←  Література

Теревені

»

Франц Кафка

світлина Twinkle 14.11.2009

Кафкою зачитуюся. Дуже подобаються його світи - ті, що він вибудовує в кожному творі. Відчуття нереальності того, що відбувається, лише підсилює враження від прочитаного. Ось збираюся нарешті "Процес" в оригіналі прочитати :unsure:
Відповісти

Гість_Гість_* 15.11.2009

Twinkle (14.11.2009 23:22) писав:

Кафкою зачитуюся. Дуже подобаються його світи - ті, що він вибудовує в кожному творі. Відчуття нереальності того, що відбувається, лише підсилює враження від прочитаного. Ось збираюся нарешті "Процес" в оригіналі прочитати :angry2:
нє асіліла. чим він закінчився?

твори Кафки раніше подобалися.зараз якось неоднозначно відношуся. депресевино надто. та й сам Франц був недомужиком :)
Відповісти

світлина kompman 15.11.2009

Twinkle (14.11.2009 23:22) писав:

Кафкою зачитуюся. Дуже подобаються його світи - ті, що він вибудовує в кожному творі. Відчуття нереальності того, що відбувається, лише підсилює враження від прочитаного. Ось збираюся нарешті "Процес" в оригіналі прочитати :angry2:

Ніколи не читав, та й мабуть не буду, не люблю я такого :)
Відповісти

світлина Twinkle 15.11.2009

Sensssorika (15.11.2009 20:24) писав:

нє асіліла. чим він закінчився?

Його засудили і стратили.

kompman (15.11.2009 21:10) писав:

Ніколи не читав, та й мабуть не буду, не люблю я такого :)

Кожному своє :angry2:
Відповісти

світлина Подоляночка 26.11.2009

Не подобається , не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається, не подобається,                    ну що я зроблю???

Він же сам говорив колись, що писав чисто для себе про себе і в своє задоволення...! Можливо тому мені багато чого так і залишилось незрозумілим?..Незнаю.
Відповісти

світлина Максим Залізняк 19.12.2009

Писанина душевнохворого єврея. Там не варто й щось розуміти, оскільки здорова людина його зрозуміти не зможе. Не треба хавати все,що вам подають.
Повідомлення відредагував Максим Залізняк: 19.12.2009 – 15:31
Відповісти