Перейти до вмісту

Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР

Повідомлень в темі: 64

Опитування: Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР (58 користувачів проголосувало)

Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР

1. супер (19 голосів [32.20%])

Процент голосів: 32.20%

2. нормально (12 голосів [20.34%])

Процент голосів: 20.34%

3. байдуже (5 голосів [8.47%])

Процент голосів: 8.47%

4. фігня (5 голосів [8.47%])

Процент голосів: 8.47%

5. а хто це? (18 голосів [30.51%])

Процент голосів: 30.51%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.11.2008 – 22:17

Розсилка продовжує підносити сюрпризи! Цього разу я взагалі щелепу з підлоги підбирав. Знацця, прийшло мені три листи з інтервалом у дванадцять хвилин. Всі три з одної скриньки і з однаковим змістом, але з різними заголовками. Власне, зміст:

Цитата

Чудова новина!!! Гурт ОЯК та Марина Литвинова одержали перемогу у конкурсній телепередачі "Фольк-мюзік". за найкраще виконання української народної пісні "Дві тополі" у сучасній обробці! Дякуємо всім, хто протягом тижня вболівав за ОЯК, відсилаючи смс та телефонуючи. Без Вас наша перемога з перевагою у 790 голосів!!! була б неможливою. Ми Вас любимо!!! Незабаром хіт "Дві тополі" буде лунати у радіоефірі.
Так от, один із трьох листів підписаний іменем "Сергій Петренко". І мені страшенно цікаво, хто то був?! Це новий працівник прес-служби, чи новий адміністратор? Чи новий музикант гурту? Хто в курсі, просвітіть мене!

Але то всьо фігня, головне - успіх! Дякую всім, хто голосував, і вітаю всіх, хто вважає, що цей успіх НАШ!
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.11.2008 – 23:18

Питання: а оркестр Янки Козир не планує часом приїхати з концертом до Вінниці?
  • 0

#63 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.11.2008 – 03:39

Перегляд дописуАтеїст (10.11.2008 22:17) писав:

Розсилка продовжує підносити сюрпризи! Цього разу я взагалі щелепу з підлоги підбирав. Знацця, прийшло мені три листи з інтервалом у дванадцять хвилин. Всі три з одної скриньки і з однаковим змістом, але з різними заголовками. Власне, зміст:

Так от, один із трьох листів підписаний іменем "Сергій Петренко". І мені страшенно цікаво, хто то був?! Це новий працівник прес-служби, чи новий адміністратор? Чи новий музикант гурту? Хто в курсі, просвітіть мене!
Ти що забув, це ж ти!
:) :) :) :happy1: :cry:
Менше в неті під псевдами висітит треба. :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.11.2008 – 03:41

• 0

#64 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 11.11.2008 – 09:07

В тім то й справа, що не я, бо в мене нема доступу до скриньки, з якої здійснювалася розсилка!!! І, відповідно, розсилку я не здійснював!!!

Попереднє розслідування показало, що іншим людям теж приходили листи з їхнім іменем у кінці. Крук каже, що то так оригінально вказувався адресат. Вперше бачу, щоб звертання стояло в кінці листа, на місці підпису. Нічогеньке задоволення - отримувати такий лист... прямо потойбічний вигляд він має!
  • 0

#65 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2009 – 18:52

sumne_padlo сказав:

Проект лідера рок-гурту «Самі Свої» Олега Сухарєва «На квартирник до Лесі Українки!» продовжує свою ходу. Шанувальники Слова та Музики вже мали можливість насолоджуватись творчістю кращих українських рок-гуртів.

22 травня запрошуємо відвідати акустичний концерт одного з найяскравіших колективів в сучасній рок-музиці «Оркестру Янки Козир». Потужність та краса вокалу Янки Козир підкорила серця багатьох слухачів. Гурт має свій оригінальний стиль, що вже з перших нот вирізняє команду з-поміж інших.

Ексклюзивно «На квартирнику у Лесі Українки!» буде вперше представлена акустична програма «Contra Spem Spero!». Ви зможете почути твори на вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, народні українські та циганські пісні, а також авторські твори, що увійдуть до третього альбому «Оркестру Янки Козир», над яким музиканти зараз і працюють.

19:00. Музей Лесі Українки (вул. Саксаганського, 97). Вхід - 25 грн.

сторінка проекту: dolesi.in.ua
жж-спільнота: kvart_u_lesi

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних