Перейти до вмісту

Оператор Лайф / Life (DCC-Астеліт)

Повідомлень в темі: 154

#61 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 10:40

Швидкість не просто мала - швидкість просто з***ця... :)
  • 0

#62 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.10.2007 – 12:01

Desperado
У порівнянні з діал-апом(на аналоговій лінії) Лайф кермує швидкістю :) :)
  • 0

#63 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2007 – 15:51

Перегляд дописуРоланд (3.10.2007 11:37) писав:

Selena
Більше всього, що sam юзає послугу гіпернет і витрачає за безлімітний трафік на добу 5 гривнь.
150 грн на місяць - ІМХО, дорогувато, хоч і швидкість краща...

Дорогувато :) В Лайфі, якщо посиджу в неті десять хвилин в день, то і зїсть відповідно небагато...
В мене покриття трохи погане, щось скаче... От зараз дві поділки :) . Це також впливає на швидкість?
  • 0

#64 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 03.10.2007 – 22:34

Так, я юзаю гіпернет.
Абонплата 5 грн в день, + 5 коп. за мегабайт.

Але так як трафік у мене високий, то мені доволі вигідно получається... В порівнянні з іншими варіантми по співвідношенню ціна-швидкість...
  • 0

#65 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.10.2007 – 14:11

Перегляд дописуSelena (3.10.2007 16:51) писав:

В мене покриття трохи погане, щось скаче... От зараз дві поділки :) . Це також впливає на швидкість?
Дві поділки - це ще нормально :) В ідеалі на швидкість впливає тільки завантаженість каналу... ну і наявність/відсутність покриття EDGE + підтримка його телефоном.
  • 0

#66 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 10:46

Перегляд дописуРоланд (4.10.2007 15:11) писав:

Дві поділки - це ще нормально :) В ідеалі на швидкість впливає тільки завантаженість каналу... ну і наявність/відсутність покриття EDGE + підтримка його телефоном.

Дяки :D Буду знати. А щодо EDGE, то здається в моєму районі його покриття відсутнє...
  • 0

#67 SAS

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 13.10.2007 – 00:23

доречі. зараз у Київстра (та діджуса) з*явилася послуга подібна до гіпернета - InternetXL. друган підключив і протестив. У Києві швидкість досягала 250kbit/sec.
Тариф послуги: 5грн. абонплата та мегабайт по 5коп.
  • 0

#68 Гість_GraNIT_*

• Гості

Відправлено 20.10.2007 – 20:35

У меня тут одна проблемка с инетом од ЛАЙФА,подключил услугу инет 350,сидел всё было чики-пуки.Но как то вечером,инет подключился но на страницы не заходило,я сотрю инфу о подключение,а инет отправляет данные,но ничего не принимает.Какая то фигня.Трафика осталось 300мб,пробовал на 2-х компах,одно и тоже-ОТПРАВЛЯЕТ,но не КАЧАЕТ!!!(и так уже пятый день)Подскажыте плиз,как решить проблему+) :D
  • 0

#69 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 20:22

GraNIT, я і сама на послузі Лайф - нет - 350. Таких проблем не виникало, співчуваю тобі...

Цитата

сотрю инфу о подключение
- це як ? ;)
А ти правильно налаштував підключення? Я через телефон Нокіа. Програма PC Suite сама все налаштовує, але там треба вказати модем і вибрати оператора мережі. В тебе який телефон? Як підключаєш? :)
  • 0

#70 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 04:21

Перегляд дописуGraNIT (20.10.2007 21:35) писав:

У меня тут одна проблемка с инетом од ЛАЙФА,подключил услугу инет 350,сидел всё было чики-пуки.Но как то вечером,инет подключился но на страницы не заходило,я сотрю инфу о подключение,а инет отправляет данные,но ничего не принимает.Какая то фигня.Трафика осталось 300мб,пробовал на 2-х компах,одно и тоже-ОТПРАВЛЯЕТ,но не КАЧАЕТ!!!(и так уже пятый день)Подскажыте плиз,как решить проблему+) :cool2:
Варіант - занадто забитий канал зв*язку.
Мережа налаштована так, що вихідний сигнал вона пропускає, а вхідний прийде лише тоді, коли будуть вільні канали зв*язку...

Ще варіант - віруси. Може бути і таке...
  • 0

#71 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 16.11.2007 – 09:56

:) Щось давненько ніхто не дописував в таку колись популярну тему :) Невже нівкого проблем з нетом від Лайф не має? Ні? Так це чудово!!! :ggggg: В мене теж проблем ніяких на горизонті не видно ;) Але маю одне питаннячко... Не знала, де б його прилаштувати, а тому вирішила, щоб не створювати теми, написати тут...

Хочу дізнатись Вашу думку щодо того, чи не шкодить постійне перебування в мережі моб. телефону ? Зараз поясню докладніше :) Я щодня заходжу в інтернет. Тому телефон весь час підключений кабелем до компютера, і зарядне напоготові, бо майже кожен день приходиться заряджати батарею :yes: Така напружена робота мабуть якось вплине на довговічність телефону :ggggg: . Так? Не помиляюсь? Хотілось би почути, що помиляюсь :) Напишіть, будь-ласка :brovy:

Повідомлення відредагував Selena: 16.11.2007 – 09:58

• 0

#72 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 13:16

Перегляд дописуSelena (16.11.2007 09:56) писав:

Хочу дізнатись Вашу думку щодо того, чи не шкодить постійне перебування в мережі моб. телефону ? Зараз поясню докладніше :yes: Я щодня заходжу в інтернет. Тому телефон весь час підключений кабелем до компютера, і зарядне напоготові, бо майже кожен день приходиться заряджати батарею :ggggg: Така напружена робота мабуть якось вплине на довговічність телефону :ggggg: . Так? Не помиляюсь? Хотілось би почути, що помиляюсь :) Напишіть, будь-ласка :brovy:
Це може повпливати в першу чергу на час роботи телефону від батареї...
При інтенсивному використанні батареє виснажується. і триматиме менше...
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.11.2007 – 14:53

Selena, батарея і справді бідна. А телефону нічого не буде. Це ж електроніка..он комп`ютери працюють цілодобово і нічого страшного. Ну а батареї не доргоі. Так що все нормально :brovy:
  • 0

#74 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.11.2007 – 15:11

Я користувався, користувався, та й кинув. Підключився до локальної мережі, насолоджуюся життям
  • 0

#75 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 18:41

Сварус ,sam , дякую, що заспокоїли :happytwo: Справді, щось переживати стала... Просто раз не хотів включатись, а чому не знаю :) Надіюсь ще на те, що телефон - Нокіа, а кажуть, вони надійніші :)
  • 0

#76 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 22.11.2007 – 18:35

На телефон можеш не нарікати - то кусок заліза і пластмаси...

От з оператором важче...
  • 0

#77 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 01.06.2008 – 19:17

при завантажені ДЕЯКИХ російський і український сайті з компа (Опера; всі версії) сайт переходить на ukrwap.com.ua і має такий вигляд:
http://ukrwap.com.ua...ua.dreamwar.ru/ - я хотів завантажити сайт dreamwar.ru. Якщо на сайті ссилка вигляду "<a href="файл.html">" без вказання сайту, то виходить таке:
http://ukrwap.com.ua/reg.php, перейшовши по ссилці Вам буде запропоновано реєстрація на укравапі, а не на сайті, який потрібно. ((
З мобілки (опера міні і простий браузер) все нормально працює...))
Запитання: Як можна вирішити проблему?
  • 0

#78 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.06.2008 – 19:22

прикольно. зараз попробував - точно таки так. загнав лінк в гугл. прикольно то шо гугл видав адресу без протоколу. тобто без http. що то за сайти без http чи www?
  • 0

#79 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 01.06.2008 – 20:29

Що за сайти не знаю, але не всі сайти лайф не любить. І це не від хостера залежить. Може хтось знає, як обійти?
  • 0

#80 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:07

Змінив назву теми для ширшого обговорення.
В мене наступне питання: от десь десятим вухом чув, шо лайф міняє будь-які сім карти на нові лайф. це правда? хтось вже міняв?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних