Перейти до вмісту

Порівняльна характеристика міст

Повідомлень в темі: 52

#41 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 31.08.2007 – 11:16

Перегляд дописуKatod (17.08.2007 14:10) писав:

коли приїхав на навчання в Київ він навалив на мене якимось таким тягарем, що адаптовуватись приходилося десь місяць, звикатись з дивним відчуттям, хоч я й в всю динаміку його не пірнав навіть трошки...
один раз їздив в Львів, гарне місто, домашнє:unsure:
був в ІваноФранківську, пухнасте і затишне місто, в якому на відміну від Львова не пропадає вода, там нема шуму машин Києва, там смачні гарячі пси...
взагалі якби стояв вибір, я б вибирав де жити, я б вибирав між Франківськом і Львовом... хоча напевне Франківсь, чому? кажуть там у всіх трішки дах знесло:unsure: значить нам туди
Чуввак! До Києва я адаптувався майжде одразу - бо часто сюди приїздив до того, але потім - шкереберть і настала нова хвиля, потім - хвиля переадаптації... Непостійне це місто, дуже непостійне...
Щодо Франика - мрію там побувати :( , Львів іще не розкуштував... який же він домашній, якщо там вода зникає? От Рівне - справжнє домашнє місто... Причому "одомашнили" його порівняно недавно
  • 0

#42 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 06.09.2007 – 22:03

Почну зі столиці Київ:
-важко там дихати і це зрозуміло
-місто щоб відвідати максимум на 2-3 дні - щоб побачити
+дихає історією, величчю і місто дуже гарне

Львів
-сірішає
-стає більш таким європейським і модним у думках але не у вигляді нажаль
-бруднувате трошки за інші міста

+завжди залишиться перлинкою України
+Чудові кав'ярні
+романтичне місто і мої незабутні згадки :D
+архітектура та атмосфера

Івано-Франківськ

+чудове місто з дуже приємною атмосферою
+гарний фонтан
+чудові люди

Коломия
+гарний центр і є цікаві музеї:ggggg:

Рівне
+просторе і зелене

Суми
+ніби компактне і є гарні місця
- для молоді щось там засумно

Тернопіль
+шкода що була проїздом але те що побачила залишиться в памяті надовго - ресторанчик "Старий млин" і майданчик з тваринками біля фабрики меблів "Нова" - чудова забавка для діток:yes:
+ вважаю Тернопіль більш патріотичним за Львів і Франківськ (хоч і вони позицій не здають)

Севастопіль та Балаклава
- ні за які гроші не поїду, жах

Мої любі Чернівці
Є і + є і -
Але приїзджайте не пошкодуєте - місто справді гарне, австрійська архітектура:yes: А тільки чого вартий наш університет :8: А ще 8 жовтня 2008 року нам 600 років:D :cool1: :D :angel:

Повідомлення відредагував Метелик: 06.09.2007 – 22:04

• 0

#43 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2007 – 22:30

по свіжих еомоціях та враженнях. поки не забулося.
поїхали.

Хургада. Єгипет.
негатив
- місто-курорт на узбережжі Червоного моря. найдешевше місто-курорт. тому всюди чутно напів-рідну російську мову. здебільшого масковскій варіант. бісить. наче не фіг зна де, а в Криму.
- араби. або ж хачі. теж бісять до певного моменту, коли перестаєш реагувати на їхнє "брівєт! как діла! захаді в мой магазін!" але ж мови вони кльово знають.
- тупа транспортна розв.язка. на певних відрізках рух тіки односторонній. тому доводиться багато кружляти шоби дістатися куди треба. але то наче в усьому Єгипті так.
- комарів повно ввечері. вони їх кєрасіном, а ті всеодно кусають.
- море якесь нудне. мегасолоне і без хвиль зовсім.
- там весь час сонце світе! за весь час не побачила жодної хмаринки. це ненормально. дощ у них був останнього разу 8 років тому. так жити неможна.
- навкруги пустеля. сумно якось.
позитив
- але ж тепло там і вночі і вдень. не те шо тута...
- місто збудовано за 30 років і ще будується і будується. маладци. зробити курорт з військової бази, та ще й такий - не кожен зможе.
- на вулицях чисто.
- досить красиве вечірнє місто. все у вогниках, все сяє, так шо вночі з літака видно як вдень.
- купа цікавих місць, куди можна пошкандибати після пляжу, вечері, тощо і просто посидіти попити фрешу.
- там все дешево. ну дешевше ніж тута.

Каїр. Єгипет.
(примітка - я там була зовсім недовго, тому враження досить поверхневі, але які вже є)
негатив
- місто доволі непривабливе зовні. будинки брудні, всі в пилюці, мало зелені.
- багато людей. навіть якби прибрати туристів - всеодно забагато. кажуть 20 мільйонів там живе. цілком вірогдіно.
- брудно! дуже брудно! хіба шо в центрі прибирають, трохи далі від Нілу - вже смітник.
- немає урн для сміття. неподобство!
- лажа із транспортом. знову ж таки тупа розв.язка. страшенні маршрутки без дверей, з яких люди вискакують на ходу. залазять в принципі теж.
- жахливе передмістя. наче після атомної війни.
позитив
- там люди доволі привітні. як не дивно.
- Ніл в центрі міста - дуже гарний.
- місцеві люблять своє місто. це відчувається. але на жаль не у всіх районах...
- ну там піраміди, сфінкс, музей.... музей дійсно прикольний. там треба тиждень гуляти шоби все побачити.
- знову ж таки - там все дешевше ніж в Києві.
- не знаю чим, але це місто приваблює мене. хотілося б туди поїхати на тиждень. дізнатися чим місто дихає.

отаке.
  • 0

#44 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 22:35

я теж ви@@бнусь ексклюзівно.
Чікаго
Дууже велике місто. Здалось більше за Нью-Йорк. Даунтаун в Чікаго просто супер.
Но шумне надто і пробок багато.

Індіанаполіс -- містечко порівняно з Чікаго. Багато мексиків і прочих. Досить бідне місто, як і штат.

Міннеаполіс
Найбільше сподобалось, місто поєднує в собі і затишок життя в приватному будинку, але і має дуже продвінутий Даунтаун. В Міннеаполісі найбільша кількість Skyway-в, тобто по дорогах зазвичай не ходять, між хмарочосами прокладено переходи. Клімат найбільш подібний на західноукраїнський.

Нью-Йорк -- навіть не хочеться говорити. Мені показали Бруклін, Брайтон біч і Манхеттен. В жодному районі я не побачив світлого місця, всюди брудно, купа чорних.
  • 0

#45 Гість_ProjdySvit_*

• Гості

Відправлено 20.01.2008 – 15:47

...цікаво, а звідкиля краще почати? гм...почнемо, як підказує матінка-природа, тобто, де сонце сходить, так ось:
Луганськ-промислове місто, тому перше, що кидається в око-помаранчеве небо))), чи то відблиск сонячного проміння від промислових іржавих будівель, екологія звісно не найкраща, трішки вражає сірістю околиць, але люди прості і добродушні, а за містом досить вільно можна почути українську, чи то «кубанську», але то приємно вражає.
Дніпропетровськ –продвинуте місто, трішки хитреньке і ще відчувається совковість на усі боки-і праворуч і ліворуч(тьотя, яка продає водичку з сіропом і без сіропу), повітрям там краще не дихати(привозьте своє), будинки хочеться помити від бруду, околиці теж не в кращому вигляді –в сімітті, але центр доволі затишний і гарний, справжня окраса міста-Дніпро і звісно його набережна, багато тополь, словом тополине місто.
Запоріжжя-запам’яталось морозиво, жара, вулиця-сосиска(я про центральну) ну і звісно-ями на дорогах,(танк би їх об’їхав) але, можливо зараз стало із тим краще, та люди добрі, щирі і відкриті.
Кривий ріг-був проїздом, тому сказати нічого поганого не можу)))
Кіровоград-загадкове місто, але має досить спокійний ритм життя, охайний і затишний центр, з елементами вже не існуючої держави срср(що є то є), окраса-площа Богдана Хмельницького, дороги рівні(певне перед виборами асфальтували) вулиці перпендикулярні і паралельні тому заблукати не можливо.
Херсон-стандартний радянський центр, але є гарні квартали, люди, добрі, Дніпро-певне найширший в країні(можливо то так здалося із-за довжелезного мосту), але краєвиди на Дніпро суперові, та усе інше звичне:тролейбуси і велика кількість переповнених маршруток.
Миколаїв-три довжилезні паралельні вулиці, але місто охайне, околиці з глиняними заборами, та мазанками, широчезний Південний Буг і безліч вітрильників-краса.Трамваї-есктрім))). Доречі, воно мені чимось більше сподобалося ніж Одеса, яка поруч.
Одеса-окрема країна і дійсно на своїй хвилі, архітектура гарна, люди всілякі, але місто приваблює перш за все старими будиночками, двориками і морем.
Умань-перехрестя, місто гарне і затишне, адже розташоване на мальовничій місцевості(черкаська природа дуже гарна-шевченківська) тому не дивно, що парк Софіївка існує саме у цьому місті, та місто, як на диво досить велике, аж хочеться пустити по його вузеньких вуличках трамвай, дороги не в кращому стані, хочеться бачити більше кав’ярень і туристів, хоча останнього мабуть не бракує.
Полтава-відразу у голові повстає кузнєц Вакула, чорт, дІяк-місто спокійне, гарні алеї та вулиці, але на диво місто більш зросійщене, аніж очікував від нього.Але галушки найкращі в світі.
Київ-хех, мушу його любити, бо то є столиця.
Вінниця-не такий страшний чорт, як його малюють, а головне-швидко змінюється,стає модерновим. Трішки мурашник-тут є щось львівське, галасливе, багато машин і дороги не найкращі; але вулиці доволі затишні, зелені, чисті, бачив кілька новеньких львівських тролейбусів, швейцарські трамвайчики бігають, людиська туди-сюди, багато гарних сквериків, мальовничих куточків із озерами, кілька парків,скелясті, мальовничі береги Південного Бугу-красо україни поділля і подоляночки; смачні цукерки.
Кам’янець-Подільський-львів’яни, не задерайте носа(хоча, вам можна:D)по-своєму дуже гарне місто, місто у якому хочеться жити, ніхто нікуди не поспішає, люди усміхнені, спокійні, затишні алеї вулиць, (дороги подільські, стандартні-не в кращому стані), тут можна почути багато мов-туристів вистачає, тут і є де випити пива і звісно є на що подивитись. Ну і не можу не повторитись-красо україни поділля!
Чернівці-український, ні, буковинський париж- дуже гарний центр,бруківка, крамнички,хто хоче заблукати-ласкаво просимо у париж!) дуже добрі і привітні люди, недоліки - брудний транспорт, тут краще ходити пішки. Смачні коржики.
Хмельницький-тут можна купити ВСЕ китайське, та можна й трішки заблукати, але якщо вибратись на гору то можна подивитьсь в яку сторону треба рухатись)))-місто у низовині, незважаючи на провінційність, досить живе і «комп»ютерне» місто, гарно курсує громадський транспорт, зручні автобуси,а ще, куди не підеш то натрапиш на «ракушки», на вулицях корки машин, але місто досить зелене, і є гарний парк на березі Південного Бугу.
Житомир-подобаються тут широкі просторі вулиці, є гарні будинки,(шось захотілося поліського меду))), але місто трохи північне, прохолодне.
Рівне-місто раритетних тролейбусів, хоча центр гарний, можна побачити будинки дивакуватої архітектури із округлими віконечками. Але не розумію-чому Рівне, а на Горах.)
Тернопіль-місто куди хочеться приїзджати, хлібосольне, люди добрі, привітні. Місто чисте, має суперові книжкові крамнички,центр-мінільвів.
Луцьк-гарно облаштоване, охайні центральні вулиці, гарні дороги(чи може я не там був?)
взагалом, враження позитивні.
Львів-львівяни, носик догори, але всерівно-мурашник))), кондуктор довезе вас куди вам треба, ще й побалакає з вами за 50 коп.))) Робота починається із кави і закінчується кавою. Місто унікальне не тільки архітектурою, але й власною філософією, власним мисленням, балачкою. Відчувається піднесення якого навіть у києві не відчував, тут «легко дихати», недоліки-не можна його ідеалізувати, та все ж, хоча я і не львів’янин і не в образу іншим містам буде сказано-маємо берегти і пестити те місто!
Ужгород-місто особливе, дуже гарне.Тут своє розуміння життя і часу, бо коли кажуть час то додають-за київським. Місто прикордонне,чути багато мов, тому воно тим і цікаве, люди чудові, основний транспорт-таксі))) Єдине, що бентежить–сміття на де-яких вулицях, як після базару. Навіть в центрі-Люди, так не можна!
Рахів-містечко гарне, колоритне,Тиса шумить,люди привітні, хоча й сонце потрапляє лише кілька годин на день, бо навкруги гори))),ще є добра мінеральна водичка- шаянська.
Мукачеве-пив там каву, вражає чистота вулиць, центр гарний, бруківка, трішки метушливий центр.
Івано-Франківськ-намальована писанка, ним хочеться просто ходити, туристи, які їдуть у карпати дещо збивають з ритму те місто, але жити ж якось треба.
Коломия-гарний центр і вдень тут звучить оркестр!, мені подобається те містечко, як буду у тих краях нізащо його не мину!
А взагалі є формула: неосяжні небокраї від заходу до сходу-сірість буденних міст= надзвичайно гарна земля Україна! :prapor3:
  • 0

#46 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 00:03

Ну я мало яке місто відвідав в Україні... Чесно. Найдавніше був в Києві.

Київ

Плюси:
1. Простір. Дуже сподобався простір. Багато неба, великі площі, широкі вулиці, гігантизм в архітектурі.
2. Дніпро. Велика, широка, глибока річка, яка лише підкреслює простір.
3. Багато парків і дерев.
4. Все-таки відчувається відлуння Київської Русі, уособлене в монастирях, церквах, архітектурниї пам'ятках.

Мінуси:
1. Простір стає проблемою, коли стоїть питання кудись переміститись.
2. Російська мова :-(
3. Ціни

Львів

Плюси:
1. Архітектура. Я як студент-архітектор туди їжджу іноді тільки для того, щоб насолодитися архітектурою.
2. Трамваї. Про них вже багато сказано. Ще якби їх помити - взагалі супер було б.
3. Кав'ярні :-)

Мінуси:
1. Звісно, вода.
2. Реставрують лише фасади, тому справедлива формула "проїхав трамвай - впав будинок".
3. Жахлива сучасна архітектура.
4. Я там чомусь завжди дуже змучуюсь :-)

Івано-Франківськ

Плюси:
1. Місто дуже компактне і мобільне - є можливість ходити пішки. Я взагалі не користуюсь пижиками.
2. Дуже кльовий центр. Чисто і файно.
3. Місто має гарні перспективи :-)
4. Місто все-таки нагадує "європейське місто"...
5. Тут живе Kazkar :cool1:

Мінуси:
1. Жахлива сучасна архітектура, її багато і вона вся просто гидотна.
2. Трохи важка ситуація на дорогах в центрі.
3. Базари в історичній частині міста, в центрі. Там було б розумніше зробити щось більш культурне.
4. Немає нормального плану забудови і розширення міста, через це воно може все перетворитись в щось дуже жахливе і химерне.
5. Місто маленьке, і задоволення від тої самої сотки швидко змінюється на розчарування при вигляді інших, більш засраних районів :-(
  • 0

#47 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 22:01

Почну з того що останнім відвідав:

Івано-Франківськ:
+місто не сильно забудоване.
-місто швидко забудовують.
+можна прогулятись біля річки і в багатьох інших місцях.
-часто там аварії трапляються і маршруток багацько, а повз вокзал взагалі важко проїхати.

Львів скажу мало бо останнім часом рідко бував:
+місто дихає історією.
-багацько вулиць переповненні автомобілями.
+є багато пивних барів.
-на вихідних дуже багато автомобілів.
+Багато де можна прогулятись.

Київ:
+красиве велике місто, багато гарних місцин.
-Русифікація.
-Ціни.

Ужгород і Мукачево:
+багацько винна і кожного року конкурс на кращого винороба.
-Мінус великий в тому що багато циган і бомжів.
+Гарні краєвиди.
- через бомжів місто дуже грязне
  • 0

#48 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 24.02.2008 – 15:25

Перегляд дописуProjdySvit (20.01.2008 15:47) писав:

Кривий ріг-був проїздом, тому сказати нічого поганого не можу)))
Зате я багато про Кривий Ріг можу сказати! Якщо комусь там в Києві важко дихати то ви у нас ще не були! Довге місто, здається найдовше в Європі, це додає свої незручності, і інший кінець міста кілька годин добиратись, а транспорт по моїм порівняням найдорожчий в Україні (ну наприклад убиті траліки, трамваї по 90коп., маршруток дешевше 1.50гр. не буває) Найбрудніше щодо повітря, не дивлячись на багато зелених насаджень і парків, та порівняно наприклад з Дніпропетровськом доволі охайне, не валяється стільки сміття на центральних вулицях як там. Продукти доволі дорогі... Проблем з холодною водою не має, вода іде з Карачунівського водосховища, з гарячою так буває напряг як і з опаленням та жити можна.
Житлові райони розкидані не равномірно, кілька центрів, люди які потрапляють до нас вперше цьому дуже дивуються, здається що місто вже закінчилось, пішли пустирі (там велика кількість шахт, будувати там не можна) а тут раз і знову місто :happy1: і так частенько...
Так і про червоне небо то теж правда, воно у нас буруватого відтінку, горобці і собаки теж бувають червоними, та то на територіях що прилягають до шахт.
Багато в яких містах України була та бачу тут і без мене про те багато чого написали :yes:
  • 0

#49 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 24.02.2008 – 17:14

Львів
+Гарна архітектура
+Розмовляють на українській з досить приємним діалектом
+У центрі відчувається колорит міста
-Архітектура розвалюється
-Великі затори навіть у вихідна в центрі
Одеса
+Дуже гарні вулиці, великий центр
+Можна покупатись в морі
+Має свій неповторний колорит
+Є де погуляти
-З-за клімату погана рослинність, моло дерев
-Російськомовне місто
Рідне Мукачево
+Гарний центр, а також замок
+Гарний замок, який, на жаль, розвалюється
-Нема куди піти, крім того що намотувати круги навколо центра
-Багато циганів і гопників, рагулське населення
-Деякі райони дуже розбиті і нецікаві
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 20:44

Прага.
Гід казав, що найкраще місто Європи... Якщо це правда, то я розчарований і нікуди більше не поїду.
Центр Праги цікавий, але не цікавіший за Краків. Окраїни Праги то справжній соціалізм. Цікаво у знаменитих пивних ресторанах, але занадто багато туристів. У Львові краще.
Туристична ярмарка у Празі то просто ганьба у порівнянні з Берлінською...
  • 0

#51 Малашецкий

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 17.09.2014 – 19:24

А давайте реанімуємо темку! За 7 років багато чого могло змінитися як позитивну сторону, так і в негативну.
Я напишу про Кременчук. Місто якесь дивне- з одного боку гарна природа- Дніпро ітд, з іншого- повністю сіре радянське місто. Центр особлио сірий. В війну він був зруйнований, після війни- не відновлювався. І тому там стоять панельні дома тепер. Ніби-то є сталінки, і їх немало, але не то пальто. коротше архітектури ніякої. Але рівень життя пристойний, сервіс непоганий- є й гіпермаркети, і ТРЦ. Однак все одно сумно. Я б там довго б не витримав. мабуть тому на вихідних всі замість того щоб у ТРЦ йти, прямують на природу.

Ще хочу відзначити, як за останні 5-6 років "піднялася" Полтава. Місто розбудовується причому дуже красивими будинками, дуже багато місць куди піти- загалом 15 музеїв, галерея мистецтв. Добре розвинений міський транспорт- автобуси та тролейбуси, причому останні літають швидше перших. Місто студентське, багато ВУЗів, та молоді. Є парки, та красиві фонтани.
  • 0

#52 Малашецкий

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 17.09.2014 – 20:39

Перегляд дописуShіver2005 (17.09.2014 – 19:42) писав:

Питання, хто купує квартири? Грошей в народу нема.

ясно хто- Кияни , Донетчане, та дещо Харків`яни. Всі пруться в Полтаву! Особливо ті, кому надоїв шалений темп життя. Інакше- не будували б!! До того ж непонятно чого, але саме в Полтаву відкриваються (переносяться) кол- центри , та просто офіси різних компаній з Києва , Дніпропетровська. Чого саме Полтава , а не Суми, Черкаси, второпати не можу. Спеціально відстежував цю тему. Все сходиться.
  • 0

#53 devorced

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.09.2014 – 12:46

Перегляд дописуShіver2005 (17.09.2014 – 19:42) писав:

Питання, хто купує квартири? Грошей в народу нема.
Мені вже досить давно хочеться купити одинарку в Ужгороді, але поки грошей ще трохи не вистачає
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних