Перейти до вмісту

Дружба

Повідомлень в темі: 307

#261 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 19:25

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:12) писав:

В мене дуже багато колишніх. А от колишніх-теперішніх як коханих, так і друзів немає і просто бути не може - я злопам"ятна.)
а я тобі про що? я тобі про то і кажу: якщо колишній - то він колишній і все...і тим паче не друг
  • 0

#262 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.10.2010 – 19:29

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 20:25) писав:

а я тобі про що? я тобі про то і кажу: якщо колишній - то він колишній і все...і тим паче не друг
Чому питала тебе про друзів на форумі і про колишніх, - бачу, що в тебе або немає насправді друзів на форумі, або в тебе таки є колишні-теперішні друзі. Кривиш, Ластівко, душею.)))
  • 0

#263 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:51

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 20:29) писав:

Чому питала тебе про друзів на форумі і про колишніх, - бачу, що в тебе або немає насправді друзів на форумі, або в тебе таки є колишні-теперішні друзі. Кривиш, Ластівко, душею.)))
тьфу ти, тобі так хочеться попарпатись в чужій білизні? :happy1: чи тебе так гребуть мої друзі? в мене є люди, яких вважала друзями і вони тепер колишні...і в мене є друзі які були тоді, є, і маю надію що ними і залишаться, але про це я не розповідатиму, бо ми не потребуємо нікого в тому світі...а щодо колишніх, то в школі життя пройшла таку науку - нікого не пускаю більш до себе в душу. мені вистачає того, що маю ;)
  • 0

#264 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2010 – 19:56

друг — це людина, яка буде поряд якщо треба. якщо не може фізично буде ментально.
друг — це людина, з якою ділиш вподобання та захоплення.
друг — це людина, з якою маєш спільне минуле та теперішнє й будуєш спільне майбутнє.
друг — це людина, яка щиро розділить з тобою всі твої радості та підтримає і допоможе пережити біду.
друг — завжди скаже правду в очі, яка б вона не була і при цьому має право на розуміння і неодтимання в пику)))
але що цікаво — легше підтримати в горі і боротьбі з ним ніж щиро розділити щастя. бо часту дружбу руйнує не чиєсь горе, чиїсь успіхи.
друзів багато не буває. їх здобувають протягом всього життя. моя найдовша дружба триває протягом всього мого життя (ну майже, там може на рік менше))) і вона витримала все.
називаючи маму чи тата другом ми просто затверджуємо рівень стосунків між нами. в мене є мама і тато — найкращі в світі. але це не друзі це мої батьки. вони є найрідніші.
називати коханого/кохану другом теж можна. це теж рівень довіри між нами. але в першу чергу це дуже дуже близька людина і вже протім друг. це одна з функцій, проте не єдина.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 30.10.2010 – 19:58

• 0

#265 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:01

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 20:51) писав:

тьфу ти, тобі так хочеться попарпатись в чужій білизні? :happy1:
Ти переплутала, цим відрізнялась на форумі не я. Я вже казала: мені пофіг чуже особисте життя.

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 20:51) писав:

а щодо колишніх, то в школі життя пройшла таку науку - нікого не пускаю більш до себе в душу. мені вистачає того, що маю ;)
Як казав Станіславський: "Нє вєрю" (от не прикольно просто сказати: "Нє вєрю (с)", а саме: "як казав Станіславський..."))). Але: дай, Боже, нашому тельові вовка з"їсти.)

Повідомлення відредагував Олеська: 30.10.2010 – 20:02

• 0

#266 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:11

Цитата

називаючи маму чи тата другом ми просто затверджуємо рівень стосунків між нами. в мене є мама і тато — найкращі в світі. але це не друзі це мої батьки. вони є найрідніші.
ну от, я ж і кажу, що незрозуміло для багатьох як мама може бути другом, а таке є)))навіть на чатівки разом ходили колись. Як вчилась то казала у групі, що в мене мама найкращий друг, не вірили, аж поки не познайомились. Але то таке...
  • 0

#267 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 30.10.2010 – 20:20

в мене у подруги напевно те саме...з мамою про що б не говорили,куди тільки не ходять разом)))
  • 0

#268 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:22

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 21:11) писав:

ну от, я ж і кажу, що незрозуміло для багатьох як мама може бути другом, а таке є)))навіть на чатівки разом ходили колись. Як вчилась то казала у групі, що в мене мама найкращий друг, не вірили, аж поки не познайомились. Але то таке...
вона може бути другом. але як другорядне. а першочергове — це мама.
у нас що і кого тільки друзями не звуть. в тому числі і домашніх тварин. але ж то трошки інший друг ніж той справжній друг.
  • 0

#269 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:27

Перегляд дописуCrazy Bobik (30.10.2010 21:20) писав:

в мене у подруги напевно те саме...з мамою про що б не говорили,куди тільки не ходять разом)))
Не треба плутатати поняття. Мамина доця - це одна ситуація, а мама-друг - це зовсім інше. Не кожна мама може бути другом, і тим більше не кожна доця - сприйняти материну дружбу і відповісти тим самим.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.10.2010 21:22) писав:

вона може бути другом. але як другорядне. а першочергове — це мама.
у нас що і кого тільки друзями не звуть. в тому числі і домашніх тварин. але ж то трошки інший друг ніж той справжній друг.
Отож. :happy1:
  • 0

#270 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:40

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 21:27) писав:

Не треба плутатати поняття. Мамина доця - це одна ситуація, а мама-друг - це зовсім інше. Не кожна мама може бути другом, і тим більше не кожна доця - сприйняти материну дружбу і відповісти тим самим.
мама-друг це лише як варіант стосунків між мамою та дитиною. стосунки можуть бути дружніми, можуть бути холодними, можуть просто бути відсутніми. але все одна мама лишається мамою.
  • 0

#271 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.10.2010 21:40) писав:

мама-друг це лише як варіант стосунків між мамою та дитиною. стосунки можуть бути дружніми, можуть бути холодними, можуть просто бути відсутніми. але все одна мама лишається мамою.
Звичайно, не сперчатимусь. Але тут йдеться саме про дружбу. Ми з мамою стали друзями, коли мені перевалило вже за 20-ть. Бо до того ми просто не могли знайти спільної мови взагалі ні в чому. Іноді навіть закрадалась думка, чи моя це мама взагалі.
  • 0

#272 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:45

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 21:42) писав:

Звичайно, не сперчатимусь. Але тут йдеться саме про дружбу. Ми з мамою стали друзями, коли мені перевалило вже за 20-ть. Бо до того ми просто не могли знайти спільної мови взагалі ні в чому. Іноді навіть закрадалась думка, чи моя це мама взагалі.
думаю не мама стала другом, а просто ти подорослішала і налагодила з нею дружні стосунки. про що в певному віці може сказати мабуть половина дівчаток світу. але маму не покличеш бути дружкою на весіллі, не візьмеш в гості до друзів свого віку, не візьмеш на побачення як дівчину для друга свого хлопця. можна мати з мамою дуже теплі стосунки, але мама то мама, а не подруга. НМСД

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 30.10.2010 – 20:47

• 0

#273 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 20:53

Зимова Дівчина
не скажи не скажи..все можна коли друг тактовний і мудрий ;) о, на побачення для друга точно не візьму. :happy1:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 30.10.2010 – 20:54

• 0

#274 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 21:00

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.10.2010 21:45) писав:

думаю не мама стала другом, а просто ти подорослішала і налагодила з нею дружні стосунки. про що в певному віці може сказати мабуть половина дівчаток світу. але маму не покличеш бути дружкою на весіллі, не візьмеш в гості до друзів свого віку, не візьмеш на побачення як дівчину для друга свого хлопця. можна мати з мамою дуже теплі стосунки, але мама то мама, а не подруга. НМСД
Так, я подорослішала. Тому я і казала ще раніше: все приходить з часом.
Дружка, попліткувати, сходити в дискоклуб, на пару на побачення (колись ми не знайомились окремо - лише на пару з подругою, як мінімум а то і компанією) - це все тимчасово. А мама - це вічне.
Я зараз не намагаюсь тобі довести, що мама - це всього лише друг і не більше. Я про те, що насправді покластись можна лише на маму.
  • 0

#275 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 21:20

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 22:00) писав:

Так, я подорослішала. Тому я і казала ще раніше: все приходить з часом.
Дружка, попліткувати, сходити в дискоклуб, на пару на побачення (колись ми не знайомились окремо - лише на пару з подругою, як мінімум а то і компанією) - це все тимчасово. А мама - це вічне.
Я зараз не намагаюсь тобі довести, що мама - це всього лише друг і не більше. Я про те, що насправді покластись можна лише на маму.
оооооот. мама це мама і вона на завжди мама. а друг то, на жаль, не завжди друг назавжди.
щодо віку…підлітковий вік найскладніший. і в цьому віці зазвичай всі вороги, особливо батьки, які намагають нас контролювати найбільше))) тому лише ставши самостійними ми їх починаємо розуміти.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 30.10.2010 – 21:20

• 0

#276 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 21:23

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.10.2010 22:20) писав:

оооооот. мама це мама і вона на завжди мама. а друг то, на жаль, не завжди друг назавжди.
Але ж в ідеалі друг має бути на все життя? Бо для мене якщо тимчасова, то не дружба.
  • 0

#277 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 21:27

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 22:23) писав:

Але ж в ідеалі друг має бути на все життя? Бо для мене якщо тимчасова, то не дружба.
я не вірю в ідеали. на все життя лише мама з татом. бо навіть після сметрі вони все одно лишаються мамою й татом.
  • 0

#278 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.11.2010 – 23:37

цікаво, як деякі вважають найкращим другом маму. ну от в мене мама теж друг. але не такий друг, як мій чоловік. якшо мені треба порада, то перш за все я радитимусь з чоловіком. правда, є речі в яких компетентнішою буде думка мами, але то якійсь нейтральні/жіночі справи.

хоч і чоловік і мама - це моя сім"я, але в той же час і окремі сім"ї. і якшо з чоловіком я можу поговорити про якісь проблеми в батьківській сім"ї, то про свої особисті(з Артьомом) проблеми я з мамою не говоритиму. Не тому, що не можу. Дуже навіть навпаки. Мама в мене мудра жінка. вона завжди давала мені лише справді корисні поради. але є таке "сміття", яке нікому показувати не треба, тим більше своїм батькам. маю одну таку знайому, яка щоразу як посвариться з чоловіком , то біжить до мами. і дітей за собою тащить. розказує мамі про всі їхні проблеми. ідіотка якась прямо. по-моєму, матрі/батьків треба в цьому плані жаліти. не мала вже ж, а доросла. то й не скигли.

мама - це людина, яка дала тобі життя. кстаті, я не розумію, чому саме мама в декого друг, я от батька не менше люблю і довіряю. моя дружба з мамою не приходила з віком. в нас завжди були теплі стосунки, навіть коли вона мене сварила. матір ніколи не ставитиметься до своєї дитини як до друга. це якась фантастика по-моєму. якшо матрі свою дитину любить, то тут не стоїть питання дружби. це стосунки матері і дитини. а ще матір має виховувати. чи виховують друзі один одного?
  • 0

#279 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 08:39

Перегляд дописуNеmesis (1.11.2010 23:37) писав:

мама - це людина, яка дала тобі життя. кстаті, я не розумію, чому саме мама в декого друг, я от батька не менше люблю
Тому що тата вже нема. Колись він був моєю найближчою людиною. Колись...
  • 0

#280 Свето4ка

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 1 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 19.11.2010 – 14:01

Дружба - це дуже кльове явище,яке треба берегти!!!!!
Друг це та людина яка допоможе в любу хвилину!!!!!!!!Який не буде задавати не потрібні питання!!!!!!!!!!!!!!!!! :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних