Перейти до вмісту

Дружба

Повідомлень в темі: 307

#241 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 30.10.2010 – 17:46

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 17:33) писав:

Кохання-то може й існує лише три роки. Та кохання з часом переростає у звикання.
одне друге аж ніяк не перекреслює.
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 17:48

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 18:33) писав:

П.С. Ластівочко, тільки щиро: в тебе є на форумі друзі?
навіть не уявляєш скільки :happy1:, але наше спілкування давно перейшло у площину телефон, приват, аська і ти ди...давно зрозуміла, що дороге і рідне не варто виставляти на загал...Саме цікаво те, що з часом відносини кристалізуються...в комусь розчаровуєшся, а когось відкриваєш для себе по-новому...таке життя...
  • 0

#243 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.10.2010 – 17:52

Перегляд дописуSensssorika (30.10.2010 18:41) писав:

Тема переросла у те, що Олеська намагається всіх переконати, що ні в кого, окрім неї(а може навіть/скоріше і в неї) дружби між закоханими нема. пф.

на форумі, як не дивно, маю друзів. ну, для мене це так.
Мабуть я так рідко відписую як юзер в теми, що кожен допис схожий на переконання інших в правильності лише моєї думки. Або... дехто однобоко читає.

Я не переконую. Мені пофіг чиїсь стосунки в сім"ї, навіть якщо вони виставляються на показ аж до того, що хто їсть чи чим какає. Не люблю те, що виставляється на показ. Я цього робити не збираюсь. У нас все в сім"ї ок (на зло усім), а все інше нехай нікого не колише.

П.С. Спецом для чорно-білої: ось це (я про допис сенсоріки) і є провокацією.

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 18:46) писав:

одне друге аж ніяк не перекреслює.
Ну так я не кажу про перекреслення. Я кажу про переростання одного в інше.

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 18:48) писав:

навіть не уявляєш скільки :happy1:, але наше спілкування давно перейшло у площину телефон, приват, аська і ти ди...давно зрозуміла, що дороге і рідне не варто виставляти на загал...Саме цікаво те, що з часом відносини кристалізуються...в комусь розчаровуєшся, а когось відкриваєш для себе по-новому...таке життя...
Ясно. Якщо чесно, то язик чешеться сказати та спитати, але...
  • 0

#244 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.10.2010 – 18:00

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 18:52) писав:

У нас все в сім"ї ок (на зло усім), а все інше нехай нікого не колише.
я думаю, що в тебе мало друзів, якшо у всіх, хто тебе оточує, така реакція на твою сім"ю. це печально.

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 18:52) писав:

у моїх батьків не одне в інше не переросло.

я все життя люблю зелений чай. може я його не стільки люблю,скільки до нього звикла? та нє. якби я його не любила, я б його більше не пила.
  • 0

#245 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:00

Перегляд дописуSensssorika (30.10.2010 18:57) писав:

я думаю, що в тебе мало друзів, якшо у всіх, хто тебе оточує, така реакція на твою сім"ю. це печально.
У мене кілька дуже близьких друзів, кілька просто друзів, і просто безліч хороших знайомих.
А той, хто лізе в твою сім"ю, - другом не може бути за означенням. Може колись зрозумієш.
  • 0

#246 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:02

Не перестаю дивуватись. Говоримо про дружбу, але ж когось так гребе чуже сімейне життя, чийсь чоловік чи чиясь наречена і так далі..ну що за люди?
Дуже важливо в житті мати товариша, подругу, з якими можна розділити свою радість і горе, поділитися найпотаємнішим, або просто помовчати. вміти мовчати удвох теж важливо
в мене найкращий друг у світі завжди був і буде - мама. Можливо для багатьох незрозуміло таке, але як підмітила Олеська - треба багато перейти разом, пройти усяке і тоді точно будеш знати хто для тебе хто...ех, не вмію пояснити

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 30.10.2010 – 18:05

• 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:06

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 19:02) писав:

Не перестаю дивуватись. Говоримо про дружбу, але ж когось так гребе чуже сімейне життя, чийсь чоловік чи чиясь наречена і так далі..ну що за люди?
Дуже важливо в житті мати товариша, подругу, з якими можна розділити свою радість і горе, поділитися найпотаємнішим, або просто помовчати. вміти мовчати удвох теж важливо
Поділитись горем - це одно, для цього не треба бути другом. А от розділити з тобою твоє горе та допомогти чим можеш в цьому горі - це і є випробуванням для справжньої дружби.
  • 0

#248 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:06

в мене двоє друзів. вистачає, більше не хочу.

Цитата

Поділитись горем - це одно, для цього не треба бути другом. А от розділити з тобою твоє горе та допомогти чим можеш в цьому горі - це і є випробуванням для справжньої дружби.
поділитись щастям і не отримати у відповідь криву усмішку, а за спиною - "от, блін, коза довбана" - теж не мало важить.

Повідомлення відредагував WTF?: 30.10.2010 – 18:08

• 0

#249 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:07

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 17:52) писав:

можливо це я не так розумію, але для мене переростання одного в інше значить, що одне заміняється другим. я ж говорю про співіснування звичка-дружба-кохання.
  • 0

#250 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:12

Перегляд дописуWTF? (30.10.2010 19:06) писав:

поділитись щастям і не отримати у відповідь криву усмішку, а за спиною - "от, блін, коза довбана" - теж не мало важить.
У друзів заздрості бути просто не може.

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 19:07) писав:

можливо це я не так розумію, але для мене переростання одного в інше значить, що одне заміняється другим. я ж говорю про співіснування звичка-дружба-кохання.
з часом, все зрозумієш з часом.
  • 0

#251 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:15

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:06) писав:

не пересмикуй. поділитись найпотаємнішим і розділити горе, тобто якраз розділити його навпіл, помогти, взяти часточку на себе і так далі...

фу...дурню якусь почали писати..ділитиь з другом горе, розділювати...не хочу я такого, нехай краще друзі діляться радістю, успіхами..
  • 0

#252 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:15

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:12) писав:

У друзів заздрості бути просто не може.
але є деякі люди, що, на диво, погодяться допомогти у важкій ситуації, будуть з тобою, підтримуватимуть, а коли побачать, що справи йдуть ліпше за твої - заздритимуть і вважатимуть, що ти незаслужено отримала все, що маєш. і таких плутають з друзями.
в мене таких нема, проте є купка знайомих "блондинок", що часто ниють через таких "друзів".
  • 0

#253 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:18

Перегляд дописуWTF? (30.10.2010 19:15) писав:

але є деякі люди, що, на диво, погодяться допомогти у важкій ситуації, будуть з тобою, підтримуватимуть, а коли побачать, що справи йдуть ліпше за твої - заздритимуть і вважатимуть, що ти незаслужено отримала все, що маєш. і таких плутають з друзями.
в мене таких нема, проте є купка знайомих "блондинок", що часто ниють через таких "друзів".
ну так, а ще може бути таке поняття - колишній друг. такі люди найгірші, бо знають тебе найкраще і луплять по самим болючим місцям
  • 0

#254 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:22

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 19:15) писав:

не пересмикуй. поділитись найпотаємнішим і розділити горе, тобто якраз розділити його навпіл, помогти, взяти часточку на себе і так далі...

фу...дурню якусь почали писати..ділитиь з другом горе, розділювати...не хочу я такого, нехай краще друзі діляться радістю, успіхами..
Я не пересмикую, а саме хотіла наголосити, що поділитись з другом, який тобі ніби поспівчуває - це одне. А от чи готовий буде твій друг взяти на себе частинку твого горя - це зовсім інше.

Перегляд дописуWTF? (30.10.2010 19:15) писав:

Така мабуть українська натура - коли в когось те ж саме горе, що і в тебе, - якось легше стає, можна і поспівчувати. А от коли в тебе горе, а в іншого радість - це вже не те. Так, це не друзі.
А ще прикольно, як з"являються так звані друзі, коли ти живеш в достатку, і як вони швидко зникають при перших проблемах...

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 19:18) писав:

ну так, а ще може бути таке поняття - колишній друг. такі люди найгірші, бо знають тебе найкраще і луплять по самим болючим місцям
Якщо в твоєму житті існує колишній - будт то друг, чи коханий, - варто переглянути себе саму: чому він в твоєму житті все ж таки існує?
  • 0

#255 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:24

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 18:12) писав:

з часом, все зрозумієш з часом.
Яке значення має час?
Як на те пішло, то в мене стосунки значно довші, ніж у тебе, щоб казати мені про розуміння їх, яке приходить з часом. Я вже не говорю про те, що в кожного власне сприйняття і досвід
  • 0

#256 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:27

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 19:24) писав:

Яке значення має час?
Як на те пішло, то в мене стосунки значно довші, ніж у тебе, щоб казати мені про розуміння їх, яке приходить з часом. Я вже не говорю про те, що в кожного власне сприйняття і досвід
Блін, чорно-біла, я не збираюсь мірятись піпіськами. Я тішусь, насправді тішусь, що в тебе все так класно.
Чому кажу про час, бо в своєму віці все бачиться, розуміється і усвідомлюється по-різному. Тому і кажу: з часом.
  • 0

#257 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:35

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 18:27) писав:

Блін, чорно-біла, я не збираюсь мірятись піпіськами. Я тішусь, насправді тішусь, що в тебе все так класно.
Чому кажу про час, бо в своєму віці все бачиться, розуміється і усвідомлюється по-різному. Тому і кажу: з часом.
я не міряюсь, в мене не той варіант)
просто не погоджуюсь про час. причини навела вже. не всі приходять на одне. і тут ні вік, ні час не мають значення
  • 0

#258 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:37

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 19:35) писав:

я не міряюсь, в мене не той варіант)
просто не погоджуюсь про час. причини навела вже. не всі приходять на одне. і тут ні вік, ні час не мають значення
Звичайно, що немає одного спільного варіанту для всіх пар. Я просто не вірю у пророкування майбутнього. Ніколи не кажи ніколи. (с)
  • 0

#259 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 18:42

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 19:22) писав:

Якщо в твоєму житті існує колишній - будт то друг, чи коханий, - варто переглянути себе саму: чому він в твоєму житті все ж таки існує?
а в тебе нема колишніх? не вірю...завжди переглядаю і тому напевно ніколи не повертаю того, що вже назвала колишнім...поїзда назад не ходять
  • 0

#260 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 19:12

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 19:42) писав:

а в тебе нема колишніх? не вірю...завжди переглядаю і тому напевно ніколи не повертаю того, що вже назвала колишнім...поїзда назад не ходять
В мене дуже багато колишніх. А от колишніх-теперішніх як коханих, так і друзів немає і просто бути не може - я злопам"ятна.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних