Перейти до вмісту

Дружба

Повідомлень в темі: 307

#141 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ:)

Відправлено 27.02.2007 – 20:18

то ті люди просто сліпі, і не бачать, яку людину втрачають)))))я не розумію, як можна уникати дружби з тобою...........це просто не можливо!!!!!!!!
:D
  • 0

#142 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.02.2007 – 10:56

Та є такі люди, що уникають будь-якої прив*язаності. Незалежно від того, чиєю дружбою вони нехтують. Вони просто не хочуть брати на себе жодних зобов*язань. Адже справжня дружба - то завжди певні зобов*язання перед другом, нехай і ніде не зафіксовані, окрім душі.
  • 0

#143 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 01.03.2007 – 11:52

Перегляд дописуGapochka (28.02.2007 10:53) писав:

Та є такі люди, що уникають будь-якої прив*язаності. Незалежно від того, чиєю дружбою вони нехтують. Вони просто не хочуть брати на себе жодних зобов*язань. Адже справжня дружба - то завжди певні зобов*язання перед другом, нехай і ніде не зафіксовані, окрім душі.
Класні слова! А взагалі, будь-які стосунки - це залежність, зобов'язання, прояви уваги... А якщо цих проявів нема, то це вже не дружба, а ігнор якийсь чи використання... Цікаво, чи взагалі в разі справжньої дружби може бути свобода?
  • 0

#144 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 01.03.2007 – 22:03

Мені здається. що свобода - це коли робиш лише те, що хочеш, чого прагнеш. А якщо дружба зковує твою свободу, то напевно це не дружба. Навіть якщо чимось поступаєшся заради друга, то від цього все одно отримуєш задоволення, тому що йому добре... Оце напевно і є свобода: жити для когось, але робити це з радістю.
  • 0

#145 Гість_YaSoN_*

• Гості

Відправлено 20.03.2007 – 23:43

Що таке дружба?

Протягом життя у нас можуть бути прекрасні відносини з сусідами, з колегами по роботі, з іншими людьми з якими ми часто бачимося. Проте не кожного з них ми можемо назвати своїм другом. І в той же час ми можемо вважати другом людину, з якою бачилися лише 1-2 рази і яка проживає далеко від нас.
То що ж таке дружба? Слово «дружба» має не одне, а декілька значень. 2000 років тому це з’ясовував Аристотель, який намагався дати визначення різним видам дружби, щоб виділити серед них справжню дружбу. Ще в Стародавній Греції відносини між двома діловими людьми сприймалися не як дружба, а к зацікавленість в успіху спільної справи. Також у нашому житті ми можемо спостерігати і дружбу заради користі. А як же розпізнати справжню дружбу?
Мені здається, що дружба – це найглибше та найсильніше почуття. Іноді це почуття навіть сильніше від кохання. На мою думку, справжній друг – це той, хто залишається поряд з тобою, коли в тяжку хвилину всі інші відвертаються. Недарма кажуть: «Справжні друзі пізнаються в біді». У справжніх друзів слова не розходяться з ділом, адже отримати довіру друга можна лише заслуживши її. Справжній друг завжди чесний, відвертий, відкритий, тому що він хоче добра не на словах, а на ділі, він завжди поряд і в сумні і в радісні хвилини. Між друзями не може бути неправди, зловмисний вчинків. Важливим у дружбі є вміння побачити найкращі риси іншого та оцінити їх, вміння сприймати життєві цінності однаково. Справжня дружба безкорислива, адже часто, дякуючи за добру справу, ми чуємо від друзів: «Нема за що». Друзів у людини не буває багато, бо не багатьом ми можемо розкрити свої душі, вилити все те, що болить. Нашими друзями стають саме ті, чиї дії и вчинки ми схвалюємо.
У моїх друзях мене приваблює витримка, почуття гумору, доброта, ерудиція.

Цей твір а писав у 9 класі))
  • 0

#146 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.03.2007 – 21:19

А мене дружба, точніше друзі, часто стимулють до чогось гарного, надихають. А ще вони іноді - моя система контролю. От, наприклад, я кидала палити - друзі казали, що я молодець, що вони мною пишаються. Мені іноді дуже хотілося, але після таких слів перед собою було б соромно!
  • 0

#147 Legalising

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 21.03.2007 – 21:31

Як на мене поняття "Дружба" для мене майже не існує....я не називаю нікого другом(тільки двох осіб).Тому що коли так то друг а як щось треба як і не було....дуже мало СПРАВЖНІХ друзів!
  • 0

#148 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 21.03.2007 – 21:58

Перегляд дописуLegalising (21.03.2007 21:31) писав:

Як на мене поняття "Дружба" для мене майже не існує....я не називаю нікого другом(тільки двох осіб).Тому що коли так то друг а як щось треба як і не було....дуже мало СПРАВЖНІХ друзів!
А ти справжній друг? Я просто саму себе часто ловлю на тому, що хочу від інших того, на що не завжди здатна сама. Інколи ж немає бажання перейматися проблемами просто знайомих людей? Якщо так, вони ніколи не стануть СПРАВЖНІМИ друзями
  • 0

#149 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 24.03.2007 – 00:12

Перегляд дописуРуденька (21.03.2007 21:58) писав:

А ти справжній друг? Я просто саму себе часто ловлю на тому, що хочу від інших того, на що не завжди здатна сама. Інколи ж немає бажання перейматися проблемами просто знайомих людей? Якщо так, вони ніколи не стануть СПРАВЖНІМИ друзями
саме так, +1
якщо ти бачиш людину лише як вуха, на які можна присісти зі своїми проблемами.... то вона ніколи не буде тобі другом....
  • 0

#150 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 26.03.2007 – 15:03

Таке відчуття, що зараз слово "дружба" увійшло
до моди
Чим більше друзів - тим крутіше.... безглуздя :blink
:
  • 0

#151 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 18:13

Перегляд дописуfaSolechka (26.03.2007 16:03) писав:

Таке відчуття, що зараз слово "дружба" увійшло
до моди
Чим більше друзів - тим крутіше.... безглуздя :blink
:
Звичайно це безглуздя.Я вважаю,що дружба це коли ти можеж прийти прийти в будь який час і розказати другові про все що "наболіло",а цей друг завжди тебе вислухає і щось порадить.Це коли ти ніколи не забудеш поздоровити друга із святом.І навіть коли в подальшому житті ви розійдетесь кожен своєю дорогою,то завжди будете підтримувати стосунки.Це я пишу з власного досвіду:моя найкраща подруга виїхала в іншу країну,але ми кожного дня листуємося через таку добру штуку,як інтернет.Я знаю,що коли вона вона приїде літом,то я нікуди не поїду,бо зможу з нею побачитися.Одним словом,я відчуваю себе щасливою людиною,бо маю такого друга.
  • 0

#152 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 08.04.2007 – 04:54

Це то шо не купиш за гроші
  • 0

#153 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 09.04.2007 – 21:50

На мою думку зараз немає друзів, є тільки знайомі і товариші, а друзів немає :)

Повідомлення відредагував Lucky: 09.04.2007 – 22:07

• 0

#154 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень

Відправлено 09.04.2007 – 22:03

Хто не має? Може Ви і не маєте.
  • 0

#155 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 09.04.2007 – 22:07

Перегляд дописуLucky (9.04.2007 22:50) писав:

На мою думку зараз не має друзів, є тільки знайомі і товариші, а друзів не має ;)
Влучно!Я сама дійшла цього висновку десь місяць назад...і скажу вам відверто - спочатку важко собі у цьому признатись, але потім звикаєш..... :)
  • 0

#156 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 09.04.2007 – 22:40

можна любити, жити разом, кохатись, але лише справжні друзі можуть байдикувати разом....
  • 0

#157 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 11:10

Tabletk@, barashka!
Не словоблудствуйте, бо покараю.

• 0

#158 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 19.05.2007 – 19:07

Дружба - це взаємоповага, це коли людям є про що поговорити, і ще симпатія, без неї ніяк..

Ось вірш мені найкраща подруга написала:

О люба подруга моя

О люба подруга моя,
Ти посміхнись як промінь чистий,
Що світить ясно навесні.
Якщо образила – прости, я не хотіла.
Ти посміхнись – і вітер перестане гнати хмари,
І зацвітуть сади на втіху,
І пройдеш ще одну ти віху,
Що означає сприйняття всього,
Що нам дається зроду.
Ти посміхнись, нехай засяють очі
Так само, як і зорі світять ночі.

P.S. Ну як? Існує справжня дружба? :)
  • 0

#159 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 21:22

Друзі - це для мене єдині люди, яким можна вилити всю душу, не боючись бути недозрозумілою... Вони завжди підтримають і допоможуть зрозуміти себе))) Люблю їх, щаслива, що вони в мене Є)))
  • 0

#160 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 08:08

це щось підле...

Друзі - найбільша підлість... Ти їм довіряєш, розкриваєш свою душу, почуття, а вони, гади, тебе зраджують і все це всім розповідають)...

Дуже весело...

Найкращій друг - не зробить таку підлість...

Але можна продружити хоч 50 років, і потім найкращій друг стане підлістю)...
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних