Перейти до вмісту

Крок у невідомість. Provehito In Altum...

Повідомлень в темі: 36

#21 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 18.03.2007 – 21:59

Перегляд дописуinto the chasm (13.03.2007 12:21) писав:

та про це можна говорити й говорити... зараз про це написано купа книжок. переважно воно мало підходить для конкретної людини, але якісь зерна є.
але то дрібниці. більш ефективний медод - розмови з продвинутими людьми і психологічні тренінги.. або щось цьому дусі.
а головне - бажання і відчуття того, що все робиш правильно.
і як цього досягти? мається на увазі відчуття правильності....
а психологічних тренінгів зараз купа... але я не знаю жодної людини, якій би вони допомогли...
  • 0

#22 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2007 – 22:56

Перегляд дописуRaven@ (28.02.2007 18:58) писав:

Буває таке враження, що задовго знаходишся на одній і тій самій сходинці духовного розвитку... Особистість потроху втрачає чіткі лінії... ніби зникаєш... Стає зрозуміло, що треба щось робити! Будь-що! :)
Згадується, що перед тим, як будувати нове, треба зруйнувати практично все, що було раніше...
Але немає жодного бажання навіть прикладати зусилля, бо вже не доситатньо контролюєш себе... :angry12:
І... крок до Безодні... падаєш... просто дозволяєш собі котитися вниз... Керуєшся правилом: чим нижче падаєш, тим вище хочеться забратися... :(
І дійсно в один момент приходить розуміння, бажання змінити... Змінити все і всіх! В першу чергу - себе...

Але яка плата за те, щоб Безодня тебе відпустила?.. Частково ти там залишаєшся, губишся... ;)

Чи бувало в когось подібне?.. Хоча б думки... І як боролися, вибиралися?..

Періодичність є у всьому. І є етапи, коли потрібно просто чекати і осмислювати. Хоча, це інколи здається простоєм, підйом, який слідує за ним часто компенсує це з надлишком. Цей простой - це честина алгоритму.

При піднятті на наступну сходинку завжди руйнується багато ілюзій, які сприймались як істина. Інколи з цими ілюзіями важко розлучатися. Це теж спричиняє депресію.

На певному етапі розуміеш, що "істини немає взагалі, є ілюзії". Це дуже небезпечне твердження, яке нейтралізується наступним: "Ти не помилявся раніше. Просто на кожному рівні є своя істина".

Дно не відпускає, старається окутати, затримати до останнього, спричиняє те, що християни називають втратою віри. А ти мусиш подолати цю силу, особливо, якщо ти вже пройшов певні етапи, після яких вороття означає не повернення в "0", а падіння в "-" (повну деградацію).

Є дві Безодні одна - майже перед кінцем шляху, друга під під його початком (Даат та Кліпот). Ні в одну ні в іншу попадати не вартує. Так як перша це ілюзія вершини, а друга - багно, яке тільки затягує.

Порадити щось конкретне важко, не знаючи якою системою ти користуєшся. Яка мета твоїх пошуків?
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2007 – 04:22

Перегляд дописуРуденька (4.03.2007 21:51) писав:

Знаеш, я подивилася твій вік і ну от у мене точно у такому ж віці були подібні почуття. Як це не банально, але з віком це майже(!) проходить :prapor3:
А що до порад - я, якби могла повернутися у той час, просто читала б більше книжок - з філософії, просто світову літратуру. Там все це є. Людство, насправді, переживає дуже схожі почуття, і я багато роз*яснила собі, читаючи деякі речі.
Трагедія культури в тому, що завжди були люди, які краще за нас щось відчували, знали, виражали і тому важко втриматись від спокуси почитати книжечки з готовими "відповідями" (чи попитати когось) замість шукати їх самим і дехто по дурості вважає, що тільки так і треба.
  • 0

#24 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 27.11.2007 – 06:26

Ніч підняття древніх тем :prapor3:

По темі:
Ну що сказати... Так... Було... і не раз... і не раз ще буде...
Спочатку бурний період поглинання інформації, здобуття якихось навичок, відкриттів... потім штиль... період осмислення і фільтрування тої інфи... в основному цей процес іде у підсвідомості поки голова відпочиває...
Щось робити?...
Незнаю... іноді досить просто переключитись з внутрішнього світу на зовнішній поки всередині ідуть зміни... Зробити вилазку на природу наприклад...
Просто не треба зосереджуватись на безодні... через неї скоро побудується міст... і не один... просто тра зачекати, зосередитись на чомусь іншому...
Коли готовий йти далі з"являється "знак" шо "дороги відкриті"...
В такі періоди залишається чекати і "тримати світло"Зображення(не падати духом)(в безодню?)...

зі. Імхо звісно... у кожного може бути по різному...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 27.11.2007 – 06:28

• 0

#25 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.10.2008 – 09:46

Так, впасти часом хочеться, навіть дуже хочеться. Безодня дає ілюзію спокою і умиротвореності, а, насправді, там панує морок і тління. У кожної людини можливе чергування періодів занепаду і піднесення, але не потрібно жалкувати про помилки минулого, потрібно робити з них відповідні висновки, вчитися на своїх помилках, бо на чужих ще ніхто ніколи не навчився. Якщо ми поступили якимось чином у певній ситуації, а потім про це жалкуєм, то хіба що витрачаємо свою енергію на зайві емоції. Завжди потрібно щось змінювати, ці зміни можуть бути досить болючими, але змінювати потрібно і в першу чергу себе самого. Крок у невідомість є необхідним елементом духовного розвитку, але у одних людей він ротягується в часі, а у інших відбувається швидше. Потрібно пробувати щось нове, не зупинятися на досягнутому. Єрізні системи для духовного розвитку, не можливо порадити комусь щось універсальне. Кожен повинен обирати особисто для себе.
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.10.2008 – 11:48

Чомусь не зауважила ту тему раніше...

Давно маю таку думку: коли падаєш, то мусиш дістати дна, - лише тоді зможеш відштовхнутись і злетіти (це для слабких людей, які не здатні усвідомити своє падіння). А безодні не існує. Це вигадка слабких людей.
  • 0

#27 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.10.2008 – 11:50

ну що ж і падіння бувають - вони роблять нас тільки сильнішими, можна сказати досвідченішими, головне пережити їх зі світлою головою і вірою у краще, хоча, як на мене, нема нічого гіршого коли життя стає одноманітним, сірим, день на день похожий, тебе ніби усе встроює, а чомусь ти ловиш себе на думці що вже всьо дістало, хочеться змін, хочеться кудась втікти і перевернути усе з ніг на голову, але це так і залишаются тільки бажаннями бо просто немає сил - от що найгірше!! у таких ситуаціях - потрібно сколихнути життя, можливо знайти якесь захоплення (у мене це проявилося у захопленні екстримом) яке б відвертало увагу - морально розвантажило, переключило увагу на щось інше хоча б на маленький проміжок часу - зробило голову трошки світлішою - після цього слід усе знову обміркувати і рухатися дальше, вперед і тільки у гору :rolleyes:
  • 0

#28 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2008 – 23:45

Мені здається, що підйоми і падіння існують лиш в нашій уяві))....і в уяві людей, які в це повірили :happy1:
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.11.2008 – 01:03

Перегляд дописуОлеська (23.10.2008 11:48) писав:

коли падаєш, то мусиш дістати дна, - лише тоді зможеш відштовхнутись і злетіти
ще є така штука як батут :rolleyes:

Перегляд дописуБлискавиця (4.11.2008 23:45) писав:

Мені здається, що підйоми і падіння існують лиш в нашій уяві))....і в уяві людей, які в це повірили ;)
підвищення температури і денатурація білка - поняття абстрактні, існують лише в уяві ;)
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.11.2008 – 13:12

Перегляд дописуSergiy_K (26.11.2008 01:03) писав:

підвищення температури і денатурація білка - поняття абстрактні, існують лише в уяві :rolleyes:
В уяві існує багато чого))...певно що і денатурація теж, але також факт, - що уява цілком може спровокувати підвищення температури))
  • 0

#31 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 13:33

Без падіння не можливо злетіти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.11.2008 – 14:01

Перегляд дописуКвіточка@ (27.11.2008 13:33) писав:

Без падіння не можливо злетіти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Нагадує "без пенька під зад - і не поворушиться". Одним словом, дегенеративна/мозахістська точка зору. Інша справа що без злету неможливо впасти. І це може підрізати крила, якщо мізків не вистачає, звісно.
  • 0

#33 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 14:51

Перегляд дописуКиря (27.11.2008 15:01) писав:

Нагадує "без пенька під зад - і не поворушиться". Одним словом, дегенеративна/мозахістська точка зору. Інша справа що без злету неможливо впасти. І це може підрізати крила, якщо мізків не вистачає, звісно.
У кожного своя точка зору, нехай і дегенеративна:rolleyes:
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.11.2008 – 16:55

Перегляд дописуБлискавиця (4.11.2008 23:45) писав:

Мені здається, що підйоми і падіння існують лиш в нашій уяві))....і в уяві людей, які в це повірили :rolleyes:
Мушу не погодитись.Бувають , які дійсно змінюють людину,змушують її падати,а людину,яка вірить у себе- підійматись.
  • 0

#35 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 27.11.2008 – 17:37

літати, насправді просто! головне, щоб це наближало до істини! :rolleyes:
  • 0

#36 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.11.2008 – 23:30

Перегляд дописуSensssorika (27.11.2008 16:55) писав:

Мушу не погодитись.Бувають , які дійсно змінюють людину,змушують її падати,а людину,яка вірить у себе- підійматись.
Це все відносно. Наприклад, у людини, яка займає найвищу посаду в Україні - президента, підйом чи падіння?
А у Ісуса Христа був підйом чи падіння, коли його арештували і розіп*яли?
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.11.2008 – 13:58

Перегляд дописуБлискавиця (27.11.2008 23:30) писав:

Це все відносно. Наприклад, у людини, яка займає найвищу посаду в Україні - президента, підйом чи падіння?
А у Ісуса Христа був підйом чи падіння, коли його арештували і розіп*яли?
Я сказала "бувають випадки". Мене у майже 15 років згвалтували. Не можу сказати,що на мене це ніяк не вплинуло. Я почала пити,курити(чого взагалі не "прєвєтствую") мало того- я вживала наркотики. Не як наркоманка,систематично,через ломку, а як психічно хвора людина: мені просто все рівно було,що зі мною буде. Я досі жива,я веду здоровий спосіб життя,взагалі р"яною культуристкою стала. Це підйом,чи падіння?
підйом чи падіння не залежить від якості посади,хай то презедент,чи просто бомж,який нарешті на роботу влаштувався.
Ісуса..мабуть у того,хто про нього стільки написав був афігєнний підйом,не знаю що то треба вжити,щоб такого напридумувати)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних