем не ворухне...відповідно доти поступати будуть ті, хто знатиме, що тато з мамою заплатять і він буде собі десь в якійсь лікарні сидіти в кутку і час від часу, вгадуючи, тикати людям таблетки...думаю, розумієте...бо в мене повно обурення і я не спинюся цево от писати))ггг)
Повністю з тобою згідна!!!
  • 0

#37 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 09:18

Перегляд дописуКіса (26.03.2007 22:51) писав:

А хто тобі сказав що у селах некваліфіковані лікарі?!Всі люди,які збираються стати лікарями вчаться у інституті,здобувають вищу освіту.Потім проходять інтернатуру (практику) і аж потім ідуть працювати на роботу.І знаєш,кому як повезе:якщо людина живе у селі то вона не буде перебиратися у місто тільки для того щоб її вважали кваліфікованим лікарем.Протягом роботи лікарі їздять на атестації і здобувають кваліфікаційну категорію.Немає значення чи це лікар із села чи із міста,він мусить кожні 5 років їхати на атестацію,а перед тим пройти курси.Це повинен пройти КОЖЕН лікар.А звідси випливає,що немає значення чи це сільський лікар чи із міста.Всі кваліфіковані.А ще в Україні діють такі поняття як "сільський лікар" і "сільська медицина".Тобто коли людина закінчує медичний інститут(державна форма),то їй шукають місце на роботу,якщо вона саме ніде не влаштується.У гіршому випадку її відправлять у село,бо там не вистачатиме лікарів.Але це не значить,що вона не кваліфікований лікар!

Шановна, ось вам приклад - мені завжди здавалося, якщо людина талановита і є фахівцем в своїй справі, то вона завжди просуватиметься вгору по службі, та і у самої неї, знаючи, що вона щось може, не буде ніякого бажання залишатися в ДИРІ!

Друге. У мене бабуся живе в селі, і вже повір, я начулася про вічні відповіді їх лікарів "Ну, ми тут розібратися не можемо, їжайте в район!!!". Постійно! У чому ж вони тоді разбіраються взагалі?...якщо навіть елементарниє аналізи в них утруднення викликають....

Я не кажу що це всюди так, але у більшості випадків.

• 0

#38 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 18:43

Перегляд дописуfaSolechka (27.03.2007 10:18) писав:

Шановна, ось вам приклад - мені завжди здавалося, якщо людина талановита і є фахівцем в своїй справі, то вона завжди просуватиметься вгору по службі, та і у самої неї, знаючи, що вона щось може, не буде ніякого бажання залишатися в ДИРІ!

Друге. У мене бабуся живе в селі, і вже повір, я начулася про вічні відповіді їх лікарів "Ну, ми тут розібратися не можемо, їжайте в район!!!". Постійно! У чому ж вони тоді разбіраються взагалі?...якщо навіть елементарниє аналізи в них утруднення викликають....

Я не кажу що це всюди так, але у більшості випадків.

За твоєю теорією кваліфіковані лікарі повинні виїжджати з сіл.Можливо в багатьох і нема бажання залишатися у дирі,але,як кажуть "хотеть не вредно".По-перше,знаєш як важко зараз купити квартиру у місті і перебратися туди?!А так у тебе є робота за яку тобі платять,хоч і мало,є для прикладу сім'я.Якби всі виїжджали у міста то навіщо тоді сіл?За статистикою у селах живуть люди пенсійного віку,і вони теж можуть хворіти,і їм теж потрібне лікування.Якщо ж усі лікарі виїдуть,то як їм бути.Можливо в селах лікарі і неможуть повністю вилікувати,але це все із-за того що немає спеціального обладнання.Наприклад,коли у сільській лікарні немає обладнання для ренгену,то відповідно ренген зробити неможливо.А ще,оскільки лікарів у села дефіцит,то вони повинні орієнтуватися у всіх сферах медицини в загальному,щоб надати першу допомогу.А в те що лікарі не можуть розідратися у елементарних аналізах неповірю.Хоча ми напевно живемо у різних частинах України і там відповідно різні умови,тому ми і маємо різні погляди щодо медицини. :angry12:
  • 0

#39 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 27.03.2007 – 18:59

ех... :angry12: що вам сказати?... я щойно з лікарні прийшла, у мене там щось типу практики... то це звичайно кошмар... :itshe: постояли ми з подругою, подивилися... ;) умови так-собі нижче середнього... медсестрам на всіх пофіг... сидять, газетки-журнальчики читають...
виходить у нас замкнене коло. держава не цінує лікарів, не дає їм обладнання, можливості вчитись... а ці мізерні зарплати???... відповідно в лікарів немає стимулу добросовісно виконувати свою роботу... ;)
  • 0

#40 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 20:24

Перегляд дописуbarashka (27.03.2007 19:59) писав:

...виходить у нас замкнене коло. держава не цінує лікарів, не дає їм обладнання, можливості вчитись... а ці мізерні зарплати???... відповідно в лікарів немає стимулу добросовісно виконувати свою роботу... :angry12:
Саме так!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних