Перейти до вмісту

Допоможіть вибрати телефон!

Повідомлень в темі: 310

#301 Gray Wolf

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місяця впав

Відправлено 16.05.2009 – 10:49

А я оце хочу собі NOKIA 5320 Мо хто користувавсь. прочитав багато відгуків позитивних і негативних вроді нічо... А ви як думаєте?
Зображення
  • 0

#302 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 11:36

Допис перемістив
  • 0

#303 Андрeй

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 06:45

купуй класний мобільник :unsure:

У мене був такий гарний!!!!!!!Працював гарно!!!!!!!Але він зламався у мене старий вже був!!!!

Повідомлення відредагував Андрeй: 17.05.2009 – 06:42

• 0

#304 Гість_Vov12_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 14:15

Перегляд дописуjack220 (19.11.2005 09:33) писав:

Класний телефон!!!!Бери його якщо є гроші........
;) :)
Грошей завжди мало :) , так що треба економити. купив телефон Nokia 6500, в магазині ДешевшеNetUa, задоволений ціною. Тай гаманець мій також задоволений
  • 0

#305 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2009 – 21:39

Перегляд дописуMilady (9.11.2007 14:22) писав:

ну..для дітей дорогі телефони - іграшки..ненавиджу всякі слайдери, жабки і таке інше...телефон-на те він і телефон, щоб дзвонив..а хочеш слухати музон-купи МП3 плеєр.

Дистанційне керування, віддалене з"єднання з ПК, робити з телефону точки доступу Wi Fi, велкикий екран для зручності перегляду офісних документів та книг у pdf, gps цікаво яким дітям то потрібно?

Перегляд дописуDarkSun (21.02.2008 18:41) писав:

Не треба купляти дорогі смартфони, комунікатори, бо всіма функціями всеодно не будете користуватись. Моя думка - чм дорожчій телефон, тим скоріше втрачається цікавість до нього. Єдини що мені потрібно в телефоні (крім дзвінків, СМС ну і інших стандартних функцій) так це великий об'єм пам'яті і МП-3 плейер. А ще деколи ігри на уроках :gryzin:.
то залежить від вимог користувача, хтось тільки буде дзвонити і смс, а комусь потрібно як мінімум 75% функцій
  • 0

#306 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 14.06.2009 – 21:54

Телефон має бути перш за все засобом зв'язку, а вже потім фото, відео і т.д. і т.п. Тому не бачу сенсу купляти дорогу трубу
  • 0

#307 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 22:05

"Навіщо купляти дорогий телефон?"
Тобто як навіщо? Треба ж в маршрутці його витягнути, і щось там мутити, щоб усі охали та ахали: "Во яка у нього труба крута!!!"
  • 0

#308 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2009 – 22:08

в мене телефон з міді мелодіями кольоровим екраном і все))) мені хватає ..поки що.. але теж хочу щось нове вже...
але максимум до 1000 грн...
  • 0

#309 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2009 – 22:22

Перегляд дописуAnastasio (15.06.2007 08:23) писав:

хм..
Для кожної людини різні потреби.. тому й купують дорогі телефони, от наприклад мені треба в телефоні:
вдаро,водо,пилюкостійкий корпус.. ємкий аккумулятор, GPS, та хорошу антену... і за хороший телефон який відповідає моїм потребам я готовий викласти й 500 доларів..

Екс-губернатор Чукотки, російський мільярдер Роман Абрамович поповнив свою флотилію найдорожчою яхтою у світі. За 340 мільйонів євро йому побудували на німецькій судноверфі найбільшу і дорогу яхту в світі. Це витвір називається Eclipse, що в перекладі означає Сонячне затемнення.
Як повідомляється, нова яхта Абрамовича досягає майже 170 метрів в довжину. На яхті - 11 кают класу люкс для 24 гостей, яких буде обслуговувати команда з 70 чоловік. Одне зміст цього судна обійдеться в 25-30 мільйонів євро на рік. На судні побудували два басейни, кінотеатр і дискотеку. Є також 3 корабельні шлюпки. Крім того, на яхті є 2 вертольоти (з ангарами, як на бойовому фрегаті). Є також міні-субмарина, здатна занурюватися на глибину до 50 метрів.

Російський мільярдер, засновник МДМ-банку Андрій Мельниченко купив собі саму досконалу яхту в світі. Судно, здатне розрізати арктичну кригу й перетинати Атлантику не більше ніж за сім днів, одержало досить незвичайне назву - А, на честь дружини бізнесмена, колишньої міс Югославія Олександри. За таку іграшку мільярдерові довелося викласти 200 мільйонів фунтів стерлінгів. Салон яхти в розкоші нітрохи не поступається зовнішньому вигляду: вікна від підлоги до стелі, мармурові підлоги у ванній кімнаті, ліфт, спортзал, їдальня зі столом на 16 осіб і ложе, на якому легко можуть вміститися десять чоловік, срібні прикраси на стінах і вертолітний майданчик на палубі. Стать одного з трьох басейнів абсолютно прозорий, так що плаваючих в ньому зможуть побачити тих, хто буде танцювати в бальному залі на нижньому поверсі, в звичайні дні службовцям гаражем для катерів.

От типові приклади людських покупок. Хтось справді вважає, що власники цих яхт будуть плавати в Антарктиду?
Так само і з телефонами - 80% функцій в них використовує лише 20% людей. Усі інші купують за принципом "не гірше, як у інших" та, як влучно написали вище - "каприз". Суцільний "пил в очі".
  • 0

#310 Гість_Vov12_*

• Гості

Відправлено 25.06.2009 – 13:44

Запитай у продавців цієї техніки, вони тобі скажуть який. Я консультувався в магазині ДешевшеNet Ua по вул. Івана Франка, 37 у Львові 8(032) 275-59-59 до речі мені порекомендували хороший варіант :rolleyes:

Повідомлення відредагував Vov12: 25.06.2009 – 13:44

• 0

#311 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.06.2009 – 13:26

Теми об"єднано. Флуд та оффтоп видалено.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Google