Перейти до вмісту

Допоможіть вибрати телефон!

Повідомлень в темі: 310

#121 -m-a-x-

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 14:07

Перегляд дописуhobit (3.05.2006 20:35) писав:

Слухайте, а мультупурпоз телефони ше не втратили своєї головної можливості? Вони ше вміють дзвонити? В мене зараз є вільна хвилинка, тому я можу написати, чого для мене телефон з всяким аффном не потрібен.
  • Камера -- це повне аффно в телефоні. зараз камери не більше 3,5 мпк, а такою камерою можна знімати тільки... навіть не знаю шо.... якість прямує до 0
  • Відео -- відео компресується в якийсь х знає формат, який х знає чим дивитися.. якшо ж в дівх, то якість знову нестримно прямує до 0
  • мпз плейер -- в телефоні мало пам'яті для того, шоб хоча б записати один свіжоскачаний альбомчик. в мене поки хороший слух і я без навушників можу відрізнити 160кбпс від 192кбпс. на телефонах навіть 320кбпс звучить, ніби тобі грають через унітаз.
  • аська -- це без коментарів... просто клави до телефонів не прикріпляються
  • поліфонія -- в мене самого поліфонічний телефон. мені якось всерівно чи то поліфонія, чи какафонія, дзвінок бум-бум, бум-бум.. шоб чути було і все.
і як на мене, телефон -- це впершу чергу має бути телефоном, а не мультимедіа центром.

+1
[*] Камера. Що моя Л6 не зняла таблицю 30*10 2 пт шрифтом, так же її не зняв і К700.
Можна говорити про цифрове збільшення, але оптика є оптика.
  • 0

#122 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 04.06.2007 – 14:55

імхо телефон має бути телефоном перш за все...
різні примочки які туди пхають для нормальної роботи негодятся... хіба що побавитись і попантуватись...
хоча я згідний з тим що приємніше мати телефон з купою функцій ніж тупо трубку яка дзвонить...
  • 0

#123 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.06.2007 – 15:02

У мене не зовсім по теперішнім міркам дорогий телефон Nokia N70, і використовую я його на всі 100, найбільш він у мене використовується як: універсельна шпаргалка(фото текстів), доступ до повноціних веб сторінок, аська, фото/відео апарат, так ще й і модем, я зара саме через нього сиджу у неті, +мп3 плеєр+відео(2 Гб пам’яті)+GPS навігатор(у скорому часі) і ще дуже багато у чому він мені допомагає і не скоро збираюсь його змінювати....

Повідомлення відредагував N@tsioN@list: 04.06.2007 – 15:03

• 0

#124 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.06.2007 – 15:16

Чим дорожчий, тим краще його видно зловмисникам(див. гопам) і тим важче потім пережити його втрату
  • 0

#125 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 15:22

Як на мене головне не ціна, головне функціональність, терпіти не можу, коли я питаю, про річ, а мені замість того, щоб описати річ, починають казати її ціну, ціна звичайно має значення, але тільки тоді, коли дійсно тобі потрібне, щось, що в телефоні є, такого, чого немає в інших телефонах і воно дійсно тобі потрібно
  • 0

#126 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.06.2007 – 20:15

tod
А тут бувають тільки 2 варіанта, куди йде вартість - ексклюзив-телефони(всілякі там Nokia 8800, 8600) і функціональні телефони. Звичайно без вийнятків не буває, але в основному....
  • 0

#127 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 08:42

Дивні якісь відповіді. Схоже, що багато людей не розуміють, що таке дорогий телефон.
Телефони є різних класів.

Телефони початкового рівня (entry level або low end), також назви "бюджетні" чи економічні" - категорія до $100 - це телефони для дітей, пенсіонерів, робітників фірм.

Моделі середнього класу (middle range) від 100 до 300 - це те, що зазвичай беруть для себе домогосподарки, студенти, та інший "середній клас".

Клас "high middle" або "business", від 300 до 500 - це для представників малого та середнього бізнесу, а також фанатів мобілок, які використовують їх, як плейери, "мобільні офіси" та ін.

Клас "premium" - від $500 до $1000, сюди потрапляють так звані "іміджеві" моделі (fashion models), для людей з достатніми прибутками, аби мобільний телефон вже відігравав роль не лише засобу зв"язку, але й модного та красивого аксесуару.

Далі йдуть клас "elite" - дуже широкий діапазон від Nokia 8800 за $1200 до Vertu за $300 000, також сюди потрапляють апарати ручної доробки, на зразок Motorola від Peter Aloisson за $1 000 000. Це все вже не просто телефони, функція зв"язку тут лише додаток. Це вже доказ класу власника, рівня його прибутків, як колись діамантові намиста та оздоблена рубінами зброя.

Окремо стоять "outdoors" - захищені від шкідливих впливів, смартфони та комунікатори, вони за ціновою категорією можуть потрапляти до різних класів.

Найкраще початкову градацію по маркуванню можна побачити у фірми Siemens.
А - телефони початкового рівня;
С - середній клас;
M - outdoors;
S - бізнес;
SL - fashion;
SX - смартфони.

Так от, те, що ви тут обговорюєте - 100-300 баксів ніхто нормальний не буде вважати дорогим телефоном. З натяжкою дорогим можна вважати high middle, хоча насправді "дорогі" починаються від premium.
Зрозуміло, що для студента і за 200 баксів може видаватись дорогим, але лише порівняно до своїх прибутків, що неправильно. Адже для якогось пенсіонера чи бомжа дорогим буде і за сто гривень. Хочете обговорювати дорогі телефони - обговорюйте правильні дорогі телефони, хоча, здається, власників такого класу тут нема, то що тоді можна обговорювати?
  • 0

#128 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 11:44

Перегляд допису-=VJ=- (6.06.2007 09:42) писав:

Так от, те, що ви тут обговорюєте - 100-300 баксів ніхто нормальний не буде вважати дорогим телефоном. З натяжкою дорогим можна вважати high middle, хоча насправді "дорогі" починаються від premium.
Зрозуміло, що для студента і за 200 баксів може видаватись дорогим, але лише порівняно до своїх прибутків, що неправильно. Адже для якогось пенсіонера чи бомжа дорогим буде і за сто гривень. Хочете обговорювати дорогі телефони - обговорюйте правильні дорогі телефони, хоча, здається, власників такого класу тут нема, то що тоді можна обговорювати?

Можна зробити висновок, що обговорюють тут дорогі телефони саме ненормальні :wacko:

А так то все відносно, дійсно, що для одного дороге, те для іншого зовсім ніяке, але я думаю, що якраз тут всі один одного зрозуміли, і те що в свідомості середньостатистичного українця дорогий телефон теж зрозуміло. І все-одно ціна для телефона не головне, якщо з допомогою нього ви не хочете підкреслити свій статус... А статус, за допомогою телефона, зазвичай хочуть підкреслити, восновному, якраз товстосуми, яким немає виходу як тільки купувати дорогі телефони, бо в їхньому середовищі так прийнято, з вовками жити, по вовчому вити...
Коротше, як я зрозумів, все-одно з присутніх ніхто не захоплюється надто дорогими телефонами і дійсно виходить з необхідної їм функціональності і наявних коштів при покупці...
  • 0

#129 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 06.06.2007 – 12:35

Якщо особа має багато грошей, почуває себе впевнено - вона не розмінюється на "понти". Тому не почуватиметься пригнічено, коли серед людей вищого кола витягне з кармана нокію, що не підтримує новітні функції, чи найновішу модель в якій встановлений стандартний рингтон. Особи, статок яких середній, вважають, що дорогими штучками можна довести: я - щось (грубо кажучи).
  • 0

#130 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 22:07

Дивні якісь відповіді. Схоже, що багато людей не розуміють, що таке дорогий телефон.
Телефони є різних класів.

Телефони початкового рівня (entry level або low end), також назви "бюджетні" чи економічні" - категорія до $100 - це телефони для дітей, пенсіонерів, робітників фірм.

Моделі середнього класу (middle range) від 100 до 300 - це те, що зазвичай беруть для себе домогосподарки, студенти, та інший "середній клас".

Клас "high middle" або "business", від 300 до 500 - це для представників малого та середнього бізнесу, а також фанатів мобілок, які використовують їх, як плейери, "мобільні офіси" та ін.

Клас "premium" - від $500 до $1000, сюди потрапляють так звані "іміджеві" моделі (fashion models), для людей з достатніми прибутками, аби мобільний телефон вже відігравав роль не лише засобу зв"язку, але й модного та красивого аксесуару.

Далі йдуть клас "elite" - дуже широкий діапазон від Nokia 8800 за $1200 до Vertu за $300 000, також сюди потрапляють апарати ручної доробки, на зразок Motorola від Peter Aloisson за $1 000 000. Це все вже не просто телефони, функція зв"язку тут лише додаток. Це вже доказ класу власника, рівня його прибутків, як колись діамантові намиста та оздоблена рубінами зброя.
Окремо стоять "outdoors" - захищені від шкідливих впливів, смартфони та комунікатори, вони за ціновою категорією можуть потрапляти до різних класів.

Перед цим всім ти забув додати одне чарівне слово - ІМХО =))
  • 0

#131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 22:18

Перегляд дописуСчастливая (6.06.2007 13:35) писав:

Особи, статок яких середній, вважають, що дорогими штучками можна довести: я - щось (грубо кажучи).

Ну, якщо середній статок - це можливість викинути на мобілку півмільйона, то я хочу його мати :yes:
Невірний напрямок думок. Оце, як ви кажете, "понтування" - наслідок не кількості грошей, а особливостей характеру. Гроші лише дозволяють його проявляти отаким чином.

Перегляд дописуРоланд (6.06.2007 23:07) писав:

Перед цим всім ти забув додати одне чарівне слово - ІМХО =))

Не забув. Воно там ні до чого.
  • 0

#132 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 07:16

Перегляд допису-=VJ=- (6.06.2007 23:18) писав:

Не забув. Воно там ні до чого.
Твій поділ на категорії з моєї точки зору є досить умовним. От, наприклад:

low-end - я б розширив ціновий діапазон до 150$. По-моєму, це буде більш правильно.
...Для робітників фірм кажеш :) Наврядчи, від цього щось залежить. Звичайний робітник може мати як 1100, так і Е70...

Про студентів не скажи, вони люблять оригінальні штучки... Я поставив діапазон: 150-400$

Зараз можна купити телефон із повним набором функціоналу і нормальним зовнішнім виглядом за 300 доларів??? Я маю на увазі нові моделі, а не щось застаріле...

Нічого вони окремо не стоять... Окрім Сіменса(який уже давно закінчив своє існування як виробник мобільних телефонів) такі телефони мало хто випускає.

Хочете обговорювати дорогі телефони - обговорюйте правильні дорогі телефони, хоча, здається, власників такого класу тут нема, то що тоді можна обговорювати?
Наприклад, у мого друга N71 і майже всі в групі називають його дорогим телефоном :yes: ... І це не одиничний приклад. Думаю, тему створили не для того, щоб обговорювати питання "Навіщо мені Nokia 8600" :D
  • 0

#133 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 07.06.2007 – 10:08

Перегляд допису-=VJ=- (6.06.2007 23:18) писав:

Ну, якщо середній статок - це можливість викинути на мобілку півмільйона, то я хочу його мати :D
Невірний напрямок думок. Оце, як ви кажете, "понтування" - наслідок не кількості грошей, а особливостей характеру. Гроші лише дозволяють його проявляти отаким чином.
Звичайно не наслідок грошей, а впевненості в собі (що я вказувала також). :yes:
Звідси виходить: якщо фінансовий стан і не великий, і людина знає собі ціну точно так же займатиметься самореалізацією в першу чергу для себе, а не на показ; якщо ж має комплекс через відсутність коштів, то і купуватиме дорогі телефони.
**
Середній статок = з/п 200 $ -350 $ в місяць. Дорогий телефон для такої категорії = з/п.
**
Дорогі телефони потрібні, але в тому випадку, якщо хоча б половина функцій тобі потрібна і приносить користь та задоволення.
  • 0

#134 arisag

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 11:17

Смартфон HP iPAQ 510 Voice Messenger выполнен в форм-факторе моноблок, и работает под управлением операционной системы Windows Mobile 6. Он не оборудован сенсорным экраном, и все управление осуществляется только с клавиатуры. Этот недостаток никак не влияет на функциональность телефона. Размеры и вес выглядят неплохо по сравнению с аппаратами подобного класса, что не скажешь о спецификациях, которые можно охарактеризовать, как средние...
Источник

Ваше мнение о телефоне?
  • 0

#135 Anastasio

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 07:23

хм..
Для кожної людини різні потреби.. тому й купують дорогі телефони, от наприклад мені треба в телефоні:
вдаро,водо,пилюкостійкий корпус.. ємкий аккумулятор, GPS, та хорошу антену... і за хороший телефон який відповідає моїм потребам я готовий викласти й 500 доларів..
А комусь потрібно мр3+камера+великий дисплей.. комусь інтернет.. всі люди різні.. і вони купують те що їм потрібно..
  • 0

#136 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 13:56

в принципі, в кожного свої причуди! хтось машини, хтось дівчат, хтось дорогі телефони!!!
як на мене аби тобі подобався і зручний був!!!
  • 0

#137 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 15.06.2007 – 14:23

У мене доший час був Sony Ericsson T100. Поміняв його з двох причин, бо він перестав сигнал ловити і щоб не чути більше: "О, диви який у нього телефон, ги-ги-ги!!!".
  • 0

#138 NaZaR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 22:25

це дивлячись який телефон: якщо в нього корпус з золота а функцій класних немає то звичайно навіщо він (nokia 8800 gold edition, nokia verto). можна купити за 1000 гривень і класний чим за 5000 і ..... .
  • 0

#139 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 23:09

Перегляд дописуNaZaR (15.06.2007 23:25) писав:

це дивлячись який телефон: якщо в нього корпус з золота а функцій класних немає то звичайно навіщо він (nokia 8800 gold edition, nokia verto).
Нічого собі! У 8800 і у Vertu функцій немає! :yes:
8800 - повністю голосове керування...
Vertu - а тут взагалі кайф... тицяєш одну кнопочку - і тобі вже замовлений білетик на літак, тицяєш іншу - уже готують номер в готелі... Життя прям як вершки в шоколаді :D
  • 0

#140 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 01:55

Ні, купувати дорогі телефони не вигідно. Краще красти. Це для хлопців. А для дівчат попросити у коханця аби подарував до першого ліпшого свята. А якщо відмовиться, сказати: "Ти мене не любиш". Він, звісно, в думках погодиться з цією тезою. Але якщо його влаштовують стосунки, то піде і вкраде.

Повідомлення відредагував Дмітріо: 16.06.2007 – 01:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних