Перейти до вмісту

Окультизм і релігія

Повідомлень в темі: 62

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.04.2007 – 14:18

їх створили не християни а масони, зі своїми антихристовими принципами.

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.04.2007 14:32) писав:

Тож виходить, що і християнські цінності ми ось-ось втратимо і, очевидно, знайдемо собі якісь нові.
А які то є християнські цінності і які то ще можна знайти нові їм на заміну? То я Вас особисто питаю. Дякую.

Повідомлення відредагував LMax: 12.04.2007 – 14:11

• 0

#22 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.04.2007 – 15:45

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 14:18) писав:

А які то є християнські цінності і які то ще можна знайти нові їм на заміну? То я Вас особисто питаю. Дякую.
Оце вже мені відповісти важко. Якщо б печерну людину спитали, що буде після тотемів... хіба б вона змогла щось відповісти.
А найголовніша християнська цінність (щоправда, до екологічної кризи не саме вона призвела :) ) - це чинити добро, щоб тобі потім віддячили. Себто робити добро нещиро. Себто чинити зле.
На жаль, мої погляди на християнство (і не тільки) дуже обмежені.
Християнство=лицемірство. В усякому разі коли мова іде про вчення і церкви. Це ще не означає, що окрема людина не може бути щирою (хоча нещирими ми буваємо частіше)

Повідомлення відредагував bulbashka_aero: 12.04.2007 – 15:46

• 0

#23 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 15:50

Окультизм і релігія, при чому всяка, нерозривно пов`язані. Фактично релігія показує людині що окрім неї в світі є ще якісь інші сутності. А окультизм забезпечує зв`язок з цими сутностями. В християнстві теж присутній окультизм, просто ми воліємо його називати не так. Бо чим відрізняється те, коли священник просить Бога ( християнського) допомогти людям, оздоровити їх, дати в житті удачі, від того, як шаман просить про те саме якусь Іштар?
  • 0

#24 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 21:34

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 15:18) писав:

А ти думаєш, що християни не можуть бути вільними мулярами? Більшість масонів сповідують християнство. А віра у Творця є необхідною умовою для прийняття до будь-якої регулярної ложі.

Перегляд дописуЧеширська Кицька (12.04.2007 16:50) писав:

Окультизм і релігія, при чому всяка, нерозривно пов`язані. Фактично релігія показує людині що окрім неї в світі є ще якісь інші сутності. А окультизм забезпечує зв`язок з цими сутностями. В християнстві теж присутній окультизм, просто ми воліємо його називати не так. Бо чим відрізняється те, коли священник просить Бога ( християнського) допомогти людям, оздоровити їх, дати в житті удачі, від того, як шаман просить про те саме якусь Іштар?

Підтримую.
Доречі, LMax, проскомидія - один з наочних зразків церимоніальної магії і є досить не простим ритуалом І це не єдиний приклад..

Повідомлення відредагував Aleph: 12.04.2007 – 21:35

• 0

#25 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 08:14

Перегляд дописуЧеширська Кицька (12.04.2007 15:50) писав:

Бо чим відрізняється те, коли священник просить Бога ( християнського) допомогти людям, оздоровити їх, дати в житті удачі, від того, як шаман просить про те саме якусь Іштар?
Та нічим і не відрізняється. Будь-яка релігія стверджує, що її боги єдині справжні. Тож і виходить, що боги на весь світ єдині. Вся різниця - як ми до них звертаємось.
Як то кажуть, хоч горщиком називайте - аби в піч не пхали.
  • 0

#26 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 11:08

Свідоцтво екстрасенса, яка прийшла до Бога:
- Ніякий екстрасенс немає влади над дитиною Божою.
Вона розказувала як вони з другом (також екстрасенсом) у людей забирали енергію, їдучи додому в автобусі, каже заходить 2-3 молодих людей спіються, шуткують, веселяться, тут раз і все зникло, ті не знають від чого весь настрій пропав, ці - сидять і радіють... Каже одного разу попали на християн, то самі пострадали до того, що силу свою втратили на деякий період, а ті навіть нічого не знали.... У християн є захист яких не можливо пройти...

Перегляд дописуAleph (12.04.2007 22:34) писав:

А ти думаєш, що християни не можуть бути вільними мулярами? Більшість масонів сповідують християнство.
Ісус говорив саме до них і дуже багато. Фарисеями їх звав Він і книжниками. Саме з них виросло оте перекручене вірування, далеке від Вчення Христового.
  • 0

#27 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 12:09

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 12:08) писав:

Вона розказувала як вони з другом (також екстрасенсом) у людей забирали енергію, їдучи додому в автобусі, каже заходить 2-3 молодих людей спіються, шуткують, веселяться, тут раз і все зникло, ті не знають від чого весь настрій пропав, ці - сидять і радіють... Каже одного разу попали на християн, то самі пострадали до того, що силу свою втратили на деякий період, а ті навіть нічого не знали.... У християн є захист яких не можливо пройти...
Ми вже опустилися від високої філософії до енергетики. Я не екстрасенс (принаймі себе таким не важаю) але подібні ігри не важаю чимось надзвичайним. Цього можна навчити за декілька днів. А проходження захисту - питання майстерності і потреби. Якщо у мене вирішить хтось потягути - йому теж суттєво погіршає. Тільки, на відміну від вищевказаного прикладу, я це відчую, і агресор отримаю не те що хоче, а те, що я йому дам. А ле у тому немає нічого надзвичайного, складного чи чудесно. Я це навіть до магії не відношу. Це ігри на рівні плінтуса :)

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 12:08) писав:

Ісус говорив саме до них і дуже багато. Фарисеями їх звав Він і книжниками. Саме з них виросло оте перекручене вірування, далеке від Вчення Христового.
А ти знаєш, хто такі книжники, фарисеї та ессеї? Це назни сект. Поцікався, до якої з них належав Ісус.
  • 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 12:49

Перегляд дописуAleph (13.04.2007 13:09) писав:

Ми вже опустилися від високої філософії до енергетики. Я не екстрасенс (принаймі себе таким не важаю) але подібні ігри не важаю чимось надзвичайним. Цього можна навчити за декілька днів. А проходження захисту - питання майстерності і потреби. Якщо у мене вирішить хтось потягути - йому теж суттєво погіршає. Тільки, на відміну від вищевказаного прикладу, я це відчую, і агресор отримаю не те що хоче, а те, що я йому дам. А ле у тому немає нічого надзвичайного, складного чи чудесно. Я це навіть до магії не відношу. Це ігри на рівні плінтуса :)
Ігри з Богом не є іграми на рівні плінтуса, бо це ігри з смертю абсолютної самосвідомости.

Цитата

А ти знаєш, хто такі книжники, фарисеї та ессеї? Це назни сект. Поцікався, до якої з них належав Ісус.
"секта" - від слова "сектор" коли коло поділене на сектори.
І ніколи більшість на цій планеті не володіла Істиною. Тільки "секти" як вважала та більшість.
Ісус сектант? Це для мене не новина, яка має валити з ніг.
Мне теж називають сектантом (тут, на форумі) хоч, я не належу ні до якої секти.

"Сектування" - це розповсюджена шаблонізація мислення.

Повідомлення відредагував LMax: 13.04.2007 – 12:50

• 0

#29 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 22:06

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 13:49) писав:

Ігри з Богом не є іграми на рівні плінтуса, бо це ігри з смертю абсолютної самосвідомости.
"Це тільки гра. Але я граю серьозно."
А що не є грою?

І ніколи більшість на цій планеті не володіла Істиною.
:) Тепер Ти повтяряш те, що я вже колись тут писав.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.04.2007 – 22:50

"секта" - від слова "сектор" коли коло поділене на сектори.

:) Бідні римляни, а вони й не знали - вони, нещасні, гадали, що їхнє латинське слово "secta" означає "вчення, школа", а "seco", від якого утворився "сектор" - "розрізати, розділяти". От не було там LMax - він би їх швидно просвітив. :cool2:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.04.2007 – 22:52

• 0

#31 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 23:14

Перегляд дописуAleph (13.04.2007 23:06) писав:

А що не є грою?
Важко сказати... Все є грою.

Цитата

:) Тепер Ти повтяряш те, що я вже колись тут писав.
ну то не ознчає що вона не відома, вірніше Шлях до неї. Бо сам Шлях є Істина.
  • 0

#32 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 16.04.2007 – 09:19

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 11:08) писав:

Свідоцтво екстрасенса, яка прийшла до Бога:
- Ніякий екстрасенс немає влади над дитиною Божою.
дурниці-то навіщо городити?
чи це в розділ улюблених анекдотів планувалося?
  • 0

#33 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.04.2007 – 15:25

bulbashka_aero, обгрунтуйте чому
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.04.2007 – 15:36

Цитата

Цитата

Цитата

LMax
Ви самі собі протирічите...перш ніж щось писати,перевіряйте,що пишете..
За вашим посиланням...

Цитата

Перші масонські ложі було засновано в XVII столітті в Англії, але багато хто вказує на значно давніше походження масонства, що бере початок від ордену тамплієрів і від гільдій каменярів XIII століття.
Після Христа минуло 13 десятиліть...
  • 0

#35 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.04.2007 – 17:17

А Ви з'ясуйте для себе звідки взялися масони, і не з тих посилань готових, що я дав на тарілоці.
Про ілюмінатів чули? А про тих з кого вони утворилися?

Прогляньте хоча б Ральфа Епперсона "Невидимая рука: взгляд на историю как на заговор" щоб мати загальну уяву, що тут твориться у цьому світі...

Повідомлення відредагував LMax: 16.04.2007 – 17:39

• 0

#36 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.04.2007 – 19:21

Перегляд дописуLMax (16.04.2007 18:17) писав:

А Ви з'ясуйте для себе звідки взялися масони, і не з тих посилань готових, що я дав на тарілоці.
"А Карфаген повинен бути знищений!" :cool1:

Перегляд дописуLMax (16.04.2007 18:17) писав:

...щоб мати загальну уяву, що тут твориться у цьому світі...
А що твориться? Те, що творилося, мабуть, років з 10 тисяч, якщо не з моменту появи мислячої людини. І нічоно не змінилося. Ну, можливо, інструменти, масштаби, ставка гри. Та людина не змінилася. Нею рухають ті ж мотиви, що й наших предків з палицями та ручними рубилами.
  • 0

#37 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.04.2007 – 20:25

Перегляд дописуAleph (16.04.2007 20:21) писав:

А що твориться? Те, що творилося, мабуть, років з 10 тисяч, якщо не з моменту появи мислячої людини. І нічоно не змінилося. Ну, можливо, інструменти, масштаби, ставка гри. Та людина не змінилася. Нею рухають ті ж мотиви, що й наших предків з палицями та ручними рубилами.
якби рухали тіж мотиви то з палицями би й лишилися
  • 0

#38 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 17.04.2007 – 08:36

Перегляд дописуLMax (16.04.2007 15:25) писав:

bulbashka_aero, обгрунтуйте чому
Про анекдо, власне, я переборщила.
Але існує теорія (себто, деякі люди стверджують), що з будь-якими лихими (думаю, і добрими також) намірами не можна пробитися до людини з сильною енергетикою. Або до людини, яка впевнена, що їй нічого не може зашкодити (вона необов"язково повинна бути християнином, аби почуватися в безпеці). Або до людини, яка ні в що подібне не вірить.
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.04.2007 – 09:03

Перегляд дописуLMax (16.04.2007 17:17) писав:

Прогляньте хоча б Ральфа Епперсона "Невидимая рука: взгляд на историю как на заговор" щоб мати загальну уяву, що тут твориться у цьому світі...
ну то якого милого Ви даєте посилання?.. А потім від нього відрікаєтеся...Петра наслідуєте? :cool1:
  • 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.04.2007 – 16:59

Перегляд дописуKassandra (17.04.2007 10:03) писав:

ну то якого милого Ви даєте посилання?.. А потім від нього відрікаєтеся...Петра наслідуєте? :angry12:
нікого я не відрікаюся, то Ви хіба що може відрікаєтесь!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних