Перейти до вмісту

Еріх Марія Ремарк

Повідомлень в темі: 46

#21 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 27.08.2007 – 19:46

Здається у "Трьох товаришах" була фраза, що якщо кінець щаслвий, то перед ним все було погано. Така мабуть філософія Ремарка. Але ну можна ж було саме в цьому романі не так жорстоко закінчити. Вона, кінцівка, дійсно вражаюча... Але мені було ну дуже шкода що саме так!!! Дуже драматично!!!
  • 0

#22 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 27.08.2007 – 20:07

Свободен лишь тот, кто потерял все, ради чего стоит жить.

Характер человека по-настоящему можно узнать, когда он станет твоим начальником.

Каждый мужчина имеет какие-нибудь достоинства, только нужно ему на них указать.

Любовь не пятнают дружбой. Конец есть конец.

Ни один человек не может стать более чужим, чем тот, кого ты в прошлом любил.

Такт - это неписанное соглашение не замечать чужих ошибок и не заниматься их исправлением.

Деньги - это свобода, выкованная из золота.

Любовь - факел, летящий в бездну, и только в это мгновение озаряющий всю глубину ее.

Совесть обычно мучит не тех, кто виноват.

Как мало можем мы сказать о женщине, когда счастливы. И как много, когда несчастны.

Лучше умереть, когда хочется жить, чем дожить до того момента, когда захочется умереть...

Ничего не принимай близко к сердцу. Ведь то, что принимаешь, хочешь удержать, а удержать нельзя ничего...
(Энрих Мария Ремарк)
останні два з трьох товаришів. хочу перечитати, а то вже начисто все забула, тільки мабуть ці дві цитати з них і пам*ятаю... :) се є нєхарашо... B)
  • 0

#23 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 21:13

Прочитала "Полюби ближнього свого". Знов емігранти. Знов сподобалось. Буду читати далі.
Виникло питання: а є якісь екранізації романів Ремарка?
  • 0

#24 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 02.09.2007 – 08:26

Вже здається писала в якійсь темі про Ремарка.
"Три товариші"( перша моя книжка цього автора), "На західному фронті без змін", "Час жити і час помирати", "Ніч в Ліссабоні".Найбільше сподобались "Тріумфальна арка" і "Три товариші".
  • 0

#25 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 03.09.2007 – 17:58

Перегляд дописуNechupara (31.08.2007 22:13) писав:

Виникло питання: а є якісь екранізації романів Ремарка?

Знаю точно, що є фільм "На Західному фронті без змін", але я його не дививлася...
  • 0

#26 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.09.2007 – 22:59

знайомий приніс 2 книги Ремарка, робити було нічого і вирішила почитати. Один з найкращих авторів яких я читала - все можна на цитати розтягти, дуже цікаво і легко написано - одна книга на один вечір. Було цікаво "побачити" війни очима німецьких солдатів. В його книгах життя таке, яке воно є - з жартами та сльозами, коханням та дружбою, смертями близьких людей. Сподобалось все, що на даний час почитане, але найбільше " Черний обеліск"
  • 0

#27 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 10.09.2007 – 23:15

Легенько йде!!!
Мені подобається!!!Ці книжки мені (по наслєдству) переходять...
Гріх не читати)

• 0

#28 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.10.2007 – 19:29

Захоплювалась ним декілька років тому назад. Мені подобається стиль в якому він пише. Легко читається, багато класних фраз, часто можна знайти свої власні думки, але описані просто суперсько. ;)
Остання річ Ремарка, яку я прочитала "Полюби ближнього свого". Ну що тут можна сказати...Вражає!
  • 0

#29 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 23:06

"Три товариші " ;) Що сказати... Навіть не знаю. Двічі її читала і двічі переживала як вперше :) Справжня дружба, справжнє, чисте кохання... Надзвичайна книга :cry: "Тріумфальна арка" і "Чорний обеліск" також чудові книги, але "Три товариші " запам'яталась найбільше :)
  • 0

#30 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.10.2007 – 21:22

Перегляд допису4esterfielter (1.03.2007 12:24) писав:

Рідко коли в книзі знаходиш усе, що тільки можна видивитись у творі... В Ремарка є все - і образність, і почуття, й ідея, і блискучий сюжет...
Хто читав? Моя улюблена (в т.ч.) книга "Три товариші"...
Щойно дочитала "Три товариші". Надзвичайно реалістична книжка, справжні сильні почуття і люди показані такі, які є насправді. Я в захваті.
Здається, що після прочитанного світогляд мій дещо змінився. Сьогодні вже точно не засну. Стільки вражень зосталось!
  • 0

#31 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 22:24

Зараз, після декількох місяців з моменту прочитання "ночі в Лісабоні" все більше захоплююсь цією книгою. Сама причина виникнення тієї розмови... Спроба залишити спогади незмінними! Просто фантастично! Все більше помічаю щось схоже у житті.
  • 0

#32 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.10.2007 – 22:44

Перегляд дописуNechupara (27.10.2007 22:24) писав:

Зараз, після декількох місяців з моменту прочитання "ночі в Лісабоні" все більше захоплююсь цією книгою. Сама причина виникнення тієї розмови... Спроба залишити спогади незмінними! Просто фантастично! Все більше помічаю щось схоже у житті.
І не кажи... Ремарк напрочуд точно передав бажання зберегти шось дороге, дуже дороге, незмінним, спогади як те, що було і є ,поки його будуть згадувати...Коли боїшся, що твоя пам"ять не втримає первинний смак відчуттів, подій, емоцій, днів, коли не довіряєш навіть собі найцінніше і коли хочется ділитись спогадами з іншими...Сильний твір. Чи не на рівні з "Три товариші" як на мене.
  • 0

#33 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 23:29

А головне, як точно підмічено що сам не зможеш зберегти таким як воно було. Що люди мають схильність ідеалізувати. І припущення щодо відношення до того хто буде носити твоє минуле справжнім. Геніально!
  • 0

#34 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 17:23

Цитата

А я цієї книги не читала... А можна її десь в інтернеті дістати, бо я давно вже шукаю Ремарка в книжкових в місті, але там якщо і є, то лише "Три товариші", "Тріумфальна арка" , "Чорний обеліск", "На західному фронті без змін" :rolleyes: Я їх вже прочитала, деякі з них вже по пару разів... Підкажіть, якщо знаєте... <_<
  • 0

#35 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 18:44

Перегляд дописуSelena (28.10.2007 17:23) писав:

А я цієї книги не читала... А можна її десь в інтернеті дістати, бо я давно вже шукаю Ремарка в книжкових в місті, але там якщо і є, то лише "Три товариші", "Тріумфальна арка" , "Чорний обеліск", "На західному фронті без змін" :rolleyes: Я їх вже прочитала, деякі з них вже по пару разів... Підкажіть, якщо знаєте... <_<
Тут є. І не тільки "Ніч в Лісабоні". А взагалі ще можу порадити записатись у біблотеку якусь, якщо з монітора не любиш читати.

А тут ще знайшла "на західному фронті без змін" українською.
  • 0

#36 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 22:50

Nechupara , велике - велике спасибі!!!! :angry12: А в бібліотеці я була, принаймі в нашій студентській, але то безуспішно :box: Щодо "На західному фронті без змін", то вона в мене є, але все одно загляну на посилання... Зараз перечитую "Тріумфальну арку"... Як я вже писала в одній темі, це "суцільний цитатник"... Так дивно, але все наче таке знайоме. На кожній сторінці знаходиш щось для себе :box:
  • 0

#37 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 19:06

Дочитала "Тріумфальну арку" :yes: :cool1:
життя не справедливе :D :D
;) :) ;)
  • 0

#38 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:17

Обожнюю його. "Три товариші" - найкраща у світі книга про дружбу і любов. Імхо!
  • 0

#39 Мара

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:48

Улюбленний письменник! Читала "три товарищі", "на західному фронті..","повернення", "чорний обеліск", "возлюби ближнього свого", "ніч у Ліссабоні" - накупила у Львові у букінистів!))

---'Stuff' - " "На Західному фронті без змін" - мені найбільше сподобалась з його творчості.."---

Так, мені теж напевно вона, але мені здається, одразу після цього роману варто прочитати "повернення", це логічне продовження, ще більш сильне й палке.. головний висновок саме у цій книзі. Надзвичайно важко у плані емоцій.. Але перечитую ще й ще...
  • 0

#40 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2009 – 14:03

Перечитала все, крім "Іскри життя". Просто один з улюблених, і все тут. Справжній.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних