Перейти до вмісту

Сучасна українська література

Повідомлень в темі: 267

#81 solo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 25.08.2007 – 20:38

Наталка Снядалко "Пригоди молодої українки " - можна прочитати, але не більше. Здається, що більше вона нічого не випустить, все занадто біографічне.Неї вразило своє життя і вирішила поділитись своїм досвідом і думками з іншими. Ідейності мало.
покальчук"таксі-блюз" - забагато єротики і інтимних сцен - на цінителя. Є психологічний зміст - це те єдине, що мене втримало за читанням.
Ірен Роздобудько "Гудзик" - цікаво, хочеться роздобути всі її твори.
Тетяна Винокурова-Садиченко "Жарт" - Мені було інтересно, мохливо тому, що перепліталось з власними почуттями і відчуттями. Плюс за додачу фантастики в свідомість.
Джонатан Сафран Фоєр "Все ясно" - переклад з англ., видавництво "Факт", хлопчина має українське коріння і пише про уявну подорож на батьківщину предків. Незвичайна побудова роману, насиченість подій і змісту, а більш за все тримає, що автор занадто типізував Україну до Штатів, де сам проживає. Отримав нагороду за твір, і навіть планується відзняти на його основі фільм.
Оксана Забужко "Let my people go" - затаскана тема революцї. Але підносить дух патріотизму. Книжка - спонукає на мислення. Та, взагалі - Забужко - сильна особистість, про що б вона не писала і не говорила - все змістовно, раціонально, прогресивно, цікаво - дійсно талановита письменниця, мінімум води і є іскра. Незадарма визнана закордоном.
Василь Слапчук "Дикі квіти" - створює гарний настрій, тримає сюжет, подтвитись на світ очима дитини, жінки і чоловіка.
Лариса денисенко "Корпорація ідіотів" - з гумором про життя з його чорними і білими полосами. Варто прочитати. З радістю б прочитала ще щось.
Богдан Жолдак "Антиклімакс","Гальманах" - різні люди -різні життя - різне сприйняття, але доля нас зводить по різним причинам. Короткі оповіді літературно грамотно і цікаво написано.
"Пацики" Анатолій Дністровий - ненорматив і опис життя підлітків школярів і ПТУ , яким воно було в часи перебудови. Гола проавда - завжди зацікавлює. Але знову ж здається біографічним, чи буде в цього автора щось варте також іншого спрямування - для мене малоймовірно.
Скрябін "Я, Победа і Берлін" - читанням можна підняти настрій в транспорті.
Марина Соколян "Кодло" - типу триллер, для любителів цього жанру. Несподівані повороти подій, загадки, молодіжні розслідування.
Ірена Карпа - читання її творів, для мене, просто посміятись і почитати "ні про що".
Загалом, українська сучасна література в ненайкращому становищі. Варто читати небагатьох і лише того, кого радять. Дяка за отримання враження від прочитаного, тепер буду знати, що читнути B)
  • 0

#82 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 27.08.2007 – 22:24

А я, чесно кажучі, завдяки коханій людині зовсім нещодавно відкрила для себе сучасних українськиї авторів. Перші книжки - це Любко Дереш "Поклоніння Ящерці" і "Культ". Сьогодні почала читати Сашка Ушкалова "БЖД". Весела книга. Їхала в маршрутівці і сміялась, а всі на мене таращились B)

Повідомлення відредагував Tonchik: 27.08.2007 – 22:25

• 0

#83 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 28.08.2007 – 20:06

Перш за все звичайно Прохасько! Але також читала твори Андруховича -"12 обручів", "Перверзії" - непогані але не можу сказати що аж так супер мене вразили! Ще різних авторів читала але зараз так не згадаю! А може хтось читав таку дуже еротичну українську книжечку Люби Клименко "Пор'ядна львівська пані"??? То справжня еротика, навіть більше, але така українська:cry: Ще не пробувала Жадана і Карпу, може спробую:(
  • 0

#84 parabolka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 19:46

:) Останнє що прочитала - Ушкалова "БЖД", Андруховича "Таємниця", Виннучука "Діви ночі", "Весняні ігри в осінніх садах" , Дереша "Трохи пітьми" і читала, назву книги пам'ятаю "Мізерія", а письменника ні (значить не захавалось). Дереш....прочитала майже всі його книги, вважала найкращим...............але на обрії з'явився Ушкалов. :D І порвав!!!!!!!Чекаю наступної його книги. З Винничуком не визначилась, ще потрібно щось почитать. Але дядько супер. Да, на компліменти я не жадібна. Вибачаюсь за помилки, але без них ніяк!!!

Прикріплені файли

• 0

#85 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2007 – 11:09

ну найбільше мені подобається Андрухович прочитав його всі книжки і багато різних статтей класно пише
Любко Дереш також подобається сильно
читав Карпу також багато але щось не поперло
з останнього Ю.Винничук "Весняні ігри в осінніх садах" нормальна також книжка
подобається ще Наталка Сняданко, Жадан, Дністровий
Танб Малярчук брався читати, але щось не пішло незнаю може пізніше піде <_<
Роздобудько читав здалося мені дуже жіночі книжки незнаю чому.
одним словом Українські автори це класно !!!
  • 0

#86 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 21.09.2007 – 15:34

Зараз читаю Дереша "Намір". Я просто в захваті!
  • 0

#87 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 22:29

Перегляд допису4esterfielter (21.09.2007 16:34) писав:

Зараз читаю Дереша "Намір". Я просто в захваті!

гарна книжка !!!
  • 0

#88 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 21.09.2007 – 23:03

а я перечитую знов і знов Т.Прохаська.. :cool2:
раз ніц нового нема :rolleyes:
  • 0

#89 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 22.09.2007 – 20:39

ну незнаю я чомусь 2 рази ту саму книжку читати неможу
може колись попробую :rolleyes:
  • 0

#90 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 22.09.2007 – 21:30

Перегляд дописуN@TO (22.09.2007 20:39) писав:

ну незнаю я чомусь 2 рази ту саму книжку читати неможу
може колись попробую :cool2:
та я тоже таке не люблю 2 рази читати,
але ж то ПРОХАСЬКО! :rolleyes: .
  • 0

#91 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 21:00

а хто знає Наталію Левицьку... я просто з нею зустрінусь на днях... і мені треба хоч щось про неї дізнатися...
  • 0

#92 parabolka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 21:07

недавно читала Марію Римар "Білий слон", гарно так, аж захотілось в Карпати.................хоча гір ніколи не бачила :) :D
  • 0

#93 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 27.09.2007 – 07:46

Перегляд дописуNechupara (14.03.2007 00:59) писав:

Вже майже дочитала книгу "8.Жіноча мережева проза" (мережева не від мережива, а від мережі). Досить цікавий проект видавництва "Буква і Цифра". 8 письменниць жінок (Шиламила, Цитрусова, Тані Флінт, Ір Ши, Пані Груня, Настасья Черепкова, Мс Юлька, Сокира). 4 з них пишуть українською, 4 - російською. Авторок з їх творами знайшли представники видавництва в неті. Тому всі жінки підписалися своїми ніками.
Досить цікава і трохи дивна література.
Так, я теж читала. Мені принаймі сподобалось дуже, насичена перлами книга.
  • 0

#94 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 01:57

З останнього що читав - Дереша, Карпу, Роздобудько, Капранових...

Загалом цікаі книжки... Шкода тільки що часу на читання вкрай мало залишається...
  • 0

#95 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 03.10.2007 – 16:07

Останна прочитана книга з українських - Дереш "Намір!"... Мене прикро вразила кінцівка: ну нашо ж аж так? Дуже багато моментів прийняв, як давно мені відоме, але й не погодитись є із чим.
  • 0

#96 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 21:36

А я поціновувачка Винничука :angry12: "Мальва Ланда" - це його шедевр!

А от Карпу, хоч і читала майже всю, не люблю і не сприймаю....На мою думку - це десь рівень трохи вищий за рівень Донцової!

Повідомлення відредагував _saljama_: 01.11.2007 – 21:38

• 0

#97 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 01:24

Перегляд дописуGENTOR (1.11.2007 21:50) писав:

Душа болить від таких тем :box:
Це чому?????? :angry12:

Зара читаю "Солодка Даруся" Матіос... Дещо завернута книжечка, але написана доволі цікаво...
  • 0

#98 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 02.11.2007 – 01:31

Перегляд допису_saljama_ (1.11.2007 22:36) писав:

А я поціновувачка Винничука :angry12: "Мальва Ланда" - це його шедевр!

Ой, не знаю, не знаю... Початок мені сподобався, але потім... Щось мені не надто сподобалося... Тим більше, я не розумію його любові до малих дівчат... Вже в декількох його творах то потрапляє мені на очі... Мо то якийсь творчий заверт?:box: ам?
  • 0

#99 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 01:34

Перегляд дописуsam (2.11.2007 02:24) писав:

Зара читаю "Солодка Даруся" Матіос... Дещо завернута книжечка, але написана доволі цікаво...

Якщо сподобається "Солодка Даруся", то раджу прочитати її нову "Майже ніколи не навпаки"...

Перегляд дописуЛасочка:) (2.11.2007 02:31) писав:

Ой, не знаю, не знаю... Початок мені сподобався, але потім... Щось мені не надто сподобалося... Тим більше, я не розумію його любові до малих дівчат... Вже в декількох його творах то потрапляє мені на очі... Мо то якийсь творчий заверт?:box: ам?

Та я давно помітила, що на секс у нього капітальний здвиг, але педофілія тільки у "Мальві Ланді"... :angry12:
  • 0

#100 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 02.11.2007 – 01:44

Ги... почитай ще "Діви ночі" ....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1