Перейти до вмісту

Дружба

Повідомлень в темі: 307

#221 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.10.2010 – 22:06

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 22:57) писав:

Застарілий допис. Справжній друг - це таки рідкість. Нещодавно, переживши критичну ситуацію( і не одну) та чимало потрясінь, зрозуміла, що в мене справжній друг для мене - це моя мама.
Бугага. Вітаємо в клубі дорослих.

А чоловік? Ворог?
  • 0

#222 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.10.2010 – 22:14

Перегляд допису---- (29.10.2010 23:06) писав:

Бугага. Вітаємо в клубі дорослих.

А чоловік? Ворог?
Чоловік-друг - це мрія. Хоча і таке буває. Десь.
Але прикольно: ніколи не чула ще, щоби хоч один чоловік сказав, що в нього жінка - друг.
  • 0

#223 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 22:18

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 23:14) писав:

Чоловік-друг - це мрія. Хоча і таке буває. Десь.
Але прикольно: ніколи не чула ще, щоби хоч один чоловік сказав, що в нього жінка - друг.
Це Ви щось про розпад гомосексуальних шлюбів.

Жінка - подруга і навіть сексуальна партнерша.
  • 0

#224 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.10.2010 – 22:22

Мій коханий чоловік мені друг, товаріщ і брат при чому це його основна "посада") І це чудово.

Повідомлення відредагував Крихітка: 29.10.2010 – 22:22

• 0

#225 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 22:23

Перегляд допису---- (29.10.2010 23:18) писав:

Це Ви щось про розпад гомосексуальних шлюбів.

Жінка - подруга і навіть сексуальна партнерша.
Фугидота (я про першу стрічку допису).

Ну, якщо у Вас жінка - ідеал, тобто у кухні - кухар, в постелі - хвойда (сорі, але така приказка), а в житті - друг, то Ви насправді щасливий чоловік, бо часто жінки то все плутають місцями.)

Перегляд дописуКрихітка (29.10.2010 23:22) писав:

Мій коханий чоловік мені друг, товаріщ і брат при чому це його основна "посада") І це чудово.
Ти ще адвоката забула.)
  • 0

#226 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.10.2010 – 22:26

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 22:23) писав:

Ти ще адвоката забула.)
Не знаю що там і у кого і як, а у мене в поняття "друг" підтримка теж входить.
  • 0

#227 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.10.2010 – 22:31

ми з чоловіком друзі. були друзями, потім закохалися. одружилися. дружба не зникає, тільки росте, разом з любов"ю.
співчуваю всім нещасним, в кого не так.
нє. не співчуваю. кожен вартий того, що має.
  • 0

#228 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2010 – 22:38

Перегляд дописуSensssorika (29.10.2010 23:31) писав:

ми з чоловіком друзі. були друзями, потім закохалися. одружилися. дружба не зникає, тільки росте, разом з любов"ю.
співчуваю всім нещасним, в кого не так.
нє. не співчуваю. кожен вартий того, що має.

плюс один. ми теж
в першу чергу друзі
хіба можна інакше?
  • 0

#229 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.10.2010 – 22:41

До дружби у вдалих стосунках/сім'ї додав би ще спільність поглядів. Інакше постійні сварки. Втім, як я втямив врешті, це і є частиною дружби. Бо інакше ну нафіг таких друзів.
  • 0

#230 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 22:48

Які всі прям ідеальні, капець просто.) Може і не стільки тої ідеальності, скільки трьопу, ага.) Чи ідеальні стосунки можна сказати вже опісля критичного терміну приживання проживання разом, особливо опісля пережитих разом труднощів.
  • 0

#231 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 30.10.2010 – 00:25

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 22:48) писав:

Які всі прям ідеальні, капець просто.) Може і не стільки тої ідеальності, скільки трьопу, ага.) Чи ідеальні стосунки можна сказати вже опісля критичного терміну приживання проживання разом, особливо опісля пережитих разом труднощів.
дружу з 9 років з тим в кого закохана. ми ідеальні і не гребе
  • 0

#232 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 08:04

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 01:25) писав:

дружу з 9 років з тим в кого закохана. ми ідеальні і не гребе
Повторюсь: чи ідеальні стосунки можна сказати вже опісля критичного терміну приживання проживання разом, особливо опісля пережитих разом труднощів. Ви багато труднощів (трагедій) переживали? Я знаю не одну пару, коли хлопець з дівчиною роками ледь не з дитинства і дружать, і кохаються, але тільки одружуються, починаються діти, проблеми, буденщина, - і різко кудись пропадає і дружба, і кохання, і взагалі взаєморозуміння. Кажуть, що випробувальним терміном для пари є від чотирьох до семи років.

Але якщо говорити про дружбу в парі, то жінка має бути другом для чоловіка в плані вислухати, помогти, підказати, але йому, як другові, не варто все розказувати, бо може повернутись проти вас же самих. Життєва істина.
  • 0

#233 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2010 – 09:13

Цитата

Вітаємо в клубі дорослих.
:gryzin:
гарно сказано. Дружба - один впаде, інший підніме. Будь-яка дружба базується на довірі, взаєморозумінні, участі, прощенні. Якщо тяжко, я як друг, можу прийти і допомогти, потрібна порада - пораджу. Я не примушую, не доміную. Дружба дозволяє познайомитися ближче один з одним, проникнути у внутрішній світ іншого, зрозуміти що він думає, його цінності, переживання. Прийняття іншого вище себе: це мій друг, я його люблю. А шлюб? Він не може бути довгим базуючись лише на дружбі...Мало хто спроможний витримувати подібні стосунки роками на правах друга у сім’ї. Чудово розумію Лесю, бо з роками ми набуваємо життєвого досвіду, іноді гіркого...Робимо відповідні висновки. Коли людина говорить про щоденне життя, будні, малі дрібнички і коли говорити про коханого-друга, якого бачиш один раз на рік, а все решта - віртуал, вимріяні або вигадані фантазії - різні речі. Так само варто врахувати часовий фактор. Хтось недавно одружився і літає десь у хмарах, стверджуючи, що чоловік просто супер-друг, хтось взагалі недавно спробував секасу і думає, що то капець яка дружба на всьо життя...з досвіду (не мого) можу сказати, що можна прожити років тридцять разом і одного чудового ранку ти розумієш, що ти втомився бути лише другом для своєї колишньої половинки...але це вже відхилення від теми, бо не говоримо про шлюб

...о, ще десь в неті найшла таке в тему:

Цитата

Просто друг ніколи не бачив, як ти плачеш.Справжній друг заспокоював тебе не раз. Просто друг не знає повного імені твоїх батьків.Справжній друг знає навіть їх телефон. Просто друг приносить торт або квіти на твій день народження. Справжній друг допомагає тобі все приготувати і прибрати. Просто друг не любить, коли ти йому дзвониш вночі. Справжній друг запитує, чому ти так довго не дзвониш.Просто друг, приходивши до тебе, поводиться, як гість. Справжній друг сам відкриває холодильник і все дістає.Просто друг хоче, щоб ти був разом з ним.Справжній друг хоче бути разом з тобою

• 0

#234 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 10:29

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 23:23) писав:

Фугидота (я про першу стрічку допису).

Ну, якщо у Вас жінка - ідеал, тобто у кухні - кухар, в постелі - хвойда (сорі, але така приказка), а в житті - друг, то Ви насправді щасливий чоловік, бо часто жінки то все плутають місцями.)
То разнообразіє : на кухні хвойда, в постелі кухар.

Є моменти нещастя - з жінкою не можна нахлятись і поматюкатись.
  • 0

#235 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2010 – 14:00

Перегляд дописуОлеська (29.10.2010 23:48) писав:

5 років разом
4 роки разом живемо
цього достатньо?
  • 0

#236 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:03

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2010 15:00) писав:

5 років разом
4 роки разом живемо
цього достатньо?
Може варто до гробу?
  • 0

#237 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 30.10.2010 – 14:38

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 08:04) писав:

Повторюсь: чи ідеальні стосунки можна сказати вже опісля критичного терміну приживання проживання разом, особливо опісля пережитих разом труднощів. Ви багато труднощів (трагедій) переживали? Я знаю не одну пару, коли хлопець з дівчиною роками ледь не з дитинства і дружать, і кохаються, але тільки одружуються, починаються діти, проблеми, буденщина, - і різко кудись пропадає і дружба, і кохання, і взагалі взаєморозуміння. Кажуть, що випробувальним терміном для пари є від чотирьох до семи років.

Але якщо говорити про дружбу в парі, то жінка має бути другом для чоловіка в плані вислухати, помогти, підказати, але йому, як другові, не варто все розказувати, бо може повернутись проти вас же самих. Життєва істина.
а після років на відстані, коли бачишся і живеш разом 1-3 місяці в рік, що можна сказати? за ті всі роки труднощі по-любому були. а от можливості, щоб навіть просто обняти один одного в такі моменти - не було.
ще існує міф про кохання, яке 3 роки триває. як мило, що його продовжили до 4-7).
  • 0

#238 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 14:43

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 15:38) писав:

.
ще існує міф про кохання, яке 3 роки триває. як мило, що його продовжили до 4-7).
Жінкам подобається, коли довше.
  • 0

#239 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 17:33

Перегляд дописуЛастiвочка (30.10.2010 10:13) писав:

:happy1:
гарно сказано. Дружба - один впаде, інший підніме. Будь-яка дружба базується на довірі, взаєморозумінні, участі, прощенні. Якщо тяжко, я як друг, можу прийти і допомогти, потрібна порада - пораджу. Я не примушую, не доміную. Дружба дозволяє познайомитися ближче один з одним, проникнути у внутрішній світ іншого, зрозуміти що він думає, його цінності, переживання. Прийняття іншого вище себе: це мій друг, я його люблю. А шлюб? Він не може бути довгим базуючись лише на дружбі...Мало хто спроможний витримувати подібні стосунки роками на правах друга у сім’ї. Чудово розумію Лесю, бо з роками ми набуваємо життєвого досвіду, іноді гіркого...Робимо відповідні висновки. Коли людина говорить про щоденне життя, будні, малі дрібнички і коли говорити про коханого-друга, якого бачиш один раз на рік, а все решта - віртуал, вимріяні або вигадані фантазії - різні речі. Так само варто врахувати часовий фактор. Хтось недавно одружився і літає десь у хмарах, стверджуючи, що чоловік просто супер-друг, хтось взагалі недавно спробував секасу і думає, що то капець яка дружба на всьо життя...з досвіду (не мого) можу сказати, що можна прожити років тридцять разом і одного чудового ранку ти розумієш, що ти втомився бути лише другом для своєї колишньої половинки...але це вже відхилення від теми, бо не говоримо про шлюб
Щодо шлюбу, то все залежить від людини. Навіть у собі не можна бути впевненим на всі сто відсотків, а в комусь... Тому і маю за правило в житті, що розраховувати треба лише на самого себе.

А щодо дружби. Мабуть поняття "дружба" так само відносне, як і "кохання", "добро" і теде. Кожен має під цим поняттям своє.

П.С. Ластівочко, тільки щиро: в тебе є на форумі друзі?

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2010 15:00) писав:

5 років разом
4 роки разом живемо
цього достатньо?
Самі маєте те зрозуміти.

Перегляд дописучорно-біла (30.10.2010 15:38) писав:

а після років на відстані, коли бачишся і живеш разом 1-3 місяці в рік, що можна сказати? за ті всі роки труднощі по-любому були. а от можливості, щоб навіть просто обняти один одного в такі моменти - не було.
Кохання-то може й існує лише три роки. Та кохання з часом переростає у звикання.
  • 0

#240 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.10.2010 – 17:41

Тема переросла у те, що Олеська намагається всіх переконати, що ні в кого, окрім неї(а може навіть/скоріше і в неї) дружби між закоханими нема. пф.

на форумі, як не дивно, маю друзів. ну, для мене це так.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних