Перейти до вмісту

Всеукраїнська акція "Вбий Леніна"

Повідомлень в темі: 52

#41 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1575 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.04.2007 – 08:10

Це дурне варварство.
Знищивщи пам"ятники, ми не змінимо людей. А проблема саме в людях. Одні досі живуть в "странє совєтов", інші - "в перебудові". Коли, нарешті, виростуть ті люди, які "живуть в Україні" - справи підуть на лад.
І ні до чого тут леніни. Це просто чергове гасло, яким можна прикриватися. Його легше замінити іншим - нічого не зміниться.
Уявіть, що кожна вулиця леніна (або пам"ятник) = це вулиця (пам"ятник) че гевари. І комуністи кричать "Ура Че Геварі!". Вони від цього перестануть бути тими комуністами, поглядів яких ми не поділяємо? Дідька лисого! Аби все було так просто: зніс пам"ятник = вирішив проблему.
  • 0

#42 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:зиготи

Відправлено 20.04.2007 – 18:08

Хм.. не тре руйнувати ті пам"ятники треба як вже казали, будувати нові.. Проте, мені здається, мало кому їх можна звести... Якщо звести пам"ятник Степанові Бандері в Донецьку, я думаю, довго він не протягне... А пам"ятників Ленінові на Зах. Україні вже, напевно, й не зосталося.. Та й немає зараз в Україні людей, великих для ВСІХ українців.
  • 0

#43 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 22.04.2007 – 13:49

Однозначно підтримую ідею про демонтацію памятників ілліча по всій Україні і впихання оцих самих памятників теперішнім комуністам в ж@пу. І морити їх голодом шоб вони своїх дітей їли. І висиляти голими і босими на сибір. Знущатися над чоловіками, глумитися над жінками. ОСЬ ТОДІ МИ ПОДИВИМОСЬ як вони будуть відноситися до памятників своїх катів.
  • 0

#44 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2007 – 14:15

от нам би таких як ти у владу і щоб робили все те що ти написав був би порядок...
  • 0

#45 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 26.04.2007 – 16:53

Мабуть немає в світі більше країни, де так багато пам'ятників катам, і тим більше багато людей не розуміє, що це згубно впливає. Що залишки совдепіїї у владі і суспільстві (порядки, відносини, система) тягнуть назад і головне тормозять на шляху вперед. І кружляє народ на ожному місці, бо ніхто його нікуди не веде. Чи будемо чекати, як жиди 40 років в пустелі. Поки не вимруть ті, що марять ковбасою, імперією, комунізмом.
Чого ніхто не поставив його в один ряд з фашизмом?
  • 0

#46 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 30.04.2007 – 08:46

Фашизм як і комунізм побудований на працях Маркса Енгельса і за всебічної підтримки Сталіна. Так шо це одно і те ж саме :tryzub:
  • 0

#47 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 16:23

Так хай переживають ті, до Рад яких ці пам'ятники стоять сракою.
Але присутність пам'ятника Леніну вказує, чи готова більшість міста іти вперед, або марить старим, або їм всеодно, що їх обкрадають ті, що сидять у тих Радах ідбають тільки про власні кишені.
  • 0

#48 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 22:58

Народ, ну взагалі руйнувати пам'ятники чи засмітчювати це варварство. Але з іншого боку Лєнін приніс на Україну терор, голодомор, комунізм, совєтську "власть", ну розруху, варварство та бісів атеїзм. :) Що він своєю "властью" нам дав - підвищив рівень освітченості населення, "свєтлоє" будущєє( ), підвищив рівень русифікованого населення, ну побудував безліч металургійних печей-гігантів(з якими досі незнаємо, що робити). А що ж забрав?! НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Хто його сюди кликав з його красною армією? Я думаю, якби у нас не було комунізму Україна б не мала тих проблем, що має зараз. Хоча хто зна... Але всеодно...він був окупантом і варваром. Тобто, я вважаю, знищувати не треба, хоч він і окупант - а ось зібрати всіх Лєнінів і подарувати Сімоєнку, нехай мостить їх у себе на дачі
Українці єднаймося :cool1:
  • 0

#49 Dmitrius

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київський Політех (КПІ). А взагалі з Білої Церкви...

Відправлено 18.05.2007 – 18:00

Перегляд дописуOlexiy (17.05.2007 23:58) писав:

Народ, ну взагалі руйнувати пам'ятники чи засмітчювати це варварство. Але з іншого боку Лєнін приніс на Україну терор, голодомор, комунізм, совєтську "власть", ну розруху, варварство та бісів атеїзм. :angry: Що він своєю "властью" нам дав - підвищив рівень освітченості населення, "свєтлоє" будущєє( ), підвищив рівень русифікованого населення, ну побудував безліч металургійних печей-гігантів(з якими досі незнаємо, що робити). А що ж забрав?! НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Хто його сюди кликав з його красною армією? Я думаю, якби у нас не було комунізму Україна б не мала тих проблем, що має зараз. Хоча хто зна... Але всеодно...він був окупантом і варваром. Тобто, я вважаю, знищувати не треба, хоч він і окупант - а ось зібрати всіх Лєнінів і подарувати Сімоєнку, нехай мостить їх у себе на дачі
Українці єднаймося :)
Частоково я згоден, особливо щодо останнього ( :) ). А тепер по темі

Отже, поглянемо на ситуацію. Були комуністи, що зневажали й нищили наш народ, забрали в нього незалежність, мову, культуру. Вони 80 років знущалися з нас. Основним їхнім ідеологом був Ленін. Він підтримував колонізацію та денаціоналізацію. Однак не він, а Сталін (він як не як людина, і це змушує мене писати його ім'я з великої літери...) накоїв найбільше лиха. Слава Богу, його пам'ятники вже давно знесені... Це наш біль, і наша пам'ять, наш історичний урок. Багатьох із нас мучить жага помсти. І мучить те, що нашим катам і досі стоять пам'ятники і обеліски (в Білій Церкві, звідки я родом, стоїть у центрі міста пам'ятник Леніну, а у Києві біля Либідської муляє очі пам'ятник ЧЕКІСТАМ!!!)...Однак що зміниться від того, що ми виллємо хоч бочку фарби, чи закидаємо яйцями пам'ятник, чи відламаємо йому голову? Мало що. Те ж можуть зробити із статуєю у парку нетверезі хілігани. Тобто це є опущенням до їх рівня і сприйметься так само. Максимальна користь-зайвий раз роздратувати тих, хто й досі живе тим часом і отримати на свою адресу кілька епітетів. Єдиний варіант, котрий я бачу як суспільно корисний-це роз'яснити людям, хто були насправді ті, кому поставили цей пам'ятник.
То ж можливі варіанти:
1) Мітинги як легальний спосіб звернути увагу на проблему із вимогою знести/перенести/замінити. Хоч би на погруддя національних героїв.
2) Як пропонував уже хтось в темі, пояснювальні надписи. Розлита фарба не дасть такого ефекту, як надпис типу "Цей пам'ятник встановила свого часу ворожа Україні совєтська влада нашим катам чекістам. Ганьба зрадникам і вбивцям!" (це про пам'ятник на Либідській).
3) Не забувати, що й за ці заклики існує стаття КК.
:)

Повідомлення відредагував Dmitrius: 18.05.2007 – 18:01

• 0

#50 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 20:28

Перегляд дописуDmitrius (18.05.2007 19:00) писав:

Частоково я згоден, особливо щодо останнього ( :angry: ). А тепер по темі

Отже, поглянемо на ситуацію. Були комуністи, що зневажали й нищили наш народ, забрали в нього незалежність, мову, культуру. Вони 80 років знущалися з нас. Основним їхнім ідеологом був Ленін. Він підтримував колонізацію та денаціоналізацію. Однак не він, а Сталін (він як не як людина, і це змушує мене писати його ім'я з великої літери...) накоїв найбільше лиха. Слава Богу, його пам'ятники вже давно знесені... Це наш біль, і наша пам'ять, наш історичний урок. Багатьох із нас мучить жага помсти. І мучить те, що нашим катам і досі стоять пам'ятники і обеліски (в Білій Церкві, звідки я родом, стоїть у центрі міста пам'ятник Леніну, а у Києві біля Либідської муляє очі пам'ятник ЧЕКІСТАМ!!!)...Однак що зміниться від того, що ми виллємо хоч бочку фарби, чи закидаємо яйцями пам'ятник, чи відламаємо йому голову? Мало що. Те ж можуть зробити із статуєю у парку нетверезі хілігани. Тобто це є опущенням до їх рівня і сприйметься так само. Максимальна користь-зайвий раз роздратувати тих, хто й досі живе тим часом і отримати на свою адресу кілька епітетів. Єдиний варіант, котрий я бачу як суспільно корисний-це роз'яснити людям, хто були насправді ті, кому поставили цей пам'ятник.
То ж можливі варіанти:
1) Мітинги як легальний спосіб звернути увагу на проблему із вимогою знести/перенести/замінити. Хоч би на погруддя національних героїв.
2) Як пропонував уже хтось в темі, пояснювальні надписи. Розлита фарба не дасть такого ефекту, як надпис типу "Цей пам'ятник встановила свого часу ворожа Україні совєтська влада нашим катам чекістам. Ганьба зрадникам і вбивцям!" (це про пам'ятник на Либідській).
3) Не забувати, що й за ці заклики існує стаття КК.
:)
У твої думках є логіка брате... :)
  • 0

#51 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 21.05.2007 – 22:20

не знаю. Повага до історії-так. Але в нас їх забагато. Тим більш,на центральній площі стоїть,таке враження, що це символ міста і ми досі йому салютуємо.
прибрати з центру,то можна, кудись в інше місце.. а от фарбою... тільки якщо гуашью,щоб одразу змилось.
а взагалі,то неповага до скульптора,я вважаю )))) він не винний,що саме леніна робив.
  • 0

#52 dkigor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 23:28

Організувати заповідник десьу степах під Каховкою і завезти туди всі памятники ніби на реставрацію, щоб старше населення не бузило, і організувати туди тури для охочих розтатися з грошима.
  • 0

#53 Himmels Falke

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Острів Руян

Відправлено 30.08.2016 – 20:49

Ленінопад вже завершився?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1