Перейти до вмісту

5 березня - день смерті Сталіна - траур чи свято?

Повідомлень в темі: 56

#41 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 08.10.2007 – 18:12

Смерть Сталіна?
Абсолютно байдуже. абсолютно не сприймаю його як історичну особистість.
Тупе мурло яке невідомо яким чином здобуло владу.
  • 0

#42 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 08.10.2007 – 21:11

Сталін то втілення Дьявола в лиці людини. Хочу людиною його важко назвати. Хоча, тут є і плюси, хоча абсолютна більшість мінусів ;) Якби не Сталін, скоріш за все, Другу Світову війну ми програли би :( Адже на той час, потрібна була така людина, щоб заставити через неможу йти на Берлін. Завдяки його сильної руки, ми виграли війну. А то були би зараз рабами в німців :) це 100% Адже Гітлер планував знищити майже все населення совка, а частину залишити як рабську силу. Ще при Сталіні, наша країна стала індустріальною. А до цього, ми завжди були аграрною.
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.10.2007 – 21:29

Дивна тенденція у вчинках Гітлера спостерігається. Галичину він вважав майже арійцями, за два роки не набули сильного впливу від радянської влади на його думку(39-41). Велику Україну ж нищив безбожно.
Сталін то ж тиран по характеру. Переступати через мільйони трупів своїх вояків заради досягнення перемоги?
Німці багато написали про тактичні дії обох сторін.
Великобританія, США навіть не сподівалася, що Радянський союз втримає Москву.
Всеодно Гітлеру довго керувати завойовинами народами не довелось би.
  • 0

#44 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 16.10.2007 – 01:15

Поняття не маю нашо було створювати таку тему ?????? :wub: :) :) Яка нормальна людина може сприймати смерть цієї гниди, як траур ????? Це ж просто смішно....... :) :) :wub: :P

Перегляд дописуДiма (8.10.2007 22:11) писав:

Якби не Сталін, скоріш за все, Другу Світову війну ми програли би :( Адже на той час, потрібна була така людина, щоб заставити через неможу йти на Берлін. Завдяки його сильної руки, ми виграли війну.
:) :angry: :ggggg: :ggggg: Тааааааааааааааааааааа :ggggg: :ggggg: .....дуже багато розуму треба, шоб розкидуватись гарматним м`ясом....Мав би я стільки ресурсів, я б вже цілу планету захопив, це ж був тупо бехарь галімий, який здох, обісцявшись і обригавшись..... :ggggg: :ggggg:
  • 0

#45 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.10.2007 – 19:22

Саме сташне зло - це те зло, яке прикидується добром. В ДУПУ СТАЛІНА!!!!!!!!!!!!
  • 0

#46 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:17

Я гадаю, що Сталін - це особа скотська. Але ця скотина добре знала як поставити країну на ноги. Якби не він тоб ми були б під гнітом Німетчини.Але разом з тим його вчинки це варварствопроти всіх нас. Тому смерть його я схвалюю лише на 55%
  • 0

#47 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.10.2007 – 22:41

Перегляд дописуНаполеон34 (28.10.2007 23:17) писав:

Я гадаю, що Сталін - це особа скотська. Але ця скотина добре знала як поставити країну на ноги. Якби не він тоб ми були б під гнітом Німетчини.
А що, радянський гніт був кращий за німецький? :rolleyes:
  • 0

#48 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 28.10.2007 – 23:00

Перегляд дописуOlexandr (28.10.2007 22:41) писав:

А що, радянський гніт був кращий за німецький? <_<
Всі скоти труїли Україну, ставати став на ноги час, брати і сестри мої!!! Сила дана нашому народу Богом, щоб подолати цю нечисть ще досі насичує кров нашу і думки ясністю освічує! Будь-що здатне підняти руку на нашу священну землю заслуговує на неминуче покарання небес! :rolleyes:
  • 0

#49 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 31.10.2007 – 16:06

Виникає зустрічне питання:
А смерть Івана Грозного, Петра І, Катерини ІІ це свято чи траур? А Наполеона та Олександра Македонського (ви ще їх би пригадали). Да будь якого тирана. Ви, що дні їх смертей святкуєте чи якось відзначаєте. Ну є такий день в історії на перекидному календарі - перегорнули і пішли далі. Все відносно, особливо ставлення до подібних особистостей. А стосовно політичної діяльності та історичного впливу - то є зовсім інше питання, і підходити до нього з кандачка не вийде. Доволі суперечлива особистість була, хоча завжди жорстка, я навіть сказав жорстока.
  • 0

#50 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2007 – 18:14

Та забудьте за того Сталіна.
Хтось з вас, панове,має доступ до архівів тодішніх?
А так ми лише будемо товкти воду в ступі.

Бо хто його знає хто стояв біля і за Сталіном.
  • 0

#51 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.11.2007 – 18:42

Побачила сьогодні цю тему на Теревенях і відразу натрапила по телевізору на фільм про Сталіна... Я не вважаю, що День його смерті варто робити святом, бо це в тому самому стилі, як колись його День Народження святом був... :angry12:
  • 0

#52 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 16:41

Смерть сталіна стала святом для сотень тисяч людей, які по його милості гнули спини в сибірі, а трагедією для таких ж моральних дегенератів як і він сам
  • 0

#53 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 02.11.2007 – 16:45

СВЯТО!!!!!
  • 0

#54 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2007 – 17:17

Перегляд дописуДiма (8.10.2007 21:11) писав:

Завдяки його сильної руки, ми виграли війну. А то були би зараз рабами в німців :blink: це 100% Адже Гітлер планував знищити майже все населення совка, а частину залишити як рабську силу.

А ось не потрібно говорити що МИ виграли війну, хто це МИ, пан є представником народу України?

Були б рабами німців, а так залишились рабами комуністів, і при жорстокіших умовах життя!
  • 0

#55 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 20:05

Погоджуюсь з словамиbdFsg але частково. Бо хто знає який біс спонукав робити такі речі. Може деякі події робилися не з його волі, а лише прикривалися. Але не думайте що я чталіна захищаю, просто ми багато чого не знаємо перш ніж про нього говорити.

Повідомлення відредагував Наполеон34: 02.11.2007 – 20:08

• 0

#56 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.11.2007 – 21:22

Ототожнювати Сталіна з комунізмом і тоталітаризмом в цілому не є доречним. Крім нього вистачало всілякої наволочі. Тому і мови про святкування або траур не має бути. Але пам’ятати щоб не допустити подібних вилупків до влади - річ цілком необхідна (однак як показує практика - нажаль майже не реальна, доволі коротка в історичному аспекті у людей пам’ять). :blink:
  • 0

#57 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.11.2007 – 22:35

Хм.. якесь питання дивне.. і якщо чесно, ставить мене навіть в незручне становище..
Ну яка б не була людина, хай навіть не людина, а лише в подобі людській, якось не по собі взагалі таке поняття, як "святкування смерті"...
Хоча якщо й брати конкретно, то вважаю, що особисто для мене це не є трауром, ця людина не відзначилась нічим хорошим ні для мене, ні для мого народу....
Отже, радіти зі смерті навіть Сталіна - це не робить честі нікому, але й носити траур нема причин..
Тому краще просто ставитись нейтрально...
Краще просто знати, що такий був і що він зробив і як... ось це має бути в пам'яті, щоб уникнути в майбутньому....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних