Перейти до вмісту

Масонські знаки

Повідомлень в темі: 54

#41 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Лемберг

Відправлено 25.07.2009 – 21:25

Так шо дружіть зі мною ;) Поділюся :D
  • 0

#42 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 21:50

Перегляд дописуФайна цьотка (25.07.2009 22:25) писав:

Так шо дружіть зі мною :D Поділюся :(

Бач, Ви вже намагаєтесь мною керувати і відтворювати пирамиду з оком. ;)
  • 0

#43 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2009 – 21:53

Перегляд дописуОгiрок (25.07.2009 22:50) писав:

Бач, Ви вже намагаєтесь мною керувати і відтворювати пирамиду з оком. ;)
Масонство заразне. що я і казав. Поселіть на Місяці масона, і мМісяць стане масонським.

А насправді масони просто узяли та запатентували половину усіх існуючих знаків, от всі і думають що усюди масонські знаки.
  • 0

#44 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 22:13

Перегляд дописуОгiрок (25.07.2009 22:22) писав:

Ось. У Вас на око вже пазітіфф. ;)
А те око є оком Люцифера(сподіваюся знаєте хто це). І походить із Каббали
  • 0

#45 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 22:35

Масон, але не жид- бійтеся мене
  • 0

#46 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 13:06

Перегляд дописуNomad (25.07.2009 23:35) писав:

Масон, але не жид- бійтеся мене
Ні один справжній масон не заявить привселюдно, що він є масоном.Те що про них так мало інформації і робить їх сильними. І ще гроші-це влада є одним із їхніх принципів. Ще один їхній принцип це залишатися при владі за будь яку ціну(З цього можна зробити висновок, що наш президент стовідсотковий масон)
  • 0

#47 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 30.07.2009 – 15:25

Перегляд дописуГорік (30.07.2009 14:06) писав:

Ні один справжній масон не заявить привселюдно, що він є масоном.Те що про них так мало інформації і робить їх сильними. І ще гроші-це влада є одним із їхніх принципів. Ще один їхній принцип це залишатися при владі за будь яку ціну(З цього можна зробити висновок, що наш президент стовідсотковий масон)
з цього можна зробити висновок, що всі презеденти. так само як і політики при владі, жидомасони................ переобрали президента - фсьо - він ужо не масон, масон той якого обрали)))) цікава логіка)))
  • 0

#48 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 10:45

Перегляд дописуbendera.UA (30.07.2009 16:25) писав:

з цього можна зробити висновок, що всі презеденти. так само як і політики при владі, жидомасони................ переобрали президента - фсьо - він ужо не масон, масон той якого обрали)))) цікава логіка)))
Причому тут логіка. Є політики які тримаються за владу і ніяк не хочуть іі покидати. Але ж є немало колишніх депутатів, які не повертаються в політику. Наскільки я знаю, якщо брати американських президентів то половина з них точно була масонами і після переобрання вони всі залишалися при владі(хто сенатором, хто конгресменом).
  • 0

#49 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 11:17

в тому то й річ, що логіки в тих словах я не знайшов. домогтися, втримати і залишатись при владі це прагнення і завдання будь якої політичної партії, будь якого забарвлення чи напрямку. бо влада то єдиний інструмент реалізації політичних програм цих партій. а партії, як відомо, представляють політики, які і є важілями їх реалізації через владні (політичні) інститути.немає і не може бути партії, яка б не мала на меті саме ці цілі - інакше зникає сам сенс її існування. не важливо опозиція то чи привладна кагорта. і грош ціна тому політику, хто не прагне влади. питання лише в тому для чого вона йому - реалізація програм на користь суспільства чи приватних інтересів. поєднавши ці тези з вашим висловом, що ознака масонів то прагнення влади сам собою випливає висновок - всі політики поголовно масони... і виключення тут бути не може))) питання - чому ж тоді вони між собою конкурують, якщо переслідують одні і тіж жидомасонські інтереси?)))

а тепер що до вашого вислову - "Наскільки я знаю, якщо брати американських президентів то половина з них точно була масонами"))))) як це вяжеться з вашим попереднім дописом - "Ні один справжній масон не заявить привселюдно, що він є масоном.Те що про них так мало інформації і робить їх сильними"
звідки у вас така засікрєчіна інформація щодо гАмериканської політичної еліти? ви адепт таємного ордену борців з масонами і вам відоме те чого непосвяченим знати не можна))))) чи знов висновок з тієїж логічної цепочки - "раз при владі і з грошима знач масон"?)))
  • 0

#50 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 08.08.2009 – 22:53

Тут все про них написано Вони не такі й вже засекркчені, на їхньому сайті є навіть інфо, як стати масоном)))
  • 0

#51 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.08.2009 – 09:26

Перегляд дописуProN (19.02.2007 18:14) писав:

Народ!Мож хтось знає чому у нас в Києві у Михайлівському та Володимирському соборах висять масонські знаки?
Це риторичне запитання? о__0
  • 0

#52 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 09.08.2009 – 14:02

Дивний якийсь страх є в суспільстві перед всесвітньою змовою і невідомими орденами ( організаціями), та ще й ця організація кругом свої знаки залишає.

Ну от який їм сенс залишати свої знаки? :rolleyes:
  • 0

#53 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 09.08.2009 – 15:33

Перегляд дописуbendera.UA (7.08.2009 12:17) писав:

в тому то й річ, що логіки в тих словах я не знайшов. домогтися, втримати і залишатись при владі це прагнення і завдання будь якої політичної партії, будь якого забарвлення чи напрямку. бо влада то єдиний інструмент реалізації політичних програм цих партій. а партії, як відомо, представляють політики, які і є важілями їх реалізації через владні (політичні) інститути.немає і не може бути партії, яка б не мала на меті саме ці цілі - інакше зникає сам сенс її існування. не важливо опозиція то чи привладна кагорта. і грош ціна тому політику, хто не прагне влади. питання лише в тому для чого вона йому - реалізація програм на користь суспільства чи приватних інтересів. поєднавши ці тези з вашим висловом, що ознака масонів то прагнення влади сам собою випливає висновок - всі політики поголовно масони... і виключення тут бути не може))) питання - чому ж тоді вони між собою конкурують, якщо переслідують одні і тіж жидомасонські інтереси?)))

а тепер що до вашого вислову - "Наскільки я знаю, якщо брати американських президентів то половина з них точно була масонами"))))) як це вяжеться з вашим попереднім дописом - "Ні один справжній масон не заявить привселюдно, що він є масоном.Те що про них так мало інформації і робить їх сильними"
звідки у вас така засікрєчіна інформація щодо гАмериканської політичної еліти? ви адепт таємного ордену борців з масонами і вам відоме те чого непосвяченим знати не можна))))) чи знов висновок з тієїж логічної цепочки - "раз при владі і з грошима знач масон"?)))
Почитайте книжку ТУТ і все зрозумієте. Я не кажу що все в книжці правда, бо в мене немає можливостей все перевірити, але багато корисного для себе можна взнати, а не чіплятися до слів
  • 0

#54 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.08.2009 – 22:18

Перегляд дописуТеж пасічник... (9.08.2009 15:02) писав:

Дивний якийсь страх є в суспільстві перед всесвітньою змовою і невідомими орденами ( організаціями), та ще й ця організація кругом свої знаки залишає.
Ну люди свідомі просто. Лячно за себе та за своїх. А то, думаєш, чого стільки скінів розвелося :blink:

Перегляд дописуТеж пасічник... (9.08.2009 15:02) писав:

Ну от який їм сенс залишати свої знаки? <_<
Просто територію мітять.
  • 0

#55 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 14:21

Перегляд дописуГорік (9.08.2009 16:33) писав:

Почитайте книжку ТУТ і все зрозумієте. Я не кажу що все в книжці правда, бо в мене немає можливостей все перевірити, але багато корисного для себе можна взнати, а не чіплятися до слів
та я ж не з бухти барахти щось кажу))) читав я і цю книжку і іншу подібну літературу) от тільки всі вони побудовані за принципами догматизму - бо перевірити приведену інформацію по суті своїй не можливо, а тому всі мають сприймати її на віру............ от саме тому в мене й скептичне ставлення до літератури подібного гатунку....
я не заперечую існування массонських організацій, але їх роль і значеність в світовій історії (з різних причин) явно перебільшена. трохи стараннями самих масонів - чому б не додати собі більшої ваги за рахунок "необізнаної товпи", частково за рахунок того, що "в страху очі великі" і те чого людина не знає напевне видається їй ще більшим і ще страшнішим ніж є на справді....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних