Перейти до вмісту

Допоможіть вибрати телефон!

Повідомлень в темі: 310

#61 SIRIUS

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 19:45

А навіщо купувати окремо мп3 плеєр, цифровик, якшо можна купити "дорогий телефон" з тими ж функціями, з тим самим розширенням фотокамери...Якщо порахувати то окремо куплені: телефон, мп3 плеєр, фотік буде набагато дорожче ніж той "дорогий телефон"

Мені більше довподоби мати все в одному, це набагато зручніше...

А от стосовно того що деякі люди кажуть що носять за-для "випендрьожу" дик то я не згідний...деколи їдеш на природу з друзяками, і з береш собою мобілу, дик і музику послухати можна і пофоткатись...

Основне шо треба мені для труби це мп3 і камера, все решта лишне, всякі блютузи, диктофони, ММСи

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (3.05.2006 17:34) писав:

Там аська є?

Не обов"язково мати дорогий телефон шоб була аська, просто треба шоб телефон мав Java підтримку, і просто авантажити цю програмку, а як я помітив її має практично кожен телефон...
  • 0

#62 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.05.2006 – 20:35

Слухайте, а мультупурпоз телефони ше не втратили своєї головної можливості? Вони ше вміють дзвонити? В мене зараз є вільна хвилинка, тому я можу написати, чого для мене телефон з всяким аффном не потрібен.
  • Камера -- це повне аффно в телефоні. зараз камери не більше 3,5 мпк, а такою камерою можна знімати тільки... навіть не знаю шо.... якість прямує до 0
  • Відео -- відео компресується в якийсь х знає формат, який х знає чим дивитися.. якшо ж в дівх, то якість знову нестримно прямує до 0
  • мпз плейер -- в телефоні мало пам'яті для того, шоб хоча б записати один свіжоскачаний альбомчик. в мене поки хороший слух і я без навушників можу відрізнити 160кбпс від 192кбпс. на телефонах навіть 320кбпс звучить, ніби тобі грають через унітаз.
  • аська -- це без коментарів... просто клави до телефонів не прикріпляються
  • поліфонія -- в мене самого поліфонічний телефон. мені якось всерівно чи то поліфонія, чи какафонія, дзвінок бум-бум, бум-бум.. шоб чути було і все.
і як на мене, телефон -- це впершу чергу має бути телефоном, а не мультимедіа центром.
  • 0

#63 SIRIUS

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 21:48

Перегляд дописуhobit (3.05.2006 20:35) писав:

Слухайте, а мультупурпоз телефони ше не втратили своєї головної можливості? Вони ше вміють дзвонити? В мене зараз є вільна хвилинка, тому я можу написати, чого для мене телефон з всяким аффном не потрібен.
  • Камера -- це повне аффно в телефоні. зараз камери не більше 3,5 мпк, а такою камерою можна знімати тільки... навіть не знаю шо.... якість прямує до 0
  • Відео -- відео компресується в якийсь х знає формат, який х знає чим дивитися.. якшо ж в дівх, то якість знову нестримно прямує до 0
  • мпз плейер -- в телефоні мало пам'яті для того, шоб хоча б записати один свіжоскачаний альбомчик. в мене поки хороший слух і я без навушників можу відрізнити 160кбпс від 192кбпс. на телефонах навіть 320кбпс звучить, ніби тобі грають через унітаз.

Камера... <_< припустимо телефончик Samsung D820 розширення 1280 на 1024, 1.5 мегапикселя, тримав у руках і фоткав, і повір мені фотки виходили а ні трохи не гірші ніж у якогось середнього цифровика...а розширення 1280*1024 мені хватить з головою...

Відео...Тут я з тобою не можу не погодитись жоден телефон не знімає відео толково...

MP3 плеєр...припустимо та ж моторолка E398. Можна підрубити влешку, 1 ГБ мені з головою вистачить на якийсь альбомчик. Має стерео систему,2 вбудовані динаміки + система басів, підруби гарнітурку яка йде у комплекті...звук а ні трохи не гірший від якогось мп3-шніка...

Перегляд дописуhobit (3.05.2006 20:35) писав:

і як на мене, телефон -- це впершу чергу має бути телефоном, а не мультимедіа центром.

Так згідний телефон перш за все має бути телефоном , але пару додадаткових функцій йому не завадять!
  • 0

#64 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 03.05.2006 – 22:46

Телефони, шо ти описуєш коштують > 500 USD. такі гроші на телефон -- це гон. можна купити іпод за 400 usd з 30 гб пам'яті, а 100 usd на телефон поставити... так раціональніше
  • 0

#65 SIRIUS

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 04.05.2006 – 14:31

Перегляд дописуhobit (3.05.2006 22:46) писав:

Телефони, шо ти описуєш коштують > 500 USD. такі гроші на телефон -- це гон. можна купити іпод за 400 usd з 30 гб пам'яті, а 100 usd на телефон поставити... так раціональніше

Знаю... <_< стосовно телефона самсунг я загнав, але ж можна вибрати шось середнье Мотор Е398 не дуже дорогий, 700 грн такий тлефончик якраз в міру...
  • 0

#66 ~Погане дівчиcько~

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 повідомлень
  • Місто:Ніжин

Відправлено 04.05.2006 – 14:38

Перегляд дописуSIRIUS (3.05.2006 19:45) писав:

А навіщо купувати окремо мп3 плеєр, цифровик, якшо можна купити "дорогий телефон" з тими ж функціями, з тим самим розширенням фотокамери...Якщо порахувати то окремо куплені: телефон, мп3 плеєр, фотік буде набагато дорожче ніж той "дорогий телефон"

Мені більше довподоби мати все в одному, це набагато зручніше...

А от стосовно того що деякі люди кажуть що носять за-для "випендрьожу" дик то я не згідний...деколи їдеш на природу з друзяками, і з береш собою мобілу, дик і музику послухати можна і пофоткатись...

Основне шо треба мені для труби це мп3 і камера, все решта лишне, всякі блютузи, диктофони, ММСи
Не обов"язково мати дорогий телефон шоб була аська, просто треба шоб телефон мав Java підтримку, і просто авантажити цю програмку, а як я помітив її має практично кожен телефон...
Не правда. Наприклад у мене досить дорогий телефон....ну по зрцвнянню з деякими 850 грн, самсунг, а там аську не можна настроїти! Ось тобі і не треба дорогий телефон.....
  • 0

#67 SIRIUS

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 04.05.2006 – 17:43

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (4.05.2006 14:38) писав:

Не правда. Наприклад у мене досить дорогий телефон....ну по зрцвнянню з деякими 850 грн, самсунг, а там аську не можна настроїти! Ось тобі і не треба дорогий телефон.....

Аську можна налаштувати на будьякому телефонні який підтримує Java, а як я помітив то зара всі телефони підтримують цю функцію
  • 0

#68 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 12.07.2006 – 15:14

Народ!Допоможіть!!!Подрузі потрібен мобільник:самсунг-розкладушка,ціна в районі 1500 грн і щоб був нашпигований під зав"язку.Ну там мп3-плеєр,щоб пам"яті було побільше,щоб було радіо,блютуз,юесбі порт і все таке.Яку модель придбати? :) ;)
  • 0

#69 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2006 – 16:22

Перегляд дописуЇжачок (12.07.2006 16:14) писав:

Народ!Допоможіть!!!Подрузі потрібен мобільник:самсунг-розкладушка,ціна в районі 1500 грн і щоб був нашпигований під зав"язку.Ну там мп3-плеєр,щоб пам"яті було побільше,щоб було радіо,блютуз,юесбі порт і все таке.Яку модель придбати? :) ;)
http://e-katalog.com...NG-SGH-E730.htm
  • 0

#70 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 12.07.2006 – 23:44

D500
але це слайдер... а розкладушку - Е730
Е760
Е 530 взагалі СУПЕР :)

• 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 07:47

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (13.07.2006 00:44) писав:

Е 530 взагалі СУПЕР :)
Хіба що кольором... Бо інакше, то Е530: товще на 4 мм, без радіо, має на 4 МБ менше пам'яті /ну, це дрібниці, звісно :-)/, зовсім трішечки гірша камера... АЛЕ! Менша ціна.
Щодо вибору між Е730 і Е760, то вже треба дивитися на дизайн: котрий більше майбутньому власникові подобається, той і брати.
До речі, я одразу не помітив Samsung SGH-E770: враховуючи наясність слоту розширення для картки пам'яті, він може стати найкращим вибором /хоча він не має радіо, проте натомість доволі тонкий - лише 19 мм/.

Повідомлення відредагував zav: 13.07.2006 – 07:56

• 0

#72 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.01.2007 – 18:14

Пропоную в цій темі ділитися враженнями про мобільні телефони та досвідом їх користування.

Я вже досить довгий час не можу визначитись з наступним телефоном який хотів би мати в своєму користуванні.

Зупинився на двох моделях: Соні Еріксон K790i та W810i.
Цікавить чи поступається в якості звучання 790-й - 810-му, та на скільки?

Повідомлення відредагував phobos: 25.01.2007 – 18:14

• 0

#73 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 25.01.2007 – 18:39

Це залежить за якими критеріями ти хочеш, оцінити телефон , я займаюся телефонами і можу розповісти про телефон усе, єдине що я можу сказати про те що ти написав це те що 810 дуже хороший в музиці та і камера непогана,ну а к790 камера найкраща , але це можно детально довго описувти, але у мене соня w700i скажу тобі так я задоволений все є крім макрос*ємкі....
  • 0

#74 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 29.01.2007 – 15:45

Мені потрібен сучасний телефон з можливістю прослухування музики.
Цікавить чи гірша якість звучання в 790-го і наскільки?

Які переваги 790-го над 810-тим крім фотокамери?
Маю власний цифровик, так що фото в телефоні мене не дуже цікавить.
  • 0

#75 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 29.01.2007 – 15:51

К 790і всеодно кращий, бо там внутрішньої пам'яті більше, однак звук там трохи (але не силино) поступається W810i. В принципі різниця невелика. А от при прослуховуванні музики через динаміки К 790і грає тихіше...звонить файно...
  • 0

#76 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 29.01.2007 – 15:58

Є різні думки щодо моделей /w810i/ і /k790i/ , є над чим подумати......
  • 0

#77 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 16:33

а як щодо нокія 5300 або 3250?
експрес м"юзік і тп
варто брати?
  • 0

#78 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 29.01.2007 – 17:20

Перегляд дописуBHAAD (29.01.2007 16:30) писав:

а як щодо нокія 5300 або 3250?
експрес м"юзік і тп
варто брати?
5300 має гіршу (ненабагато) камеру, однак меншу вагу і зручніше лежить в руці. А 3250 як цеглина, в принципі непогана камера. Тут до чого душа в тебе лежить :angry2:
  • 0

#79 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 17:45

а як щодо МР3?
стандартний вихід під навушники є на 3250 чи 5300?
чи мо на еріксонах є?
  • 0

#80 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 23.02.2007 – 18:45

потрібен комунікатор, чи КПК.
Головне - повна (qwerty) та зручна (бажано для двох пальців) клавіатура + підтримка укрїнских літер вводу.

iPhone не пропонувати, потрібно зараз, а не через півроку :(
нокіа е70 - не підтримує українські літери
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних