Перейти до вмісту

Євро 2012

Повідомлень в темі: 408

Опитування: Як ви вважаєте, чи має Україна з Польщею якісь шанси? (174 користувачів проголосувало)

Як ви вважаєте, чи має Україна з Польщею якісь шанси?

1. 1. Так, звичайно, ми найкращі!!! (92 голосів [51.98%])

Процент голосів: 51.98%

2. 2. У нас немає шансів. (14 голосів [7.91%])

Процент голосів: 7.91%

3. 3. Можливо... (48 голосів [27.12%])

Процент голосів: 27.12%

4. 4. Мені все одно. Я футбол не дивлюсь. (23 голосів [12.99%])

Процент голосів: 12.99%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 08:20

Перегляд дописуФабрегас (29.04.2009 20:23) писав:

Та буде ЄВРО в Україні і Польщі, думаю це вже точно не зміниться...інше питання в яких містах воно буде. Надіюсь Львів залишиться основним
у Львова з Одесою найменші шанси, як на мене
  • 0

#302 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 07.05.2009 – 11:25

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 09:20) писав:

у Львова з Одесою найменші шанси, як на мене
Ха ха)) Зовсім не найменші) Те що у Львові тільки звели фундамент стадіону це зовсім не показник :rolleyes: Наш стадіон буде готовий до кінця 2010 року а ЄВРО аж через півтора роки :ggggg: Львів погано виглядає по стадіонах тільки на фоні України, але гарно виглядає на фоні всього іншого і Польщі тим більше ;) Просто Ахметов і Коломойський побудували стадіони для клубів а не для ЄВРО. А Харків свій стадіон всього лиш підремонтував. Подивіться на Варшаву, там тільки на днях підписали контракт на будівництво, ще навіть нічого не будується) Якщо судити суто по стадіонах то в Варшави взагалі наймізерніші шанси на ЄВРО?))))) У Львова купа плюсів перед Східними містами ;) Це і готелі і архітектура і близькість до кордонів обєднаної Європи. ;) Все буде в нормі ;)
  • 0

#303 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 13:12

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 12:25) писав:

Ха ха)) Зовсім не найменші) Те що у Львові тільки звели фундамент стадіону це зовсім не показник :ggggg: Наш стадіон буде готовий до кінця 2010 року а ЄВРО аж через півтора роки ;) ...Все буде в нормі ;)

нові чудеса львівскої техніки?
может бути так, що в самий непідходящий момент закінчаться гроші :rolleyes:
  • 0

#304 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 13:26

Перегляд дописуbegemot (7.05.2009 14:12) писав:

нові чудеса львівскої техніки?
может бути так, що в самий непідходящий момент закінчаться гроші :rolleyes:
Нічого не має закінчитись) Все буде добре...
От якщо Львів не виберуть, то тоді справді є шанс що стадіон кинуть і буде так вічно стояти як та руїна за Податковою... Надіюсь такого не станеться
  • 0

#305 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:11

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 12:25) писав:

Ха ха)) Зовсім не найменші) Те що у Львові тільки звели фундамент стадіону це зовсім не показник :rolleyes: Наш стадіон буде готовий до кінця 2010 року а ЄВРО аж через півтора роки :ggggg: Львів погано виглядає по стадіонах тільки на фоні України, але гарно виглядає на фоні всього іншого і Польщі тим більше ;) Просто Ахметов і Коломойський побудували стадіони для клубів а не для ЄВРО. А Харків свій стадіон всього лиш підремонтував. Подивіться на Варшаву, там тільки на днях підписали контракт на будівництво, ще навіть нічого не будується) Якщо судити суто по стадіонах то в Варшави взагалі наймізерніші шанси на ЄВРО?))))) У Львова купа плюсів перед Східними містами ;) Це і готелі і архітектура і близькість до кордонів обєднаної Європи. ;) Все буде в нормі ;)
та що ви кажете....стадіон будується за кошт львівської влади, а це 670 млн. грн. таке бабло є у міста ? Це по-перше...по-друге транспорна інфраструктура просто ніяка.
До чого тут архітектора ? П"яний англійський фанат піде дивитись на красу площі Ринок ?? Та він там скоріше за все помичиться, а не любоватись буде.
ДО чого тут кордон якщо навіть аэропорту немає поки що і тільки починається його реконструкція, чи у Львові збираються вболівальників з Чопа конями перевозити ?
Плюс Харків і Донецьк мають потужних споносорів. Столиця і сама може впоратись... Дніпро вже має стадоін, а отже перевага над Одессою і Львовом очевидна.
  • 0

#306 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:34

Дніпропетровський стадіон помоєму не дотягує 2 тисячі до мінімальної вмістимості, тому треба щось думати щось реконструювати... А перепрошую чим збираєтесь везти фанів з Чопа до Харкова? Конями? ) Та ще і по розбитих дорогах через всю Україну? Легше вже до Львова привезти. Все буде... дороги будуть, до ЄВРО ще 3 роки, за 3 роки ще все можна зробити. Якщо треба Димінський профінансує будівництво стадіону, ну правда він там виставив список того що він за це хоче, але думаю там домовляться. А по поводу пяних англійських фанатів, надіюсь їх в нас взагалі не буде, а якщо і будуть, то серед них будуть і культурні люди, чи всі фани які приїдуть на Євро, будуть напиватись як свині? Хм.. не думаю... Харків і Дніпропетровськ - далеко, до них важко добратись через розбиті Українські дороги, і тому думаю УЄФА не прирече своїх громадян їхати через всю Україну, чи ви думаєте що всі прям фани будуть літаками літати? ) Думаю левова частка приїжджих буде на автотранспорті. Одним словом побачимо :rolleyes: Аеропорт реконструюють, дороги реконструюють, по Львову зараз проїхати нема як навіть, що не дорога то старий асфальт зрізають і новий стелять, стадіон будується, ЄВРО не завтра а через 3 роки, в нас все буде :ggggg: Чекаємо 13-го травня

2 Marcos
Якщо виходити з такої логіки то як нам взагалі віддали ЄВРО?) В Італії ж все є... І стадіони і дороги і інфраструктура... а в нас нічого немає, чому нам віддали ЄВРО? )
  • 0

#307 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:35

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 16:30) писав:

Дніпропетровський стадіон помоєму не дотягує 2 тисячі до мінімальної вмістимості, тому треба щось думати щось реконструювати...
там сидіння шириною 55 см, а стандарт УЄФА 45. замінять на стандартні і виграють декілька тисяч, принаймі так планується. Стадіон дотягує але там 3 тисячі місць "мертві" ( погано видно) через металеві опори.
  • 0

#308 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 16:47

Я вважаю євро в украйні буде!!!!!!!!! І я наприклад збираюсь до Львова їхати на основні матчі!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#309 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 17:11

Україна має значні відстані між містами, які приймають чемпіонат. Аби гості Євро встигали переглядати матчі потрібно швидко пересуватися від міста до міста. Рішення - якісні 12-ти смугові автобани без обмеження швидкості, швидкісне залізничне сполучення(за осному взяти або фр. потяги TGV або нім. ICE-3, у нас часу немає щоб розробити та виготовити власні машини такої швидкості, а це 200-300 км/год), ну й звичайно авіа-пересування. Діяти потрібно швидко та негайно.
  • 0

#310 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 17:14

Перегляд дописуOlex (7.05.2009 18:11) писав:

Україна має значні відстані між містами, які приймають чемпіонат. Аби гості Євро встигали переглядати матчі потрібно швидко пересуватися від міста до міста. Рішення - якісні 12-ти смугові автобани без обмеження швидкості, швидкісне залізничне сполучення(за осному взяти або фр. потяги TGV або нім. ICE-3, у нас часу немає щоб розробити та виготовити власні машини такої швидкості, а це 200-300 км/год), ну й звичайно авіа-пересування. Діяти потрібно швидко та негайно.
а ще краще кабіни для транспортації зі швидкістю світла))

Нових доріг будувати точно не будуть, будуть реконструювати старі. Украавтодор і так набрався кредитів для реконструкції наявних доріг, за що будувати нові ? Про залізницю мова не йде взагалі. Для швидкісного сполучення потрібно будувати нові вітки, а це мільярди.
  • 0

#311 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 21:56

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 18:14) писав:

Для швидкісного сполучення потрібно будувати нові вітки, а це мільярди.
Во во... тому легше зробити дорогу від кордону до Львова, ніж від кордону до Харкова :box: Отак то...
  • 0

#312 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.05.2009 – 14:13

можливо і проведем

але нічого ж не робиться((
  • 0

#313 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2009 – 14:19

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 16:11) писав:

та що ви кажете....стадіон будується за кошт львівської влади, а це 670 млн. грн. таке бабло є у міста ? Це по-перше...по-друге транспорна інфраструктура просто ніяка.

ДО чого тут кордон якщо навіть аэропорту немає поки що і тільки починається його реконструкція, чи у Львові збираються вболівальників з Чопа конями перевозити ?

Плюс Харків і Донецьк мають потужних споносорів. Столиця і сама може впоратись... Дніпро вже має стадоін, а отже перевага над Одессою і Львовом очевидна.
1. стадіон будується за гроші Димінського+компанія
2.Транспортна інфраструктура дійсно в дупі повній
4. З ареопортом все нормально, там просто проблема з ОДНІЄЮ полосою яка не дотягує здається 500 метрів для того щоб приймати Боїнги
4. Проблема ще є з проживанням...

Хто це в Харкові потужний спонсор ??
  • 0

#314 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 11:11

ЄВРО у ЛЬВОВІ))))))) а також у Києві, Донецьку і Харкові
  • 0

#315 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 14:25

Дніпропетровськ пролетів капітально
  • 0

#316 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.05.2009 – 14:42

поки що жодне укр. місто (не знаю як в ляхів) не має умов для проведення сабжу, тому це лише погладити по голівці мол впірьод до світлого майбуття в 2012
  • 0

#317 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 22:41

Перегляд дописуSergiy_K (13.05.2009 15:42) писав:

поки що жодне укр. місто (не знаю як в ляхів) не має умов для проведення сабжу, тому це лише погладити по голівці мол впірьод до світлого майбуття в 2012

згоден. твереза думка.
  • 0

#318 monarh

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:ОБОЛОНЬ

Відправлено 20.05.2009 – 18:08

Перегляд дописуІржавий Цвях (17.09.2008 10:00) писав:

Ти спочатку поглянь на нього вживу, зайди всередину, а потім скажеш який він маленький. Те що ти бачив по тєліку - зовсім не те, що в реалі (по розмірах).
УЄФА гідно відцінило розміри, якість та планування *найкращого* стадіону для ЄВРО12 ;)
  • 0

#319 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.05.2009 – 19:06

Перегляд дописуagresor (7.05.2009 17:47) писав:

Я вважаю євро в украйні буде!!!!!!!!! І я наприклад збираюсь до Львова їхати на основні матчі!!!!!!!!!!!!!
розслабся, 1 матч максимум буде.
  • 0

#320 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 19:18

Перегляд дописуБоБриК (20.05.2009 20:06) писав:

розслабся, 1 матч максимум буде.
Думаю більше ;) 31 матч і 8 міст... Так що у Львові точно не буде 1 )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних