Перейти до вмісту

5 канал - це зло?

Повідомлень в темі: 54

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.04.2007 – 22:15

Перегляд дописуnochnaya_ulica (13.04.2007 23:07) писав:

powerandr
:cool2: :wacko: :yes:
да ви шо, люди??? який якісно новий рівень??? 5 - це... блін, я не можу тут матюкатися, але! та з нього всі журналісти тікають! внутрішня структура, м"яко кажучи, жахлива. КЕРІВНИЦТВО! Риба гниє з голови, називається.. Кадри змінюються зі страшенною швидкістю. гарних кореспондентів зовсім мало! Міжнародки немає взагалі! Все тупо катається з reuters. Мовностилістичні проблеми - це необзброєним оком видно... Якісно новий рівень.. :) В період помаренчеовї революції він виділявся, але зараз... Люди, я не кажу, що це найгірше, що є у нас, але від найкращого дуже далеко.
ви праві....занадто низький рейтинг у каналу, хоча можливо " Канал новин " як позицією себе 5-ий не дуже вдалий маркетинговий хід для українського медіапростору.
Одного разу у Миколи Вересня в прямому ефірі 5-го буля розстебнута сорочка на пузі :yes:
  • 0

#22 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 14.04.2007 – 12:07

Канал нікого не зомбує (ІМХО) !!
Каналу рулез ) за 3 тайм !!!
  • 0

#23 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 14.04.2007 – 13:14

Зомбує чи не зомбує, мені здається це залежить лише від належності особистої точки зору самої людини.
Хоча я і сам не дуже люблю російську експансію, але тематика програм, або опитування на цьому каналі іноді "притягнуті за вуха" і не відповідають дійсності.
Така ідеологія досить штучна :)
  • 0

#24 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 14.04.2007 – 14:15

Особисто я вважаю, що канал повинен подавати інформацію без своєї точки зору, а так би мовити бути нейтральним, глядач сам уже вибирає, що йому думати...
  • 0

#25 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.04.2007 – 19:00

На мою думку, він не зомбує, він тупо подає ту інформацію ,яку від нього вимагають для тих, хто хоче переконатися в тому, що вони підтримують ДЕЩО. Новини повинні бути об'єктивними, а наразі маємо чітко спрямовану подачу новин. Санітари лісу-вишукуємо те, що нам треба і подаємо так, як треба. Необ'єктивно, вузькоспрямовано і непрофесійно.
  • 0

#26 Zmi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 14.04.2007 – 22:25

Цитата

Особисто я вважаю, що канал повинен подавати інформацію без своєї точки зору, а так би мовити бути нейтральним, глядач сам уже вибирає, що йому думати...
А вони так і роблять. Але з деякою інформацією.
  • 0

#27 Гість_PaTrIoTkA_*

• Гості

Відправлено 04.05.2007 – 18:09

Ні, це не зло, а правда...А у нашій країні - все що правда - то є зло... :)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  860_06.jpg   7.7К   0 Кількість завантажень:

• 0

#28 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 04.05.2007 – 18:46

ЗМІ - це основний сучасний засіб впливу на людську свідомість та чинник формування уявлення і ставлення до ситуації навколо нас самих, як у власній державі, так і у світі.
Це один із важелів керування народом.

Особисто мені 5-й канал найбільше імпонує з точки зору кількісних і якісних характеристик подання інформації.

Це не стосується політики...

Бо кожен крутить на свій лад...
  • 0

#29 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 04.05.2007 – 18:55

П'ятий кал - це зло..
  • 0

#30 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.05.2007 – 21:26

Й справді трошки перегнули вони палку :) .....
  • 0

#31 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 05.05.2007 – 12:12

Я люблю 5 - канал за то шо його хотів кучмара з янеком зняти з ефіру за правдиве висвітлення подій помаранчевої революції, Я не люблю 5 - канал бо не люблю Порошенка.
  • 0

#32 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.05.2007 – 12:14

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (5.05.2007 12:12) писав:

Я не люблю 5 - канал бо не люблю Порошенка.
а солодощі фірми Roshen їж??? :)
  • 0

#33 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 05.05.2007 – 14:04

5 канал подає факти без перекручень, приховування і напів"правд".
в цьому плані він чудовий канал новин.
окрім цього він висловлює своє ставлення, ставлення окремих ведучих до цих події.
і в цьому він теж чудовий канал.
чи дезінформує 5 канал? - ні
чи зомбує? - тільки в тому випадку, якщо ви вже зомбі не здатний відрізнити ставлення від фактичних подій.
тому він відповідає своєму девізові - "канал чесних новин". чесно про події і чесно та відкрито про своє ставлення.

набагато гірше роблять, Москальські канали, які під виглядом нейтральності та неупередженості перекручують дійсність.
  • 0

#34 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.05.2007 – 17:22

Тільки на 5тому каналі пишуть не "Прямий ефір" а "наживо".
За то я їх поважаю.
  • 0

#35 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 05.05.2007 – 18:04

Перегляд дописуMarchik (14.04.2007 14:14) писав:

Зомбує чи не зомбує, мені здається це залежить лише від належності особистої точки зору самої людини.
Хоча я і сам не дуже люблю російську експансію, але тематика програм, або опитування на цьому каналі іноді "притягнуті за вуха" і не відповідають дійсності.
Така ідеологія досить штучна :)
я думаю, що опитування не є натянуті, а , як ти кажеш, неправдоподібні відповаіді - лише гра того, що 5 канал переважною більшіістю дивляться, будемо говорити, помаранчеві, тому результати і виходять такими оптимістичними :)
  • 0

#36 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 05.05.2007 – 20:45

Я от довіряю найбільше 5 каналу і каналу 1+1, тому що там можна подивитись останні новини з усіх сфер життя, також дуже багато репортажів, також ще що це все правдиве...
  • 0

#37 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.05.2007 – 20:57

Перегляд дописуПл_Я_ма (5.05.2007 13:14) писав:

а солодощі фірми Roshen їж??? :)
А мені подобається і Порошенко і його конфетки... Взагалі-то, він не випячується як деяні інші олігархи. А конфетки в нього внатурі смачні.
  • 0

#38 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 09:44

Перегляд дописуlyanochka (5.05.2007 18:04) писав:

я думаю, що опитування не є натянуті, а , як ти кажеш, неправдоподібні відповаіді - лише гра того, що 5 канал переважною більшіістю дивляться, будемо говорити, помаранчеві, тому результати і виходять такими оптимістичними :)
Щось оптимізму я ніякого не бачу?
Теми розколу країни більше обговорюється саме на 5-тому каналі, а також всі сварки між політиками у прямому ефірі ніякого оптимізму не додають.
Телеканал все ж таки відноситься до засобів масової інформації, а отже це вплив на суспільство.
Якщо "проаналізувати" будь-який їх сюжет або опитування, то, це вже не можуть бути просто "неправдоподібні відповіді", це вже ідеологія і елементарна "джинса" господарів каналу.
Кричали багато за всіх про свободу слова, а самі такі ж продажні і заангажовані як і Інтер, Україна, НТН (біло-блакитного кольору).
І заробляють гроші на рекламі вони так само як і будь хто (при передвиборчій компанії 5-й канал досить багато крутив ролики Регіонів).

А от моє власне спостереження - прихильники цього каналу переважно молодь до 22 років, а це ще несформовані погляди і на цей вік легше впливати, бо немає ніякого життєвого досвіду. І цим користуються у власних цілях.
  • 0

#39 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 12.05.2007 – 10:42

Перегляд дописуMarchik (12.05.2007 10:44) писав:

Щось оптимізму я ніякого не бачу?
Теми розколу країни більше обговорюється саме на 5-тому каналі, а також всі сварки між політиками у прямому ефірі ніякого оптимізму не додають.

Оптимістичний ти наш!Говорили про те, що не всі вірять в опитування, які проводить 5, що їх дивують результати тих голосувань, які показують розбіжні зі всіма соцопитуваннями, які проводяться ПО ВСІЙ УКРАЇНІ, думки і погляди!!!

Може запропонуєш якийсь свій варіант каналу, який є "не такий оптимістичний і правдивий"? :)
  • 0

#40 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 13:01

Перегляд дописуlyanochka (5.05.2007 18:04) писав:

5 канал переважною більшіістю дивляться, будемо говорити, помаранчеві, тому результати і виходять такими оптимістичними ;)
А як би ти зрозуміла свою фразу? Треба краще формулювати свою думку. :)

Взагалі, я спочатку висловив свій сумнів з приводу зомбіювання 5 каналом (по темі).
А другий пост - то вже більш конкретніше пояснення ставлення до цього телеканалу.

Питання незалежного телебачення давно вже обговорюється ЗМІ, але здається журналісти самі не готові до цієї свободи слова. Коли знаходишся перед вибором свобода або заробіток, то вибирають профінансовану залежність. Звичайно, можна казати, що треба щось істи, якось жити, десь працювати -це очевидні речі.
Але я ПРОТИ СПЕКУЛЯЦІЇ на моральних поняттях - принциповість, свобода, істина, правда - те чим займаються всі телеканали в Україні, які зв'язані з політикою. І 5-й не виключення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних