Перейти до вмісту

Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР

Повідомлень в темі: 64

Опитування: Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР (58 користувачів проголосувало)

Що Ви думаєте про ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР

1. супер (19 голосів [32.20%])

Процент голосів: 32.20%

2. нормально (12 голосів [20.34%])

Процент голосів: 20.34%

3. байдуже (5 голосів [8.47%])

Процент голосів: 8.47%

4. фігня (5 голосів [8.47%])

Процент голосів: 8.47%

5. а хто це? (18 голосів [30.51%])

Процент голосів: 30.51%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2007 – 18:41

zav
це безкоштовно чи як?
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.05.2007 – 19:30

Перегляд дописуNeorlandina (6.05.2007 19:41) писав:

це безкоштовно чи як?
Здається ні... здається за 10 грн. найменше.
p.s. Хоча можна у фонати гурту записатися - про це їх сповістити: тоді дешевше вийде... здається, безкоштовно.
  • 0

#43 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 07.05.2007 – 01:09

Перегляд дописуЮна_Лель (1.05.2007 21:03) писав:

Молодці!Дуже файна група!Чула на Тарасі Бульбі.А ти власне ким будеш?
мавка - менеджер із закордонних зв'язків, а фактично - PR-менеджер.

Перегляд дописуNeorlandina (6.05.2007 19:41) писав:

zav
це безкоштовно чи як?
згідно з попередніми планами, вхід буде 20 гривень, а для зареєстрованих фанів, котрі підтвердили бажання прийти - 10. Реєстрація на сайті фан-клубу, але я не знаю, чи ще триває запис.

Знов-таки згідно з попередніми планами на презентації виступатимуть не лише ОЯК, а й запрошені в гості інші гурти. Детальної інфи поки що не було. Ризикну припустити, що серед запрошених можна чекати "Самих своїх" як давніх знайомих, але якщо помилюся - не лайте надто.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.05.2007 – 10:49

Перегляд дописуАтеїст (7.05.2007 02:09) писав:

мавка - менеджер із закордонних зв'язків, а фактично - PR-менеджер.
згідно з попередніми планами, вхід буде 20 гривень, а для зареєстрованих фанів, котрі підтвердили бажання прийти - 10. Реєстрація на сайті фан-клубу, але я не знаю, чи ще триває запис.
Усе правда. Запис досі триває - не баріться: реєструйтесь у фанклюбі й надсилайте запит на запис вас як почесних гостей!
p.s. На завтра обіцяють багато відомостей з приводу презентації. Чекаємо!
  • 0

#45 мавка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.05.2007 – 21:00

17 травня 2007 р.
Культурно-Мистецький Центр НаУКМА
вул. Іллінська, 9 (м. Контрактова площа)
початок о 19:00
Вхід 20 грн.

На Вас чекає нова концертна програма «Оркестру Янки Козир», що включає абсолютно всі пісні з нового альбому «Мати» та нові костюми, а також виступи мультиінструменталіста Сергія Радзецького (СЮР), музичного проекту “Kallisto”, акапельного співу від «Дівчатника» та проекту “FREDDY MARX”.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 12:16

Перегляд дописумавка (7.05.2007 22:00) писав:

17 травня 2007 р.
Культурно-Мистецький Центр НаУКМА
вул. Іллінська, 9 (м. Контрактова площа)
початок о 19:00
Вхід 20 грн.
Це сьогодні! Ще не пізно завітати!!!
Також цікаво:

ОЯК на гала-концерті"Шевченко – Фесту" сказав:

19 травня 2007 р. «Оркестр Янки Козир» виступить у Львові в рамках гала-концерту фестивалю «Шевченко – Фест», що відбудеться у театрі ім. Марії Заньковецької.
Крім ОЯК, виступатимуть лірник Сашко, гурти Кому Вниз, Сад та переможці фестивалю.
Початок о 18:00
Вхід за запрошеннями, які можна отримати в Студентському братстві Львівської Політехніки, що на вулиці Глибокій 12 (роздача з 8 по 17 травня в урочні години)
Детальна інформація про фестиваль на сайті: http://www.shevchenko-fest.org.ua
p.s.

А ти вже маєш рінгтон ОЯК? сказав:

З 15 травня до 15 червня 2007 р. ви маєте змогу безкоштовно закачати на свій мобільний телефон рінгтони пісень "Оркестру Янки Козир", а також проголосувати за вподобані вами мелодії, тим самим підтримавши гурт. Таку можливість вам надає проект «MUZ-djuice»
Тож заходьте на WAP-портал wap.djuice.com.ua в розділ «Розваги» та обирай «MUZ-djuice»!

• 0

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 09:41

Прес-служба ОЯК сказав:

ОЯК на радіво!
Цього тижня учасники ОЯК завітають одразу на 2 програми:

22 травня з 14:05 до 15:00
ОЯК завітає до
програми «Час культури» на радіо Ера

24 травня о 22:00
слухайте ОЯК у програмі
Український рок-н-рол на радіо Промінь

Обидві програми будуть у прямому ефірі, тож ви маєте можливість подзвонити до студії і задати питання.
p.s. Запишіть хтось передачі, бо в мене на роботі Промінь, а Ера - вдома.
p.p.s. А Ера, собака, в інтернеті не мовить... каже, що мовить, але не працює.
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 16:36

Як хто має питання до гурту, то є змога не лише їх поставити, а й отримати видповідь - прошу: http://e-motion.com....conferences/138
  • 0

#49 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 18:31

Цитата

Що Ви думаєте про український музичний перформенс - "Оркестр Янки Козир"
Думаю, треба голосувати! :ggggg:

Цитата

Щодня з 11 :00 до 12 :00 на хвилі радіо "Промінь" лунає хіт-парад "Доміно", ведучий - Олександр Єфімов (лідер панк-рок-колективу "Жаба в дирижаблі"). Протягом тижня у будні ви маєте змогу почути там пісню ОЯК "Ой стрічечка до стрічечки", яка змагається з іншими українськими виконавцями за лідерство! Голосуйте за нас! Після передачі протягом години можна голосувати за телефоном: ( 044) 537-19-34. Кабельна мережа радіо "Промінь" покриває всю Україну. Щоденна слухацька аудиторія становить понад 1 млн. слухачів. ПЕРЕДАВАЧІ: Київ - FM - 105 MГц; УКХ - 71.3 MГц; СХ - 549кГц. Область - FM - 105 MГц; УКХ - 71.3 MГц; 73.1 MГц; 67.34 MГц; СХ - 549кГц. По Україні програма УР-2 "Промінь" має більше 100 передавачів у діапазонах: FM, УКХ, СХ, загальною потужністю близько 2500 кВт. http://oyak.domivka.net/index.php?subactio...rom=&ucat=1

• 0

#50 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 03:24

Цитата

Що Ви думаєте про український музичний перформенс - "Оркестр Янки Козир"
1. Думаю, що "Бінго" - дорогий сарай, але піти туди за 20 гривень на ОЯК однозначно варто! І я постараюся це зробити.
Як люб'язно повідомила мене прес-служба гурту,

Цитата

10.03.2008р. понеділок Київ, клуб «Бінго»
Оркестр Янки Козир, АтмАсфера, Еренеріа, Чарзілля, Ефір, Freddy Marx
Woma'n'roll fest
Час: 18:00. Вхід - 30 грн. Всі бажаючі, хто хоче отримати флаєри зі скидкою (з флаєром вхід коштуватиме 20 грн.), - пишіть завчасно сюди: oleksiy.tkachuk@gmail.com
АКРЕДИТАЦІЯ ТА ДОВІДКА: Продюсерський центр «Габрі» +38 044 3602760; +38 067 4065617 promotion@gabri.kiev.ua
P.S. Вперше на фестивальному форумі виступають два колективи ПЦ "ЛІСА-СТАР" - FREDDY MARX та ОРКЕstР ЯНКИ КОЗИР. Очікуйте годинну програму ОЯК та нової пісні "На Схід". http://oyak.domivka.net/news/data/upimages...www.oyak.com.ua
P.P.S. (чи П.С.С. :ggggg: бо це я від себе додаю) якщо хто не в курсі, то продюсерський центр "ЛІСА-СТАР" - це той самий продюсерський центр Олександра Литовки, якому всі дружно мають дякувати за існування ОЯК, бо без Литовки гурт не те що завернувся б, а і взагалі навряд чи виник.
2. Думаю, що на "Чайку" ОЯК усе рівно не потрапить, бо "Чайка" наскрізь попсова, її організатори думають лише про кон'юктуру й жахаються андеграунду, як дідько ладану. Але... раз самим музикантам хочеться, то варто підтримати:

Цитата

Від Вас залежить чи буде ОЯК на Фестивалі "Чайка". Голосування відбувається на форумі фестивалю. Голос за ОЯК - це залишений вами коментар у даному форумі.
http://chaykafest.com/forum/viewtopic.php?...asc&start=0

• 0

#51 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 15.03.2008 – 13:23

А мені подобається!
Цього року гурт знову буде мати виступ в Підкамені!
  • 0

#52 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 01:46

На мильницю прийшло вже порівняно давно, а я ніяк не начухався перепостити... Та краще пізно, ніж ніколи:

"Оркестр Янки Козир" виступить у Львові 28-го квітня в рамках святкування Великодня у день фестивалю "Обливаний понеділок". Місце проведення дійства: Площа Ринок, внутрішнє подвір'я Ратуші. Окрім ОЯК чекайте на виступ гурту «Карпатіана» з Великої Британії!
  • 0

#53 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 26.06.2008 – 20:26

Нещодавно відкрила їх для себе, дуже крутий гурт як музика, тексти, вокал - все на висоті!
  • 0

#54 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 26.06.2008 – 22:44

найулюленіший гурт такого стилю. найулюбленіший український гурт!!! їздила з запоріжжя на чайку тільки заради них. в суботу їду в черкаси ради них ^_^

Цитата

ОЯК на радіво!
Цього тижня учасники ОЯК завітають одразу на 2 програми:

22 травня з 14:05 до 15:00
ОЯК завітає до
програми «Час культури» на радіо Ера

24 травня о 22:00
слухайте ОЯК у програмі
Український рок-н-рол на радіо Промінь

Обидві програми будуть у прямому ефірі, тож ви маєте можливість подзвонити до студії і задати питання.
саме тоді на радіо ЕРА вперше почула пісню МАТИ. як я ридала!!! в мене ще тоді мама вмирала...
досі не можу слухати цю пісню спокійно(( все ніби з моєї матінки і мене зписано(((
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 09:50

ОЯК на фестивалі "Левада-Дністер"

Цитата

1-3 серпня на Львівщині стартує новий, проте багатообіцяючий, насичений подіями та емоціями фестиваль Левада-Дністер.
Фестиваль розташується у чарівному куточку України – на берегах Дністра поблизу села Торчиновичі (межа Самбірського та Старосамбірського районів).
Упродовж трьох днів відвідувачів фестивалю тішитимуть своїми виступами Скрябін, Русичі, Оркестр Янки Козир, Юркеш, Бурдон, Дивні, ДримбаДаДзига та українці з Польщі – гурт Беркут.
Ексклюзивною розвагою фестивалю стане гучне та смачнюче «Свято Деруна».

• 0

#56 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 18:11

А от повідомлення про годинну передачу на Радіо РОКС прийшло зовсім "вчасно". Ех, пам'ятаю, колись я стільки писав про ОЯК на радіо!.. Хронічна болячка, не лікується. Хоч цього разу міг би я, дурень, і сам цю хвилю ще зранку увімкнути, ніхто не заважав.
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 13:43

ОЯК їде на “Галицькі фестини”

Формат проекту
арт-парк (інтерактивний музей просто неба)
Дата проведення
13 вересня 2008 року
Місце проведення
с. Звенигород, Пустомитівського р-ну, Львівської обл. Галичина.

АРТ-ПАРК – це територія відродження нашої повноцінності. Минуле Галичини має право на глибинне та цілісне відродження.

Субота , 13 вересня – день Валькірій (Символ -ВОГОНЬ).

Неділя, 14 вересня
До обіду - ЛИЦАРІ (Символ – Земля, Залізо)
По обіді - ГЕРОЇ (Символ - ПОВІТРЯ, ВОДА)

Постійнодіючі майданчики
Майданчик №1 Представлення фольку Львівської області, співочі, танцювальні, інструментальні майстер класи.
Майданчик № 2 Представлення фольку Івано-Франківської області, співочі, танцювальні, інструментальні майстер класи.
Майданчик № 3 Представлення фольку Тернопільської області, співочі, танцювальні, інструментальні майстер класи.
Майданчик № 4 Симпозіум священної карпатської ящірки (on line виготовлення ящірки з каменю, дерева, сіна)
Майданчик № 5 Велика гала сцена
Майданчик № 6 Мистецька ярмарка, майстер класи гончарства, ткацтва, розпису.
Майданчик № 7 Розважально-мистецька зона (плетіння косичок, фенічок, різноманітних прикрас, мистецько- творчі угрупування)
Майданчик № 8 Виставкова духовна республіка
Майданчик № 9 Великий історичний квест (лабіринт, тир, стрільба з арбалетів, піша траса….)
Окрім цього постійно діюча ярмарка, майстер класи, творчі осередки та майстерні, літературні читання та обрядові дійства

Учасники арт-парку «Галицькі фестини»
- Кожному своє
- Львівські менестрелі
- Яка існує
- Балет «Тайм-аут»
- Оркестр Янки Козир
- Паладін
- Оратанія
- Інкунабула
- Мандри
- Green Silence
- Rosa Marena
- Андріана
- Назар Савко
- Бурдон
- Богдан Лялька
- МС Франик
- Театр ім. Л. Курбаса

©www.oyak.com.ua
  • 0

#58 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 11:08

Я так розумію, у Звенигороді ОЯК виступить 13-го, бо 14-го планується виступ у Києві!
Зображення
  • 0

#59 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 22:32

Ще один цікавий лист розсилкою прийшов:

Цитата

31 жовтня 2008 р. о 20 00 вмикайте канал УТ-1 і дивіться передачу "ФОЛЬК MUSIC" за участю ОЯК! Протягом тижня з моменту трансляції передачі, Ви маєте можливість вболівати за ОЯК, відправляючи смс на номер 702 з порядковим номером нашої пісні у передачі або телефонуючи на цей номер з мобільного! Отже, дивіться, насолоджуйтеся та не забудьте віддати свій голос за ОЯК!!!
http://oyak.com.ua
Терпіти не можу голосування з есемесками на короткі номери, я би краще просто віддав гривень десять-двадцять-тридцять на благо гурту... принаймі знав би, кому гроші підуть, бо для хороших музикантів не шкода, а хтозна-кому - так, в падло. Але якщо цей голосування щось вирішує... Словом, нікого не агітую, але сам підтримати обіцяю. А ви - як захочете.

Тут ще й інше увагу привертає. Посиланнячко в кінці листа бачите? Мене здивувало, що то за адреса, адже досі була інша. Невже це якось пов'язано з тим, що Домівка вже майже місяць у стані клінічної смерті? Перейшов на всяк випадок за тим лінком - будь ласка, вивело на http://oyak.domivka.net/, як і має бути. Там ця новина теж є, ще й прикрашена таким-о знімком:
Зображення
Не знаю, хто робив розсилку, але підозрюю, якщо так і далі піде, то скоро на головній сторінці сайту замість таких кадрів висітимуть фотографії симпатичних котів і кішечок. (Натяк на вподобання і замріяний настрій деяких осіб з числа прес-служби)
  • 0

#60 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.11.2008 – 00:14

так бачила в пятницю цю передачу (взагалі тепер часто її дивлюсь, бо там іноді цікаві гурти виступають, ось і мої улюбленці будуть 7го листопада) кому цікаво там ще серед тижня повтор повинен бути , здається в середу... але тре точно в програму глянути...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних