Перейти до вмісту

Суперлюдина.

Повідомлень в темі: 54

#21 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.02.2007 – 01:54

Серед нас зараз живе немало людей, які є талановитими в багатьох галузях науки і мистецтва. Я не хочу сказати, що Леонардо був пересічною людиною, але все ж таки йому повезло, що він потрапив до історії. Набагато частіше генії помирають невизнаними. А щодо суперлюдини... Ніхто не може бути аж таким суперовим, бо усі ми маємо вади, лише кожен - свої.
  • 0

#22 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 25.02.2007 – 13:31

Треба розділяти поняття "суперлюдина" та "геній". Перше не зустрічається зараз на Землі, хоча може колись ми піднімемося до того рівня. "Суперлюдина"-фізично досконалий витвір чи природи чи ще когось;абсолютно обдарований,безсмертний,з ідеальним внутрішнім світом...Як на мене повна маячня..Таке суспільство приречене на вимирання...Добре,що ми недосконалі та смертні..Недаром боги колись завидували смертним (грецька міфологія) :)
Генії-надзвичайно обдарована(за людськими мірками) істота,що часто випереджує власну добу за світоглядом.Але аж ніяк не без вад..Тобто вад в них якраз досить багато:така собі плата за геніальність.
  • 0

#23 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 25.02.2007 – 13:38

Як на мене, то суперлюдиною був лише Ісус Христос, бо Він є суперобдарованим, досконалим і безсмертним і без вад...
  • 0

#24 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 25.02.2007 – 13:43

Просто коли людина знаходить своє місце в житті, і присвячує тому все, звісно, з цього шось виходить. Він стає кумиром, в нього з*являються фани, буть то що завгодно.. тож він для багатьох становиться суперлюдиною. Але в інших галузях він залишається простаком. А суперлюдина це, здається, щось інше..
  • 0

#25 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 22:17

Геній може бути геніальним в якій-небудь сфері, наприклад, музиці і ні бум-бум в математиці. Суперлюдина, я б сказав би так, знає, що музика - це вершина математики. Короче, суперлюдина - це людина з універсальними знаннями, з силою волі, гармонійно розвинена фізично та духовно, без психічним травм, з твердим філософським глуздом.
Я б назвав би Леонардо да Вінчі саме суперлюдиною, близькою до ідеалу суперлюдини. Цікаво, що більше таких яскравих прикладів немає. Хоча були люди, які одночасно в багатьох сферах розбиралися і мали великий авторитет.
Дедалі більше цікавих думок.
  • 0

#26 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 26.02.2007 – 11:08

Я одразу про теорію Ніцше згадала. Про надлюдину і про те, як це використали на користь німці (Гітлер).
От він, мабуть, і був надлюдиною :)
  • 0

#27 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.02.2007 – 21:01

Колись читав спогади Туполєва (чи ще якогось авіаконструктора). Отже, описував він прийом у Гітлера. Усі німці з прислуги були високими, блондинистими, одним словом, істинними арійцями. І далі він пише: "Вигляд прислуги різко контрастував з німецькою верхівкою: чорні, низенькі, одним словом, семіти якісь" (цитата не точна, давно читав).
А мораль цього отака: за зовнішнім виглядом про людину не можна судити, чи вона супер- (може бути простою прислугою). А за її інтелектуальними здібностями etc. - кожен має свої критерії суперовості. І хто для когось супер-, для іншого - звичайна людина зі своїми проблемами і недоліками...
"У лакеїв немає героїв" - М. Монтень. "Досліди" (не цікаві)
  • 0

#28 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 27.02.2007 – 15:17

Цікавості з медицини.
Всі ми знаємо, що генотип чоловіка це 22пари хромосом + 1 статева а саме ХХ у жінки це ХУ. Так от є на планеті Земля такі люди яких називають (з медичної точки зору) СУПЕРЧОЛОВІКАМИ ТА СУПЕРЖІНКАМИ (це діагноз), бо вони, на відміну від нас, мають відповідно ХХХ ( 3 Х хромосоми та навіть більше) і ХУУ ( 1 Х та 2 і більше У хромосом). Ще цікавіше те що вони безплідні, часто мають патології розвитку всіх систем та органів та мозливе відставання в розумовому розвитку.
Що стосується людей з синдромом Дауна, то вчені висували думки, що це нація майбутнього, надлюди що мають на 1 хромосому більше ніж ми.
Хто зна як воно буде...
  • 0

#29 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 27.02.2007 – 15:55

о ужас..картіна "Йа ф шоці"...це ж що...ми будемо даунами в майбутньооомууу...людствоо регресууууєєєє.... :) :D
  • 0

#30 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 03.03.2007 – 18:03

Перегляд дописуEclipse (25.02.2007 22:14) писав:

Суперлюдина, я б сказав би так, знає, що музика - це вершина математики. Короче, суперлюдина - це людина з універсальними знаннями, з силою волі, гармонійно розвинена фізично та духовно, без психічним травм, з твердим філософським глуздом.
Я б назвав би Леонардо да Вінчі саме суперлюдиною, близькою до ідеалу суперлюдини. Цікаво, що більше таких яскравих прикладів немає.
мені здається, в сучасному світі такою людиною стати важче... щоб мати вузькоспеціальні знання, треба довго вчитись, я вже не кажу про універсальні... тим більше глобальне, універсальне бачення(все є одне, одне є все) дуже рідко зустрічається....
я вже не кажу про завал всіляких знань і інформації в нашому суспільстві....
  • 0

#31 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 05.03.2007 – 18:09

Суперлюдина - це Mr. Gall... :prapor3: А якщо серйозно, то по-моєму суперлюдина, це людина наймудріша і найщиріша. Це людина що одночасно може слухатися свого мозку і свого серця...
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 00:31

Перегляд дописуГетьман (26.02.2007 20:58) писав:

...Отже, описував він прийом у Гітлера. Усі німці з прислуги були високими, блондинистими, одним словом, істинними арійцями. І далі він пише: "Вигляд прислуги різко контрастував з німецькою верхівкою: чорні, низенькі, одним словом, семіти якісь" (цитата не точна, давно читав).
А мораль цього отака: за зовнішнім виглядом про людину не можна судити, чи вона супер- (може бути простою прислугою). А за її інтелектуальними здібностями etc.
Не все так тривіально з арійцями...почитайте хоча б "ЭСЭСОВЕЦ И ВОПРОС КРОВИ", мовою оригіналу - "SS–MANN UND BLUTSFRAGE", другий розділ "Народ и раса" :cool1:
От хоча б:
  • Расовыми признаками называются наследственные физические, умственные и душевные качества.
  • Человеческие расы неодинаковы как в физическом, так и в умственно–душевном плане. Если бы существовали одни лишь физические различия между ними, тогда и вопрос о расовой принадлежности не имел бы такого важного значения.
  • Наследственный облик человека имеет гораздо большее значение, чем его внешний облик.
  • Несмотря на то, что отдельные области рейха отмечены довольно сильным смешением и взаимопроникновением рас, в разных частях Германии все-таки можно найти ярко выраженные расы. Есть территории, где для основной массы населения характерны: высокий рост, узкое лицо, светлый цвет волос, глаз и кожи. В некоторых же частях страны преобладают приземистые, круглоголовые люди с широким лицом, коричневыми глазами, каштановыми, до черного, волосами и довольно смуглым цветом кожи. А среди жителей других областей рейха чаще встречаются, напротив, высокорослые люди с короткой головой, узким лицом, большим носом, коричневыми глазами и черными волосами. Существует и такая местность, где преобладающими внешними признаками населения являются: низко посаженная короткая голова среднего размера, широкое лицо с выступающими скулами, белые волосы и светлые глаза.
Тобто мова йде про різні "види" нордичної раси.
Правда там акцент не на терміні "арієць", як ми звикли, а саме на "нордична раса".
  • 0

#33 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 00:39

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 00:28) писав:

Не все так тривіально з арійцями...почитайте хоча б "ЭСЭСОВЕЦ И ВОПРОС КРОВИ", мовою оригіналу - "SS–MANN UND BLUTSFRAGE", другий розділ "Народ и раса" :cool1:
От хоча б:
  • Расовыми признаками называются наследственные физические, умственные и душевные качества.
  • Человеческие расы неодинаковы как в физическом, так и в умственно–душевном плане. Если бы существовали одни лишь физические различия между ними, тогда и вопрос о расовой принадлежности не имел бы такого важного значения.
  • Наследственный облик человека имеет гораздо большее значение, чем его внешний облик.
  • Несмотря на то, что отдельные области рейха отмечены довольно сильным смешением и взаимопроникновением рас, в разных частях Германии все-таки можно найти ярко выраженные расы. Есть территории, где для основной массы населения характерны: высокий рост, узкое лицо, светлый цвет волос, глаз и кожи. В некоторых же частях страны преобладают приземистые, круглоголовые люди с широким лицом, коричневыми глазами, каштановыми, до черного, волосами и довольно смуглым цветом кожи. А среди жителей других областей рейха чаще встречаются, напротив, высокорослые люди с короткой головой, узким лицом, большим носом, коричневыми глазами и черными волосами. Существует и такая местность, где преобладающими внешними признаками населения являются: низко посаженная короткая голова среднего размера, широкое лицо с выступающими скулами, белые волосы и светлые глаза.
Тобто мова йде про різні "види" нордичної раси.
Правда там акцент не на терміні "арієць", як ми звикли, а саме на "нордична раса".
То була просто неточна цитата з книги, для підтвердження своїх думок. А "арійців" та "нордичних" в первісному вигляді можна зібрати у невеличкому місті та порахувати - глобалізація дає свої плоди. І тому, власне, кожен, що вирізняє людей на приналежність за зовнішніми ознаками, не знайде багато підтверджень своєї теорії. І сперечатися з вами не буду - сам так думаю :)
Але це офтоп. А мова йде про суперлюдину. Десь у Балачці була тема "про раси"...
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 01:20

Святослав Хоробрий - суперлюдина :cool1:
Смерть ворогам!
  • 0

#35 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 01:22

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 01:17) писав:

Святослав Хоробрий - суперлюдина :)
Смерть ворогам!
Правильно. Шукати суперлюдей треба серед нас, а не по далеких закордонах. ;) ;) :cool1:
  • 0

#36 into the chasm

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 12:40

у суперлюдини будуть суперпозитивні і супернегативні риси. в результаті - ніяких невизначеностей, одні крайнощі. не думаю, що це так уже й гарно )
  • 0

#37 Гість_Виктор_*

• Гості

Відправлено 18.03.2007 – 20:12

Перечитайте роботи Ніцше "Так казав Заратустра". Наперед прошу, перечитати кілька разів з олівцем в руках. Зрозумієте це питання, стосовно суперлюдини. Оскільки там все висвітлено. Особисто я перечитував, дуже сподобалося. В двох словах пояснити важко. Але на перший погляд здається, що поняття суперлюдини нічого сумісного з матеріальним та побутовим життям не має. Гітлер не вірно трактував Ніцше, з деякими перекрученнями /типу ложка дьогтю в бочці меду/ хотів зробити націю суперлюдей, цітуючи Ніцше. Суть книги про Заратустру швидше у вершині світосприйняття, просвітленні думок. Більше бачу звязок з буддизмом. Хоча знайшов у самому творі багато схожого до біблії. Я згідний з Ніцше, в сприйнятті і розумінні БІБЛІЇ як величної книги. Але відразу вказую, що цей момент висловлювання Ніцше про біблію дуже важко знайти. Читати треба дуже, дуже , дуже уважно... Хай ВАМ щастить. Прочитавши книгу відчуєте підняття сил, захочеться жити і сприймати все і всіх для того, щоб в це все в сукупності проходячи через Вас породжувало щось і таким чином наближувало Вас до чогось... можливо то того самого поняття. Надіюсь, що Ви мене розумієте. Тут треба не слова а налаштування думок.
  • 0

#38 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 18.03.2007 – 22:08

Перегляд дописуinto the chasm (13.03.2007 12:40) писав:

у суперлюдини будуть суперпозитивні і супернегативні риси. в результаті - ніяких невизначеностей, одні крайнощі. не думаю, що це так уже й гарно )
а середні маленькі люди - це гарно?? їх і так уже скоро буде десяток мільйонів.... :angry12:
  • 0

#39 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 13.05.2007 – 12:29

Суперлюдина - це мертва людина, бо вона вже нікому незаподіє зла!!!
  • 0

#40 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 13.05.2007 – 14:45

супер людина - це нудно.... як жеж той "перчик", який повинен бути в кожному ? ))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних