Перейти до вмісту

Всеукраїнська акція "Вбий Леніна"

Повідомлень в темі: 52

#21 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.03.2007 – 00:41

Перегляд дописуKassandra (4.03.2007 00:15) писав:

Боривітер
Поділись! :prapor3:

в особистому порядку :tryzub:
  • 0

#22 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 04.03.2007 – 00:43

Декалог Українського Націоналіста

Я дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.

2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.

3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.

4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.

5. Пімсти смерть Великих Лицарів.

6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба.

7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.

8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.

10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави.

11. Ліниві ви люди... Важко гуглю запустити... :prapor3:
  • 0

#23 Vik

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.03.2007 – 01:03

Перегляд дописуGaMMi. (3.03.2007 23:44) писав:

А навіщо це робити???Що ми цим докажемо???

Ніхто нічого доводити не збирається, просто покажемо наше ставлення до
цього недоробленого революціонера "засЛанця іностЛанного госудаЛства :tryzub: " :prapor3:
  • 0

#24 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2007 – 01:11

Блін, теж мені патріотизм...На памятник нагадити. А слабо в сімонєнка яйцем кинути? Він би він переляку і обдефекалився, от сміху було б. :prapor3:
  • 0

#25 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.03.2007 – 02:13

До речі. навряд чи хтось із вас знає чому ще ці пам'ятники стоять... не тільки тому що влада така... а й тому, що вони віднесені (!!!) до "пам'яток архітиктури і мистецтва"!!!!! і оберігаються законом... тобто їх не можна зрушити з місць де вони стоять навіть на сантиметр... отже обливайте фарбою, закидуйте яйцями... то все до... і тільки додає роботи працівникам комунальних служб міст і селищ... найкращий вихід у такій ситуації - просто відрвати голову.... тоді навряд чи її хто вчепить назад... більше того це важко буде зробити, коли вона буде розбита вщент біля його ніг... надіюсь натяк зрозумілий? :prapor3:
  • 0

#26 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 04.03.2007 – 11:58

Хтось говорить про ворогів, хтось про відповідальність, хтось про суть справи. Я думаю, що на данний момент є необхідність показати те. що нова молодь проти того режиму,який започаткував Ленін та, принаймні, що суть його трудів - утопія та не має суттєвого підгрунтя.
  • 0

#27 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 04.03.2007 – 15:54

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (3.03.2007 23:32) писав:

Який же розумний ви ,пан Націоналіст! :tryzub: Не підривайте репутацію націоналістів в моїх очах будь-ласка....Я також не люблю Леніна,який він не був,АЛЕ існують якісь норми моралі,яких людина повинна дотримуватися...Як уже казалося це зневага до нашої історії та нашого народу.......
ПС Краще себе облий фарбою :prapor3: Буде кумедніше

Я зовсім не намагаюсь підривати націоналізм в Ваших очах, пане 'ФАК ІТ ОЛЛ!!!, просто звернімось до історії: на початку формування нової незалежної України була пропозиція взагалі прибрати КПУ як партію в Україні, але того не трапилось....А от ти скажи ти поважаєш часи Леніна,наши тієї нашої історії,я наприклад їїсоромлюсь бо то історія "строєнія Вєлікай Рассійскай Імперіі" а не будування дійсно союзних держав....Ти подумай що він зробив для Укаїни --- року-ні,церквам-ні,іншим думкам-ні.... А саме націоналісти були одніею з тих інших течій у політиці і саме їх так намагалась знищити "Совєцкая Родіна"....тобто я вважаю взагалі треба прибрати пам'ятники комунізму...Що до історії -- то тивважаєш історію Німечини з Гітлером тою яку вони повинні поважати?? Вони її просто соромляться і стоять на шляху щоб такого більш не було..От і націоналісти стоять на шляху щоб другого "СССР" не було і щоб країна розвавалась по-українські,а не так як скаже їй хтось, у ті часи то були дядя Ленін та Сталін та й взагалі всі "Важді СССР".....Але це моя думка,можу з тобою поспорить ;)

Перегляд дописуГетьман (4.03.2007 00:40) писав:

Декалог Українського Націоналіста

Я дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.

2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.

3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.

4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.

5. Пімсти смерть Великих Лицарів.

6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба.

7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.

8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.

10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави.

11. Ліниві ви люди... Важко гуглю запустити... :P

Дякую тобі друже)) Тримай +

Перегляд дописуVik (4.03.2007 01:00) писав:

Ніхто нічого доводити не збирається, просто покажемо наше ставлення до
цього недоробленого революціонера "засЛанця іностЛанного госудаЛства ;) " :tryzub:

Я з тобою повністю згоден і не хочу повторювати твоїх слів, ти ніби мої думки читав... :tryzub:
  • 0

#28 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.03.2007 – 16:06

Перегляд дописуГетьман (4.03.2007 00:40) писав:

11. Ліниві ви люди... Важко гуглю запустити... :tryzub:
цього пункту я шось не пригадую в Декалозі :tryzub: :prapor3: :tryzub:
  • 0

#29 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 04.03.2007 – 19:13

Перегляд дописуНаціоналіст (4.03.2007 15:51) писав:

Я зовсім не намагаюсь підривати націоналізм в Ваших очах, пане 'ФАК ІТ ОЛЛ!!!, просто звернімось до історії: на початку формування нової незалежної України була пропозиція взагалі прибрати КПУ як партію в Україні, але того не трапилось....А от ти скажи ти поважаєш часи Леніна,наши тієї нашої історії,я наприклад їїсоромлюсь бо то історія "строєнія Вєлікай Рассійскай Імперіі" а не будування дійсно союзних держав....Ти подумай що він зробив для Укаїни --- року-ні,церквам-ні,іншим думкам-ні.... А саме націоналісти були одніею з тих інших течій у політиці і саме їх так намагалась знищити "Совєцкая Родіна"....тобто я вважаю взагалі треба прибрати пам'ятники комунізму...Що до історії -- то тивважаєш історію Німечини з Гітлером тою яку вони повинні поважати?? Вони її просто соромляться і стоять на шляху щоб такого більш не було..От і націоналісти стоять на шляху щоб другого "СССР" не було і щоб країна розвавалась по-українські,а не так як скаже їй хтось, у ті часи то були дядя Ленін та Сталін та й взагалі всі "Важді СССР".....Але це моя думка,можу з тобою поспорить :tryzub:
Йопт я що не знаю історії???Так навіщо ти втираєш?? :prapor3:
Я також як ти їх нелюблю,можна навіть сказати ненавиджу,та ти задумувався що це наша історія,яка б вона не була......У кожної нації в історії були і білі і чорні сторінки,так само і в історії українського народу....Немає такого щоб були тільки білі....ВІД ІСТОРІЇ НЕ МОЖНА ВІДВЕРНУТИСЯ ВІД НЕЇ НІКУДИ НЕ ПОДІНЕШСЯ :gryzin...я також частково націоналіст,але я не фанатик на відміну від тебе....Тим що обіллєш пам*тник ти тільки покажеш свою безкультурщину і більш нічого....
  • 0

#30 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 04.03.2007 – 21:18

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (4.03.2007 19:10) писав:

Йопт я що не знаю історії???Так навіщо ти втираєш?? :prapor3:
Я також як ти їх нелюблю,можна навіть сказати ненавиджу,та ти задумувався що це наша історія,яка б вона не була......У кожної нації в історії були і білі і чорні сторінки,так само і в історії українського народу....Немає такого щоб були тільки білі....ВІД ІСТОРІЇ НЕ МОЖНА ВІДВЕРНУТИСЯ ВІД НЕЇ НІКУДИ НЕ ПОДІНЕШСЯ :gryzin...я також частково націоналіст,але я не фанатик на відміну від тебе....Тим що обіллєш пам*тник ти тільки покажеш свою безкультурщину і більш нічого....

Я не фанатик, то по-перше....Просто коли я помічаю коли червоні покидьки обливаюсь фарбою пам'янтики УПА то просто на душі болить дуже і я просто хочу виразити простест проти всієї компартії в Україні, бо вважаю її ідеологію дурною.....
А з фанатиком то ти погарячкував. Чесно я трохи образився((((
  • 0

#31 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 05.03.2007 – 13:58

Бартон та Націоналіст!
як схочете...не хочу з вами сперечатися,бо це ні дочого не приведе
  • 0

#32 Гість_Martyn_*

• Гості

Відправлено 06.03.2007 – 09:53

Перегляд дописуНаціоналіст (2.03.2007 23:54) писав:

Тут така пропозиція.....Всі ми якось відносимось до комунізму, до СРСР і у мене зародилась думка: як це виглядатиме якшо по всій Україні обкидати фарбою пам'ятник Леніну?? Як ви на це дивитесь??
ні, не піде.. азія.. культури в цьому вчинку нема.. краще вже скинути той памятник.. аніж отак робити..
  • 0

#33 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 08.03.2007 – 06:39

Перегляд дописуMartyn (6.03.2007 09:50) писав:

ні, не піде.. азія.. культури в цьому вчинку нема.. краще вже скинути той памятник.. аніж отак робити..

Ну скинеш і шо? Будеш таким як Ленін і компанія, вони теж скидували та ховали історичні факти, гнобили мораль та культуру, яка була у нас століттями. Дідько з пам'ятником, хай буде - це історія, а от показати ставлення до тих "вождів" це треба. Головне ми пам'ятаємо, що вони були, але ставлення уже до них інше.
  • 0

#34 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 08.03.2007 – 09:30

Краще коло нього проводити перфоменси, у яких показувати все те "добре", що вони принесли на нашу землю...
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.03.2007 – 20:16

Перегляд дописуНаціоналіст (2.03.2007 23:54) писав:

як це виглядатиме якшо по всій Україні обкидати фарбою пам'ятник Леніну?? Як ви на це дивитесь??
Замість того аби руйнувати такі пам`ятники, краще будувати нові. Направляйте свої сили на побудову а не на руйнацію. Світлого майбутнього не побудувати на руйнаціїї.

А взагалі нічого і нікого не слід руйнувати чи обливати. Достатньог змінити підписи на пам`ятниках наприклад на "великий кат українського народу", "державотворець-людоненависник" чи щось у тому дусі. Слід не руйнувати старе, а примушувати працювати те на Вас самих, в даному випадку на народ України.
  • 0

#36 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 11.03.2007 – 20:36

підтримую Кирю... може ще розіб"єм всі пам"ятники комуністів?
як ніяк це наша історія і забувати її не треба, я так вважаю.
  • 0

#37 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 11.03.2007 – 22:49

краще цього чорта розмалювати якимись квіточками та візерунками, щоб люди проходили й всміхалися :aaa:

Більше, ніж як полотно для декорацій він ні на що не годиться :cool2:
  • 0

#38 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 19.04.2007 – 23:36

Перегляд дописуНаціоналіст (3.03.2007 00:57) писав:

Тут така пропозиція.....Всі ми якось відносимось до комунізму, до СРСР і у мене зародилась думка: як це виглядатиме якшо по всій Україні обкидати фарбою пам'ятник Леніну?? Як ви на це дивитесь??

Я за!!!!!!

Ганьба і смерть комуністам, потрібно знищувати все що хоч якось нагадує про цей бл***кий комунізм!!!

Тільки є проблема одна, на щастя знайти пам’ятник Леніну не так вже й легко....

Є ще один варіант брати штурмом штаби ком пратії бити вікна, обливати двері фарбою, можна навіть і пожежу оргіназувати!!!!!
  • 0

#39 Skywalker

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 20.04.2007 – 00:42

Я не в захваті від того, що цей гад і його наступники зробили з Украною (та й не тільки з нею), але опускатись до рівня тих, хто поливає фарбою пам'ятники і меморіали не буду.
Як на мене - тихо демонтувати та не забувати ті часи.
  • 0

#40 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 20.04.2007 – 02:58

тре мавзолЄй спалити:8:))

класно шо лишилися ті "Леніни", українці з "них" медалі поробилиB))

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних