Перейти до вмісту

Суперлюдина.

Повідомлень в темі: 54

#41 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Теребовля

Відправлено 13.05.2007 – 15:18

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 02:20) писав:

Святослав Хоробрий - суперлюдина ;)
Смерть ворогам!

Підтримую!!
Я свого сина назвав цим іменем в честь Святолава Хороброго.
Слава героям!!!! :)
  • 0

#42 SergiyS

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 18.08.2007 – 12:00

Всіх вітаю!

Я тут вперше. І ось так, сором"язливо оглядаючись, знайшов дуже цікаву мені тему.
Але бачу, ця тема давно вже не поновлюється.
Якщо ще в когось є інтерес, то я готовий надихнути життя в цю дискусію.

І ще, питання до Eclipse.
Ви пишете: "Суперлюдина - це не надлюдина. "
Я хотів би продовжити саме про НАДЛЮДИНУ.
Бо з СУПЕРЛЮДИНОЮ все більш-менш зрозуміло.

Ну то як?

Повідомлення відредагував SergiyS: 18.08.2007 – 12:02

• 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.11.2007 – 06:03

Для неандертальця сучасний піхотинець в повному бойовому спорядженні є однозначно суперлюдиною :)

Перегляд дописуSergiyS (18.08.2007 12:00) писав:

Я хотів би продовжити саме про НАДЛЮДИНУ.
Бо з СУПЕРЛЮДИНОЮ все більш-менш зрозуміло.
Ну то як?
Ну то так. Ваяй :angry1:

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 23.11.2007 – 06:06

• 0

#44 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 21.12.2009 – 19:33

King Oni: Вичистив.
  • 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.12.2009 – 19:51

Перегляд дописуГетьман (19.02.2007 21:00) писав:

Ту штуку з суперлюдями почав Ніцше, потім її підхопив Гітлер і хтів з німців зробити отой суперлюд. По-моєму, то тупо... Навіть, якщо подібна людина колись буде - вона не зможе створити суперлюдського потомства. Бо змішування з простим людом дуже скоро вб'є її суперлюдськість, а зв'язки з собі подібними викличуть спадкові хвороби...

Гетьмане, суперлюдина по Ніцше, це зовсім не те, що "підхопив" Гітлер. Ніцше писав не про те, зовсім.
Загалом же, суперлюдина, це практично кожен з нас. САме про це і писав Ніцше.
Що для цього потрібно ? Аж ніяк не обов*язково бути згаданим тут Великим Леонардо, чи Гераклом. Для цього, потрібно зрозуміти свою власну суть. І ніколи не зраджувати їй. Навіть перед ликом смерті. Зрозуміти кожному, що його власна суть тягнеться з глибини тисячоліть. Відчути це в собі на рівні і свідомості, і підсвідомості. Тоді, для людини відкриється багато неймовірних можливостей у самому собі. Це дуже легко зробити. Настільки легко, що майже...неможливо. ТомУ, і відкрили в собі суперлюдину тільки одиниці.
Отже висновок : першим кроком для відчуття суперлюдини, має бути сміливість. Та не проста, а неймовірна. Перевірена в тих ситуаціях, де питання стояло : або - або.
А другим - незалежність. Всередині самого себе. Незалежність і від чорта і від бога. Але ні в якому разі - не від людей. При умові, що ці люди теж, такі ж сАмі по суті. Таким чином, віра у власну неймовірність і всемогутність, (а значить це віра у неймовірність і всемогутність людей) може привести до суперлюдини.
Тільки так.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.12.2009 – 19:55

• 0

#46 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 21.12.2009 – 19:52

А навіщо вона? Так само як і ідеальний світ? Його всі спец служби шукають, скільки жертв було заради утопії, людської фантазії.
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 19:57

Перегляд дописуШАХІСТ (21.12.2009 19:52) писав:

А навіщо вона? Так само як і ідеальний світ? Його всі спец служби шукають, скільки жертв було заради утопії, людської фантазії.

Ну так...жаба теж питає : а нАщо болото замерзає ? Така собі утопія.
І потім. Спецслужби шукають якраз те, що до точності навпаки - манюню людинку. Нафіга ж їм суперлюди ? Яка ж тоді буде потреба в спецслужбах ?
Он, ще одна відома організація теж радить, як стати "суперлюдиною". Через молитву. Всі радять. Однак в тому і суть, що той хто відкрив у собі суперлюдину нікого і ніколи не слухав. окрім власної суті. Перед цим - зрозумівши її.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.12.2009 – 20:07

• 0

#48 namor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 10:44

Фрідріх Ніцше "Так говорив Заратустра" - описана концепція надлюдини.
http://ukrcenter.com...=5780&read=true
загугли Фрідріх Ніцше і його концепція надлюдини. Це цікава теорія. Люблю Ніцше.
Є три етапи на шляху до надлюдини.

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
РЕЧИ ЗАРАТУСТРЫ

О трех превращениях

Три превращения духа называю я вам: как дух становится верблюдом, львом верблюд и, наконец, ребенком становится лев.

Много трудного существует для духа, для духа сильного и выносливого, который способен к глубокому почитанию: ко всему тяжелому и самому трудному стремится сила его.

Что есть тяжесть? - вопрошает выносливый дух, становится, как верблюд, на колени и хочет, чтобы хорошенько навьючили его.

Что есть трудное? - так вопрошает выносливый дух; скажите, герои, чтобы взял я это на себя и радовался силе своей.

Не значит ли это: унизиться, чтобы заставить страдать свое высокомерие? Заставить блистать свое безумие, чтобы осмеять свою мудрость?

Или это значит: бежать от нашего дела, когда оно празднует свою победу? Подняться на высокие горы, чтобы искусить искусителя?

Или это значит: питаться желудями и травой познания и ради истины терпеть голод души?

Или это значит: больным быть и отослать утешителей и заключить дружбу с глухими, которые никогда не слышат, чего ты хочешь?

Или это значит: опуститься в грязную воду, если это вода истины, и не гнать от себя холодных лягушек и теплых жаб?

Или это значит: тех любить, кто нас презирает, и простирать руку привидению, когда оно собирается пугать нас?

Все самое трудное берет на себя выносливый дух: подобно навьюченному верблюду, который спешит в пустыню, спешит и он в свою пустыню.

Но в самой уединенной пустыне совершается второе превращение: здесь львом становится дух, свободу хочет он себе добыть и господином быть в своей собственной пустыне.

Своего последнего господина ищет он себе здесь: врагом хочет он стать ему, и своему последнему богу, ради победы он хочет бороться с великим драконом.

Кто же этот великий дракон, которого дух не хочет более называть господином и богом? "Ты должен" называется великий дракон. Но дух льва говорит "я хочу".

Чешуйчатый зверь "ты должен", искрясь золотыми искрами, лежит ему на дороге, и на каждой чешуе его блестит, как золото, "ты должен!".

Тысячелетние ценности блестят на этих чешуях, и так говорит сильнейший из всех драконов: "Ценности всех вещей блестят на мне".

"Все ценности уже созданы, и каждая созданная ценность - это я. Поистине, "я хочу" не должно более существовать!" Так говорит дракон.

Братья мои, к чему нужен лев в человеческом духе? Чему не удовлетворяет вьючный зверь, воздержный и почтительный?

Создавать новые ценности - этого не может еще лев; но создать себе свободу для нового созидания - это может сила льва.

Завоевать себе свободу и священное Нет даже перед долгом - для этого, братья мои, нужно стать львом.

Завоевать себе право для новых ценностей - это самое страшное завоевание для духа выносливого и почтительного. Поистине, оно кажется ему грабежом и делом хищного зверя.

Как свою святыню, любил он когда-то "ты должен"; теперь ему надо видеть даже в этой святыне произвол и мечту, чтобы добыть себе свободу от любви своей: нужно стать львом для этой добычи.

Но скажите, братья мои, что может сделать ребенок, чего не мог бы даже лев? Почему хищный лев должен стать еще ребенком?

Дитя есть невинность и забвение, новое начинание, игра, самокатящееся колесо, начальное движение, святое слово утверждения.

Да, для игры созидания, братья мои, нужно святое слово утверждения: своей воли хочет теперь дух, свой мир находит потерявший мир.

Три превращения духа назвал я вам: как дух стал верблюдом, львом верблюд и, наконец, лев ребенком. -

Так говорил Заратустра. В тот раз остановился он в городе, названном: Пестрая корова.

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 05.04.2010 – 15:19

• 0

#49 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.01.2010 – 11:15

Перегляд дописуnamor (23.01.2010 10:44) писав:

По-вашому тут ніхто про Ніцше та його концепцію надлюдини не знає?! Думаєте щось нове розповіли?
  • 0

#50 namor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 15:01

Перегляд дописуFT232BM (23.01.2010 11:15) писав:

По-вашому тут ніхто про Ніцше та його концепцію надлюдини не знає?! Думаєте щось нове розповіли?
прочитав перші пости теми... Побачив що про Ніцше ніхто не згадує... Але вже побав що згадували. :) Ну люблю я Ніцше. :)
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 15:53

Перегляд дописуnamor (23.01.2010 10:44) писав:

http://ukrcenter.com...=5780&read=true
загугли Фрідріх Ніцше і його концепція надлюдини. Це цікава теорія. Люблю Ніцше.
Є три етапи на шляху до надлюдини.

РЕЧИ ЗАРАТУСТРЫ

О трех превращениях

Три превращения духа называю я вам: как дух становится верблюдом, львом верблюд и, наконец, ребенком становится лев.

Много трудного существует для духа, для духа сильного и выносливого, который способен к глубокому почитанию: ко всему тяжелому и самому трудному стремится сила его.

Что есть тяжесть? - вопрошает выносливый дух, становится, как верблюд, на колени и хочет, чтобы хорошенько навьючили его.

Что есть трудное? - так вопрошает выносливый дух; скажите, герои, чтобы взял я это на себя и радовался силе своей.

Не значит ли это: унизиться, чтобы заставить страдать свое высокомерие? Заставить блистать свое безумие, чтобы осмеять свою мудрость?

Или это значит: бежать от нашего дела, когда оно празднует свою победу? Подняться на высокие горы, чтобы искусить искусителя?

Или это значит: питаться желудями и травой познания и ради истины терпеть голод души?

Или это значит: больным быть и отослать утешителей и заключить дружбу с глухими, которые никогда не слышат, чего ты хочешь?

Или это значит: опуститься в грязную воду, если это вода истины, и не гнать от себя холодных лягушек и теплых жаб?

Или это значит: тех любить, кто нас презирает, и простирать руку привидению, когда оно собирается пугать нас?

Все самое трудное берет на себя выносливый дух: подобно навьюченному верблюду, который спешит в пустыню, спешит и он в свою пустыню.

Но в самой уединенной пустыне совершается второе превращение: здесь львом становится дух, свободу хочет он себе добыть и господином быть в своей собственной пустыне.

Своего последнего господина ищет он себе здесь: врагом хочет он стать ему, и своему последнему богу, ради победы он хочет бороться с великим драконом.

Кто же этот великий дракон, которого дух не хочет более называть господином и богом? "Ты должен" называется великий дракон. Но дух льва говорит "я хочу".

Чешуйчатый зверь "ты должен", искрясь золотыми искрами, лежит ему на дороге, и на каждой чешуе его блестит, как золото, "ты должен!".

Тысячелетние ценности блестят на этих чешуях, и так говорит сильнейший из всех драконов: "Ценности всех вещей блестят на мне".

"Все ценности уже созданы, и каждая созданная ценность - это я. Поистине, "я хочу" не должно более существовать!" Так говорит дракон.

Братья мои, к чему нужен лев в человеческом духе? Чему не удовлетворяет вьючный зверь, воздержный и почтительный?

Создавать новые ценности - этого не может еще лев; но создать себе свободу для нового созидания - это может сила льва.

Завоевать себе свободу и священное Нет даже перед долгом - для этого, братья мои, нужно стать львом.

Завоевать себе право для новых ценностей - это самое страшное завоевание для духа выносливого и почтительного. Поистине, оно кажется ему грабежом и делом хищного зверя.

Как свою святыню, любил он когда-то "ты должен"; теперь ему надо видеть даже в этой святыне произвол и мечту, чтобы добыть себе свободу от любви своей: нужно стать львом для этой добычи.

Но скажите, братья мои, что может сделать ребенок, чего не мог бы даже лев? Почему хищный лев должен стать еще ребенком?

Дитя есть невинность и забвение, новое начинание, игра, самокатящееся колесо, начальное движение, святое слово утверждения.

Да, для игры созидания, братья мои, нужно святое слово утверждения: своей воли хочет теперь дух, свой мир находит потерявший мир.

Три превращения духа назвал я вам: как дух стал верблюдом, львом верблюд и, наконец, лев ребенком. -

Так говорил Заратустра. В тот раз остановился он в городе, названном: Пестрая корова.

Шановний, подати Зороастра (як і Ніцше) Ви можете спокійненько і на рідній мові. Це дуже просто. Наприклад:
видавництво художньої літератури "Дніпро" 1993 р. "Так казав Заратурстра".
Інша справа, якби на рідній мові не було.
  • 0

#52 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 10:05

Перегляд дописуEclipse (19.02.2007 18:13) писав:

Ваші думки.
Яким ви собі уявляєте суперлюдину? В наш час. В минулому це був Леонардо До Вінчі (на мою думку), можна ще декількох осіб додати до цього ряду за своїм бажанням.
Чи потрібні зараз суперлюди? Чи спадало вам на думку стати суперлюдиною?
Чи помітили ви, що в наш час видатних людей стало менше? Що людей тепер важко чимось здивувати?
І ще питання. Де в Інеті можна знайти щось про суперлюдей, а то щось не можу ніде знайти.
Кому тема не подобається, прошу не флудити.
Ця тема хвилює мене з дитинства. Думаю що Суперлюдина сьогодення це не Термінатор а Інтегратор.
Людина яка зуміє переконати найпасивніших, найзакомплексованіших, найслабших, найпідліших, найпідступніших,
найжорстокіших...наша сила в здатності самоінтеграції на макро і мікро, мега і нанорівнях...
Бути самим собою...саме тут саме в цю МИТЬ.
  • 0

#53 farad8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 23:43

Перегляд дописуEclipse (19.02.2007 18:13) писав:

Ваші думки.
Яким ви собі уявляєте суперлюдину? В наш час. В минулому це був Леонардо До Вінчі (на мою думку), можна ще декількох осіб додати до цього ряду за своїм бажанням.
Чи потрібні зараз суперлюди? Чи спадало вам на думку стати суперлюдиною?
Чи помітили ви, що в наш час видатних людей стало менше? Що людей тепер важко чимось здивувати?
І ще питання. Де в Інеті можна знайти щось про суперлюдей, а то щось не можу ніде знайти.
Кому тема не подобається, прошу не флудити.
Все залежить від того що вкладати у ці слова. Я вважаю що супер людей не існує, поки що. Але з нашим науковим і технічним прогресом все можливе....
  • 0

#54 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 16:06

Перегляд дописуfarad8 (20.03.2010 00:43) писав:

Я вважаю що супер людей не існує
інсують супер пупер люди 2.0
  • 0

#55 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.04.2010 – 08:21

Перегляд дописуБезбожник (21.12.2009 20:57) писав:

І потім. Спецслужби шукають якраз те, що до точності навпаки - манюню людинку. Нафіга ж їм суперлюди ? Яка ж тоді буде потреба в спецслужбах ?
Он, ще одна відома організація теж радить, як стати "суперлюдиною". Через молитву. Всі радять. Однак в тому і суть, що той хто відкрив у собі суперлюдину нікого і ніколи не слухав. окрім власної суті. Перед цим - зрозумівши її.

Суперлюди рулять, але і люди поки що потрібні в якості рабів, тільки не в такої кількості, як зараз. :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних