Перейти до вмісту

Гопи та садисти. Підстав іншу щоку.

Повідомлень в темі: 85

#61 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.04.2007 – 22:01

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 03:29) писав:

великі знання - велика відповдіальність. Бери то, що здатен понести, бо навіщо ж брати зайве і блукати втому без користі? Забивати голову лишнім і не відомо чи ще й якісним. Пам'ять не безмежний ресурс.
А як ти дізнаєшся чи цезайве і чи воно якісне, якщо не спробуєш?

Можна це припускати, але це в тому стані не являється потрібним до виконання. Це потік енергії іншої якості.
Нічого не зрозумів.

Свідома дія або бездія це не результат терпіння, а результат страху і (або зумисного) вибору не діяти за покликом совісті.
А терпіння тут виступить якраз тоді, коли діяти коли тобі боляче чи страшно, але за покликом волі. От де справжнє випробовування сили волі та духу та контролю над відчуттями!
А якщо у мене поклик - діяти? По яких критеріях ти визнаєш, що я не правий? Тим більше, якщо мова пішла про істинний поклик, то правота обговорюватися не може, навіть, якщо щось не впишесться у чиюсь догму.

Тут недосконалість правосуддя земного - воно ніколи не знає справжніх мотивів так званого "злочину", а покладається на зовнішні фактори, тому злодій завжди несправедливо покараний (або заслабо або надмірно).
А справжні мотиви нікого і не цікавлять у системі регулювання відносин у суспільстві. Справедливості не буди доти, доки правосуддя буде карати (а краще сказати мстити), а не перевиховувати. Помста не може бути справедливою. помста - це глупість, тобто, - зло.
  • 0

#62 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.04.2007 – 11:47

Перегляд дописуAleph (12.04.2007 23:01) писав:

А як ти дізнаєшся чи цезайве і чи воно якісне, якщо не спробуєш?
Спробую після максимальної ідентифікації джерела тої інформації. Під ким (чим) воно "працює".

Цитата

Нічого не зрозумів.
Якщо людина (сутність) відпрацювала свої низькі енергії й перейшла на вищі, то вона вже не прибігає назад до тих низьких, у ситуаціях, які того ніби-то вимагають.

Цитата

А якщо у мене поклик - діяти? По яких критеріях ти визнаєш, що я не правий?
Я - ні по яких, поки не буде видно наслідки твоїх дій.
А ти можеш знати, що правий (чи не правий) проаналізувавши джерело і причини тих чи інших покликів ще до виконання дії.

Цитата

Тим більше, якщо мова пішла про істинний поклик, то правота обговорюватися не може, навіть, якщо щось не впишесться у чиюсь догму.
А чим визначається істинний поклик?

Цитата

Справедливості не буди доти, доки правосуддя буде карати (а краще сказати мстити), а не перевиховувати.
згоден
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.04.2007 – 22:45

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 12:47) писав:

згоден

Декому гикнулося на тому світі усіма його проповідями про всепрощення, з такими послідовниками :)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.04.2007 – 22:46

• 0

#64 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.09.2007 – 12:48

Я людина спокійна й щедра :rolleyes: Якщо вас вдарив ГоП - підставите іншу щоку ???????? - Ну і даремно!
Якщо хтось вас вдарив - дайте йому в тричі більше - ви ж також, мабуть, щедрі ?

Аналогічно! Вас згвалтували ..... підставите ще й рот ??????? На мою думку, проповіді Ісуса - лише вигадки церковних служителей для тримання віруючих людей під контролем... Мало зараз СЕКТ і тд. ?

Треба вірити лише в свої сили і в своїх близьких !
  • 0

#65 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 09:33

Ей зголосіться хто пробував підставляти гопам , садистам , гвалтівникам, другу щічку. :rolleyes:
  • 0

#66 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.09.2007 – 15:10

хм... ну другу щоку підставляти варта лише хіба для того, щоб щелепа на місце стала :rolleyes:
  • 0

#67 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 17.09.2007 – 01:47

А про ангела-охоронця ніколи не чули?Я міг би розповісти все докладно,але чому-сь не хочеться.Можливо це після того,що я тут прочитав.
  • 0

#68 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 18.09.2007 – 23:11

Не слід впадати в крайнощі та однобоко трактувати "Підстав іншу щоку". Згадайте, що сам Христос зробив з торговцями, які заполонили храм. Правильно, поперевертав столи і вигнав всіх торговців з дому Батька Свого. Підстав іншу щоку - це готовність та вміння сприймати удари долі при цьому не допускаючи занепадання духом, втрату Віри. Раз дісталось і ти знаєш, що все в цьому світі справедливо, а раз справедливо, то ти готовий витримати і інший удар як треба, в тебе є Віра в Бога і ти твердо впевнеий, що він тебе не покине, тому ніякі удари не є страшними. Ну, а гопам слід давати відпір, без негативу, з любов`ю в серці і з лютою мордою зовні <_< .
  • 0

#69 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.09.2007 – 09:48

Перегляд дописуRomun (18.09.2007 23:11) писав:

Не слід впадати в крайнощі та однобоко трактувати "Підстав іншу щоку". Згадайте, що сам Христос зробив з торговцями, які заполонили храм. Правильно, поперевертав столи і вигнав всіх торговців з дому Батька Свого. Підстав іншу щоку - це готовність та вміння сприймати удари долі при цьому не допускаючи занепадання духом, втрату Віри. Раз дісталось і ти знаєш, що все в цьому світі справедливо, а раз справедливо, то ти готовий витримати і інший удар як треба, в тебе є Віра в Бога і ти твердо впевнеий, що він тебе не покине, тому ніякі удари не є страшними. Ну, а гопам слід давати відпір, без негативу, з любов`ю в серці і з лютою мордою зовні :angry2: .
Ги. Тепер і цей вчинок стараються облагородити. От уявіть, прийшла гучна компанія до храму, підійшла до бабців, що продають свічки, вервиці та іншу ритуальну утварь у церкві та поперекидала їх столи і вигнала із храму. Потім прийшла міліція і посадила якогось "лоха", який залишився на місці, розглядаючи місце недавнього побоїща. Стаття - дрібне хуліганство, 15 діб. У жидів у храмах в цей час продавалися також речі, необхідні для їхніх ритуалів. Не розумію логіки цього вчинку. Чи зараз церква не займається торгівлею? <_<
  • 0

#70 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 19.09.2007 – 17:32

Перегляд дописуГетьман (19.09.2007 10:48) писав:

Ги. Тепер і цей вчинок стараються облагородити. От уявіть, прийшла гучна компанія до храму, підійшла до бабців, що продають свічки, вервиці та іншу ритуальну утварь у церкві та поперекидала їх столи і вигнала із храму. Потім прийшла міліція і посадила якогось "лоха", який залишився на місці, розглядаючи місце недавнього побоїща. Стаття - дрібне хуліганство, 15 діб. У жидів у храмах в цей час продавалися також речі, необхідні для їхніх ритуалів. Не розумію логіки цього вчинку. Чи зараз церква не займається торгівлею? <_<
Не плутайте грішне з праведним. Зараз бабці якщо торгують то практично весь зиск йде на потреби церкви. В ті часи торговці неймовірно збагачувались самі, люди які прийшли з далеку віддавали будь-які гроші за жертовних тварин, до того ж там знаходились міняйли, ну обмін валют свого роду, які не мали прямого відношення до церкви і навряд чи з нею ділились наваром.
Тепер уявіть, приходите до храму, а там вивіска "Обмін валют", бритоголові здоровані в золотих ланцюгах з пачками грошей в руках... Ви б нічого не зробили їм маючи силу?
  • 0

#71 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 13:21

Перегляд дописуSER_ROCKO (21.09.2007 08:10) писав:

А яка різниця чи зиск з продаж йде торговцям чи на машини і доми "святим отцям". Крім того, якщо я не помиляюсь, ці продажі не оподатковуються, бабки не дають ніяких чеків. Церква вважає що "Бог порахує свої гроші сам". Треба щоб церква платила податки і взагалі не мала ніяких пільг.

Священнослужителям теж треба за рахунок чогось жити і нема нічого поганого в тому, що вони живуть за рахунок прихожан.
Інша справа, коли "святі отці" стають ласими до матеральних благ, це вже негативна сторона теперішньої структури церкви. І ця негативна сторона йде від самих людей, які вірять в те що вони можуть купити собі прощення, місце в раю і т.д., коротше є попит є й пропозиція...
P.S. трохи відійшли від теми
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2008 – 11:19

Флуд видалено
  • 0

#73 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 01:34

Перегляд дописуytj (23.02.2007 17:57) писав:

Що ви думаєте про слова Ісуса Христа:

"Ви чули що сказано - око за око, і зуб за зуба.
А Я вам кажу - не противтеся злому.
Якщо хто вдарить тебе у праву щоку твою - підстав йому другу.
Хто хоче забрати сорочку твою, віддай і плаща йому
Хто хоче взяти від тебе, то дай, і хто хоче позичити в тебе, не відвертайся від нього"
Перш за все це ще одне свідчення того, що слова "Я прийшов не заперечити Отця а доповнити його"(по памяті) призначались лохам

Перегляд дописуLMax (23.02.2007 18:34) писав:

А ще, якщо вже почали здирати, то проаналізуй чим ти то заслужив, де "проколовся"
а звідки вони знають що ви прокололись? Виходить їм бог підсилає провинившихся? То чому б за цією логікою вам не стати посланцем господнім, берете кастет в руки, виходите на вулицю - і перший кого бачите, ваш, це доля, так хоче господь, бо все за його волею

Перегляд дописуLMax (23.02.2007 18:34) писав:

і спокусив людину на лихе.
то що, треба бомжом туберкульозним ставати, щоб не спокушати бідолашних?
  • 0

#74 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 08:54

Зло породжує зло, причому і у злодія і у нас самих. Заради того щоб запобігти виникненню нового зла, потрібно пожертвувати своїм майном чи, навіть, гідністю.
  • 0

#75 ytj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:lviv

Відправлено 31.07.2008 – 18:50

Привіт Усім!

Один поважний пан сказав "Ніхто не є абсолютно поганим".

Я думаю же то він правду сказав - немає абсолютно поганої людини значить що і в середині гопів, садистів, маніаків, фашистів (продовжте список самі) є добра частина. Бачачи це добре в людини ми можемо любити своїх ворогів. І навпаки - ненависть до ворога викликає осудження та страх щодо того поганого всередині людини, та власний егоїзм.
Вибір є між тим щоб людиною керувала ненависть та егоїзм, та тим щоб людиною керувала любов та саможертовність. Самозахист можливий тоді, коли підставлена права щока і серце наповнене любові та жертовности.
  • 0

#76 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 19:41

Щоку можна підставити раз, на другий -треба захищатись. Може до людини самої дойде, вибачиться, треба дати шанс.
  • 0

#77 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 21:12

Перегляд дописуЗрячий (31.07.2008 09:54) писав:

Зло породжує зло, причому і у злодія і у нас самих. Заради того щоб запобігти виникненню нового зла, потрібно пожертвувати своїм майном чи, навіть, гідністю.
Яке ще зло, пане, ви в якихось абстрактних категоріях мислите. На вулиці бють морду або через гроші або через зневагу до слабкості і в першому і в другому випадку оте ваше підставляння нікому ні на що не впливає.. чули може таке слово - лох, то це зазвичай люди які самі віддають гроші, якщо ви думаєте ті хто їх забирає від того добріший стає, то ви взагалі в якомусь уявному світі живете, крім підсрачників, насмішок і щотчика в реальному світі ви нічо не почуєте

ЗІ я вимагаю від вас 100 доларів, покищо, після того як побачу що у вас є, буду вимагати більше, або ще такий варіант - чи не бажаєте стати моїм рабом, ви хіба не чули, на протязі тисячоліть, люди які тримали рабів ставали чим раз добрішими, і хотіли все більше рабів.

Це була пряма вимога, пишіть ПП, не противтесь, не робіть зла ще більше, бо я так хочу, а ваш господь сказав робити те що я хочу. Амінь.

Повідомлення відредагував домовик: 31.07.2008 – 21:36

• 0

#78 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 09:40

Перегляд дописудомовик (31.07.2008 22:12) писав:

Яке ще зло, пане, ви в якихось абстрактних категоріях мислите. На вулиці бють морду або через гроші або через зневагу до слабкості і в першому і в другому випадку оте ваше підставляння нікому ні на що не впливає.. чули може таке слово - лох, то це зазвичай люди які самі віддають гроші, якщо ви думаєте ті хто їх забирає від того добріший стає, то ви взагалі в якомусь уявному світі живете, крім підсрачників, насмішок і щотчика в реальному світі ви нічо не почуєте

ЗІ я вимагаю від вас 100 доларів, покищо, після того як побачу що у вас є, буду вимагати більше, або ще такий варіант - чи не бажаєте стати моїм рабом, ви хіба не чули, на протязі тисячоліть, люди які тримали рабів ставали чим раз добрішими, і хотіли все більше рабів.

Це була пряма вимога, пишіть ПП, не противтесь, не робіть зла ще більше, бо я так хочу, а ваш господь сказав робити те що я хочу. Амінь.
Висловлюю жаль, що є люди, які вважають, що в реальному світі можна почути лише "підсрачники", "насмішки" і "щотчик".
Забагато агресії в тобі.... ну, не хочу починати ліричні відступи, але різниця між "лохом", який одразу віддає гроші і "не лохом", який получає конкретних ***дулів і потім мріє якби то на комусь відігратись і накачує себе агресією є суттєва, я б навіть сказав фундаментальна, і не на користь останнього. Для гопа ти всеодно лох, з побоями чи без, але в любому випадку без грошей і гідності.
П.С. Дивитись треба головою а не очима.
  • 0

#79 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 11:18

Висловлюючись простіше, грошей не дасте, шо ж ви мені голову морочите !?

Перегляд дописуЗрячий (1.08.2008 10:40) писав:

Висловлюю жаль, що є люди, які вважають, що в реальному світі можна почути лише "підсрачники", "насмішки" і "щотчик".
Та висловлюйте скільки влізе, воно від того не зміниться. Це вам так добре йдуть ті висловлювання, бо більшість уродів зараз на зонах віддихає, завдяки тверезо мислячим людям, але ви частіше виходьте після 8 вечора в громадські місця чи спробуйте на базарі поторгувати і зможете перевірити свою теорію на практиці

..ну, не хочу починати ліричні відступи, але різниця між "лохом", який одразу віддає гроші і "не лохом", який получає конкретних ***дулів і потім мріє якби то на комусь відігратись і накачує себе агресією є суттєва, я б навіть сказав фундаментальна, і не на користь останнього.
І що він буди бігати по вулиці з ножем і кричати "крові"? Різниця вся в тому, що на другий раз можливо у нього не забернуть грошей. І взвгалі неправильно питання поставлено, яке ще відігравання, адекватна агресія проявляється якраз тоді коли гроші забирають, а неадекватна, це якраз та проя ку ви говорите- не бійтесь вона вилізе, на інших чи на самого себе, це офіційна думка науки психології, доведена річ

Для гопа ти всеодно лох, з побоями чи без, але в любому випадку без грошей і гідності.
П.С. Дивитись треба головою а не очима.
Пане, ви якийсь ніфіга незрячий. Які ще побої? побити можна гопа, в голову не приходило? Буде для нього різниця? Та мабуть трохи буде, а головне що для мене буде . Ви так ніби з якоїсь іншої планети, в школі ж вчилися? Не будите давати відсіч, будете підсрачники до випускного балу получати і ще й на балу навішають.
А оте все підставляння - то просто таке виправдання перед самим собою, фігня це все, насправді така людина все одно не дасть здачі, бо боїться, а так хоч не буде виглядати бидлом перед самим собою. Отак людині все життя сруть в душу, чим собсно християнство і займалось на протязі 2 тис років,а бідна людина і не пручається, бо обіцяли рай за муки. Анехдот просто, такогшо масштабу лохотрон.

Повідомлення відредагував домовик: 01.08.2008 – 11:47

• 0

#80 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 12.10.2010 – 06:19

Перегляд дописуytj (23.02.2007 16:57) писав:

А Я вам кажу - не противтеся злому.
Якщо хто вдарить тебе у праву щоку твою - підстав йому другу.
Хто хоче забрати сорочку твою, віддай і плаща йому
Хто хоче взяти від тебе, то дай, і хто хоче позичити в тебе, не відвертайся від нього"
Це релігія слабкості та самоприниження! Не противитися злому – значить, бути співучасником злочину! Бо якщо злочинцю не дати відсіч, то він це сприйме як потурання і заохочення. «Підстав другу щоку» - це заохочення!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних