Перейти до вмісту

Оператор Лайф / Life (DCC-Астеліт)

Повідомлень в темі: 154

#81 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.03.2009 – 12:19

Life:) - це хороший оператор для довгого спілкування. Вигідно один раз в місяць поповинити рахунок на 25 грн. і говорити цілий місяць безкоштовно між лайфами. Так спілкується величезна кількість закоханих і молоді. В мене також є номер лайфу, але не основний. Основний - Київстар, а лайф - тільки для спілкування з коханим. ЄДИНЕ ЩО НАПРЯГАЄ - ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ОПЕРАТОРА!
  • 0

#82 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 06.03.2009 – 13:01

Перегляд дописуМалюсінька (6.03.2009 12:19) писав:

Life:) - це хороший оператор для довгого спілкування. Вигідно один раз в місяць поповинити рахунок на 25 грн. і говорити цілий місяць безкоштовно між лайфами.
таку саму штуку пропонує і МТС.
  • 0

#83 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 22:47

Перегляд дописуjakobz (6.03.2009 13:01) писав:

якщо не помиляюсь то Лайф таку штуку перший запропунував <_<
  • 0

#84 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуG27 (6.03.2009 22:47) писав:

якщо не помиляюсь то Лайф таку штуку перший запропунував <_<
а яка ріізниця хто перший?) у Моторно-Тракторної Станції зв"язок набагато кращий.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.03.2009 – 13:32

Перегляд дописуjakobz (6.03.2009 13:01) писав:

наскільки я памятаю,то у МТС отак поповнив і безкоштовно розмовляєш не місяць,а лише 25 днів. В мене менструальний цикл і то довший <_< а на Лайфі рівно 30 днів. Все-таки 5 днів різниці))
  • 0

#86 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 07.03.2009 – 13:35

Не знаю я Лайф не люблю хоча він і дешевий відносно у нього погане покриття за містом а тому вони хочуть це скрасити дешевизною
  • 0

#87 STALKER7

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2009 – 13:58

МТС пропонує менш вигідні умови:

Цитата

При поповненні рахунку на суму 25 грн. і більше абоненту автоматично активується послуга «Супер», яка надає можливість використовувати 2 500 хвилин в середині мережі МТС та JEANS за тарифом 0 грн./хв без плати за з’єднання протягом 25 днів, але не більше 100 хвилин на добу. Після закінчення 100 хвилин або закінчення строку дії послуги «Супер» встановлюється тариф 0,50 грн. за хвилину з платою за з'єднання. Вартість активації послуги «Супер» – 25 грн., за кожну активацію послуги «Супер» абонент відразу отримує бонус 25 грн. на рахунок.

Мінуси:
1. Тариф 0 грн./хв без плати за з’єднання лише протягом 25 днів;
2. Не більше 100 хвилин на добу;
3. При активації даної послуги поповнені 25 грн. перекидаються на бонусний рахунок.
  • 0

#88 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 20:09

Підпис відредагував Pit.

Слідкуйте за словами! Лайка на форумі заборонена. Висорвлюйтесь пристойніше. Усне попередження!

• 0

#89 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 15.03.2009 – 01:02

Хтось питав як до оператора дзвонити? :) Я одного разу так розізлилася, що навіть дозвонилася.
Помітила що в мене просто гроші з рахунку знімаються. А оператор сказав, що то за якийсь ігровий портал, в який я влізла. Типу спочатку безкоштовно, а потім... Спочатку в підтримку абонентів дзвонила, а потім забила на те все... :D
  • 0

#90 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.03.2009 – 23:19

Перегляд дописуNana (15.03.2009 01:02) писав:

Хтось питав як до оператора дзвонити? :rolleyes: Я одного разу так розізлилася, що навіть дозвонилася.
Помітила що в мене просто гроші з рахунку знімаються. А оператор сказав, що то за якийсь ігровий портал, в який я влізла. Типу спочатку безкоштовно, а потім... Спочатку в підтримку абонентів дзвонила, а потім забила на те все... ;)
щодо "зїдання грошей" - був випадок, коли я знаходився біля кордону з Польщею, і з лайфа мій телефон переключився на іхній оператор (вибір оператора стояв на авто)
щодо дозвону на лайф - більш менш можна дозвонитись коли обслуговуєшся на договорі, в іншому випадку - я проводив експеремент - 45 хв.
........це не проблема в лайфі......це проблема в країні............
  • 0

#91 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 20.03.2009 – 21:27

Так-с... На рахунок лайфу..
Десь тижні 3 назад у четвер ввечері в Кам'янці-Подільському в центрі (!!!!) міста зникло покриття (майже, бо покриття відсили в 1-2 поділки), а інтернет став настільки глючним, що сторінка в 1-5 кб грузилася майже хвилину (в мене к530і, якщо хтось надумає на телефон з'їхати)) )... Звонив до оператора разів з 6-7 і було зайнято (один раз навіть забув збити і телефон просидів на лінії майже 2 години і НІХТО не відповів...).. Якось пізно вночі дозвонився і розповів про проблему - сказали: "На протязі 3-х днів проблему буде вирішено, а Вас буде персонально повідомлено про вирішення проблеми"... Пройшов тиждень, а покриття як не було, так і нема... Лайфом користувався заради нету, але зараз сиджу на Діджусі (різниця вартості гігабайта інтернету - 10 грн + на діджусі за перебор метрів - 15 чи 30 копійок за мегабайт)...

А тепер по темі:
Набираєш 5433, чекаєш коли прозвучить пункт про проблеми з смс, дзвінками та ін (7, якщо не помиляюся), далі чекаєш пункт про поліпшення покриття (номер не пам'ятаю), чекаєш, доки БОТ договорить і давиш на 0 (бублик)... Чекаєш відповіді оператора))...
  • 0

#92 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.06.2009 – 23:41

а якщо з лайфу дзвонити за кордон то потрібно переключатись на якийсь тарифний план чи що???і скільки то буде з*їдати грошей)))????
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.06.2009 – 13:33

Перегляд дописуХристинка_мандаринка (5.06.2009 00:41) писав:

а якщо з лайфу дзвонити за кордон то потрібно переключатись на якийсь тарифний план чи що???і скільки то буде з*їдати грошей)))????
Потрібно. Тільки не тарифний план,а послугу замовляти "Єдиний світ" чи шось таке,тоді телефонуєш через код 811.
В Росію по 60 коп/хвилину,в інші країни по 1,20 грв.
Я так кожного дня купу грошей проговорюю))
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.06.2009 – 12:55

Теми об"єднано
  • 0

#95 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 10:57

У мене цей оператор в метро взагалі не ловить, на відміну від Київстара, прикро, адже його послуги дешевші(
  • 0

#96 Мітчел

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Ходорів

Відправлено 03.07.2009 – 20:12

Оманлива пропозиція ,але у моєму місті погане покриття.

Погоджуюсь з тобою .Вони спочаку заманюють дешевизною,а потім вже згадують про те що поповнення рахунку на 25гр щомісяця є обовясковим!

Лайф повна ...гня я позавчора за пів дня просидів лише 14мб.А на київстарі я витрачаю 14мб за годину.Також на київстарі тягне покриття Едж. :)
  • 0

#97 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 03.07.2009 – 22:23

Хто не в курсі - нещодавно Лайф обмежив кількість хвилин до 1000 на місяць, окрім того термін дії цього неподобства став теж 25 днів, як в МТСа. будьте обережні, любителі халяви :)
  • 0

#98 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.07.2009 – 23:24

Перегляд дописуmasterpiecer (3.07.2009 23:23) писав:

Хто не в курсі - нещодавно Лайф обмежив кількість хвилин до 1000 на місяць, окрім того термін дії цього неподобства став теж 25 днів, як в МТСа. будьте обережні, любителі халяви :)

це ти про який тарифний план?
  • 0

#99 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 14:17

А про те з лайфа за кордон можна телефонувати недорого. 1.20 коштує хвилина
  • 0

#100 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.07.2009 – 14:22

А я чомусь закинула свою картку лайфу! Не подобається мені обмеження щомісячного поповнення. В Київстарі тепер підключили Рідні номери і всьо. І поповнюй коли хочеш.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних