Перейти до вмісту

Оператор Лайф / Life (DCC-Астеліт)

Повідомлень в темі: 154

#101 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 11.07.2009 – 15:55

Перегляд дописуАвантюрист (4.07.2009 00:24) писав:

це ти про який тарифний план?

Мається на увазі Вільний Лайф.
  • 0

#102 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 11.07.2009 – 22:57

Цитата

НКРЗ заборонила операторам встановлювати тариф на послуги мобільного зв'язку у розмірі 0,00 грн, щоб скасувати неправомочну рекламу.

РБК-Україна, 10.07.2009, Київ 12:06

Національна комісія з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) переслідувала мету скасувати неправомочну рекламу послуги про нульовий тариф, як таку, що не відповідає дійсності, коли ухвалювала рішення заборонити операторам телекомунікацій встановлювати тарифи на послуги рухомого (мобільного) зв"язку у розмірі 0,00 грн за тарифну одиницю послуги (часову чи кількісну). Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

Нагадаємо, 9 липня ц.р. НКРЗ прийняла рішення заборонити операторам телекомунікацій встановлювати тарифи на послуги рухомого (мобільного) зв"язку у розмірі 0,00 грн за тарифну одиницю послуги (часову чи кількісну) без урахування собівартості цих послуг та отримання прибутку; оскільки такі дії є порушенням вимог законодавства у сфері телекомунікацій (ст.67 Закону України "Про телекомунікації"), а також зобов"язати операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв"язку, надавати споживачам вичерпну інформацію про кінцеву вартість послуг і привести свою діяльність щодо інформування споживачів та встановлення тарифів у відповідність до законодавства у термін до 1 вересня 2009 р.

• 0

#103 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.07.2009 – 20:42

Перегляд дописуМалюсінька (10.07.2009 15:22) писав:

А я чомусь закинула свою картку лайфу! Не подобається мені обмеження щомісячного поповнення. В Київстарі тепер підключили Рідні номери і всьо. І поповнюй коли хочеш.
Але в Київстара все одно плата за з'єднання є, а в лайфа нема
  • 0

#104 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2009 – 09:54

Перегляд дописуМалюсінька (10.07.2009 15:22) писав:

А я чомусь закинула свою картку лайфу! Не подобається мені обмеження щомісячного поповнення. В Київстарі тепер підключили Рідні номери і всьо. І поповнюй коли хочеш.
Точно. Також десь була, але незнаю куди я її закинув
Тим паче лайф не усюди є. Як їду до бабусі то так Київстар єлі ловить, не кажучи вже про лайф та інші оператори. В усіх друзів Лайф, а в сім'ї Київстар. А сам не люблю коли звонять просто так, що бува коли в тебе Лайф, тому турбують тільки коли щось важливе.
  • 0

#105 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.08.2009 – 15:54

Вільний ЛАЙФ треба поповнювати вже на 35 грн щомісяця. Мда...
  • 0

#106 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.08.2009 – 17:45

ага, відпалюють донецькі хлопці.. ще один їх викрутас і я точно перейду до іншого оператора
  • 0

#107 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 04.08.2009 – 20:29

Перегляд дописуАвантюрист (4.08.2009 16:54) писав:

Вільний ЛАЙФ треба поповнювати вже на 35 грн щомісяця. Мда...
Неприємна звичайно інфа надійшла усім "вільним" абонентам але халява рано чи пізно зникає. Так буде і з МТС-ом!
  • 0

#108 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 22:03

рррр, дуже зла за те, шо не можу відправити смс-ки закордон :) вмираю....
  • 0

#109 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.08.2009 – 22:04

але пригадую, що халяву вони обіцяли до початку 2010 якмінімум.. цікаво, що вони ще придумають
  • 0

#110 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.08.2009 – 22:04

Перегляд дописуkatapulta (4.08.2009 20:29) писав:

Неприємна звичайно інфа надійшла усім "вільним" абонентам але халява рано чи пізно зникає. Так буде і з МТС-ом!
Вже настав той день,тепер на мтс тре поповнювати на 30 грн.замість 25! Безкоштовний сир тільки у мишоловці!!!
  • 0

#111 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 22:36

Перегляд дописуПанночка (12.07.2009 21:42) писав:

Але в Київстара все одно плата за з'єднання є, а в лайфа нема
Хоть шось радує :)
  • 0

#112 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 19:17

Перегляд дописуАвантюрист (4.08.2009 23:36) писав:

Хоть шось радує <_<
у лайфа воно замасковане під 30-и секундну тарифікацію. та й похвилинно теж. ((
  • 0

#113 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 20:12

А у мене корпоратифний лайф, ги
  • 0

#114 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 23:28

Також радує такий плюс у змінах умов Вільного лайф як плата 0.35коп./хв. після вільного місяця <_<
  • 0

#115 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.08.2009 – 00:02

Надійшла смска, що мене підключили до якогось жлобського мелорінга, без мого прохання.
Щоб відключитися, треба кудись дзвонити, щось натискати. Я таки зібрався і подзвонив, але мені сказали, що нічого не активовано. В смсці сказали, що далі за кожен місяць послуги (яку я нафіг не замовляв і яку не можу відключити) у мене з рахунку зніматимуть 7,з копійками. Це шахрайство, перейду на простий, там обіцяли що ніяких акцій нема. Хоча, вірити шахраям..

Взагалі, тарифи які рекламуються настільки відрізняються від реальних тарифів. Коли не полінуєшся і відкриєш текст написаний дрібненьким шрифтом, то розумієш, що маєш справу з бендером, паніковським чи як мінімум Котом Базиліо.

Постривайте, скоро Водафон у нас з’явиться.
  • 0

#116 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 00:11

Цитата

Це шахрайство, перейду на простий, там обіцяли що ніяких акцій нема
Із-за мелорінгу переходити на простий :blink: Та не смішіть народ! У мене таке було. Коли прийде через місять СМСка-для підтвердження, натисни "ні" і ніякого мелоринга насильно і платно не встановлять <_<
  • 0

#117 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 01:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2009 01:02) писав:

Надійшла смска, що мене підключили до якогось жлобського мелорінга, без мого прохання.
Щоб відключитися, треба кудись дзвонити, щось натискати. Я таки зібрався і подзвонив, але мені сказали, що нічого не активовано. В смсці сказали, що далі за кожен місяць послуги (яку я нафіг не замовляв і яку не можу відключити) у мене з рахунку зніматимуть 7,з копійками. Це шахрайство, перейду на простий, там обіцяли що ніяких акцій нема. Хоча, вірити шахраям..

Взагалі, тарифи які рекламуються настільки відрізняються від реальних тарифів. Коли не полінуєшся і відкриєш текст написаний дрібненьким шрифтом, то розумієш, що маєш справу з бендером, паніковським чи як мінімум Котом Базиліо.

В мене з мелорінгом такий самий прикол був. Самі активували і потім почало по 7 грн знімати щомісяця...
  • 0

#118 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 11.08.2009 – 11:47

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2009 01:02) писав:

Це ви звідкіля взяли? Якщо з реклами - мушу вас розчарувати - це лише реклама роумінгу. МТС і Водафон підписали угоду про співпрацю, що проявляється у закупках обладнання за пільговими цінами і пільговому роумінгу. Але Водафон на український ринок не збирається. Хтось з їх відповідальних осіб заявляв, що в Україні ринок перенасичено і гарних пропозицій занадто багато, щоб Водафон витримав хоча б якусь конкуренцію.

Так що не буде Водафона, ги.

Якщо ж ви думаєте, що міжнародна компанія не дозволить намахувати абонентів, то гляньте в список акціонерів того ж Лайфа (Туркцелл, потужний міжнародний оператор), або Київстара (телекомунікаційний гігант Теленор). Намахують скрізь, просто десь менше, а десь більше. З двух зол обирайте менше, ось і весь рецепт.
  • 0

#119 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.08.2009 – 12:28

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2009 00:02) писав:

дзвониш 5050.
українська мова нитисніть 1(далі автовідповідач говоритеме українською)
якшо в тебе заказана послуга мелорінг,то перше шо вони тобі казатимуть "акція". в такому випадку ..я не пам"ятаю шо вони там кажуть,але натискаєш "4" і потрапляєш у "свій мелорінг" чи шось таке. там, якшо в тебе є мелодія,то просто користуючись підказками видаляєш її і все.
якшо ж в тебе нічо не замовлено,то спочатку тобі скажуть "допомога- натисніть 1, акція- натисніть 2" і т.д.
  • 0

#120 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 23:05

ну чому в нашій країні ти всім повинен доводити, що ти не лох. ось і лайфу треба доводити. просто жерсть....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних