Перейти до вмісту

Еріх Марія Ремарк

Повідомлень в темі: 46

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2011 – 12:49

Перегляд дописуNechupara (31.08.2007 22:13) писав:

Виникло питання: а є якісь екранізації романів Ремарка?
його твори екранізовували 19 разів. по-моєму краще не дивитися,не псувати вражень від книжок.
  • 0

#42 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.11.2013 – 09:45

Обожнюю Ремарка. Він як ніхто затягує читача у атмосферу книги, і це, я вважаю, його головний талант. Прочитавши його твір, ще довго перебуваєш не в дійсності, а там... між сторінок. Одна з його книг, а саме "Іскра життя" переслідує мене вже декілька років - згадується майже не щодня! :)

Повідомлення відредагував EduardGol: 07.11.2013 – 09:49

• 0

#43 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 18.11.2013 – 21:09

Почитав його "На Західному фронті без змін" - звісно пише він дуже реалістичне і таке інше, але в дечому відчувається надмірність пафосу.
  • 0

#44 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 19.11.2013 – 07:30

Перегляд дописуThatSomeone (18.11.2013 – 21:09) писав:

Почитав його "На Західному фронті без змін" - звісно пише він дуже реалістичне і таке інше, але в дечому відчувається надмірність пафосу.
Хм, а мі навпаки, після всього, що я перечитав про війну, то саме твори Ремарка мені знають не тільки найбільш реалістичними, але й безпафосними.
  • 0

#45 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 19.11.2013 – 14:36

Перегляд дописуEduardGol (19.11.2013 – 07:30) писав:

Хм, а мі навпаки, після всього, що я перечитав про війну, то саме твори Ремарка мені знають не тільки найбільш реалістичними, але й безпафосними.
найбільш реалістичний та безпафосний твір про війну, то "Пригоди бравого вояки Швейка" Я. Гашека :wink2: А взагалі в цьому "Західному фронті" не сподобалось, що він там зображує тих персонажів як героїв, і як на мене занадто часто там звучить ми такі герої. І ще не сподобалось це те, що також в цій книзі є персонажі виключно негативні. Такого ж не буває, в кожній людині є негативні та позитивні риси.
  • 0

#46 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 19.11.2013 – 15:55

Перегляд дописуThatSomeone (19.11.2013 – 14:36) писав:

найбільш реалістичний та безпафосний твір про війну, то "Пригоди бравого вояки Швейка" Я. Гашека :wink2: А взагалі в цьому "Західному фронті" не сподобалось, що він там зображує тих персонажів як героїв, і як на мене занадто часто там звучить ми такі герої. І ще не сподобалось це те, що також в цій книзі є персонажі виключно негативні. Такого ж не буває, в кожній людині є негативні та позитивні риси.
Коли я читав, то у мене склалося враження, що вони як раз таки ніякі не герої, а просто діти, які намагаються вижити. А щодо негативних персонажів, то хіба в житті ви не зустрічали покидьків подібних до тих, що були в романі? Звичайно, що і в них має бути щось світле, однак не завжди це вдається розгледіти оточуючим, а особливо, коли ви тримаєетесь на дистанції. У мене, нажаль, таких прикладів по саму маківку.))
  • 0

#47 Svitlana

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2014 – 12:13

Теж читала "Три товариші" - мабуть найпопулярніша його книга. Але в нього здається була серія раніших романів - "Чорний обеліск" - хочу прочитати і порівняти стиль написання
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних